|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb] Oryginalnie wysłał kitlet1: [qb]wojuje ktos oprócz mnie jeszce za te freebety w Mrbookmakers???[/qb] Moze znowu kitlet uda sie dojsc do 250 jak w betsense prawie z niczego heh, tylko mam nadzieje ze tym razem wyplaca... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P.S Z betsense dalej walcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] MI wypałcili z betsense 250 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Ja dalej u nich gram bo stwierdzilem ze nie bede ryzykowal swoich 100eur dla 250(nie wiadomo czy wyplaca). Gram dalej jak dojde do pokaznej sumy to wtedy zaryzykuje.
Powodzonka w Mrbookmaker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
http://www.internet1x2.com/free25/ O co tam chodzi? Ktos może to przejrzeć i coś o tym skrobnąc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
dają 25$ jak wpłaci się do nich 5$
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał smoke: [qb] dają 25$ jak wpłaci się do nich 5$[/qb] Teraz jakos rozkminiłem. Niestety widze ze wplacac trzeba karta krdytowa. A przelewem chyba nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Wie ktos moze z was szanowni forumowicze czy isnieje jeszcze jaaks firma ktora za zarejestrowanie dale sign up bonusik jak Admiral bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260 |
Gamebookers oferuje darmowy zaklad za 5 euro na pierwszego strzelca bramki (zawodnik nie druzyna) w meczu Portugalia - Hiszpania.
Promocja dotyczy nowych jak i starych graczy.
W zwiazku z tym zarejestrowalem sie u nich, jednak nie udalo mi sie postawic tego zakladu. Totez najprawdopodbniej promocja dotyczy wylacznie uzytkownikow GB, ktorzy posiadaja tam cos na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał jazdun: [qb]Gamebookers oferuje darmowy zaklad za 5 euro na pierwszego strzelca bramki (zawodnik nie druzyna) w meczu Portugalia - Hiszpania.
Promocja dotyczy nowych jak i starych graczy.
W zwiazku z tym zarejestrowalem sie u nich, jednak nie udalo mi sie postawic tego zakladu. Totez najprawdopodbniej promocja dotyczy wylacznie uzytkownikow GB, ktorzy posiadaja tam cos na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .[/qb] Bo tam jest napisane: Postaw 5 ojro, to ci zwrócą. Tak więc trzeba miec cos na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
odswieze ten temat, czy nie ma obecnioe zadnych fajnych promocji w necie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb]odswieze ten temat, czy nie ma obecnioe zadnych fajnych promocji w necie?[/qb] ....Jak będą to napewno ktoś da znać.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb] Oryginalnie wysłał smoke: [qb] dają 25$ jak wpłaci się do nich 5$[/qb] Teraz jakos rozkminiłem. Niestety widze ze wplacac trzeba karta krdytowa. A przelewem chyba nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] sorki czy to jakas pewna firma ?? i wogole jak tam cos obstawic ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał gary: [qb] Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb] Oryginalnie wysłał smoke: [qb] dają 25$ jak wpłaci się do nich 5$[/qb] Teraz jakos rozkminiłem. Niestety widze ze wplacac trzeba karta krdytowa. A przelewem chyba nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] sorki czy to jakas pewna firma ?? i wogole jak tam cos obstawic ??[/qb] Według ratingu z: http://sportsbookreview.com/Ratings+on+over+400+Sportsbooks+/default.aspx granie u nich wiąże się z dużym ryzykiem Pozdrawiam Darek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227 |
Cześć
Pamiętacie wettpunkta?Kiedyś dawali za zapisanie się 5euro,troche tam pogralem,nawet mi się udało wypłacić kasę. Wczoraj przysłali mi na e-maila oferte z vucherem. Wyszło na to że dali 10 euro z okazji jakiejs nowej oferty dotyczącej wyścigów psów czy coś tam,ale tą kasę można spokojnie obstawiać na co innego,np.sport.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Oryginalnie wysłał ukasz77: [qb]Cześć
Pamiętacie wettpunkta?Kiedyś dawali za zapisanie się 5euro,troche tam pogralem,nawet mi się udało wypłacić kasę. Wczoraj przysłali mi na e-maila oferte z vucherem. Wyszło na to że dali 10 euro z okazji jakiejs nowej oferty dotyczącej wyścigów psów czy coś tam,ale tą kasę można spokojnie obstawiać na co innego,np.sport.[/qb] tez dostalem ta kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
no ja tez dostalem i jakies kundle obstawilem! dalem najnizszy kurs 3.00 za 10euro i wygralem, nastepnie dalem 3 razy najnizsze kursy w trzech kolejnych wyscigach i wszystko przegrałem! nie wkurzajcie mnie ze mozna to bylo pyknac na pilke i inne sporty!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Ja również dostalem od nich kasiorkę tylko nie 10 euro a niecałe 10$ no cóż mają dziwne przewalutowanie a konto mam u nich w $. Postawiłem na czerwonego kundla 2 kurs i wtopiłem $. Postanowiłem więcej nie bawić się w totolotka i obstawiłem sobie Portugalię że przejdzie dalej na ich livie. Tak wię kasę nie trzeba wykorzystać na wyścigi kundli. W związku z tym mam pytanie ile razy trzeba obrócić kasę aby móc ją ewentualnie wypłacić, bo jakoś nie mogę tego doczytać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
moze i dostalem $ a nie euro ! ale dalem dupy jak nigdy z ta strata na kundle! myslalem ze to odzielny buk, a okazało sie ze to jest to samo ścierow co http://www.wettpunkt.com
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Czy kase dostają tylko sttali klienci, czy moge sie zarejestrowac i też dostanę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357 |
A jak dostac te 10 $ czy tam euro dostalem maila od nich ale jak sie zalogowalem dalej mam 0.
|
|
|
Link skopiowany do schowka