|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Z tego ja sie dowiedzialem miesiac temu to bylo do 15 lipca zreszta koniec tej promocji juz powinnen byc dawno temu cos mi sie zdaje ze ta promocja bedzie stala bo kiedy ma sie juz konczyc to przedluzaja ja wiec nie wiadomo tak naprawde kiedy sie skonczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
może tak, że należy się rejestrować na specjalny link promocyjny, np. pod tym powyższym czyli https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=1330 ..ciągle jest informacja o promocji i jak widać mozna z niej ciągle skorzystać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
Być może ale z B&W nigdy niczego nie da się przewidzieć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tym bardziej że w linku którym podałeś jest mowa o promocji 15 euro a ja pisałem o tej 30 euro.A to dwie różne. Ta za 30 erosków skończyła się wczoraj. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał wiechu.s: [qb]Być może ale z B&W nigdy niczego nie da się przewidzieć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tym bardziej że w linku którym podałeś jest mowa o promocji 15 euro a ja pisałem o tej 30 euro.A to dwie różne. Ta za 30 erosków skończyła się wczoraj. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] - znowu chyba sie mylisz...zobacz raz jeszcze link: https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=1330 i rozwin sobie warunki przyznania bonusu...czytamy tam tez: "Na jedno konto betandwin.com może zostać zapisany bonus sign-up wynoszący maksymalnie EUR 30,-. Bonus zostanie zapisany na konto użytownika w przeciągu 24 godzin po otrzymaniu wpłaty." Wiec jednym slowem - jest to co bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
a ze pisze u gory (pod bonus rejestracyjny) to nic nie znaczy, znaczy tylko to, ze minimalnie po wplacie 15 euro daja 15 bonusa, natomiast najwiekszy bonus wynosi 30 euro czyli 30 wplacasz i 30 dostajesz gratis...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]a ze pisze u gory (pod bonus rejestracyjny) to nic nie znaczy, znaczy tylko to, ze minimalnie po wplacie 15 euro daja 15 bonusa, natomiast najwiekszy bonus wynosi 30 euro czyli 30 wplacasz i 30 dostajesz gratis...[/qb] I dalej wychodzi na to że to dwie różne promocje przyjacielu. Ta do 04.07 dawała przy wpłacie min. 30 euro - 30 euro gratis. Ale to była dolna granica promocji. Maksymalnie można było wpłacić 50 euro i bonus był do 50 euro. Jakbyn nie sprawdził to bym nie pisał . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał wiechu.s: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]a ze pisze u gory (pod bonus rejestracyjny) to nic nie znaczy, znaczy tylko to, ze minimalnie po wplacie 15 euro daja 15 bonusa, natomiast najwiekszy bonus wynosi 30 euro czyli 30 wplacasz i 30 dostajesz gratis...[/qb] I dalej wychodzi na to że to dwie różne promocje przyjacielu. Ta do 04.07 dawała przy wpłacie min. 30 euro - 30 euro gratis. Ale to była dolna granica promocji. Maksymalnie można było wpłacić 50 euro i bonus był do 50 euro. Jakbyn nie sprawdził to bym nie pisał . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdrawiam.[/qb] no wlasnie, ze ja tez sprawdzalem i promocja od samego poczatku byla minimalnie 15 euro za free, a maksymalnie 30 euro za friko przy podwojeniu depozytu, nie bylo zadnych 50 euro, co tez wyraznie bylo i ciagle jest zaznaczone w regulaminie promocji...maksymalnie przyznany bonus moze wynosic 30 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 131 |
czy ktos wreszcie wytlumaczy dokladnie na czym polega obstawianie w tym bluevex
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał moguai: [qb]czy ktos wreszcie wytlumaczy dokladnie na czym polega obstawianie w tym bluevex[/qb] tu jest temat poswiecony betandwin takze nie ten temat kolego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Stary, ale Ty potrafisz byc wku********. Nie mozesz po prostu napisac, zeby ludzie klikali w ten link referujacy, albo znalezc sobie inny sposob na pozyskanie ich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał moguai: [qb]czy ktos wreszcie wytlumaczy dokladnie na czym polega obstawianie w tym bluevex[/qb] tu jest temat poswiecony betandwin takze nie ten temat kolego...[/qb] I na dodatek nie wie w jakim temacie pisze.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb] Stary, ale Ty potrafisz byc wku********. Nie mozesz po prostu napisac, zeby ludzie klikali w ten link referujacy, albo znalezc sobie inny sposob na pozyskanie ich?[/qb] o jejku, to bylo tylko potwierdzenie, ze promocja jest i to na 30 euro + 30 gratis...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
I nie chodzi o zadne zapisywanie, tylko by mozna bylo zobaczyc...bo ludzie tak pisza, inni tak..etc
a tak nawiasem mowiac mam odpowiedz z ich supportu, ze nadal trwa promocja z tymi 30 euro + 30 gratis wiec to chyba wszystkie watpliwosci rozwiewa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
I co sie okazuje panie gumol mozna takze zalozyc konto bezposrednio z glownej strony, ladnie poprosic i sie rowniez otrzyma ten bonus. Wiec w celu powyzszym www.betandwin.com [ betandwin.com] i "zaloz konto"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
a tak nawiasem mowiac ladna stronke prowadzisz na ktorej masz cala mase linkow promocyjnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał moguai: [qb]czy ktos wreszcie wytlumaczy dokladnie na czym polega obstawianie w tym bluevex[/qb] tu jest temat poswiecony betandwin takze nie ten temat kolego...[/qb] I na dodatek nie wie w jakim temacie pisze.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] taa..przekrecilem tematy, ale to nie powod by od razu bluzgac...czlowieku wyluzuj...jakis zly dzien czy co ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał moguai: [qb]czy ktos wreszcie wytlumaczy dokladnie na czym polega obstawianie w tym bluevex[/qb] Moguaj zapytaj moze na temacie poswieconym temu bukowi, a jest takowy, rzuc okiem - tam powinni Ci pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
w niedziele zlecilem wyplate kasy z mrbookmaker - dzisiaj pieniadze znalazly sie na koncie tak wiec bez problemu mozna wyplacic kase nic nie wplacajac a jedynie pomnazajc darmowe 3 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 188 |
Oryginalnie wysłał majner: [qb]w niedziele zlecilem wyplate kasy z mrbookmaker - dzisiaj pieniadze znalazly sie na koncie tak wiec bez problemu mozna wyplacic kase nic nie wplacajac a jedynie pomnazajc darmowe 3 euro[/qb] a czy u tego --> mrbookmaker [ mrbookmaker.com] bukmachera jest jeszcze dostępna promocja za zarejestrowanie się ? Bo nie widzę za bardzo. Jest ale tylko za depozyt. pozdrawiam, TdF
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|