Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 27 1 2 3 4 5 6 7 26 27
#614479 10/07/2006 14:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Zdenerwował mnie dziś i to porządnie kierowca autobusu.

Od siedzenia na dupie w takim upale chyba udaru dostał skończony idiota.

Wchodziłem przednimi drzwiami bo chciałem kupic bilet ale nie mogłem wejsc bo inni ludzie stali po bilety więc stanąłem w drzwiach a ten idiota zaczyna zamykac drzwi - prawie obciął mi nogi + głowe.Mowie do niego - ostrożniej troszke z tymi drzwiami bo mi obetniesz głowe a On mi na to że przeciez nie bedzie czekał na mnie godzine az racze wsiąść do autobusu.Misja którą ma do wykonania - być za minute na kolejnym przystanku upoważnia go zdemolowania mi nóg i głowy... noż k*****a co za psychopata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> dla takich idiotów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#614480 10/07/2006 19:23
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
Wow, co za temat...

Denerwuje mnie, ze mieszkam w kraju, ktorego coraz bardziej nie lubie (jako dziecko wyjechalem z rodzicami z Polski)

Chcialbym wrocic do Polski, nie wiem ale, czym bym mogl sie zajmowac i dokad pojechac (prawie zadnej rodziny tam nie mam)

Denerwuje mnie, ze kompletnie spalilem sie na slonco jedzac kila godzin w lodce bez zadnego kremu i teraz spac nie moge.

Denerwuje mnie moj obecny nastroj...

Denerwuje mnie, ze nia mam z kim wypic! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#614481 10/07/2006 19:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A gdzie mieszkasz? jesli mozna wiedziec? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#614482 10/07/2006 19:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
a mnie własnie wkurza ze komar upitolił mnie w czubek głowy i sie dodrapac nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#614483 10/07/2006 19:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
troche blizej Polski niz Ty, Lupus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mieszkam w Hamburgu, miescie "otwartym w swiat"...
Nie ciagnie Ciebie do Polski? Mnie bardzo. Chociaz moj jezyk polski troszeczke sie pogorszyl to dusza i serce dalej sa w Polsce...
Nie wiem, wpadlem w taki wiek czy co!?

#614484 10/07/2006 20:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja mieszkam w Polsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
W lokalizacji mam wpisane nazwe stadionu Boston Red Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mojej kochanej druzyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie sadzilem, ze dasz sie zmylic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja jade do Zittau w polowie sierpnia na kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#614485 10/07/2006 20:11
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Denerwuje mnie że czeka mnie wypad do dentysty , bo mi Pani dentystka schrzaniła zęba , a nie za bardzo lubie chodzić do dentysty

#614486 10/07/2006 22:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Denerwują mnie laski w tanich bluzkach/spodniach z napisem "sexy".

Denerwują mnie ludzie, którzy czytają Fakt.

Denerwuje mnie polska mentalność - nieudacznicy.

Denerwuje mnie ludzka bezmyślność.

Denerwuje mnie, że ludzie żyją tak przyziemnie... ze zbyt duzo czasu poświecaja na obiad, studia, telewizje... a tak naprawde nie wiedzą o co tak naprawde chodzi w tym życiu.

Denerwuje mnie, ze nikt nie potrafi mi odpowiedziec na pytanie jak powstal świat.

Denerwuje mnie, ze w najblizsze swieta na polsacie poleci kewin sam w domu.

Denerwuje mnie świat, w ktorym czlowiek gardzi czlowiekiem.

Denerwuje mnie, opcja pracy za 650 zeta miesiecznie po LO.

Denerwuje mnie, że za 12h poznam swoj wynik egzaminu maturalnego.

Denerwuje mnie w bukmacherce jak wiem, ze dobrze myslalem, a przez wlasna glupote, badz bledy sedziego lub zawodników przegrywam.

Denerwują mnie ososby, ktorym sie wydaje, że na bukamcherce idzie zarobic krocie.

Denerwuja mnie ososby, ktory uwazaja sie za ekspertów.

Denerwuje mnie Rząd...zakompleksione kaczory, ktore stwarzaja pozory, ze wszystko jest cacy, a tak naprawde nic nie jest cacy.

Denerwuje mnie, ze jutro na obiad bede mial kalafiorową.

Denerwują mnie tępe tv programy typu dziewczyny w bikini.

Denerwuje mnie jak nie mam lodu w lodówce.

Denerwuja mnie ludzie chorągiweki.

Denerwują mnie kibice barcy, ktorzy zostali nimi po transferze Gaucho.

Nie chce mi sie dalej wymieniac...jak tak wymieniam to mi sie przypomniala scena z filmu 24 godziny Spikea Lee... jak koles stoi przed lustrem w lazience.

#614487 10/07/2006 23:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Denerwuje mnie to ze Zabielanego dziś dużo rzeczy denerwuje, mnie tez np denerwują ludzie z faktem w rękach ale zaśmieje pod nosem i oleje, sexy obcislych nie nosze, ale jak uwypuklone jest to i owo to jest wporządku, a młody ze mnie jeszcze chłop to żony nie szukam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zimne twoje zdrowie zabielany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#614488 10/07/2006 23:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Denerwuje mnie, ze nikt nie potrafi mi odpowiedziec na pytanie jak powstal świat.
załuż nowy temat o tytule "Jak powstal swiat?" i masz odpowiedż ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#614489 10/07/2006 23:11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
to mnie denerwuje w takim razie

- że nikt nie potrafi mi odpowiedzieć co było wcześniej jajko czy kura ...

a moze TESCO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

i ludwik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#614490 11/07/2006 00:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Denerwuje mnie że prędzej Zabielany padnie na zawał niż coś go w życiu utysfakcjonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a to dobry chłopak chyba jest...

#614491 11/07/2006 00:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
Denerwuje mnie że prędzej Zabielany padnie na zawał niż coś go w życiu usatysfakcjonuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a to dobry chłopak chyba jest...
edit

#614492 11/07/2006 06:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Dzisiaj denerwuje mnie tylko jedna rzecz.

- 21% teorocznych maturzystow nie zdalo egzaminu dojrzaosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#614493 11/07/2006 07:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
pieniczysz ?? lol

dopiero wstalem jeszcze nic nie wiem, ale bedzie wolnych miejsc na uczelniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#614494 11/07/2006 08:00
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Kurde jeszcze mnie teraz denerwowac zaczelo, ze takie literowki robie. Ale nie pisze na swoim kompie i jakos dziwnie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#614495 11/07/2006 09:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
załuż
i to też mnie denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
byk Zizu w porównaniu do tego to pryszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
oczywiscie wszystko wina upałów które mnie również denerwują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#614496 11/07/2006 11:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ta reklama na GG u gory, o tym Kozminskim czy jak mu tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> conajmniej idiotyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#614497 11/07/2006 11:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Ta reklama na GG u gory, o tym Kozminskim czy jak mu tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> conajmniej idiotyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja nie mam zadnej reklamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#614498 11/07/2006 11:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Quote
Quote
Ta reklama na GG u gory, o tym Kozminskim czy jak mu tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> conajmniej idiotyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja nie mam zadnej reklamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie wiem dlaczego, moze dlatego ze ja mam starsze GG, zreszta kij wie, nowe jest mi obce i nie wiem czy to na cos ma wplyw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 5 z 27 1 2 3 4 5 6 7 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 1,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1