|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Oryginalnie wysłał qwasek: [qb]A jak dostac te 10 $ czy tam euro dostalem maila od nich ale jak sie zalogowalem dalej mam 0.[/qb] W mailu powinien byc kod VOUCHERa. Zaloguj sie na ich stronke, kikinij zakladke Voucher, wpisz kod i potwierz - kasa powinna byc na koncie P.S. Wie ktos moze ile razy trzeba to obrocic ?? P.S.2 Zdaje sie ze promocja jest tylko dla starych uzytkownikow, wiec nie zakladajcie milionow kont na babcie, na kuzyna i na psa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Moglibyscie podac kody tych voucherow, byc moze sa takie same, wtedy wiecej osob skorzysta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227 |
o k..... bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Odswiezam temat. Moze znacie jakies zagraniczne forum z darmowa kasa bez depozytu ? JEzeli tak bardzo prosilbym o podanie adresu. Panowie troche zycia trzeba rozruszac ten temat bo wakacje juz sa a co robic w wolnym czasie jak nie obstawiac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
No to ja pierwszy dodam cos od siebie !! Moze ta promocja juz byla ale nadal trwa 5 Euro za rejestracje BLUEVEX [ bluevex.de]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188 |
BLUEVEX tylko niemiecki czy ang tez opcje sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Oryginalnie wysłał kopernik: [qb]BLUEVEX tylko niemiecki czy ang tez opcje sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] tylko niemiecki Jest maly problem! Jak tam sie obstawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 188 |
klikasz 'handel' - tak mi się wydaje a poza tym żebywypłacić trzeba mieć aktywne konto przez co najmniej 3 miechy :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
ja nie wiem o co chodzi w tym bluevex. jak sie w chodzi w Handel to mozna cos kupic i sprzedac. wie ktos o co tam chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Nie wiecie czasem czy promocja w Bets4all jeszcze jest aktualna ? Chodzi mi o promo 5 euro bez depozytu. Prosze o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260 |
Ja w bets4all zalozylem se kurde konto jak byla aktualna i nie dostalem zadnych 5 euro. Ale moze to z mojej winy, bo moze przegapilem jakiegos vouchera w mailu czy cos.
Ktos pamieta na jakiej zasadzie trafialy eurusy na konto promocyjne ?
Z gory dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26 |
www.bluevex.de [ bluevex.de] - dają 5 EUR przy rejestracji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Chce sie zarejestrowac do bluevexa żeby zobaczyć czy można skorzystać z promocji, ale przy rejestracji odrzuca mi adres e-mailowy. Pisze: "Bitte geben Sie eine gütige Emailadresse an. "
Przecież do diabła mój adres e-mail jest gütige. O co im chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 26 |
Ja zapisałem sie 30 minut temu. Nie miałem żadnych problemów. Dostałem 5 EUR
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: Chce sie zarejestrowac do bluevexa żeby zobaczyć czy można skorzystać z promocji Skorzystać można, ale: "BLUEVEX behält sich das Recht vor, dieses Angebot bzw. die Auszahlung des Angebots jederzeit zu verweigern. Dieses Angebot bzw. die Regeln hierzu können jederzeit ohne Benachrichtigung geändert werden." - co oznacza w skrócie tyle, że mogą odmówić wypłaty, o ile tylko przyjdzie im na to ochota. Szkoda więc danych osobowych. Są warte więcej niż 5 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
hehe...bzyku to jedna z najstarszych promocji omawianych na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) A maksymalnie dostaniesz 30 euro przy wplacie 30 euro, co daje razem niezla sumke 60 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tutaj to samo: https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=1330
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
taa tylko zmylili mnie tym:
"Zarejstruj się a otrzymasz od nas EUR 15,-"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 628 |
Hej .. moglibyscie mnie poinformowac , gdzie sa jakies godne uwagi promocje ?? z góry dziekuje i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał SimonExpekt: [qb]Hej .. moglibyscie mnie poinformowac , gdzie sa jakies godne uwagi promocje ?? z góry dziekuje i pozdrawiam.[/qb] Unibet ( do jutra) ale przede wszystkim Sportingbet. Uwielbiam ich a ta promocje ale nie lubie ich za takie marne kursy
|
|
|
Link skopiowany do schowka