|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]taa tylko zmylili mnie tym:
"Zarejstruj się a otrzymasz od nas EUR 15,-"[/qb] hmmm caly czas tak bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb] Oryginalnie wysłał SimonExpekt: [qb]Hej .. moglibyscie mnie poinformowac , gdzie sa jakies godne uwagi promocje ?? z góry dziekuje i pozdrawiam.[/qb] Unibet ( do jutra) ale przede wszystkim Sportingbet. Uwielbiam ich a ta promocje ale nie lubie ich za takie marne kursy[/qb] jaka promocja od jutra w unibet bo niebardzo sie orientuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
pewnie 100=200 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb] Oryginalnie wysłał Michauek: [qb] Oryginalnie wysłał SimonExpekt: [qb]Hej .. moglibyscie mnie poinformowac , gdzie sa jakies godne uwagi promocje ?? z góry dziekuje i pozdrawiam.[/qb] Unibet ( do jutra) ale przede wszystkim Sportingbet. Uwielbiam ich a ta promocje ale nie lubie ich za takie marne kursy[/qb] jaka promocja od jutra w unibet bo niebardzo sie orientuje?[/qb] na glownej stronie wisi juz sporo czasu...zapraszam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
LuNo ja tu widze tylko Promocja: 100zł = 200zł a to stara promocja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]LuNo ja tu widze tylko Promocja: 100zł = 200zł a to stara promocja[/qb] hmmm ...fuck..nie zrozumielismy sie...michauek pisal ze promocja do jutra 100-200 pln, a Ty jak widze odebrales to "od jutra"....wiec reasumujac do jutra unibet ma ta promo 100-200 PLN i podejrzewam, ze narazie nie bedzie zadnej innej promocji ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pracujesz w unibecie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]dzieki za wyczerpujaca odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pracujesz w unibecie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] hehe...skad takie podejrzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
na glownej stronie wisi juz sporo czasu...zapraszam...
malo kto tak pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zaprasza na stronki bukmacherow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]"na glownej stronie wisi juz sporo czasu...zapraszam..."
malo kto tak pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zaprasza na stronki bukmacherow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] hehehe...normalnie to napisalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]LuNo ja tu widze tylko Promocja: 100zł = 200zł a to stara promocja[/qb] hmmm ...fuck..nie zrozumielismy sie...michauek pisal ze promocja do jutra 100-200 pln, a Ty jak widze odebrales to "od jutra"....wiec reasumujac do jutra unibet ma ta promo 100-200 PLN i podejrzewam, ze narazie nie bedzie zadnej innej promocji ...[/qb] No chyba bardzo dlugo, bo na wielkanoc byla promocja i teraz... Chyba ze na olimpiade sie rzuca ale ni liczylbym na to...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34 |
eee a propos tej promocji w betandwin to jak wplace jakiekolwiek srodki nawet w pln to przeleja mi te 15 euro?? albo rownowartosc w pln??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
tak tylko jak wplacisz kase to wyslij supportowi maila że je wpłaciłeś i chcesz promocyjne 15 euro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34 |
mam kaske na moneybookers.. i tam minimum to 1 pln.. czyli nawet jak sobie przeleje na bew 1 pln to dostane 15 euro (kolo 65 zeta??) aha a te 15 euro to max?? bo ktostam wczesniej plumkal ze max mozna dostac 30 eurosow..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
jak wplacisz 30 euro to dostaniesz 30 euro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał xmind: [qb]mam kaske na moneybookers.. i tam minimum to 1 pln.. czyli nawet jak sobie przeleje na bew 1 pln to dostane 15 euro (kolo 65 zeta??) aha a te 15 euro to max?? bo ktostam wczesniej plumkal ze max mozna dostac 30 eurosow..[/qb] 15 euro wplaty -> 30 euro (15 za free) 30 euro wplaty -> 60 euro (30 za free)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122 |
A jak bym wplacil 25E to dostane dodatkowo 15 czy 25E?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
kto wie jak skorzystac z darmowego zakladu w ladbrokes??? wplacilem 30 funtow, postawilem 30 funtow na mecz euro 2004 i powinienem dostac 30 free tokens ale nie wiem jak postawic ten zaklad za za te tokens?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał qaz1: [qb]A jak bym wplacil 25E to dostane dodatkowo 15 czy 25E?[/qb] 15
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
A jak bym wplacil 25E to dostane dodatkowo 15 czy 25E? 15
??? A nie 25?
|
|
|
Link skopiowany do schowka