Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
#61480 29/06/2004 23:38
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]taa tylko zmylili mnie tym:

"Zarejstruj się a otrzymasz od nas EUR 15,-"[/qb]
hmmm caly czas tak bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61481 29/06/2004 23:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb]Hej .. moglibyscie mnie poinformowac , gdzie sa jakies godne uwagi promocje ?? z góry dziekuje i pozdrawiam.[/qb]
Unibet ( do jutra) ale przede wszystkim Sportingbet. Uwielbiam ich a ta promocje ale nie lubie ich za takie marne kursy[/qb]
jaka promocja od jutra w unibet bo niebardzo sie orientuje?

#61482 29/06/2004 23:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
pewnie 100=200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61483 29/06/2004 23:48
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb]Hej .. moglibyscie mnie poinformowac , gdzie sa jakies godne uwagi promocje ?? z góry dziekuje i pozdrawiam.[/qb]
Unibet ( do jutra) ale przede wszystkim Sportingbet. Uwielbiam ich a ta promocje ale nie lubie ich za takie marne kursy[/qb]
jaka promocja od jutra w unibet bo niebardzo sie orientuje?[/qb]
na glownej stronie wisi juz sporo czasu...zapraszam...

#61484 29/06/2004 23:51
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
LuNo ja tu widze tylko Promocja: 100zł = 200zł
a to stara promocja

#61485 30/06/2004 00:00
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]LuNo ja tu widze tylko Promocja: 100zł = 200zł
a to stara promocja[/qb]
hmmm ...fuck..nie zrozumielismy sie...michauek pisal ze promocja do jutra 100-200 pln, a Ty jak widze odebrales to "od jutra"....wiec reasumujac do jutra unibet ma ta promo 100-200 PLN i podejrzewam, ze narazie nie bedzie zadnej innej promocji ...

#61486 30/06/2004 00:01
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pracujesz w unibecie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61487 30/06/2004 00:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]dzieki za wyczerpujaca odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pracujesz w unibecie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
hehe...skad takie podejrzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?

#61488 30/06/2004 00:15
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
na glownej stronie wisi juz sporo czasu...zapraszam...

malo kto tak pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zaprasza na stronki bukmacherow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61489 30/06/2004 00:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]"na glownej stronie wisi juz sporo czasu...zapraszam..."

malo kto tak pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zaprasza na stronki bukmacherow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
hehehe...normalnie to napisalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61490 30/06/2004 00:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]LuNo ja tu widze tylko Promocja: 100zł = 200zł
a to stara promocja[/qb]
hmmm ...fuck..nie zrozumielismy sie...michauek pisal ze promocja do jutra 100-200 pln, a Ty jak widze odebrales to "od jutra"....wiec reasumujac do jutra unibet ma ta promo 100-200 PLN i podejrzewam, ze narazie nie bedzie zadnej innej promocji ...[/qb]
No chyba bardzo dlugo, bo na wielkanoc byla promocja i teraz... Chyba ze na olimpiade sie rzuca ale ni liczylbym na to...

#61491 30/06/2004 20:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34
X
newbie
newbie
X Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34
eee a propos tej promocji w betandwin to jak wplace jakiekolwiek srodki nawet w pln to przeleja mi te 15 euro?? albo rownowartosc w pln??

#61492 30/06/2004 21:23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
tak tylko jak wplacisz kase to wyslij supportowi maila że je wpłaciłeś i chcesz promocyjne 15 euro!

#61493 30/06/2004 21:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34
X
newbie
newbie
X Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34
mam kaske na moneybookers.. i tam minimum to 1 pln.. czyli nawet jak sobie przeleje na bew 1 pln to dostane 15 euro (kolo 65 zeta??) aha a te 15 euro to max?? bo ktostam wczesniej plumkal ze max mozna dostac 30 eurosow..

#61494 30/06/2004 21:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
jak wplacisz 30 euro to dostaniesz 30 euro!

#61495 30/06/2004 21:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał xmind:
[qb]mam kaske na moneybookers.. i tam minimum to 1 pln.. czyli nawet jak sobie przeleje na bew 1 pln to dostane 15 euro (kolo 65 zeta??) aha a te 15 euro to max?? bo ktostam wczesniej plumkal ze max mozna dostac 30 eurosow..[/qb]
15 euro wplaty -> 30 euro (15 za free)

30 euro wplaty -> 60 euro (30 za free)

#61496 30/06/2004 23:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
A jak bym wplacil 25E to dostane dodatkowo 15 czy 25E?

#61497 30/06/2004 23:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
kto wie jak skorzystac z darmowego zakladu w ladbrokes??? wplacilem 30 funtow, postawilem 30 funtow na mecz euro 2004 i powinienem dostac 30 free tokens ale nie wiem jak postawic ten zaklad za za te tokens?????

#61498 01/07/2004 00:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał qaz1:
[qb]A jak bym wplacil 25E to dostane dodatkowo 15 czy 25E?[/qb]
15

#61499 01/07/2004 00:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
A jak bym wplacil 25E to dostane dodatkowo 15 czy 25E? 15

??? A nie 25?

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, aker, burbon, forty, rafal08, JelineK, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,761 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1