Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
#61400 12/06/2004 13:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Chodzi o to, ze rozdaja te 3 euro dla starych klientow po prostu wyslali kazdemu email'a z promo code. Jesli dopiero sie zarejestrowales to raczej nie dostaniesz tych 3 euro, ale przy nastepnej takiej akcji moze sie załapiesz.

pozdr,
sebau

Bonus: Unibet
#61401 12/06/2004 13:16
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Oryginalnie wysłał sebau:
[qb]Chodzi o to, ze rozdaja te 3 euro dla starych klientow po prostu wyslali kazdemu email'a z promo code. Jesli dopiero sie zarejestrowales to raczej nie dostaniesz tych 3 euro, ale przy nastepnej takiej akcji moze sie załapiesz.

pozdr,
sebau[/qb]
3E niewiele :/
Sa jeszcze jakies promocje oprocz Admirala(50$),Expa i Unibet(po 100 zeta) ktore bylyby godne uwagi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61402 12/06/2004 15:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 44
Hm zalogowalem sie na mrbookmaker.com a tam zero nic nie dostalem a juz jakis czas jestem tam zarejestrowany.

#61403 12/06/2004 20:48
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Oryginalnie wysłał matr0x:
[qb]Hm zalogowalem sie na mrbookmaker.com a tam zero nic nie dostalem a juz jakis czas jestem tam zarejestrowany.[/qb]
Sprawdz czy nie dostales od nich maila z Promo Code, ktory wpisujesz na ich stronie po zalogowaniu sie.

#61404 13/06/2004 12:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sebau:
[qb]Chodzi o to, ze rozdaja te 3 euro dla starych klientow po prostu wyslali kazdemu email'a z promo code. Jesli dopiero sie zarejestrowales to raczej nie dostaniesz tych 3 euro, ale przy nastepnej takiej akcji moze sie załapiesz.

pozdr,
sebau[/qb]
3E niewiele :/
Sa jeszcze jakies promocje oprocz Admirala(50$),Expa i Unibet(po 100 zeta) ktore bylyby godne uwagi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
w unibecie promocja na kupony euro
kupon za 15 zl 1pkt (+2 jesli wygrany)
za 50pkt dodaja 45 zł za kazde nast. 25 pkt 25 zł
za podw. zklad 2 pkt za potr. 4 pkt.

liczy sie tez live wiec jak jest wynik w miare pewny to mozna sobir troche punktów nabic.

#61405 13/06/2004 13:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
ja gralem na livie wczoraj 3 zakłady i mam 9 punktów. Własnie nie wiedziałem co to jest. Jeszcze dokladnie sprawdze

#61406 13/06/2004 13:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[
liczy sie tez live wiec jak jest wynik w miare pewny to mozna sobir troche punktów nabic.[/QB]
teraz dopiero zuwazylem :
aby kupon był zaliczony to musi być inny od pozostałych.
postawiłem 3 kupony w live z tego 2 zaliczone (inne kursy na zwyciestwo)

#61407 13/06/2004 19:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Dostalem 5 cyfrowy PROMO CODE z MRBookmakers ale gdy go wprowadzam wyswietla mi : The code you entered is not valid.Czy cos robie nie tak?Co jest grane ?

#61408 13/06/2004 20:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
a ile czekaliscie na kase w www.admiralbet.com [admiralbet.com]

#61409 13/06/2004 21:31
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał satek5:
[qb]a ile czekaliscie na kase w www.admiralbet.com [admiralbet.com][/qb]
W tej chwili promocji już nie ma, jest tylko 30% od wpłaty

#61410 14/06/2004 03:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
dostalem maila od admiralbet ale poczta uznala go za spam, co teraz powinienam zrobić??

#61411 14/06/2004 03:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Napewno juz nie daja w admiralu??
Zarejestrowal sie ktos i nie dostal?

#61412 14/06/2004 03:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał elenes:
[qb]Napewno juz nie daja w admiralu??
Zarejestrowal sie ktos i nie dostal?[/qb]
Juz nie daja, podziekuj osobom zakladajacym po kilkanascie kont.

#61413 14/06/2004 03:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
bravo dla tych ktorzy pozakladali konta na ludzi z calego swojego miasteczka, dopieliscie swego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#61414 14/06/2004 06:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Temat z takimi promocjami powinien być w odpowiednim dziale, do którego dotęp powinna mieć wybrana grupa userów i oni przekazywaliby info osobom, które znają i ufają im.

#61415 14/06/2004 06:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]W tej chwili promocji już nie ma, jest tylko 30% od wpłaty[/qb]
Do jakiej kwoty można otrzymać to 30% ?

#61416 14/06/2004 10:23
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Do 100 euro...ale skoro juz promocji nie ma to chyba i to 30% juz nieobowiazuje.

#61417 14/06/2004 12:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał HRABIA_JOHN:
[qb]bravo dla tych ktorzy pozakladali konta na ludzi z calego swojego miasteczka, dopieliscie swego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
****a juz nie ******* glupot bo ten buk sam wie ze popelni blad dajac 50euro i wiadomo bylo ze lada dzien promocje wycofaja zobacz wogule co sie dzieje stawki spadaja strona nie dziala itp

#61418 14/06/2004 13:16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HRABIA_JOHN:
[qb]bravo dla tych ktorzy pozakladali konta na ludzi z calego swojego miasteczka, dopieliscie swego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
****a juz nie ******* glupot bo ten buk sam wie ze popelni blad dajac 50euro i wiadomo bylo ze lada dzien promocje wycofaja zobacz wogule co sie dzieje stawki spadaja strona nie dziala itp[/qb]
i brak zabezpieczen strony :eek:
chyba nikt normalny nie bedzie tam kasy wplacal... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (czyt.podawal nr .karty)
a kto za tym stoi to sie okaze potem...(ruskie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#61419 14/06/2004 13:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ja sie moge zalozyc ze 80% ludzi widzac taka promocje zalozyla wiecej niz jedno konto nie ma bata sam sie przyznam ze mam 2

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec), 1,689 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,815
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1