Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
OKI SPOX tylko kiedy konczy sie dany ciag u Ciebie??? do jakiego poziomu to ciagniesz? tej jeden ciag np.? bo tego nie kapuje?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
czasem nawet 7 jednocześnie !!!) i max. dojechałem do tej pory do 4-tego poziomu

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
o ta czesc zdania j.w chodzi mi!!!
P.S. to wszystko powinno byc w jednym poscie:/a nie w trzech

Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
mam takie pytanko do stosujacych tą metode (win w serii). jak dobieracie stawki? Czy to jest tak 1j, 2j, 4j. Czy moze 1j, 3j, 8j. Czy moze zakładacie ,że z całej progresji ma być taki a taki zysk i do tego dobieracie stawki do poszczególnych poziomów? czy moze wygrana z każdym etapem rośnie? tzn. trafiając na 1-szym zysk to +1j, trafiając na 2-gim pozimie czysty zysk wynosi +2j itd.???
co do pierwszej części-> stawki raczej wyglądają 1j, 3j, 8j.
gdybyśmy grali 1j, 2j, 4j to byśmy po prostu wtapiali- gra sie serie gdzie zazwyczaj faworyt nie może dostać sweep'a - więc kursy nie przekraczają tam zbyt często 2.00.
druga część- sam jesteś Panem swojego losu więc to jaki zysk chcesz osiągnąc zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. może on być z poziomu na poziom coraz większy, ale że zdecydowana większość tych progresji zamyka sie już na pierwszym (góra drugim) poziomie- najrozsądniej jest tak dopasować stawkowanie aby na każdym poziomie zarobić mniej więcej tyle samo.
ostatnimi czasy tylko St.Louis dojeżdżali do trzeciego poziomu (i na szcząście sie na nim zatrzymywali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)

w MLB siedze już kilka lat i według mnie (a przede wszystkim niektórych ludzi zza oceanu- którzy mi ten sposób podsuneli) jest to jeden z lepszych sposobów na osiągnięcie zysku.
jest jednak jeden warunek który wielu eliminuje --> naprawde zadowalający zysk można osiągnąć zaczynając z dość dużymi środkami na koncie

pozdrawiam
----------------------------------------
Vivo- naprawde niewiele osób patrzy na siebie bardziej krytycznie niż ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. a co do reszty to uznajmy że masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> rzeczywiście za bardzo sie poirytowałem, ale jak już nie raz mówiłem - nie przywykłem do takich temperatur jakie tutaj macie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> sorry

----------------------------------------
[Linked Image] <-- an excellent album (10/10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
to co nieustannie sobie zarzucam to tak zwany rozpiździaj w typowaniu. U mnie niestety nic nie jest ustalone, nie gram wg. jakiegoś długoterminowego planu ,co sam uważam za bardzo złe. Chyba po prostu cały czas szukam najlepszego dla siebie sposobu, systemu. A to co obecnie gram tym d'Alambertem to w sumie nadal jest czym takim...hm... no jakby to powiedzieć... testowym?? to tak jak temat temat na stawianie na serie W-L. Ja sobie testuje tego Alamberta, no może z tą małą róznicą, ze ja jednocześnie testuje i stawiam na to kaske, choć też nie jakąś wielką. Jeśli sposób będzie się sprawdzał, to zacznę grać "na serio", z nastawieniem na konkretne zyski.

7 ciągów jednocześnie. Po prostu było tak, ze zainteresowało mnie jednej kolejki 7 spotkań, więc co miałem zrobić, skoro się pokrywały? dlatego odtwarłem 7 ciągów, ale nie jest to jakaś moja żelazna zasada, ze musi być aż 7 pootwieranych. Wszystko w zależności od potrzeb.

nie mam też ustalonego końcowego poziomu, ale do na 8-10 bez problemu kaski mi starczy, a jeśli zajade na jakiś 7-8 to dopiero zacznę się martwić i zastanawiać, czy dac sobie spokój. ALe podkreślam, ze w tej metodzie 7-my poziom to nieporywnywalnie niższa stawka niż przy zwykłej progresji.

a co jest podstawą? no oczywiście ,ze dobre typy! bez tego żadnym nawet najpiękniej wyglądającym systemem się nie sprawdzi. Obecnie po tych prawie dwóch tygodniach "pozamykane" praktycznie wszystko. Tylko w jednym ciągu jestem na 3-cim poziomie, a w drugim na 2-gim poziomie. tak więc jak dla to bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Krisiun, dokladnie, nie ma sie co klocic. Rozumiem ze jestes zza oceanu?

ok, teraz mam pytanie do Rockemana. Napisales
Quote
jeśli się dobrze przyjrzęć takiej serii, mając na uwadzę jacy startingpitcherzy będą w kolejnych meczach i wiele innych ważnych argumetnów

i wlasnie, jakie inne wazne argumenty masz na mysli, bo to tez bedzie sie swietnie nadawalo do tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

potem piszesz jeszcze jak stawkujesz swoje typy
Quote
jest właśnie tak 1j, 2j, 3j ,4j itd.
przeciez w taki sposob bys byl na minusie, co wczesniej napisal Krisiun
Quote
stawki raczej wyglądają 1j, 3j, 8j.
gdybyśmy grali 1j, 2j, 4j to byśmy po prostu wtapiali

Skoro z Krisiunem zakopalem topor wojenny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> to tez mam kilka wyrwanych z kontekstu wypowiedzi.
Quote
ale miałem powklejać chociaż arkusze z doborem ekip
to moze teraz je wklepiesz? Mysle ze tez byloby to warte uwagi
i na koniec jeszcze :
Quote
jest to jeden z lepszych sposobów na osiągnięcie zysku.
Miales na mysli stawkowanie metoda d'Alamberta? Jesli tak to jak wygladaja u Ciebie etapy "cofania sie" stawek?

