Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 27 1 2 3 4 5 6 26 27
#614459 08/07/2006 16:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Denerwuje mnie, że po raz kolejny forum nakłoniło mnie do postawienia nie mojego typu w tenisa (Henin) i oczywiście musiał być wałek, mimo, że miałem tego typu zagrywki na czarnej liście "niegrania"!
[Linked Image]

Bonus: Unibet
#614460 08/07/2006 20:54
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wk*rwia mnie wręcz Kołtoń i te jego "suwerennie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Suwerennie prowadził drużynę, suwerennie wygrali grupę, suwerennie ... ja pitole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#614461 08/07/2006 21:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Quote
Wk*rwia mnie wręcz Kołtoń i te jego "suwerennie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Suwerennie prowadził drużynę, suwerennie wygrali grupę, suwerennie ... ja pitole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Widze że nie tylko ja nie przepadam za tym człowiekiem. I ten jego angielski akcent...Do dziś mam mdłości gdy słysze z jego ust nawisko Ruuda van Nisterloya..

#614462 08/07/2006 21:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Znowu Strejlau uparł się na "ekspensywnie".
"Ekspansywnie gra na skrzydle" chyba na pamięć się wyuczył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#614463 08/07/2006 21:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
A mnie wkurza Cristiano Ronaldo
Więcej tutaj: http://szyderczy.nlog.org

#614464 09/07/2006 09:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
A mnie denerwuje, że od początku wakacji tak mi brzuch urósł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Chyba trzeba będzie przystopować

Mam to samo.
W koncu wakacje, palza piwko grill i kielbaski...i brzuch rosnie na moich oczach eh.. to jedyny minus tych wakacji:)

#614465 09/07/2006 15:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Denerwuje mnie to, że :

- ludzie są zazdrosni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
- podają w sklepach ciepłe piwo
- po części denerwuje mnie to, że wyjadę na dłuższy czas do Paryża i nie będe widział się ze swoim Słońcem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#614466 09/07/2006 16:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
A mnie wkurza Cristiano Ronaldo
Więcej tutaj: http://szyderczy.nlog.org
- Czy ktoś widział kiedyś Cristiano wygrywającego pojedynek główkowy? Bo ja nie. On się przewraca. Zawsze.

Obejrzyj czasem jakis mecz to zobaczysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mało goli strzelił w kadrze głową ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#614467 09/07/2006 16:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848


To już widziałes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#614468 09/07/2006 16:37
Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Mnie wlasnie denerwuja belgijki ktore przpierdalaja z lotyszkami:( ehhhhhhhhhhh

#614469 09/07/2006 20:52
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391
Francja az 2 miejsce

#614470 09/07/2006 21:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
gra defensywna rządząca w piłce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#614471 09/07/2006 21:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Quote
Quote
A mnie wkurza Cristiano Ronaldo
Więcej tutaj: http://szyderczy.nlog.org
- Czy ktoś widział kiedyś Cristiano wygrywającego pojedynek główkowy? Bo ja nie. On się przewraca. Zawsze.

Obejrzyj czasem jakis mecz to zobaczysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mało goli strzelił w kadrze głową ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Piomil nie udawaj głupszego niż jesteś. Znajac Ciebie to poza milanem w lidze mistrzow nie ogladasz zbyt wiele piły (bo jak liczysz każdą złotówkę to pewnie i na C+ się nie szarpiesz), a jesli ogladasz to nie osmieszaj sie stwierdzeniem, że Cristiano nie jest panienką, bo to po prostu obezwładniające.

I odpowiadam na Twoje glupie pytanie (na ktore nawet nie bedziesz umial zripostowac konkretnie): Tak, malo strzelil bramek głową.

To jest pierwsza sprawa. A druga - ja mowie tu o POJEDYNKACH glowkowych bo jak sie idzie 2 vs 1 , gosc ci wrzuca na dynie i sadzisz z paru metrow obok bezradnego bramkarza to to nie jest pojedynek glowkowy. Pojedynek = walka, dla kogos kto 'oglada czasem jakis mecz' to jest to oczywiste.

