|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Wkurza mnie, że ludzie nie chcą grać w nogę kiedy jest taka fajna pogoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Wkurza mnie moja osoba!!! Jestes debilem Jakubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu... witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu... witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
Co robić? Grać u buka!!! Nie pracować na etacie, tylko u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pracować dla siebie, a nie dla szefa!!! Proste?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Co robić? Grać u buka!!! Nie pracować na etacie, tylko u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pracować dla siebie, a nie dla szefa!!! Proste? Nie wiem czy to jest takie proste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To granie u buka to chyba pytanie retoryczne, bo tu chyba wszyscy graja na forum(moze poza Nirtzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) Pracowac dla szea tez nie ppracuje, bo..nigdzie nie pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Zyje na prowoncji, ciezko to cos znalezc, probowalem kilka miechow temu, ale niektorzy mieli wymagania takie, ze szok(nawet absolwenci dobrych szkol by mieli problemy) Ten brak wlasnych dochodow tez mnie denrwuje, a nie widze tu narazie zadnych perspektyw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu... witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996 |
Co mnie wkurza? Betandwin i ich cholerne oszustwa!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu... witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D Mial ktos tak?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
denerwuje mnie: * fakt ze nie wiem jak wielu z nas co dalej zrobic w swoim zyciu i znam osobiscie takze wielu ludzi bedacych w podobnej sytuacji, chyba jednak cos jest nie tak w tym kraju... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
* ze onet straszy mnie jakimis kamaszami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
a i jeszcze denerwuje mnie to ze od 4 godzin gram w pokera i jestem na zero.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
niejaki lupus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> niewątpliwie ma chłopina jakieś kompleksy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Słuzba zdrowia!
Jak juz pewno wiecie, bo pisalem o tym wczesniej, od 2 dni boli mnie masakrycznie zab. Wczoraj poszedlem do dentysty, ale albo zrobila nie tego co trzeba, albo po prostu rozbolal mnie inny. No niewazne... Jako ze bol byl dosyc duzy i juz prawie chodzilem po scianach postanowilem sie wybrac dzis do mojej Przychodni Rejonowej w ktorej takze jest gabinet stomatologiczny. No ni... Pukam elegancko, wchodze a tu dwie stare fladry wpieprzaja sniadanie. Powiedzialem ze boli mnie zab i czy moglby by jakos mi natychmiastowo pomoc( w takich przypadkach powinny, babka w rejestracji powiedziala ze od razu mam tam isc bez zadnych problemow i zalatwiania formalnosci), na co one spytaly sie jednoglosnie czy mam tu karte, czy pracuje czy sie ucze i gdzie mieszkam i w ogole. Rozumiem ze musialy zalozyc mi moja kartoteke, ok! Usiadlem na tym fotelu i... musialem poczekac az dokoncza sniadanie(sic!). Nie dosc ze byly wredne i brzydkie to robiły mi chyba łaske ze w ogole moglem wejsc do ich gabinetu. Słowo sympatyczny jest im chyba tak obce jak mi slowo matemtyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zadawaly miliony pytan zwiaznych z tematyka stomatologiczna a ja sam nie wiedzialem juz po chwili czy ten zab mnie boli czy nie. Skonczylo sie na tym ze nic nie zalatwilem i mam przyjsc w poniedzialek. No ale co sie im dziwic. Dostaja swoje za miesiac to po co beda pomagaly takiemu jak ja. Niech zapomna ze je jeszcze kiedys odwiedze, ide do prywatnego, ale wole zaplacic te 30zł i jakos godnie byc przyjetym niz miec do czynienia z takim starym plebsem. To juz dzis z rana mnie najbardziej wkurzylo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
[quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu... witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D Mial ktos tak?:D [/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
[quote][quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu... witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D Mial ktos tak?:D [/quote] [/quote] ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity. cos namieszalem w poprzednim poscie sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
[quote][quote][quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu... witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D Mial ktos tak?:D [/quote] [/quote] ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity. cos namieszalem w poprzednim poscie sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote] zróbmy cytat cytatu cutatu cacyca heheheh czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> taaaaki do ksiegi rekordów guinesa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
[quote][quote][quote][quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu... witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D Mial ktos tak?:D [/quote] [/quote] ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity. cos namieszalem w poprzednim poscie sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote] zróbmy cytat cytatu cutatu cacyca heheheh czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> taaaaki do ksiegi rekordów guinesa [/quote] Ja Panowie również przyłącze się do waszeg klubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam już trochę lat, trzeba powoli określać się co dalej robić w życiu itd .. Jutro egzam z psychologii a ja jeszcze nic nie umie. Jak zawsze przekładanie z dnia na dzien.. Naukę chyba przełoże na jutrzejszy dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przed egzamem godzinkę się poucze i może wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak jak pisze Szczypior - robimy cytat cytatu cytatu do księgi Guinessa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
to może załóżcie osobny temat - tu pewnie niektórzy chcieli by się wpisać normalnie, bez konieczności oglądania 100 cytatów w jednym poście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a propo's tego klubu - to i ja dołączę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
[quote][quote][quote][quote][quote]A mnie wkurza moje lenistwo, jestem zdolny, a cholernie leniwy, i to mnie przeraza, ciagle co odkladam przekladam byle tego dzis nie robic bo mi sie nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ale najbardziej to mnie irytuje fakt, ze w wieku 22 lat ja nie wiem co chce robic w przyszlosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jestem w takim okresie zycia, ze musze sie okerslic a tu... witaj w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Witam rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Matka za mna lazi ze len ze mnie, nic nie robie a tu niedlugo trzeba sie decydowac co sie chce w zyciu robic... Sam nie wiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Również witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity ja tez witam w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, tyle ze ja skonczylem studia i okazalo sie ze ten kierunek mnie nie kreci (studiowalem bo cos trzeba bylo studiowac..) i dalej nie wiem co chce robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D Mial ktos tak?:D [/quote] [/quote] ja tak mam skonczylem elektroenergetyke a ja jestem przeciez humanista i nie wiem co mam robic pracuje w skurwialej spoldzielni mieszkaniowej i czasem mysle o wlasnym biznesie ale wez i wez jak nie mam znajomosci i wlasnie len ze mnie niesamowity. cos namieszalem w poprzednim poscie sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote] zróbmy cytat cytatu cutatu cacyca heheheh czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> taaaaki do ksiegi rekordów guinesa [/quote] Ja Panowie również przyłącze się do waszeg klubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam już trochę lat, trzeba powoli określać się co dalej robić w życiu itd .. Jutro egzam z psychologii a ja jeszcze nic nie umie. Jak zawsze przekładanie z dnia na dzien.. Naukę chyba przełoże na jutrzejszy dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przed egzamem godzinkę się poucze i może wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak jak pisze Szczypior - robimy cytat cytatu cytatu do księgi Guinessa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote] Także nie wiem co robić ze swoim życiem.... A już 3 rok studiów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|