|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
denerwuje mnie wlasnei w gamebookersie ze cholernie długo lolki przesyłąją kase z wygranych kuponów
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> żydom
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
denerwuje ... mnie ... słowo NO BET <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
ale to dwa slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
to moze inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .. określenie lub jak kto woli dwa słowa (wyrazy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a mnie denerwuje wyrażenie: "Kur.. nie ma pewniaków"
jak nie ma jak są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
puste konto na GB i brak perspektyw by sie zapelnilo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> musze czekac na NBA i ligi pilkarskie, moze wtedy sie odkuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Mnie denerwuje chec zalegalizowania przez czesc spoleczenstwa Marihuany
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Mnie denerwuje chec zalegalizowania przez czesc spoleczenstwa Marihuany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Mnie denerwuje chec zalegalizowania przez czesc spoleczenstwa Marihuany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Mnie denerwuje chec zalegalizowania przez czesc spoleczenstwa Marihuany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mnie denerwuje chec zalegalizowania przez czesc spoleczenstwa Marihuany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Przestancie bo zaraz ostrzezenia dostaniecie za cytowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Mnie denerwuje ,że wszyscy grali Cruzeiro a ja nie zagrałem no i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> brak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Denerwuja mnie starsze panie w autobusach. Ich rozmowy o kosciele/lekarzach/posilkach bija wszystko na glowe. Jade autobusem i slysze takie cos: -ojjj dzis na deszcz sie zanosi -no tak wyglada -Pan Cie pokaze, pewno malo na skladke dalas to deszcz na nas zsyła
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
po prostu mnie takie texty powalaja na łopatki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
-Pan Cie pokaze, pewno malo na skladke dalas to deszcz na nas zsyła
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Tekst dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powinieneś to dać w temacie śmieszne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
A mnie denerwuje, że u mnie w mieście jest strasznie duszno i nie chce padać deszcz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Deszcz w Gstaad mnie denerwuje :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Deszcz w Gstaad mnie denerwuje :/ mnie tez ale bardziej mnie denerwuja ostanio masowe klotnie na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Denerwuje mnie, że mam ochotę na jakiś dobry sok, a przez to, że nie jestem w tej chwili w pełni sprawny fizycznie, nie chce mi sie isc do sklepu i muszę pić wodę gazowaną, której nie lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Mnie denerwuje to, że kiedy jest końcówka meczu i wygrywam w pro to mi się komp restartuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Denerwuje mnie też, że po drodze do profa nadepnąłem na gumę do żucia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Zdenerwuje się także jeżeli mi dzisiaj kupon nie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|