|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mail od nich... po 15 minutach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> "You have to win 30$ on poker and also make a deposit for the money to be free." Rozumiem że na pokerze trzeba wygrać 30$ zrobić minimalny depozyt i można wypłacać. NIc o FFP mi nie napisali czy trzeba i ewentualnie ile:( nie ma zadnych warunkow co do FFP, a jak ktos chce po prostu wyplacic te 10 euro to niech sie z kims umowi, ze przegra to z nim na pokerze,a ten ktos wysle wam kase na MB lub konto bankowe, co za problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
mail od nich... po 15 minutach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> "You have to win 30$ on poker and also make a deposit for the money to be free." Rozumiem że na pokerze trzeba wygrać 30$ zrobić minimalny depozyt i można wypłacać. NIc o FFP mi nie napisali czy trzeba i ewentualnie ile:( nie ma zadnych warunkow co do FFP, a jak ktos chce po prostu wyplacic te 10 euro to niech sie z kims umowi, ze przegra to z nim na pokerze,a ten ktos wysle wam kase na MB lub konto bankowe, co za problem? ja na taki układ nie ide a kasy też od razu nie chce wypłacić<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 377
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 377 |
mail od nich... po 15 minutach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> "You have to win 30$ on poker and also make a deposit for the money to be free." Rozumiem że na pokerze trzeba wygrać 30$ zrobić minimalny depozyt i można wypłacać. NIc o FFP mi nie napisali czy trzeba i ewentualnie ile:( nie ma zadnych warunkow co do FFP, a jak ktos chce po prostu wyplacic te 10 euro to niech sie z kims umowi, ze przegra to z nim na pokerze,a ten ktos wysle wam kase na MB lub konto bankowe, co za problem? A Jest ktos chetny na taki uklad? bo mam ten bonus ale nie chce mi sie bawic w obroty, nie lubie pokera wiec chetnie sprzedam komus zaufanemu 8 euro za 30 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
mail od nich... po 15 minutach<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> "You have to win 30$ on poker and also make a deposit for the money to be free." Rozumiem że na pokerze trzeba wygrać 30$ zrobić minimalny depozyt i można wypłacać. NIc o FFP mi nie napisali czy trzeba i ewentualnie ile:( nie ma zadnych warunkow co do FFP, a jak ktos chce po prostu wyplacic te 10 euro to niech sie z kims umowi, ze przegra to z nim na pokerze,a ten ktos wysle wam kase na MB lub konto bankowe, co za problem? A Jest ktos chetny na taki uklad? bo mam ten bonus ale nie chce mi sie bawic w obroty, nie lubie pokera wiec chetnie sprzedam komus zaufanemu 8 euro za 30 zł Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!! http://www.mecz.org/ubbthreads/show...;amp;page=0&fpart=9&vc=1Hej "palanicie" a co ty tu wogóle jeszcze robisz na tym forum biedny krętaczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!! http://www.mecz.org/ubbthreads/show...;amp;page=0&fpart=9&vc=1Hej "palanicie" a co ty tu wogóle jeszcze robisz na tym forum biedny krętaczu? ciągnij menelu!!!!, coś ci się niepodoba to mnie wyrzuć hahahahahaha!!! o co ci chodzi przecież nikogo nie oszukałem więc nierozumiem twoich pretensji!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kolegi erudycja az w oczy kole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak,pociągnałbym mu jakbym go spotkał,najlepsi są tacy internetowi gangsterzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />ale to nie mnie próbował zwalcować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 377
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 377 |
Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!! po h.. sie wpieprzasz, nie chcesz to nie kupuj. Ja spytalem bo mi jest niepotrzebny a komus sie moze przydac, a ty debilu juz jakies wywody prawisz. A moze sie biedaczek nie załapał na darmowe pieniazki i ci dupe z zalu sciska?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65 |
Aktualna jest jeszcze ta promocja w Parbecie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
z tego co mi wiadomo to już nie,czytałem na Ba gdzieś że ktoś dostał odpowiedź,że już koniec promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Ten minimalny depozyt w Parbet można złożyć przez Moneybookers, żeby móc wypłacić te 30$ które się ugrało ?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak,pociągnałbym mu jakbym go spotkał,najlepsi są tacy internetowi gangsterzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />ale to nie mnie próbował zwalcować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />. Te bęcwale z buszu uciekłeś. zwalcować to ja ci moge buźke cfaniaczku!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
Ten minimalny depozyt w Parbet można złożyć przez Moneybookers, żeby móc wypłacić te 30$ które się ugrało ?. tak Parbet obsluguje Moneybookers , pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
Chyba cie troszkę p......, nikt nie kupi 8 euro w parbet(tym bardziej że jest to bonus który trzeba obrócić w pokerze) za praktycznie taką sama kwotę, przecież to nielogiczne lepiej wpłacić te 30zł to tego buka niż grać za bonus n/c palanicie!! po h.. sie wpieprzasz, nie chcesz to nie kupuj. Ja spytalem bo mi jest niepotrzebny a komus sie moze przydac, a ty debilu juz jakies wywody prawisz. A moze sie biedaczek nie załapał na darmowe pieniazki i ci dupe z zalu sciska? Muszę cie zdziwić załapałem się na bonusa, ale taki bonus nie jest niczym wyjątkowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Działa wam wpłata na stronie Parbet po przez Moneybookers ?. Chciałem wpłacić 30E, ale kiedy zatwierdzam wpłatę na stronie Parbet nic się po tym nie dzieje, po prostu żadnej reakcji :/.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Wyplacilem z Parbetu kaske w dolarach na konto w banku w PLN. Czy kaska dojdzie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Wyplacilem z Parbetu kaske w dolarach na konto w banku w PLN. Czy kaska dojdzie??? a czemu by nie miała dojść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Wyplacilem z Parbetu kaske w dolarach na konto w banku w PLN. Czy kaska dojdzie??? a czemu by nie miała dojść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Właśnie sie zastanawiam bo konto mam w złotówkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
przewalutują po kursie dnia, poza tym mogą jakieś opłaty wziąć za przewalutowanie, ale wypłata dojdzie na 100%
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|