Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#615643 10/07/2006 20:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
MB coś mi w kule leci
w środę (05.07) zleciłem wypłatę na konto bankowe około 1 tysiąca, do dziś kasy nie ma!!

Bonus: Unibet
#615644 10/07/2006 20:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
a teraz pytanie do normalnych i z dowodem osobistym,czy wplata na potwierdzenie konta w money to jakas minimalna kwota.I czy jesli dokonam wplaty tej sumy karta to bede mogl z money wyplacic do banku przelewem czy tylko na karte?

wplata karta i wplata przelewm to dwie rozne formy weryfikacji...jak chcesz wyplacac na karte to zweryfikuj karte, a jak przelewem to zweryfikuj konto bankowe...MB zaleca dla przelewu minimum 5 euro (lub ta sama kwota w walucie Twojego konta)

Quote
pozdr normalnych

te zdanie kojarzy mi sie z nie istniejacym czatem polsatu :/

#615645 10/07/2006 20:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
1. Mozna wplacic kase na mb przekazem pocztowym na poczcie?

2. Jesli tak to ile czasu idzie? bo do bukow z tego co pamietam to jak wplacalem we wtorek to w piatek popoludniu byla

2. Minimalna wplata?


1. nie
2. skoro 1 nie to drugie pytanie nie wazne...
3. mb zaleca minimum 5 euro

#615646 10/07/2006 20:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
italodisco70 :
pobierają ok.10pln (mi pobrali 2.22E).Wypłacalem przelewem ele wczesniej rownież mialem zasilenie z mojego konta bankowego .Nie wydaje mi się jednak zebys mial z tym jakis problem.
============================================================
Ajdam masz w regulaminie :

!!! ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż bolo_lacznik Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności. Dowiedz się więcej

wiec przekaz pocztowy raczej odpada.

#615647 10/07/2006 21:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
Quote
a teraz pytanie do normalnych i z dowodem osobistym,czy wplata na potwierdzenie konta w money to jakas minimalna kwota.I czy jesli dokonam wplaty tej sumy karta to bede mogl z money wyplacic do banku przelewem czy tylko na karte?

wplata karta i wplata przelewm to dwie rozne formy weryfikacji...jak chcesz wyplacac na karte to zweryfikuj karte, a jak przelewem to zweryfikuj konto bankowe...MB zaleca dla przelewu minimum 5 euro (lub ta sama kwota w walucie Twojego konta)

Quote
pozdr normalnych

te zdanie kojarzy mi sie z nie istniejacym czatem polsatu :/

wielkie dzieki za normalna rzeczowa odp,pozdr

#615648 10/07/2006 21:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
italodisco70 :jeszcze tylko jedno, jak bedziesz pierwszy raz wplacal kartą to nie TY wplacasz jakąś tam kwote tylko MB Ci pobiera od(?) do (?) .Doppiero na podstawie wyciagu z karty wysylasz im maila ile Ci pobrali.
tak tylko przypominam bo ja się przejechalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
potrzebowalem szybko wplacic na MB i niespodzianka.....

#615649 10/07/2006 22:02
Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
dawno nie uzywalem MB i szczerze mowiac nie wie czy wogole uzywalem.I pytanie:czy jesli w Profil: Zarządzaj kontami bankowymi mam wpisane na tej lliscie kont moje konto bankowe i jest zaznaczone jako podstawowe to czy to konto jest zweryfikowane i moge przesylac pieniadze?i czy trzeba przy wysylaniu im kaski wpisac ten numer ID klienta(i w ktore pole to wpisac) i Kod banku(tez jesli tak to w ktore pole) i ktory adres ich firmy w pole ADres mam wpisac:C3 Cairngorm House, Meridian Gate, 203 Marsh Wall, London E14 9YT???konto w MBANKU

#615650 10/07/2006 22:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Stanley, we "wpłatach" masz wszystko opisane.

#615651 10/07/2006 22:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 498
Ale po co wplacac bezposrednio na konto MB? W temacie "Kupie Sprzedam Wymienie" mozesz miec hajs w ciagu 2 minut na koncie w MB tzw "wymiana" ale nikt za darmo tego nie robi ale duzo tez nie stracisz dla sumy 500zl okolo 10zl w plecy ale za to hajs odrazu i 0 nerwow


A teraz pytanie... Mam nie zweryfikowane konto w MB ale oczywiscie koles mi wplacil 150zl ze swojego MB no i przelalem na bukmachera... Na bukmacherze mam juz kolo 800zl powiedzmy ze je wyplacam i mam na mb owe 800zl...