No ale dobrze ze jestes fanem Cristiano, przynajmniej dobrze to swiadczy o Twojej znajomosci sportu. I po co pieprzysz 'obejrzyj jakis mecz' skoro nic o tym nie wiesz, no wytlumacz mi to, 1 ARGUMENT (bo trzeba byc skonczonym cwelem zeby nie umiec uzywac ARGUMENTOW)?? Zaloz lepiej jakies platne typy, byle szybko bo juz niedlugo caly swiat sie bedzie z Ciebie smial i od nikogo nie uda sie nic wyciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#614472 09/07/2006 21:23
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
denerwuje mnie ten Kołtoń - przez pół godziny płacze... "co myśli Zidane" , "gdzie jest Zidane" , "jak wygląda Zidane" , "co powie Zidane" ...

a ch** z tym - sam sobie nabruździł, a Kołtoń tylko płacze za nim... słuchać się tego nie dało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#614473 09/07/2006 21:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Dobra Piomil nie odpowiadaj juz na tego posta, nie bylo sprawy, przepraszam za ton.

Sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> nie ma sie co klocic o geja.

pozdrawia

#614474 09/07/2006 21:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Heh najpierw przeczytalem drugiego posta a dopiero pozniej pierwszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ech muppet skąd takie nerwy u Ciebie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panikujesz jak kobita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> wkładasz mi w usta( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) rzeczy, ktore sam sobie wymyslasz i w ogole czasami to farmazony takie walisz, ze glowa mała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja i fan cristiano? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> heh dla mnie to najwieksza ciota obok zlatana biegajaca po swiatowych boiskach ale jak ktoś opowiada brednie to trzeba odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mi tam rybka co przykładowo sądzisz na mój temat bo kazdy ma prawo do wlasnej opinii i wiadomo, ze wszyscy nie beda sie kochac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wyobraz sobie tez, ze mam cyfre bo tu gdzie mieszkam nie ma kablówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I powiem nawet tyle, ze Lippi nie zabral najlepszej kadry na mundial bo jak wytlumaczyc brak di michele, marchioniego czy pasquale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

w sumie to powinien byc priv ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Zeby nie bylo of top <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Denerwuje mnie : opis Marcela, opina 'fachowców' w studiu, ze wlosi byli slabsi bo przeciez strzelili o jedna bramke wiecej juz w regulaminowym czasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#614475 09/07/2006 22:04
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
a mnie wkurzyl Zidane ze swoim Knockoutem... pewnie jak skonczyl grac w pilke zacznie kariere w Pride <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#614476 09/07/2006 22:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A mnie wkurzył pewien mod ganiąc Zidane'a za źle wykonany rzut karny. Zarzucił mu m.in. to, że od razu planował tak strzelić a nie czekał na reakcję Buffona oraz to, że w meczu o taką wielkę stawkę tak się karnych nie wykonuje.

#614477 09/07/2006 22:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Denerwuje mnie : opis Marcela

no troche wkurzony byłem bo mi uciekł tysiaczek $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
i zdenerwowało mnie to , że Włosi wygrali ale nie pokazali pięknego futbolu , takiego jak chociażby w półfinale .

Ale w końcu szczęscie musiało sie do nich , w 98 przegrali w karnych z Francją - teraz wygrali . W 2000 Trezeguet strzelił gola dającego Francji ME a teraz on jako jedyny nie strzelił karnego. Wszystko jest zapisane w gwiazdach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no i zdenerwował mnie Zidane - taki wielki piłkarz , ikona futbolu , idol wielu dzieciaków tak się zachował w wielkim finale .

#614478 09/07/2006 22:38
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Quote
A mnie wkurzył pewien mod ganiąc Zidane'a za źle wykonany rzut karny. Zarzucił mu m.in. to, że od razu planował tak strzelić a nie czekał na reakcję Buffona oraz to, że w meczu o taką wielkę stawkę tak się karnych nie wykonuje.

to bylo wprost zenujace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale przeciez jak Totti bodajze na Euro tak karnego kiedys strzelil to bylo ok.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 4 z 27 1 2 3 4 5 6 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, aker, burbon, forty, rafal08, JelineK, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,761 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1