Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
#61460 25/06/2004 20:45
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Quote
Oryginalnie wysłał qwasek:
[qb]A jak dostac te 10 $ czy tam euro dostalem maila od nich ale jak sie zalogowalem dalej mam 0.[/qb]
W mailu powinien byc kod VOUCHERa. Zaloguj sie na ich stronke, kikinij zakladke Voucher, wpisz kod i potwierz - kasa powinna byc na koncie

P.S. Wie ktos moze ile razy trzeba to obrocic ??
P.S.2 Zdaje sie ze promocja jest tylko dla starych uzytkownikow, wiec nie zakladajcie milionow kont na babcie, na kuzyna i na psa...

Bonus: Unibet
#61461 25/06/2004 21:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Moglibyscie podac kody tych voucherow, byc moze sa takie same, wtedy wiecej osob skorzysta.

#61462 25/06/2004 21:31
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
o k..... bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61463 28/06/2004 12:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Odswiezam temat. Moze znacie jakies zagraniczne forum z darmowa kasa bez depozytu ? JEzeli tak bardzo prosilbym o podanie adresu.
Panowie troche zycia trzeba rozruszac ten temat bo wakacje juz sa a co robic w wolnym czasie jak nie obstawiac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61464 28/06/2004 14:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
No to ja pierwszy dodam cos od siebie !! Moze ta promocja juz byla ale nadal trwa 5 Euro za rejestracje BLUEVEX [bluevex.de]

#61465 28/06/2004 14:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
BLUEVEX tylko niemiecki czy ang tez opcje sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61466 28/06/2004 15:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Quote
Oryginalnie wysłał kopernik:
[qb]BLUEVEX tylko niemiecki czy ang tez opcje sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
tylko niemiecki
Jest maly problem! Jak tam sie obstawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61467 28/06/2004 15:07
Dołączył: May 2004
Posty: 188
T
TdF Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 188
klikasz 'handel' - tak mi się wydaje
a poza tym żebywypłacić trzeba mieć aktywne konto przez co najmniej 3 miechy :rolleyes:

#61468 28/06/2004 16:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
ja nie wiem o co chodzi w tym bluevex. jak sie w chodzi w Handel to mozna cos kupic i sprzedac. wie ktos o co tam chodzi?

#61469 28/06/2004 17:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Nie wiecie czasem czy promocja w Bets4all jeszcze jest aktualna ? Chodzi mi o promo 5 euro bez depozytu. Prosze o odpowiedz

#61470 28/06/2004 22:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
Ja w bets4all zalozylem se kurde konto jak byla aktualna i nie dostalem zadnych 5 euro. Ale moze to z mojej winy, bo moze przegapilem jakiegos vouchera w mailu czy cos.

Ktos pamieta na jakiej zasadzie trafialy eurusy na konto promocyjne ?

Z gory dzieki.

#61471 29/06/2004 14:26
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26
www.bluevex.de [bluevex.de] - dają 5 EUR przy rejestracji.

#61472 29/06/2004 14:38
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Chce sie zarejestrowac do bluevexa żeby zobaczyć czy można skorzystać z promocji, ale przy rejestracji odrzuca mi adres e-mailowy. Pisze:
"Bitte geben Sie eine gütige Emailadresse an. "

Przecież do diabła mój adres e-mail jest gütige.
O co im chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61473 29/06/2004 14:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26
Ja zapisałem sie 30 minut temu. Nie miałem żadnych problemów. Dostałem 5 EUR

#61474 29/06/2004 14:53
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
Chce sie zarejestrowac do bluevexa żeby zobaczyć czy można skorzystać z promocji
Skorzystać można, ale:

"BLUEVEX behält sich das Recht vor, dieses Angebot bzw. die Auszahlung des Angebots jederzeit zu verweigern. Dieses Angebot bzw. die Regeln hierzu können jederzeit ohne Benachrichtigung geändert werden."

- co oznacza w skrócie tyle, że mogą odmówić wypłaty, o ile tylko przyjdzie im na to ochota. Szkoda więc danych osobowych. Są warte więcej niż 5 euro.

#61475 29/06/2004 17:50
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
https://www.betandwin.com/Default.aspx?aid=4603&pt=2
hmmmm... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Czyżby dawali 15 ojro za rejestracje?

#61476 29/06/2004 18:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hehe...bzyku to jedna z najstarszych promocji omawianych na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
A maksymalnie dostaniesz 30 euro przy wplacie 30 euro, co daje razem niezla sumke 60 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

tutaj to samo:
https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=1330

#61477 29/06/2004 19:29
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
taa tylko zmylili mnie tym:

"Zarejstruj się a otrzymasz od nas EUR 15,-"

#61478 29/06/2004 20:20
Dołączył: May 2004
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 628
Hej .. moglibyscie mnie poinformowac , gdzie sa jakies godne uwagi promocje ?? z góry dziekuje i pozdrawiam.

#61479 29/06/2004 22:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb]Hej .. moglibyscie mnie poinformowac , gdzie sa jakies godne uwagi promocje ?? z góry dziekuje i pozdrawiam.[/qb]
Unibet ( do jutra) ale przede wszystkim Sportingbet. Uwielbiam ich a ta promocje ale nie lubie ich za takie marne kursy

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1