Pozdro i sorry ze tak wyrwalem te fragmenty ale przejrzalem wszystkie posty jeszcze raz i dopiero teraz nasunely mi sie propozycje na dyskusje zeby odswiezyc temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
inne argumenty. hm... no wiadomka, poza starting-picherami jeszcze m.in. bilans spotkań danych drużyn, jak grają u siebie jak na wyjeździe, jak się spisują ostatnimi czasy, jak często zdarza im się sweep i tak dalej i tak dalej... nie sposób tego wszystkiego wymienić.

jeśli chodzi o stawkowanie 1j, 2j, 3j, 4j to w tym wypadku mówiłem o stawkowaniu do tego d' Alamberta

jeśli chodzi o stawkowanie 1j, 2j, 4j, to tu mi chodziło własnie o stawkowanie przy grze na wygraną w serii. I nie tyle podawałem swoją propozycję, co pytalem graczy, którzy tą metodę stosują, czy oni właśnie w taki sposób stawkują. I właśnie Krisiun (dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ) unaocznił mi, ze w niektórych przypadkach takie stawkowanie mija się z celem, zwłaszcza włąśnie jak grasz na zdecydowanego faworyta. Np. Takie st.Louis - kansas. W trzecim meczu seriii kursi na St.Louis wynosił chyba coś koło 1,50-1,55 i faktycznie zagranie tego meczu za "żelazną stawke" 4j sprawiłoby, ze na tej progresji bylibyśmy do tyłu ( (4j *1,50)-4j-2j-1j = -1j ), a chodzi przecież o to, aby na tym zarabiać. A ptyałem o to ponieważ sam dopiero zaczynam tym sposobem grać, i szukam najlepszego/sprawdzonego sposobu stawkowania.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Gdzie moge sprawdzic ile dana druzyna miala SWEEP w tym sezonie ??? jest jakas tabela podsumowaujaca ? jesli tak to na jakiej stronie i prosze o dokladny namiar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
aha jesli ktos ma ochote to moze napisac jakie serie 3-4 meczowe zaczyna grac od jutra na WIN danej druzyny:)jesli ktos nie chce to oki- zrozumiala sprawa....

Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
Quote
aha jesli ktos ma ochote to moze napisac jakie serie 3-4 meczowe zaczyna grac od jutra na WIN danej druzyny:)jesli ktos nie chce to oki- zrozumiala sprawa....


zadziwiaja ca jest naiwnosc ludzka czy Ty naprawde sądzisz ze ze ktos ci tu powie jak wygrywać? pomyśl chłopie!!!

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
chlopie mi nie musi nikt nic mowic tylko jestem ciekaw czy ktos z typerow zagra na podobne druzyny!!! ty jestes kur... naiwny buraku, nie wiesz o co chodzi to wypier....

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
[quote]
nie sposób tego wszystkiego wymienić.

hmnn... a wlasnie tu chodzi o to ze VIVO prosil o wszystko:) heh

Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
Quote
chlopie mi nie musi nikt nic mowic tylko jestem ciekaw czy ktos z typerow zagra na podobne druzyny!!! ty jestes kur... naiwny buraku, nie wiesz o co chodzi to wypier....



o i taie głąby zaniżają poziom tego forum, moze ci powiedziec jak grac i jeszcze kupony ci wysłać, zenada!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
simple a napisz, ze swojego nicku co ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
buelehehe ty nie musisz wysylac bo nie masz pojecia o tej dyscyplinie a pozatym skoncz to biadolenie bo mi slabo sie robi!!! znalazl sie znawca MLB...porazka

Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
zeby wygrywac na mlb trzeba miec ogromne doswiadczenie i kierowac sie przede wszystkim 4 kryteriami, jakimi to tego nie powiem bo wiedza kosztuje a ja jej nie sprzedam za zadne pieniadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
no i dobreeeeeee jeeeeest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a bo nawet nikt by nie kupil od Ciebie hehehe, a tak pozatym wcale nie trzeba miec ogromnego doswiadczenia zeby wygrywac na MLB....a odnosnie sie podzielenia tzw.wiedza twoja to to sie nazywa pospolite zurowanie-cecha charakteryzujaca polakow...:)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
wiedza kosztuje a ja jej nie sprzedam za zadne pieniadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Prosimy !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
no cos Ty donic nie pros sie go - on leje wode:) jego "wiedza" jest znikoma-- hehe

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Simple ale czemu nie piszesz ze swojego nicku, napewno takowy masz, tylko piszesz z jakiegos nowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie chcesz sie ujawnic a moze bana miales?

Zdradz nam swa tajemnice, bo po postach widze, ze bywasz/bywlaes tu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, betowiec, alfa, $-man, bukma, poozon, aker, Akhu), 2,328 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1