|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189 |
Chodzi o to, ze rozdaja te 3 euro dla starych klientow po prostu wyslali kazdemu email'a z promo code. Jesli dopiero sie zarejestrowales to raczej nie dostaniesz tych 3 euro, ale przy nastepnej takiej akcji moze sie załapiesz.
pozdr, sebau
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał sebau: [qb]Chodzi o to, ze rozdaja te 3 euro dla starych klientow po prostu wyslali kazdemu email'a z promo code. Jesli dopiero sie zarejestrowales to raczej nie dostaniesz tych 3 euro, ale przy nastepnej takiej akcji moze sie załapiesz.
pozdr, sebau[/qb] 3E niewiele :/ Sa jeszcze jakies promocje oprocz Admirala(50$),Expa i Unibet(po 100 zeta) ktore bylyby godne uwagi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44 |
Hm zalogowalem sie na mrbookmaker.com a tam zero nic nie dostalem a juz jakis czas jestem tam zarejestrowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Oryginalnie wysłał matr0x: [qb]Hm zalogowalem sie na mrbookmaker.com a tam zero nic nie dostalem a juz jakis czas jestem tam zarejestrowany.[/qb] Sprawdz czy nie dostales od nich maila z Promo Code, ktory wpisujesz na ich stronie po zalogowaniu sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał Adiq: [qb] Oryginalnie wysłał sebau: [qb]Chodzi o to, ze rozdaja te 3 euro dla starych klientow po prostu wyslali kazdemu email'a z promo code. Jesli dopiero sie zarejestrowales to raczej nie dostaniesz tych 3 euro, ale przy nastepnej takiej akcji moze sie załapiesz.
pozdr, sebau[/qb] 3E niewiele :/ Sa jeszcze jakies promocje oprocz Admirala(50$),Expa i Unibet(po 100 zeta) ktore bylyby godne uwagi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] w unibecie promocja na kupony euro kupon za 15 zl 1pkt (+2 jesli wygrany) za 50pkt dodaja 45 zł za kazde nast. 25 pkt 25 zł za podw. zklad 2 pkt za potr. 4 pkt. liczy sie tez live wiec jak jest wynik w miare pewny to mozna sobir troche punktów nabic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
ja gralem na livie wczoraj 3 zakłady i mam 9 punktów. Własnie nie wiedziałem co to jest. Jeszcze dokladnie sprawdze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał seoman: [ liczy sie tez live wiec jak jest wynik w miare pewny to mozna sobir troche punktów nabic.[/QB] teraz dopiero zuwazylem : aby kupon był zaliczony to musi być inny od pozostałych. postawiłem 3 kupony w live z tego 2 zaliczone (inne kursy na zwyciestwo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Dostalem 5 cyfrowy PROMO CODE z MRBookmakers ale gdy go wprowadzam wyswietla mi : The code you entered is not valid.Czy cos robie nie tak?Co jest grane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
W tej chwili promocji już nie ma, jest tylko 30% od wpłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
dostalem maila od admiralbet ale poczta uznala go za spam, co teraz powinienam zrobić??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Napewno juz nie daja w admiralu?? Zarejestrowal sie ktos i nie dostal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał elenes: [qb]Napewno juz nie daja w admiralu?? Zarejestrowal sie ktos i nie dostal?[/qb] Juz nie daja, podziekuj osobom zakladajacym po kilkanascie kont.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
bravo dla tych ktorzy pozakladali konta na ludzi z calego swojego miasteczka, dopieliscie swego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Temat z takimi promocjami powinien być w odpowiednim dziale, do którego dotęp powinna mieć wybrana grupa userów i oni przekazywaliby info osobom, które znają i ufają im.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał maverick: [qb]W tej chwili promocji już nie ma, jest tylko 30% od wpłaty[/qb] Do jakiej kwoty można otrzymać to 30% ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Do 100 euro...ale skoro juz promocji nie ma to chyba i to 30% juz nieobowiazuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
Oryginalnie wysłał HRABIA_JOHN: [qb]bravo dla tych ktorzy pozakladali konta na ludzi z calego swojego miasteczka, dopieliscie swego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] ****a juz nie ******* glupot bo ten buk sam wie ze popelni blad dajac 50euro i wiadomo bylo ze lada dzien promocje wycofaja zobacz wogule co sie dzieje stawki spadaja strona nie dziala itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469 |
Oryginalnie wysłał nikolb: [qb] Oryginalnie wysłał HRABIA_JOHN: [qb]bravo dla tych ktorzy pozakladali konta na ludzi z calego swojego miasteczka, dopieliscie swego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] ****a juz nie ******* glupot bo ten buk sam wie ze popelni blad dajac 50euro i wiadomo bylo ze lada dzien promocje wycofaja zobacz wogule co sie dzieje stawki spadaja strona nie dziala itp[/qb] i brak zabezpieczen strony :eek: chyba nikt normalny nie bedzie tam kasy wplacal... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (czyt.podawal nr .karty) a kto za tym stoi to sie okaze potem...(ruskie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ja sie moge zalozyc ze 80% ludzi widzac taka promocje zalozyla wiecej niz jedno konto nie ma bata sam sie przyznam ze mam 2
|
|
|
Link skopiowany do schowka