|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ja mam wersje 6.1
Dlaczego?
Bo 7 mnie denerwuje :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
A mnie wkurza że Kasyno Betandwin dało mi wygrać 460 zeta... a ja głupi grałem dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> efekt wiadomy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A ja mam wersje 6.1 z tego co widze, a czemu nie 7? Bo mi sie nie podoba/denerwuje mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To moze Ty masz jakas wersje bez reklam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
a zeby nie bylo OT wkurza mnie jak mi psy szczekaja pod oknem rano i wieczorem denerwuje mnie to ze robia mi remont ulicy i zawalili podjazd przed brama, a ja akurat kupilem auto i o wyjezdzie moge pomyslec dopiero za miech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
Denerwuje mnie kosz kobiecy. Takie głupie... wygrywają 10 punktami a na koniec jest dziesięcioma w plecy. Cholera szlak by to trafił wrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Denerwuje mnie to poszedlem do wypozyczali, chcialem pozyczyc film na dvd a on dostepny tylko na kasecie. Qwa sts filmow, totalne pierdoly tam sa, a oni filmu ktory cche nie maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
jak zwykle denerwuje mnie moja osoba! cły dzien myslałem zeby zagrac jeden typ ale nie dorzuciłem drugi tamten o kursie 3.0 wszedł a ten dorzucony o kursie 1.40 nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dziś to mnie zdenerwowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Wkurza mnie że ktoś notorycznie zmienia mój profil na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
I w dodatku wiem kto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 'Relatywny obiektywizm' to się nazywa, ale co zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Denerwuje mnie, że nigdzie nie mogę dostać tylnych świateł do Cadillac'a De Ville <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
zdenerwowało mnie dzisiaj, że po 23 nie miałem autobusu powrotnego i musiałem 5 km iść z buta, a że mi się nudziło to sobie pobiegłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a i jeszcze ;
denerwuje mnie,że jak tak dalej pójdzie to w ciągu wakacji na imprezy wydam cały zysk wygenerowany w ciągu roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wkurza mnie, że nie ma EDYCJI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
Denerwuje mnie,że nie mogę zasnąć i błąkam się po necie jak szczurek po kanałach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Denerwują mnie ostatnie upały,ile można się tak piec? Denerwuje mnie,że bez układów nie da się znaleźć normalnej pracy dla młodego na wakacje. Denerwuje mnie,że w pobliżu chcą dowodu osobistego przy zakupie piwa i muszę kombinować jakbym Bóg wie co kupował.
Zdenerwowały mnie radomiaki w przedziale pociągu lini Kołobrzeg-Kielce.
To na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Echhh, ze znowu mam kaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
- znowu kac morderca - zgubiłem portfel z kuponami, dowodem, kartą kredytową, biletem miesięcznym, legitymacją, pieniędzmi, mandatami - szczęśliwego znalazce proszę o zapłacenie mandatów i zwrot dokumentów. - opłata (85zł) na studia - Monfils - kolejki w urzędach - kolejki w przychodniach - kolejki po piwo - autobusy nocne - słona woda w morzu - betoniarki, które o 6 rano muszą wjechać na budowe obok - to, że w FM'a nie moge kupić żadnego dobrego napstnika
Dużo mnie dzisiaj denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
a mnie zdenerwowało, że kot zarzygał mi łóżko...
...sierściuch jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
mnie wnerwiaja strasznie te idiotyczne turnieje tenisowe, na takich turach mozna tylko stracic kase :/ przed chwila przegralem prawie wsystko co zarobilem na wimbledonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
denerwuje mnie ze w mojej ulubionej potrawie-fasolce szparagowej coraz czesciej spotyka sie łyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [ Linked Image] mniaaaam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
elektroniczna rejestracja na studia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Betole, które nie wypłacili mi do tej pory kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Denerwuje mnie to, że muszę siękąpać trzy razy dziennie przez te upały...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Aha i jeszcze to, że przez Piechnę straciłem kaskę dzisiaj... :[
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|