Nietrudno sie domyslic ze chodzi o NYM i CWS Nietrudno sie domyslic ze chodzi o NYM i CWS
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 10 1 2 8 9 10
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
jakie? nie mowie aby nie zapeszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nietrudno sie domyslic ze chodzi o NYM i CWS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Pomyłka Vivo tongue , progresje na ktore czekalem to NYM i OAK ...
P.S. we wczesniejszym poscie przeciez pisalem o progresji na OAK i BOS jak podawalem ze gram tez podwojne progresje! Tak wiec wszystkie WIN i znow do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 54
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 54
kris_nh

A moglbys napisac, co grasz dzisiaj?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
na dzis nie gram NIC z MLB!!!
P.S. gram pilke nozna i tenis ale to nie na temat wiec....sie nie rozpisuje

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
kris_nh jak bedziesz mial czas, to odpisz na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
hey frees ? odpisalem na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
kurde ja tam wogole nie zagladalem od miesiaca ( na priva mojego)

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
o jak dawno juz tu nikt nic nie pisal:/ doszeldem do wnisoku ze lepiej wylozyc wieksza kasiore na 2,3,4 progresje niz sie pierd.... z ok.15 progresjami tak jak to robilem i zysk mialem z jenej 10zl bo za duzo stresu !!! lepiej rozkminic mniej a konkretniej! tak wlasnie zrobilem teraz na CWS i DET jak grali z tymi slabeuszami i sie udalo! co prawda na DET dopiero w drugim meczu ale WESZLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
o jak dawno juz tu nikt nic nie pisal:/ doszeldem do wnisoku ze lepiej wylozyc wieksza kasiore na 2,3,4 progresje niz sie pierd.... z ok.15 progresjami tak jak to robilem i zysk mialem z jenej 10zl bo za duzo stresu !!! lepiej rozkminic mniej a konkretniej! tak wlasnie zrobilem teraz na CWS i DET jak grali z tymi slabeuszami i sie udalo! co prawda na DET dopiero w drugim meczu ale WESZLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tak. to jest lepszy sposob niz grac duzo progresji.
i w ogole- tutaj wszystko sie opiera na mysleniu i wiedzy nabytej przez najlepiej kilka lat. bo na przyklad jak Kansas gra z takimi ekipami jak Red Sox, Yankees czy White Sox to nie ma sensu trzymac sie glupiej zasady progresji 3-poziomowej. wtedy inaczej dobieramy stawki i gramy ze ta druzyna wygra z Kansas juz pierwszy albo grugi mecz. nie ma co rozkladac pieniedzy na 3 poziomy wtedy bo progesja i tak zakonczy sie wczesniej.
czasami tez bardzo dobrze jest zagrac druzyne ktora wygra juz na pierwszym etapie ze potem wygra jeszcze raz na te dwa pozostale mecze jakie im zostaja.
czasami tez mozna grac pod miotaczy. czyli na przyklad dzisiaj. Boston wczoraj przegral z Clevaland. maja juz jedna porazke. rotacja miotaczy wyglada tak ze dzisiaj rzuca Lester (przeciwko Cleveland), jutro Beckett (przeciwko Cleveland) i pojutrze Schilling (przeciwko Tampie). jakie tu wnioski? a no takie ze Boston stracil pierwsez miejsce w dywizji i udzial w play=off stoi pod duzym znakiem zapytania. takie ze w trzech najblizszych meczach wystartuja ich trzej najlepsi miotacze. oni musza teraz grac o zwyciestwo w kazdym meczu (bo nawet na Wild Card mozga sie nie zalapac) dlatego nie jest mozliwe aby w sytuacji gdzie musza wygrywac i gdzie w trzech najblizszych meczach wystapia ich tzrej najlepsi miotacze, przegrali te 3 mecze po rzad. Dlatego ja na przyklad nie patrze ze to sa teraz 2 mecze z Cleveland a potem 3 z Tampa. Gram progresje 3 stopniowa na to ze choc jeden z trojki Lester, Beckett, Schilling wygra mecz.

pozdrawiam

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
tez mam zagrany Boston:)

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
jak na razie sposob gry progresja na 2-3-4 druzyny a nie jak wczesniej na ok.15 sie lepiej sprawdza! co prawda stawki sa przypalowo duze ale to co:) adrenalinka jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

P.S. tylko St.Louis sie leszczy ale spoko co sie odwlecze to....:)

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Temat chyba juz skonczony !!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
i cale szczescie...

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Quote
i cale szczescie...
sie odezwal znawca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Quote
i cale szczescie...
sie odezwal znawca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Możesz mi wierzyć, że w tej dziedzinie większy od Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Quote
Quote
Quote
i cale szczescie...
sie odezwal znawca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Możesz mi wierzyć, że w tej dziedzinie większy od Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

skad ta pewnosc! nawet nie wiesz co typuje i z jakim rezultatem wiec nie zakladaj z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 10 z 10 1 2 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1