|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
trafie jeden to mam 24 zaklady za darmo a trafiam 4-10 miesiecznie hmmm na papierze wygląda dobrze tylko jak Cię obserwuję to Ty jednego wieczoru potrafisz ze 20 tych przekładańców zapindolić. to ze mowie niz znaczy ze gram glosno mysle jednak szuman ten leyton moze przelozyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
trafie jeden to mam 24 zaklady za darmo a trafiam 4-10 miesiecznie hmmm na papierze wygląda dobrze tylko jak Cię obserwuję to Ty jednego wieczoru potrafisz ze 20 tych przekładańców zapindolić. to ze mowie niz znaczy ze gram glosno mysle jednak szuman ten leyton moze przelozyc jak mozesz myslec jak ty pewnie ledwo na nogach sie trzymsz po tych mozgojebach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
dzis mam tylko caracas pograne 2/1 ht/ft i to za drobne ostro poplynalem na alkmaar i interze w wekkend wiec teraz bez szalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
krycha dajesz teraz na 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
czołgu calkiem niezle te przekladance wyczuwa, szkoda tylko, ze po fakcie  bitek, z flachy chyba będą nici. Tronk udaje, że się do niego nie mówi i nie reaguje na zadane z tym faktem pytania   Będzie flacha, mam honor i brzydze sie kłamstwem i oszustem, skonczy sie sezon to wysyłam pół litra bitkowi na Lbl lub osobiscie mu wręcze bo kilka razy w roku jestem w stolicy lubelszczyzny 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
trafie jeden to mam 24 zaklady za darmo a trafiam 4-10 miesiecznie hmmm na papierze wygląda dobrze tylko jak Cię obserwuję to Ty jednego wieczoru potrafisz ze 20 tych przekładańców zapindolić. to ze mowie niz znaczy ze gram glosno mysle jednak szuman ten leyton moze przelozyc jak mozesz myslec jak ty pewnie ledwo na nogach sie trzymsz po tych mozgojebach  sugerujesz ze pije tanie wina??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wyraźnie zalayeta dąży do sparingu z czołgiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
trafie jeden to mam 24 zaklady za darmo a trafiam 4-10 miesiecznie hmmm na papierze wygląda dobrze tylko jak Cię obserwuję to Ty jednego wieczoru potrafisz ze 20 tych przekładańców zapindolić. to ze mowie niz znaczy ze gram glosno mysle jednak szuman ten leyton moze przelozyc jak mozesz myslec jak ty pewnie ledwo na nogach sie trzymsz po tych mozgojebach  uwielbiam grac lamance- kursy po 4,6 albo i 12 sie trafiaja, ostatnio nawet w islandii trafilem 42:), szkoda ze tylko 10 e pogralem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Wyraźnie zalayeta dąży do sparingu z czołgiem. można gdzieś to obstawić? bo mam pewkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
uwielbiam grac lamance- kursy po 4,6 albo i 12 sie trafiaja, ostatnio nawet w islandii trafilem 42:), szkoda ze tylko 10 e pogralem[/quote] jak bys wiedziala ze wejdzie to bys za 1000 ja trafilem w maju tamtym roku w jednym miesiacu 23 razy przed meczem kursy od 18 do 87 za kazdym razem dwa warianty ht/ft za 5 f
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
noł problemos tronk, jeszcze 14 kolejek i moze byc tak, ze to ja bede slal flache do bastionu paliglupa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wyraźnie zalayeta dąży do sparingu z czołgiem. można gdzieś to obstawić? bo mam pewkę  Daj pewkę na priva, a ja dam znać gdzie można obstawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
uwielbiam grac lamance- kursy po 4,6 albo i 12 sie trafiaja, ostatnio nawet w islandii trafilem 42:), szkoda ze tylko 10 e pogralem jak bys wiedziala ze wejdzie to bys za 1000 ja trafilem w maju tamtym roku w jednym miesiacu 23 razy przed meczem kursy od 18 do 87 za kazdym razem dwa warianty ht/ft za 5 f [/quote]ile ty pijesz dziennie tych jaboli ze mozg tak rozwalilo?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
Wyraźnie zalayeta dąży do sparingu z czołgiem. mam 33 lata tanie wina pilem na studiach na awf wawie i kulu w lublinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Benfica 1111111111
bunjaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
uwielbiam grac lamance- kursy po 4,6 albo i 12 sie trafiaja, ostatnio nawet w islandii trafilem 42:), szkoda ze tylko 10 e pogralem jak bys wiedziala ze wejdzie to bys za 1000 ja trafilem w maju tamtym roku w jednym miesiacu 23 razy przed meczem kursy od 18 do 87 za kazdym razem dwa warianty ht/ft za 5 f[/quote] hmmm "wiedziala"- bez komentarza:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Wyraźnie zalayeta dąży do sparingu z czołgiem. można gdzieś to obstawić? bo mam pewkę  Czyżby przekładaniec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
studiowales na kulu? o kulwa  wyrazy wspolczucia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Wyraźnie zalayeta dąży do sparingu z czołgiem. można gdzieś to obstawić? bo mam pewkę  ale jaką pewkę 1/2 czy 2/1 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|