Żenujące są komentarze o Radwańskiej typu wstyd, kompromitacja. Cieszmy się ze daleko zaszła, a że nie wytrzymała fizycśnie to inna kwestia. W takiej temperaturze, organizm kobiety ma prawo się tak zachować i czasami odmówić posłuszeństwa. Brawo Agnieszka, gratulacje za dojście tak daleko.
Żenujące są komentarze o Radwańskiej typu wstyd, kompromitacja. Cieszmy się ze daleko zaszła, a że nie wytrzymała fizycśnie to inna kwestia. W takiej temperaturze, organizm kobiety ma prawo się tak zachować i czasami odmówić posłuszeństwa. Brawo Agnieszka, gratulacje za dojście tak daleko.
zobacz sobie od 4:55 to samo do radwanskiej, jesli chcesz byc najlepsza, wygrywac szlemy to zmeczenie nie moze byc twoja slaboscia
Żenujące są komentarze o Radwańskiej typu wstyd, kompromitacja. Cieszmy się ze daleko zaszła, a że nie wytrzymała fizycśnie to inna kwestia. W takiej temperaturze, organizm kobiety ma prawo się tak zachować i czasami odmówić posłuszeństwa. Brawo Agnieszka, gratulacje za dojście tak daleko.
jeszcze trochę tych życiowych szans pewnie będzie miała, narazie zaprzepaściła dwie
Dopoki Isia bedzie omijala silownie i nie nauczy gra winnerow to wygranie w.szlema pozostanie niespelnionym marzeniem.Nie moze zawsze liczyc ze przeciwnik bedzie mial slabszy dzien i wszystkie jej podania beda wywalal w aut