|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
progresja jest dobrym sposobem gry a jesli chodzi o konsekwencje to jak juz jest pozniejszy etap to juz czlowiek sie boji grac aby nie wtopic wiecej!!! dzieki bcn 1899 za porady,bede gral progresja ale ja zmodyfikuje na taka jak Ty czyli 3-4 meczowa a nie jak dotychczas gralem progresje stala np. na St.Louis lub Detroit co sie konczylo z roznym skutkiem:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
hehe, ja nic nie radze, ja tylko opowiadam jak sam gram :-) zauwazylem ze osobiscie preferuje wszelkie progresje glownie dlatego, ze mam konkretny plan nad ktorym panuje, nie pekam i z nim jade, ale wiem, ze nie kazda psycha to wytrzyma, wiec po prostu kombinuj, obserwuj, modyfikuj... :-) a jesli bedzie konsekwencja wspomniana przez lupusa to nie ma opcji, zeby nie bylo plusa w podsumowaniu... (wg mnie)
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
własnie jeśli chodzi o progresje w MLB, to absolutnie sobie nie wyobrażam "grania do skutku". jak już to próbowanie "w serii". jeśli się nie da zakończyć progresji w tych 3-4 etapach to trzeba sobie powiedziec trudno. no bo nie wiem jak można grać do skutku, gdy np. średni kurs na naszą druzyne wynosi 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> przecież przy takim 6-tym czy 7-mym poziomie to już siłą rzeczy stawka robi się astronomiczna MLB to naprawdę dziwny i zakręcony sport. Mam wrażenie, ze tu absolutnie wszystko się moze zdarzyć. Mozna nawet wziąć ostatnie przykłady! seria 3 meczy st.louis - kc. pierwsze dwa mecze wygrywają Royals, Cardinals wygrali dopiero 3-ci mecz! Tampa - boston. dopiero ostatni mecz dla Red sox, pierwsze 3 wygrywają Devil Rays! przed tymi seriami wydawałoby się, ze nie ma takiej możliwości, aby Boston czy St.Louis nie wygrali chociaż jednego meczu! a jak niewiele brakowało, aby miało miejce coś co wydawąło sie być czymś wręcz absolutnie nierealnym? nie zwrócięłem uwagi jak było w meczach bostonu, ale np. na St.Louis średni kurs wynosił 1,55, więc grając to progresją stawka szybciutko rosla, a do końcowej porazki juz naprawdę niewiele brakowało
dobra, zabieram się za przejrzenie dzisiejszych meczy, w końcu coś trza zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
(...)a paradoks jest taki, ze im więcej mam kasy, typ bardziej boję się ją stracić i ze wzrostem środków na koncie maleją stawki za które gram... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> głupie, no nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> (...) Sam tak ostatnio zaczełem grać po ugraniu trochę kasy, głupie to czy nie jak dla mnie sytuacja sporna. Grając małymi stawkami liczę na systematyczność wygrywania i powolne osiąganie zysków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Jak na razie umnie granie małymi stawkami sprawdza się bardzo dobrze. Nie chce teraz ryzykować większych stawek podczas tzw. "sezonu ogórkowego", gram sobie małymi stawkami single, double na MLB dla rozrywki i najważniejsze, że wciąż jest ten mały ale za to plus :.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Aha i jeszcze jedno co do grania na tzw. sweepa. Z tego co ostatnio można zauważyc to lepiej grać przeciwko faworytom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,652
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,652 |
nie czytaj postow innych kieruj sie wlasna intuicja wlasna anliza i sam dobieraj mecze i wtedy zajedziesz najdalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
hmnn a moze dobrze by bylo grac progresje 3-4 meczowa obustronna? jesli ostatnio takie TB wygralo z BOS 3 razy to bylby plusik na TB i na BOS bo by sie zagralo to i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co myslicie?
P.S. Black_Hunter ja ten temat zalozylem po to aby dowiedziec sie jak ludzie graja, jakie maja rozkminy i pomysly na ten "zadziwiajacy" sport ktorym jest MLB..:)wiadomo ze sie kazdy kieruje wlasna intuicja podczas dobierania typow ale czasem cenne wskazowki daja inni typerzy !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja uwazam ze wiecej ludzi wtapia na pilce niz na np MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Pewnie ze tak: Pilka nozna jest "chora" ale tez da sie na niej ugrac kase ale MLB lepsze !!! NHL jest dobry - duze kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wrocmy do tematu...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja uwazam ze wiecej ludzi wtapia na pilce niz na np MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> A ja uwazam ze wiecej osob wtapia na MLB, ale do kiedy zaden z nas nie wtapia ani na MLB ani na pilce to znaczy ze jest dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
co do progresji obustronnej to chyba troche ponad rok(?) temu ktos gral obustronnie na W/L m.in. NYY ale zakladal ze gra do uzyskania okreslonego zysku po czym zamyka progresje itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
buuuuuuu.... ale dzisiaj mi się zrobił mętlik w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> sam już nie wiem od której strony rozkminiać to MLB. Tak na pierwszy rzut oka spodobalo mi się na dzisiaj kilka typków, lecz kiedy wniknąłem głębiej w staty, to się okazuje, ze praktycznie niczego nie warto grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> no naprawde najlepsze rezultaty uzyskiwałem, kiedy nie pieprzyłem się specjalnie z analizą ani stawkami, tylko bez wielkich rozważań brałem to co wpadało mi w oko i było gitt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> a teraz badam, analizuje, ślecze przed tym kompem zamiast korzystać z uroków lata i efekty są dużo poniżej oczekiwań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> baaaaardzo na dzisiaj mi się spodobało Colorado, ale poprzeglądałem staty i teraz już mam tak naćpane we łbie, że to dynia mała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> chyba dziś potypuje sobie tylko "na papierze" bo już jestem totalnie ogłupiony, i nie chce jutro sobie zarzucać, ze przerąbałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Porownaj sobie ile milionow euro zostalo przegranych na Brazyli, Argentynie, Anglii i innych gwiazdeczkach reklamowych podczas mundialu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Nie wiem gdzie mialbym sprawdzic ile kasy ludzie przegrali na mundialu a ile przegrywaja na MLB. Masz takie statystyki czy tylko przypuszczasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Dobra nie dyskutujcie o pilce noznej bo nie o tym jest temat! logan347 zaloz sobie temat o pilce a nie nawijaj bezsensu w tym temacie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Nie wiem czy zauwazyles, ale ja odpowiadalem na posta skierowango do mnie a nie "nawijam bezsensu".
Koniec z mojej strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie wiem czy zauwazyles, ale ja odpowiadalem na posta skierowango do mnie a nie "nawijam bezsensu".
Koniec z mojej strony Chcialbym zazaczyc, ze tu sie wymieniaja opiniami na temat grania tego sportu, a ty wpadles i napisales "nie grac tego sportu", wiec mozna uznac, ze nie miales nic do powiedzenia odnosnie tematu jaki zalozyl krs_nh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
czy moze system ktory jest testowany " W-L" ???? A nie lepiej w multilotka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Nastepny "oszolom" tylko tym razem wypalil z multilotkiem <haha> Dramat P.S. Logan347 - juz Ci Lupus wytlumaczyl....:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|