Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 27 1 2 4 5 6 7 8 26 27
#614499 11/07/2006 11:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
ja mam wersje 6.1

Dlaczego?

Bo 7 mnie denerwuje :]

Bonus: Unibet
#614500 11/07/2006 11:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
A mnie wkurza że Kasyno Betandwin dało mi wygrać 460 zeta... a ja głupi grałem dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> efekt wiadomy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#614501 11/07/2006 11:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
A ja mam wersje 6.1 z tego co widze, a czemu nie 7? Bo mi sie nie podoba/denerwuje mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To moze Ty masz jakas wersje bez reklam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

a zeby nie bylo OT
wkurza mnie jak mi psy szczekaja pod oknem rano i wieczorem
denerwuje mnie to ze robia mi remont ulicy i zawalili podjazd przed brama, a ja akurat kupilem auto i o wyjezdzie moge pomyslec dopiero za miech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#614502 11/07/2006 13:29
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Denerwuje mnie kosz kobiecy. Takie głupie... wygrywają 10 punktami a na koniec jest dziesięcioma w plecy. Cholera szlak by to trafił wrrr

#614503 11/07/2006 19:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Denerwuje mnie to poszedlem do wypozyczali, chcialem pozyczyc film na dvd a on dostepny tylko na kasecie.
Qwa sts filmow, totalne pierdoly tam sa, a oni filmu ktory cche nie maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#614504 11/07/2006 22:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
jak zwykle denerwuje mnie moja osoba! cły dzien myslałem zeby zagrac jeden typ ale nie dorzuciłem drugi tamten o kursie 3.0 wszedł a ten dorzucony o kursie 1.40 nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dziś to mnie zdenerwowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#614505 11/07/2006 22:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Wkurza mnie że ktoś notorycznie zmienia mój profil na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

I w dodatku wiem kto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
'Relatywny obiektywizm' to się nazywa, ale co zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#614506 11/07/2006 22:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Denerwuje mnie, że nigdzie nie mogę dostać tylnych świateł do Cadillac'a De Ville <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#614507 11/07/2006 23:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
zdenerwowało mnie dzisiaj, że po 23 nie miałem autobusu powrotnego i musiałem 5 km iść z buta, a że mi się nudziło to sobie pobiegłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#614508 11/07/2006 23:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
a i jeszcze ;

denerwuje mnie,że jak tak dalej pójdzie to w ciągu wakacji na imprezy wydam cały zysk wygenerowany w ciągu roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

wkurza mnie, że nie ma EDYCJI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#614509 12/07/2006 00:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Denerwuje mnie,że nie mogę zasnąć i błąkam się po necie jak szczurek po kanałach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Denerwują mnie ostatnie upały,ile można się tak piec?
Denerwuje mnie,że bez układów nie da się znaleźć normalnej pracy dla młodego na wakacje.
Denerwuje mnie,że w pobliżu chcą dowodu osobistego przy zakupie piwa i muszę kombinować jakbym Bóg wie co kupował.

Zdenerwowały mnie radomiaki w przedziale pociągu lini Kołobrzeg-Kielce.

To na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#614510 12/07/2006 05:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Echhh, ze znowu mam kaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#614511 12/07/2006 10:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
- znowu kac morderca
- zgubiłem portfel z kuponami, dowodem, kartą kredytową, biletem miesięcznym, legitymacją, pieniędzmi, mandatami - szczęśliwego znalazce proszę o zapłacenie mandatów i zwrot dokumentów.
- opłata (85zł) na studia
- Monfils
- kolejki w urzędach
- kolejki w przychodniach
- kolejki po piwo
- autobusy nocne
- słona woda w morzu
- betoniarki, które o 6 rano muszą wjechać na budowe obok
- to, że w FM'a nie moge kupić żadnego dobrego napstnika

Dużo mnie dzisiaj denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#614512 12/07/2006 11:13
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
a mnie zdenerwowało, że kot zarzygał mi łóżko...

...sierściuch jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#614513 12/07/2006 13:03
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
mnie wnerwiaja strasznie te idiotyczne turnieje tenisowe, na takich turach mozna tylko stracic kase :/
przed chwila przegralem prawie wsystko co zarobilem na wimbledonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#614514 12/07/2006 17:01
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
denerwuje mnie ze w mojej ulubionej potrawie-fasolce szparagowej coraz czesciej spotyka sie łyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

[Linked Image]

mniaaaam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#614515 12/07/2006 17:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
elektroniczna rejestracja na studia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#614516 12/07/2006 17:25
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Betole, które nie wypłacili mi do tej pory kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />.

#614517 12/07/2006 17:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Denerwuje mnie to, że muszę siękąpać trzy razy dziennie przez te upały...

#614518 12/07/2006 17:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Aha i jeszcze to, że przez Piechnę straciłem kaskę dzisiaj... :[

Strona 6 z 27 1 2 4 5 6 7 8 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1