|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
AAA i czy jeśli wysłałem to potiwerdzenie o losowanie koszulki z innego konta pocztowego niż podałem w betssonie (przez pomysłkę, mam 2 konta) to czy dostanę tę koszulkę ?? Podałem jedne i te same dane , żadnych podwójnych kont. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
a tak w ogóle to jak wyglądaja te koszulki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624 |
a ja dalej nie wiem czy poker liczy sie do obrotu bonusem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
czarne w sam raz na te słoneczne dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Niewiem, czy ja mam problemy ze wzrokiem czy z grafą ale na moj gust i wzrok to ona jest bordowa..nad czym bardzo ubolewam, czarną nosiłbym z dumą zwłaszcza z tym odjechanym napisame z tylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Niewiem, czy ja mam problemy ze wzrokiem czy z grafą ale na moj gust i wzrok to ona jest bordowa..nad czym bardzo ubolewam, czarną nosiłbym z dumą zwłaszcza z tym odjechanym napisame z tylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ona jest w 100% czarna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
hahaha, daltonizm zbiorowy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
znacie jakis pokerroom z bonusem bez depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
mam 312zl z tego bonusu betssona, moge juz wyplacac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
No skoro zagrales zalkady za laczna stawke 100zl. po kursie @1.23 to mozesz jak najbardziej wyplacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gratuluje, ja juz mialem obrot piwkny, ale Henin wszystko zabrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
musisz zagrac lacznie u nich za 615 zl po kursie>1.23
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
nie, nie wam chodzi o te bonus 123 czy cos tam,a mi o ten bon;) ugrałem z tych 20zl 312zl, czterema zakładami;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
musisz zagrac lacznie u nich za 615 zl po kursie>1.23 A niby dlaczego za 615zl ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Obrot 5-krotny od 20zl. to tylko 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tobie pewnie chodzilo o bonus 123 Start <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
powie mi ktos jak wplacam z betssona na MB to pisze ze jeden dzien roboczy to trwa, a ja zlecilem wczoraj o godzinie 9 wyplate - do tej pory nie ma a na betssonie w moje konto dalej pisze ksiegowanie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Witam, w Parbet.com jest bonus bez depozytu 10$ Parbet to gielda zakladow (tak jak przykladowo Betfair) Po rejestracji wyslij maila na bonus@parbet.com w temacie wpisujac '$10Betbrain' a w tresci maila podaj swoje ID ktore otrzymasz przy rejestracji. Pozdro.
Last edited by Conrad; 24/07/2006 08:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Witam, w Parbet.com jest bonus bez depozytu 10$ Parbet to gielda zakladow To jest bonus na pokera. [url=http://www.parbet.com/index.jsp?pid=226][/url]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Witam, w Parbet.com jest bonus bez depozytu 10$ Parbet to gielda zakladow (tak jak przykladowo Betfair) Po rejestracji wyslij maila na bonus@parbet.com w temacie wpisujac '$10Betbrain' a w tresci maila podaj swoje ID ktore otrzymasz przy rejestracji. Pozdro. grasz w tym parbecie? Jaka masz o tym czyms opinie? polecasz? Tylko szczerze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by Conrad; 24/07/2006 08:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Conrad nie wiem czemu usunąłeś temat... nie złamałem regulaminu, tematu o Parbet nie było na forum, więc miałem prawo założyć go i opisać akurat w nim promocje, tak jak Ty to zrobiłeś np. w Gamebookers...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|