Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 48 z 74 1 2 46 47 48 49 50 73 74
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by wojbest1987
ciężko będzie mieć Cyborg
proszę Cię... jak sie nie wywróci, to rozjedzie resztę

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by hallik
Originally Posted by wojbest1987
ciężko będzie mieć Cyborg
proszę Cię... jak sie nie wywróci, to rozjedzie resztę
laugh

odpadła w półfinale laugh

buhahahhahah

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
sensacyjne wyniki

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Bjoergen się wyjebala i 1.27 przeciwko Hermmann uwalone :/

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
wyjebała się ale i tak byłaby ostatnia w tym biegu, wyjebała się jak już wszytskie je minęły

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
upadek nie miał juz znaczenia

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by hallik
Originally Posted by wojbest1987
ciężko będzie mieć Cyborg
proszę Cię... jak sie nie wywróci, to rozjedzie resztę
aplauz

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
ja pierdziele astmatyczka jak odpadła tragicznie...

kurde a taki ładny dubel miałem z Ustigowem wrrr :((

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
ale z Randall koksiara weszła co za fart:)

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by hallik
Originally Posted by wojbest1987
ciężko będzie mieć Cyborg
proszę Cię... jak sie nie wywróci, to rozjedzie resztę
aplauz
nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze sie srogo pomylilem piwo precz z Cyborgami boks

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by hallik
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by hallik
Originally Posted by wojbest1987
ciężko będzie mieć Cyborg
proszę Cię... jak sie nie wywróci, to rozjedzie resztę
aplauz
nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze sie srogo pomylilem piwo precz z Cyborgami boks
cool

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Falla dzisiaj nie do ugryzienia. Mniejszy żal, bo poza Bjoergen uwalila para Oestberg-Falla

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
ale gleba laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Ale jaja, trzech leży blush

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Joensson osłabiony a załapał się na brąz laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Wierer - Oberhofer 1

Wierer dużo lepiej strzela, co przy czterech strzelanaich dzisiaj będzie miało znaczenie tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by DJ_wAgLiK
Wierer - Oberhofer 1

Wierer dużo lepiej strzela, co przy czterech strzelanaich dzisiaj będzie miało znaczenie tongue

tak popularny typ na dziś, ja jednak wydaje mi się mam jeszcze lepszy typ przeciwko tej słabo strzelającej Oberhofer...

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=6155333&#Post6155333

Valj Semerenko - Oberhofer 1 1.42 marathonbet

W tym sezonie Valj Semerenko spisuje się świetnie, zajmuje w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 5 miejsce, a najlepsze wyniki osiąga właśnie w biegach pościgowych, gdzie również jest na 5 miejscu. Bardzo dobrze biega w tym sezonie, a jeśli chodzi o strzelanie to całościowo ma 86,4%, zaś w biegach pościgowych ma 88% celności. Natomiast Oberhofer to zaledwie 45 zawodniczka w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata (49 w biegach pościgowych), to już doświadczona zawodniczka, która nie osiągała indywidualnie żadnych wielkich rezultatów. Strzela dużo słabiej od Ukrainki, zaledwie 78,6% ogólnie a w biegach pościgowych 78,3%. Biegowo natomiast w całym sezonie Ukrainka była zdecydowanie lepsza od Włoszki, wygrywała z nią bardzo wyraźnie, jedynie w niedzielę w sprincie w Sochi Włoszka była w stanie z nią powalczyć. Na starcie Ukrainka ma zaledwie 10 sekund starty a wydaje się być lepsza w każdym elemencie, polecam.

Pałka - Gwizdoń 1 1.42 marathonbet

Krystyna Pałka to zdecydowanie najrówniejsza z polskich biatlonistek na strzelnicy. W całym sezonie strzela na poziomie 86,8% i jest to już ósmy sezon z rzędu, w którym tak świetnie spisuje się w tym elemencie. Gwizdoń od lat na strzelnicy ma problemy, nie potrafi się wznieść choć na 80% w tym elemencie, a w tym sezonie spadła już nawet do 73%, do tego należy pamiętać, że jak już udaje jej się wielki wynik to praktycznie zawsze w sprincie, czyli w konkurencji z zaledwie dwoma strzelaniami, a dziś mamy cztery. Biegowo jest jeszcze nadal nieco lepsza od Pałki, ale prawda też jest taka, że od Oberhofu w tym sezonie Magda nie biega dużo lepiej od Krysi, są to przeważnie bardzo niewielkie różnice. W niedzielę Pałka zanotowała jedno pudło, Magda na dwa, dzieliła ja na mecie właśnie taka różnica, jednego niecelnego strzału - 23 sekundy. W tym sezonie Pałka w biegach pościgowych ma 89% celnych strzałów a Gwizdoń 77%. Pałka zajmuje 13 miejsce w tej konkurencji, Gwizdoń jest w piątej dziesiątce.

Soukalova - Zaitseva 1 1.38 marathonbet

nie wyszło strzelanie w pozycji leżącej w niedzielę Czeszce, ale to był według mnie wypadek przy pracy, jest w tym sezonie zdecydowanie lepsza od Rosjanki, która zwłaszcza biegowo odstaje. w sprincie dzieliła je sekunda a Czeszka biegała dwie rundy karne więcej.

Vita - Valj 1 1.86 strzelanie Betsson

typ na samo strzelanie. nie jest to jakiś super pewniak ale kurs jest zawyżony, Vita strzela na poziomie 93% i jest obecnie najlepszą specjalistką w tym elemencie. Valj biegowo bije ją na głowę, ale strzelecko jest słabsza, strzela na poziomie 86%, w przypadku równego wyniku na strzelnicy mamy zwrot.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
wiecej tych reklam i tego pierd.. w studiu niz tych calych sportow wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
A więc taki zestaw:

Wierer - Oberhofer 1
+
Wlk. Brytania - USA 1 (curling kobiet)
+
Vtic - Mattel 1
+
Lagenthal - Lions 1

boks

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
uff.. wyrobilem sie na bieg.

u mnie Doimracheva win & Ziemniak - Sachenbacher 2 boks

Strona 48 z 74 1 2 46 47 48 49 50 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, Sensei, Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1