Denerwuje mnie, że po raz kolejny forum nakłoniło mnie do postawienia nie mojego typu w tenisa (Henin) i oczywiście musiał być wałek, mimo, że miałem tego typu zagrywki na czarnej liście "niegrania"! [Linked Image]
Wk*rwia mnie wręcz Kołtoń i te jego "suwerennie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Suwerennie prowadził drużynę, suwerennie wygrali grupę, suwerennie ... ja pitole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Widze że nie tylko ja nie przepadam za tym człowiekiem. I ten jego angielski akcent...Do dziś mam mdłości gdy słysze z jego ust nawisko Ruuda van Nisterloya..
Znowu Strejlau uparł się na "ekspensywnie". "Ekspansywnie gra na skrzydle" chyba na pamięć się wyuczył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A mnie denerwuje, że od początku wakacji tak mi brzuch urósł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Chyba trzeba będzie przystopować
Mam to samo. W koncu wakacje, palza piwko grill i kielbaski...i brzuch rosnie na moich oczach eh.. to jedyny minus tych wakacji:)
- ludzie są zazdrosni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> - podają w sklepach ciepłe piwo - po części denerwuje mnie to, że wyjadę na dłuższy czas do Paryża i nie będe widział się ze swoim Słońcem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
- Czy ktoś widział kiedyś Cristiano wygrywającego pojedynek główkowy? Bo ja nie. On się przewraca. Zawsze.
Obejrzyj czasem jakis mecz to zobaczysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mało goli strzelił w kadrze głową ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
- Czy ktoś widział kiedyś Cristiano wygrywającego pojedynek główkowy? Bo ja nie. On się przewraca. Zawsze.
Obejrzyj czasem jakis mecz to zobaczysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mało goli strzelił w kadrze głową ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Piomil nie udawaj głupszego niż jesteś. Znajac Ciebie to poza milanem w lidze mistrzow nie ogladasz zbyt wiele piły (bo jak liczysz każdą złotówkę to pewnie i na C+ się nie szarpiesz), a jesli ogladasz to nie osmieszaj sie stwierdzeniem, że Cristiano nie jest panienką, bo to po prostu obezwładniające.
I odpowiadam na Twoje glupie pytanie (na ktore nawet nie bedziesz umial zripostowac konkretnie): Tak, malo strzelil bramek głową.
To jest pierwsza sprawa. A druga - ja mowie tu o POJEDYNKACH glowkowych bo jak sie idzie 2 vs 1 , gosc ci wrzuca na dynie i sadzisz z paru metrow obok bezradnego bramkarza to to nie jest pojedynek glowkowy. Pojedynek = walka, dla kogos kto 'oglada czasem jakis mecz' to jest to oczywiste.
No ale dobrze ze jestes fanem Cristiano, przynajmniej dobrze to swiadczy o Twojej znajomosci sportu. I po co pieprzysz 'obejrzyj jakis mecz' skoro nic o tym nie wiesz, no wytlumacz mi to, 1 ARGUMENT (bo trzeba byc skonczonym cwelem zeby nie umiec uzywac ARGUMENTOW)?? Zaloz lepiej jakies platne typy, byle szybko bo juz niedlugo caly swiat sie bedzie z Ciebie smial i od nikogo nie uda sie nic wyciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
denerwuje mnie ten Kołtoń - przez pół godziny płacze... "co myśli Zidane" , "gdzie jest Zidane" , "jak wygląda Zidane" , "co powie Zidane" ...
a ch** z tym - sam sobie nabruździł, a Kołtoń tylko płacze za nim... słuchać się tego nie dało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Heh najpierw przeczytalem drugiego posta a dopiero pozniej pierwszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ech muppet skąd takie nerwy u Ciebie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panikujesz jak kobita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> wkładasz mi w usta( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) rzeczy, ktore sam sobie wymyslasz i w ogole czasami to farmazony takie walisz, ze glowa mała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja i fan cristiano? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> heh dla mnie to najwieksza ciota obok zlatana biegajaca po swiatowych boiskach ale jak ktoś opowiada brednie to trzeba odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mi tam rybka co przykładowo sądzisz na mój temat bo kazdy ma prawo do wlasnej opinii i wiadomo, ze wszyscy nie beda sie kochac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wyobraz sobie tez, ze mam cyfre bo tu gdzie mieszkam nie ma kablówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I powiem nawet tyle, ze Lippi nie zabral najlepszej kadry na mundial bo jak wytlumaczyc brak di michele, marchioniego czy pasquale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
w sumie to powinien byc priv ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zeby nie bylo of top <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Denerwuje mnie : opis Marcela, opina 'fachowców' w studiu, ze wlosi byli slabsi bo przeciez strzelili o jedna bramke wiecej juz w regulaminowym czasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
a mnie wkurzyl Zidane ze swoim Knockoutem... pewnie jak skonczyl grac w pilke zacznie kariere w Pride <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A mnie wkurzył pewien mod ganiąc Zidane'a za źle wykonany rzut karny. Zarzucił mu m.in. to, że od razu planował tak strzelić a nie czekał na reakcję Buffona oraz to, że w meczu o taką wielkę stawkę tak się karnych nie wykonuje.
no troche wkurzony byłem bo mi uciekł tysiaczek $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i zdenerwowało mnie to , że Włosi wygrali ale nie pokazali pięknego futbolu , takiego jak chociażby w półfinale .
Ale w końcu szczęscie musiało sie do nich , w 98 przegrali w karnych z Francją - teraz wygrali . W 2000 Trezeguet strzelił gola dającego Francji ME a teraz on jako jedyny nie strzelił karnego. Wszystko jest zapisane w gwiazdach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
no i zdenerwował mnie Zidane - taki wielki piłkarz , ikona futbolu , idol wielu dzieciaków tak się zachował w wielkim finale .
A mnie wkurzył pewien mod ganiąc Zidane'a za źle wykonany rzut karny. Zarzucił mu m.in. to, że od razu planował tak strzelić a nie czekał na reakcję Buffona oraz to, że w meczu o taką wielkę stawkę tak się karnych nie wykonuje.
to bylo wprost zenujace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale przeciez jak Totti bodajze na Euro tak karnego kiedys strzelil to bylo ok.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />