"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 27 1 2 3 4 26 27
#614419 06/07/2006 18:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Wkurza mnie, że ludzie nie chcą grać w nogę kiedy jest taka fajna pogoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#614420 06/07/2006 18:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Wkurza mnie moja osoba!!! Jestes debilem Jakubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#614421 06/07/2006 18:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

#614422 06/07/2006 18:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Quote
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#614423 06/07/2006 18:45
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Quote
Quote
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#614424 06/07/2006 18:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
G
GSE Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Co robić? Grać u buka!!! Nie pracować na etacie, tylko u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pracować dla siebie, a nie dla szefa!!! Proste?

#614425 06/07/2006 18:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Co robić? Grać u buka!!! Nie pracować na etacie, tylko u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pracować dla siebie, a nie dla szefa!!! Proste?

Nie wiem czy to jest takie proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
To granie u buka to chyba pytanie retoryczne, bo tu chyba wszyscy graja na forum(moze poza Nirtzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />)

Pracowac dla szea tez nie ppracuje, bo..nigdzie nie pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Zyje na prowoncji, ciezko to cos znalezc, probowalem kilka miechow temu, ale niektorzy mieli wymagania takie, ze szok(nawet absolwenci dobrych szkol by mieli problemy)

Ten brak wlasnych dochodow tez mnie denrwuje, a nie widze tu narazie zadnych perspektyw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#614426 06/07/2006 18:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
Quote
Quote
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#614427 06/07/2006 19:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Co mnie wkurza? Betandwin i ich cholerne oszustwa!!

#614428 06/07/2006 23:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Quote
Quote
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
Mial ktos tak?:D

#614429 06/07/2006 23:57
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
denerwuje mnie:
* fakt ze nie wiem jak wielu z nas co dalej zrobic w swoim zyciu i znam osobiscie takze wielu ludzi bedacych w podobnej sytuacji, chyba jednak cos jest nie tak w tym kraju... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

* ze onet straszy mnie jakimis kamaszami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#614430 07/07/2006 00:31
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
a i jeszcze denerwuje mnie to ze od 4 godzin gram w pokera i jestem na zero.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#614431 07/07/2006 00:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
niejaki lupus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
niewątpliwie ma chłopina jakieś kompleksy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#614432 07/07/2006 07:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Słuzba zdrowia!

Jak juz pewno wiecie, bo pisalem o tym wczesniej, od 2 dni boli mnie masakrycznie zab. Wczoraj poszedlem do dentysty, ale albo zrobila nie tego co trzeba, albo po prostu rozbolal mnie inny. No niewazne...
Jako ze bol byl dosyc duzy i juz prawie chodzilem po scianach postanowilem sie wybrac dzis do mojej Przychodni Rejonowej w ktorej takze jest gabinet stomatologiczny.
No ni... Pukam elegancko, wchodze a tu dwie stare fladry wpieprzaja sniadanie. Powiedzialem ze boli mnie zab i czy moglby by jakos mi natychmiastowo pomoc( w takich przypadkach powinny, babka w rejestracji powiedziala ze od razu mam tam isc bez zadnych problemow i zalatwiania formalnosci), na co one spytaly sie jednoglosnie czy mam tu karte, czy pracuje czy sie ucze i gdzie mieszkam i w ogole. Rozumiem ze musialy zalozyc mi moja kartoteke, ok! Usiadlem na tym fotelu i... musialem poczekac az dokoncza sniadanie(sic!). Nie dosc ze byly wredne i brzydkie to robiły mi chyba łaske ze w ogole moglem wejsc do ich gabinetu. Słowo sympatyczny jest im chyba tak obce jak mi slowo matemtyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zadawaly miliony pytan zwiaznych z tematyka stomatologiczna a ja sam nie wiedzialem juz po chwili czy ten zab mnie boli czy nie. Skonczylo sie na tym ze nic nie zalatwilem i mam przyjsc w poniedzialek. No ale co sie im dziwic. Dostaja swoje za miesiac to po co beda pomagaly takiemu jak ja. Niech zapomna ze je jeszcze kiedys odwiedze, ide do prywatnego, ale wole zaplacic te 30zł i jakos godnie byc przyjetym niz miec do czynienia z takim starym plebsem. To juz dzis z rana mnie najbardziej wkurzylo!

#614433 07/07/2006 08:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity
ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
Mial ktos tak?:D [/quote]

#614434 07/07/2006 08:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote][quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity
ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
Mial ktos tak?:D [/quote] [/quote]


ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity. cos namieszalem w poprzednim poscie sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#614435 07/07/2006 08:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote][quote][quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity
ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
Mial ktos tak?:D [/quote] [/quote]


ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity. cos namieszalem w poprzednim poscie sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote]

zróbmy cytat cytatu cutatu cacyca heheheh czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
taaaaki do ksiegi rekordów guinesa

#614436 07/07/2006 09:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote][quote][quote][quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity
ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
Mial ktos tak?:D [/quote] [/quote]


ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity. cos namieszalem w poprzednim poscie sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote]

zróbmy cytat cytatu cutatu cacyca heheheh czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
taaaaki do ksiegi rekordów guinesa [/quote]

Ja Panowie również przyłącze się do waszeg klubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam już trochę lat, trzeba powoli określać się co dalej robić w życiu itd ..
Jutro egzam z psychologii a ja jeszcze nic nie umie. Jak zawsze przekładanie z dnia na dzien.. Naukę chyba przełoże na jutrzejszy dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przed egzamem godzinkę się poucze i może wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak jak pisze Szczypior - robimy cytat cytatu cytatu do księgi Guinessa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#614437 07/07/2006 09:41
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
to może załóżcie osobny temat - tu pewnie niektórzy chcieli by się wpisać normalnie, bez konieczności oglądania 100 cytatów w jednym poście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a propo's tego klubu - to i ja dołączę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#614438 07/07/2006 09:43
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote][quote][quote][quote][quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...

witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity
ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
Mial ktos tak?:D [/quote] [/quote]


ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity. cos namieszalem w poprzednim poscie sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote]

zróbmy cytat cytatu cutatu cacyca heheheh czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
taaaaki do ksiegi rekordów guinesa [/quote]

Ja Panowie również przyłącze się do waszeg klubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam już trochę lat, trzeba powoli określać się co dalej robić w życiu itd ..
Jutro egzam z psychologii a ja jeszcze nic nie umie. Jak zawsze przekładanie z dnia na dzien.. Naukę chyba przełoże na jutrzejszy dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przed egzamem godzinkę się poucze i może wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak jak pisze Szczypior - robimy cytat cytatu cytatu do księgi Guinessa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote]

Także nie wiem co robić ze swoim życiem.... A już 3 rok studiów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 2 z 27 1 2 3 4 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1