|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
MB coś mi w kule leci w środę (05.07) zleciłem wypłatę na konto bankowe około 1 tysiąca, do dziś kasy nie ma!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a teraz pytanie do normalnych i z dowodem osobistym,czy wplata na potwierdzenie konta w money to jakas minimalna kwota.I czy jesli dokonam wplaty tej sumy karta to bede mogl z money wyplacic do banku przelewem czy tylko na karte? wplata karta i wplata przelewm to dwie rozne formy weryfikacji...jak chcesz wyplacac na karte to zweryfikuj karte, a jak przelewem to zweryfikuj konto bankowe...MB zaleca dla przelewu minimum 5 euro (lub ta sama kwota w walucie Twojego konta) te zdanie kojarzy mi sie z nie istniejacym czatem polsatu :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
1. Mozna wplacic kase na mb przekazem pocztowym na poczcie?
2. Jesli tak to ile czasu idzie? bo do bukow z tego co pamietam to jak wplacalem we wtorek to w piatek popoludniu byla
2. Minimalna wplata? 1. nie 2. skoro 1 nie to drugie pytanie nie wazne... 3. mb zaleca minimum 5 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
italodisco70 : pobierają ok.10pln (mi pobrali 2.22E).Wypłacalem przelewem ele wczesniej rownież mialem zasilenie z mojego konta bankowego .Nie wydaje mi się jednak zebys mial z tym jakis problem. ============================================================ Ajdam masz w regulaminie :
!!! ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż bolo_lacznik Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności. Dowiedz się więcej
wiec przekaz pocztowy raczej odpada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
a teraz pytanie do normalnych i z dowodem osobistym,czy wplata na potwierdzenie konta w money to jakas minimalna kwota.I czy jesli dokonam wplaty tej sumy karta to bede mogl z money wyplacic do banku przelewem czy tylko na karte? wplata karta i wplata przelewm to dwie rozne formy weryfikacji...jak chcesz wyplacac na karte to zweryfikuj karte, a jak przelewem to zweryfikuj konto bankowe...MB zaleca dla przelewu minimum 5 euro (lub ta sama kwota w walucie Twojego konta) te zdanie kojarzy mi sie z nie istniejacym czatem polsatu :/ wielkie dzieki za normalna rzeczowa odp,pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
italodisco70 :jeszcze tylko jedno, jak bedziesz pierwszy raz wplacal kartą to nie TY wplacasz jakąś tam kwote tylko MB Ci pobiera od(?) do (?) .Doppiero na podstawie wyciagu z karty wysylasz im maila ile Ci pobrali. tak tylko przypominam bo ja się przejechalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> potrzebowalem szybko wplacic na MB i niespodzianka.....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
dawno nie uzywalem MB i szczerze mowiac nie wie czy wogole uzywalem.I pytanie:czy jesli w Profil: Zarządzaj kontami bankowymi mam wpisane na tej lliscie kont moje konto bankowe i jest zaznaczone jako podstawowe to czy to konto jest zweryfikowane i moge przesylac pieniadze?i czy trzeba przy wysylaniu im kaski wpisac ten numer ID klienta(i w ktore pole to wpisac) i Kod banku(tez jesli tak to w ktore pole) i ktory adres ich firmy w pole ADres mam wpisac:C3 Cairngorm House, Meridian Gate, 203 Marsh Wall, London E14 9YT???konto w MBANKU
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Stanley, we "wpłatach" masz wszystko opisane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498 |
Ale po co wplacac bezposrednio na konto MB? W temacie "Kupie Sprzedam Wymienie" mozesz miec hajs w ciagu 2 minut na koncie w MB tzw "wymiana" ale nikt za darmo tego nie robi ale duzo tez nie stracisz dla sumy 500zl okolo 10zl w plecy ale za to hajs odrazu i 0 nerwow
A teraz pytanie... Mam nie zweryfikowane konto w MB ale oczywiscie koles mi wplacil 150zl ze swojego MB no i przelalem na bukmachera... Na bukmacherze mam juz kolo 800zl powiedzmy ze je wyplacam i mam na mb owe 800zl...
