Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
#61440 19/06/2004 16:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]wojuje ktos oprócz mnie jeszce za te freebety w Mrbookmakers???[/qb]
Moze znowu kitlet uda sie dojsc do 250 jak w betsense prawie z niczego heh, tylko mam nadzieje ze tym razem wyplaca... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S Z betsense dalej walcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
MI wypałcili z betsense 250 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61441 19/06/2004 16:17
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Ja dalej u nich gram bo stwierdzilem ze nie bede ryzykowal swoich 100eur dla 250(nie wiadomo czy wyplaca). Gram dalej jak dojde do pokaznej sumy to wtedy zaryzykuje.

Powodzonka w Mrbookmaker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61442 19/06/2004 18:22
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
http://www.internet1x2.com/free25/

O co tam chodzi?
Ktos może to przejrzeć i coś o tym skrobnąc?

#61443 19/06/2004 18:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb] http://www.internet1x2.com/free25/

O co tam chodzi?
Ktos może to przejrzeć i coś o tym skrobnąc?[/qb]
dają 25$ jak wpłaci się do nich 5$

#61444 19/06/2004 18:38
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał smoke:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb] http://www.internet1x2.com/free25/

O co tam chodzi?
Ktos może to przejrzeć i coś o tym skrobnąc?[/qb]
dają 25$ jak wpłaci się do nich 5$[/qb]
Teraz jakos rozkminiłem. Niestety widze ze wplacac trzeba karta krdytowa. A przelewem chyba nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#61445 19/06/2004 20:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Wie ktos moze z was szanowni forumowicze czy isnieje jeszcze jaaks firma ktora za zarejestrowanie dale sign up bonusik jak Admiral bet

#61446 19/06/2004 22:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
Gamebookers oferuje darmowy zaklad za 5 euro na pierwszego strzelca bramki (zawodnik nie druzyna) w meczu Portugalia - Hiszpania.

Promocja dotyczy nowych jak i starych graczy.

W zwiazku z tym zarejestrowalem sie u nich, jednak nie udalo mi sie postawic tego zakladu. Totez najprawdopodbniej promocja dotyczy wylacznie uzytkownikow GB, ktorzy posiadaja tam cos na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#61447 19/06/2004 22:46
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał jazdun:
[qb]Gamebookers oferuje darmowy zaklad za 5 euro na pierwszego strzelca bramki (zawodnik nie druzyna) w meczu Portugalia - Hiszpania.

Promocja dotyczy nowych jak i starych graczy.

W zwiazku z tym zarejestrowalem sie u nich, jednak nie udalo mi sie postawic tego zakladu. Totez najprawdopodbniej promocja dotyczy wylacznie uzytkownikow GB, ktorzy posiadaja tam cos na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .[/qb]
Bo tam jest napisane: Postaw 5 ojro, to ci zwrócą. Tak więc trzeba miec cos na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61448 23/06/2004 19:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
odswieze ten temat, czy nie ma obecnioe zadnych fajnych promocji w necie?

#61449 23/06/2004 22:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]odswieze ten temat, czy nie ma obecnioe zadnych fajnych promocji w necie?[/qb]
....Jak będą to napewno ktoś da znać.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61450 24/06/2004 01:13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smoke:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb] http://www.internet1x2.com/free25/

O co tam chodzi?
Ktos może to przejrzeć i coś o tym skrobnąc?[/qb]
dają 25$ jak wpłaci się do nich 5$[/qb]
Teraz jakos rozkminiłem. Niestety widze ze wplacac trzeba karta krdytowa. A przelewem chyba nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
sorki czy to jakas pewna firma ?? i wogole jak tam cos obstawic ??

#61451 24/06/2004 22:27
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał gary:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smoke:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb] http://www.internet1x2.com/free25/

O co tam chodzi?
Ktos może to przejrzeć i coś o tym skrobnąc?[/qb]
dają 25$ jak wpłaci się do nich 5$[/qb]
Teraz jakos rozkminiłem. Niestety widze ze wplacac trzeba karta krdytowa. A przelewem chyba nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
sorki czy to jakas pewna firma ?? i wogole jak tam cos obstawic ??[/qb]
Według ratingu z:

http://sportsbookreview.com/Ratings+on+over+400+Sportsbooks+/default.aspx

granie u nich wiąże się z dużym ryzykiem

Pozdrawiam
Darek

#61452 25/06/2004 14:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
Cześć

Pamiętacie wettpunkta?Kiedyś dawali za zapisanie się 5euro,troche tam pogralem,nawet mi się udało wypłacić kasę.
Wczoraj przysłali mi na e-maila oferte z vucherem.
Wyszło na to że dali 10 euro z okazji jakiejs nowej oferty dotyczącej wyścigów psów czy coś tam,ale tą kasę można spokojnie obstawiać na co innego,np.sport.

#61453 25/06/2004 18:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
A ja nie dostałem...

#61454 25/06/2004 18:48
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Quote
Oryginalnie wysłał ukasz77:
[qb]Cześć

Pamiętacie wettpunkta?Kiedyś dawali za zapisanie się 5euro,troche tam pogralem,nawet mi się udało wypłacić kasę.
Wczoraj przysłali mi na e-maila oferte z vucherem.
Wyszło na to że dali 10 euro z okazji jakiejs nowej oferty dotyczącej wyścigów psów czy coś tam,ale tą kasę można spokojnie obstawiać na co innego,np.sport.[/qb]
tez dostalem ta kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61455 25/06/2004 19:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
no ja tez dostalem i jakies kundle obstawilem!
dalem najnizszy kurs 3.00 za 10euro i wygralem, nastepnie dalem 3 razy najnizsze kursy w trzech kolejnych wyscigach i wszystko przegrałem!
nie wkurzajcie mnie ze mozna to bylo pyknac na pilke i inne sporty!

#61456 25/06/2004 19:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Ja również dostalem od nich kasiorkę tylko nie 10 euro a niecałe 10$ no cóż mają dziwne przewalutowanie a konto mam u nich w $. Postawiłem na czerwonego kundla 2 kurs i wtopiłem $. Postanowiłem więcej nie bawić się w totolotka i obstawiłem sobie Portugalię że przejdzie dalej na ich livie. Tak wię kasę nie trzeba wykorzystać na wyścigi kundli. W związku z tym mam pytanie ile razy trzeba obrócić kasę aby móc ją ewentualnie wypłacić, bo jakoś nie mogę tego doczytać.

#61457 25/06/2004 20:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
moze i dostalem $ a nie euro !
ale dalem dupy jak nigdy z ta strata na kundle!
myslalem ze to odzielny buk, a okazało sie ze to jest to samo ścierow co http://www.wettpunkt.com

#61458 25/06/2004 20:23
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Czy kase dostają tylko sttali klienci, czy moge sie zarejestrowac i też dostanę?

#61459 25/06/2004 20:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
A jak dostac te 10 $ czy tam euro dostalem maila od nich ale jak sie zalogowalem dalej mam 0.

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1