"You have to win 30$ on poker and also make a deposit..."> "You have to win 30$ on poker and also make a deposit...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mail od nich... po 15 minutach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
"You have to win 30$ on poker and also make a deposit for the money to be free."
Rozumiem że na pokerze trzeba wygrać 30$ zrobić minimalny depozyt i można wypłacać. NIc o FFP mi nie napisali czy trzeba i ewentualnie ile:(

nie ma zadnych warunkow co do FFP, a jak ktos chce po prostu wyplacic te 10 euro to niech sie z kims umowi, ze przegra to z nim na pokerze,a ten ktos wysle wam kase na MB lub konto bankowe, co za problem?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Quote
Quote
mail od nich... po 15 minutach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
"You have to win 30$ on poker and also make a deposit for the money to be free."
Rozumiem że na pokerze trzeba wygrać 30$ zrobić minimalny depozyt i można wypłacać. NIc o FFP mi nie napisali czy trzeba i ewentualnie ile:(

nie ma zadnych warunkow co do FFP, a jak ktos chce po prostu wyplacic te 10 euro to niech sie z kims umowi, ze przegra to z nim na pokerze,a ten ktos wysle wam kase na MB lub konto bankowe, co za problem?

ja na taki układ nie ide a kasy też od razu nie chce wypłacić<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2006
Posty: 377
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 377
Quote
Quote
mail od nich... po 15 minutach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
"You have to win 30$ on poker and also make a deposit for the money to be free."
Rozumiem że na pokerze trzeba wygrać 30$ zrobić minimalny depozyt i można wypłacać. NIc o FFP mi nie napisali czy trzeba i ewentualnie ile:(

nie ma zadnych warunkow co do FFP, a jak ktos chce po prostu wyplacic te 10 euro to niech sie z kims umowi, ze przegra to z nim na pokerze,a ten ktos wysle wam kase na MB lub konto bankowe, co za problem?

A Jest ktos chetny na taki uklad? bo mam ten bonus ale nie chce mi sie bawic w obroty, nie lubie pokera wiec chetnie sprzedam komus zaufanemu 8 euro za 30 zł

Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Quote
Quote
Quote
mail od nich... po 15 minutach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
"You have to win 30$ on poker and also make a deposit for the money to be free."
Rozumiem że na pokerze trzeba wygrać 30$ zrobić minimalny depozyt i można wypłacać. NIc o FFP mi nie napisali czy trzeba i ewentualnie ile:(

nie ma zadnych warunkow co do FFP, a jak ktos chce po prostu wyplacic te 10 euro to niech sie z kims umowi, ze przegra to z nim na pokerze,a ten ktos wysle wam kase na MB lub konto bankowe, co za problem?

A Jest ktos chetny na taki uklad? bo mam ten bonus ale nie chce mi sie bawic w obroty, nie lubie pokera wiec chetnie sprzedam komus zaufanemu 8 euro za 30 zł

Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!!


http://www.mecz.org/ubbthreads/show...;amp;page=0&fpart=9&vc=1

Hej "palanicie" a co ty tu wogóle jeszcze robisz na tym forum biedny krętaczu?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Quote
Quote
Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!!


http://www.mecz.org/ubbthreads/show...;amp;page=0&fpart=9&vc=1

Hej "palanicie" a co ty tu wogóle jeszcze robisz na tym forum biedny krętaczu?

ciągnij menelu!!!!, coś ci się niepodoba to mnie wyrzuć hahahahahaha!!!

o co ci chodzi przecież nikogo nie oszukałem więc nierozumiem twoich pretensji!!!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Quote
ciągnij menelu!!!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kolegi erudycja az w oczy kole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak,pociągnałbym mu jakbym go spotkał,najlepsi są tacy internetowi gangsterzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />ale to nie mnie próbował zwalcować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 377
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 377
Quote
Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!!


po h.. sie wpieprzasz, nie chcesz to nie kupuj. Ja spytalem bo mi jest niepotrzebny a komus sie moze przydac, a ty debilu juz jakies wywody prawisz. A moze sie biedaczek nie załapał na darmowe pieniazki i ci dupe z zalu sciska?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Aktualna jest jeszcze ta promocja w Parbecie??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
z tego co mi wiadomo to już nie,czytałem na Ba gdzieś że ktoś dostał odpowiedź,że już koniec promocji

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Ten minimalny depozyt w Parbet można złożyć przez Moneybookers, żeby móc wypłacić te 30$ które się ugrało ?.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak,pociągnałbym mu jakbym go spotkał,najlepsi są tacy internetowi gangsterzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />ale to nie mnie próbował zwalcować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />.

Te bęcwale z buszu uciekłeś.
zwalcować to ja ci moge buźke cfaniaczku!!!

Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
Quote
Ten minimalny depozyt w Parbet można złożyć przez Moneybookers, żeby móc wypłacić te 30$ które się ugrało ?.

tak Parbet obsluguje Moneybookers , pozdro

Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Quote
Quote
Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!!


po h.. sie wpieprzasz, nie chcesz to nie kupuj. Ja spytalem bo mi jest niepotrzebny a komus sie moze przydac, a ty debilu juz jakies wywody prawisz. A moze sie biedaczek nie załapał na darmowe pieniazki i ci dupe z zalu sciska?

Muszę cie zdziwić załapałem się na bonusa, ale taki bonus nie jest niczym wyjątkowym.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Działa wam wpłata na stronie Parbet po przez Moneybookers ?. Chciałem wpłacić 30E, ale kiedy zatwierdzam wpłatę na stronie Parbet nic się po tym nie dzieje, po prostu żadnej reakcji :/.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Wyplacilem z Parbetu kaske w dolarach na konto w banku w PLN.
Czy kaska dojdzie???

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Wyplacilem z Parbetu kaske w dolarach na konto w banku w PLN.
Czy kaska dojdzie???

a czemu by nie miała dojść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Quote
Quote
Wyplacilem z Parbetu kaske w dolarach na konto w banku w PLN.
Czy kaska dojdzie???

a czemu by nie miała dojść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Właśnie sie zastanawiam bo konto mam w złotówkach.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
przewalutują po kursie dnia, poza tym mogą jakieś opłaty wziąć za przewalutowanie, ale wypłata dojdzie na 100%

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1