1. Czy MB zablokuje mi te srodki az do zweryfikowania konta? 2. Czy bede mogl te 800zl przelac komus innemu na MB? Nie wyplacac na konto bankowe bo to wiadomo ze nie bede mogl a tylko przelac.. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
1. nie (pewnie do czasu...) 2. tak
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
@pezet40, jeśli lepiej się przyjrzysz, napewno zauważysz, że wiele osób wymienia się w temacie o którym wspomniałeś bez prowizji i jednocześnie są to "starzy" i szanowani forumowicze = "0 nerwów", pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdobodbnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak sie zastanawiam czy tu siedza idioci czy przedszkole,watpie zebys urodzil sie przede mna czyli przed 1970 rokiem,dla mnie pozostaniesz nikim z jakiejs wsi a co Ty soba reprezentujesz?? bo jak narazie to chamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Stanley, we "wpłatach" masz wszystko opisane. Jak jest z wypłatami ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Załóżmy, że mam konto w EUR i przelewam 100 EUR z MB - na konto bankowe (w PLN) - kto dokonuje przewalutowania ? (MB<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />mBank) - zwrot na kartę VISA (w PLN/EUR) - kto dokonuje przewalutowania ? (MB<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />mBank) Czyli co MB przelewa do banku - czyj kurs jest istotny. Ciągle zastanawiam się w jakiej walucie miec konto w MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
MB coś mi w kule leci w środę (05.07) zleciłem wypłatę na konto bankowe około 1 tysiąca, do dziś kasy nie ma!! i nadal kasy nie ma na koncie bankowym... oczywiście support na moje pytania nie odpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Stanley, we "wpłatach" masz wszystko opisane. Jak jest z wypłatami ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Załóżmy, że mam konto w EUR i przelewam 100 EUR z MB - na konto bankowe (w PLN) - kto dokonuje przewalutowania ? (MB<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />mBank) - zwrot na kartę VISA (w PLN/EUR) - kto dokonuje przewalutowania ? (MB<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />mBank) Czyli co MB przelewa do banku - czyj kurs jest istotny. Ciągle zastanawiam się w jakiej walucie miec konto w MB. Ja mam w Euro, ale to nie ma znaczenia. Przewalutowywania dokonuje MB, bo np. mBank nie obsługuje zagranicznej waluty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co do wypłaty jak widać ja czekam i czekam (nie jest to moja pierwsza wypłata...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78 |
Wiesz ja też zleciłem w środe na Mbank doszło, a na inteligo wciąż nie. Tak zwykle mją w okresie wakacji letnich, takie opóźnienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Wiesz ja też zleciłem w środe na Mbank doszło, a na inteligo wciąż nie. Tak zwykle mją w okresie wakacji letnich, takie opóźnienia To jest uzależnione od wakacji? Mi sie nie chce nic robić w te upały, ale oni za to sianko biorą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78 |
Masz nawet napisane przy wypłacie, że w okresie wakacji lub swiat wysyłanie może sie przedlużyc do 7dni. Do mnie doszlo wszystko po 6. Troche cierpliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdobodbnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak sie zastanawiam czy tu siedza idioci czy przedszkole,watpie zebys urodzil sie przede mna czyli przed 1970 rokiem,dla mnie pozostaniesz nikim z jakiejs wsi a co Ty soba reprezentujesz?? bo jak narazie to chamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> zanim sie wypowiesz przeczytaj inteligentne posty ludzi na m0je zapytanie.gdyby byli to dorosli powazni ludzie a nie debili ze wsi nie pisaliby takich bzdur.jak dla mnie koniec tematu.Na szczescie znalezli sie normalni i odpisali po ludzku.No ale coz wymagac od dzieci,dla ktorych to forum to dobre miejsce do glupich uwag
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343 |
Panowie co to jest Numer Rozliczeniowy Banku i gdzie mam go szukać ? Z góry dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|