1. Czy MB zablokuje mi te srodki az do zweryfikowania konta?
2. Czy bede mogl te 800zl przelac komus innemu na MB? Nie wyplacac na konto bankowe bo to wiadomo ze nie bede mogl a tylko przelac..
Pozdro

#615652 10/07/2006 22:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
1. nie (pewnie do czasu...)
2. tak

pzdr

#615653 10/07/2006 23:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
@pezet40, jeśli lepiej się przyjrzysz, napewno zauważysz, że wiele osób wymienia się w temacie o którym wspomniałeś bez prowizji i jednocześnie są to "starzy" i szanowani forumowicze = "0 nerwów", pozdrawiam.

#615654 11/07/2006 10:40
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
Quote
laugh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdobodbnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tak sie zastanawiam czy tu siedza idioci czy przedszkole,watpie zebys urodzil sie przede mna czyli przed 1970 rokiem,dla mnie pozostaniesz nikim z jakiejs wsi
a co Ty soba reprezentujesz?? bo jak narazie to chamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#615655 11/07/2006 16:44
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Stanley, we "wpłatach" masz wszystko opisane.
Jak jest z wypłatami ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Załóżmy, że mam konto w EUR
i przelewam 100 EUR z MB

- na konto bankowe (w PLN)
- kto dokonuje przewalutowania ? (MB<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />mBank)

- zwrot na kartę VISA (w PLN/EUR)
- kto dokonuje przewalutowania ? (MB<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />mBank)

Czyli co MB przelewa do banku - czyj kurs jest istotny.


Ciągle zastanawiam się w jakiej walucie miec konto w MB.

#615656 11/07/2006 18:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
MB coś mi w kule leci
w środę (05.07) zleciłem wypłatę na konto bankowe około 1 tysiąca, do dziś kasy nie ma!!
i nadal kasy nie ma na koncie bankowym... oczywiście support na moje pytania nie odpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#615657 11/07/2006 18:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
Stanley, we "wpłatach" masz wszystko opisane.
Jak jest z wypłatami ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Załóżmy, że mam konto w EUR
i przelewam 100 EUR z MB

- na konto bankowe (w PLN)
- kto dokonuje przewalutowania ? (MB<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />mBank)

- zwrot na kartę VISA (w PLN/EUR)
- kto dokonuje przewalutowania ? (MB<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />mBank)

Czyli co MB przelewa do banku - czyj kurs jest istotny.


Ciągle zastanawiam się w jakiej walucie miec konto w MB.
Ja mam w Euro, ale to nie ma znaczenia. Przewalutowywania dokonuje MB, bo np. mBank nie obsługuje zagranicznej waluty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co do wypłaty jak widać ja czekam i czekam (nie jest to moja pierwsza wypłata...)

#615658 12/07/2006 06:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78
Wiesz ja też zleciłem w środe na Mbank doszło, a na inteligo wciąż nie. Tak zwykle mją w okresie wakacji letnich, takie opóźnienia

#615659 12/07/2006 08:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Wiesz ja też zleciłem w środe na Mbank doszło, a na inteligo wciąż nie. Tak zwykle mją w okresie wakacji letnich, takie opóźnienia
To jest uzależnione od wakacji? Mi sie nie chce nic robić w te upały, ale oni za to sianko biorą...

#615660 12/07/2006 12:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 78
Masz nawet napisane przy wypłacie, że w okresie wakacji lub swiat wysyłanie może sie przedlużyc do 7dni. Do mnie doszlo wszystko po 6. Troche cierpliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#615661 12/07/2006 12:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
Quote
Quote
laugh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdobodbnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tak sie zastanawiam czy tu siedza idioci czy przedszkole,watpie zebys urodzil sie przede mna czyli przed 1970 rokiem,dla mnie pozostaniesz nikim z jakiejs wsi
a co Ty soba reprezentujesz?? bo jak narazie to chamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

zanim sie wypowiesz przeczytaj inteligentne posty ludzi na m0je zapytanie.gdyby byli to dorosli powazni ludzie a nie debili ze wsi nie pisaliby takich bzdur.jak dla mnie koniec tematu.Na szczescie znalezli sie normalni i odpisali po ludzku.No ale coz wymagac od dzieci,dla ktorych to forum to dobre miejsce do glupich uwag

#615662 12/07/2006 16:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
Panowie co to jest Numer Rozliczeniowy Banku i gdzie mam go szukać ? Z góry dzieki

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1