|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
20.07.06 TOR-nyy 20.07.06 KC-laa 21.07.06 WSH-chc 21.07.06 cle-MIN 21.07.06 DET-oak 21.07.06 FLA-pit 22.07.06 kc-LAA 22.07.06 tor-NYY 22.07.06 TB-bal 22.07.06 det-OAK 22.07.06 CLE-min 23.07.06 CWS-tex 23.07.06 tb-BAL 23.07.06 cin-MIL
jak widac powyzej mozna lajtownie zakonczyc kilkanascie progresji w jednej kolejce MLB(serie 3-4 meczowe), pozdro No tak, ale trzeba miec naprawde duzy kapital grajac tyle progresji na raz. I te nerwy, gdyby pierwsze dwa spotkania skonczyly sie przegrana. No chyba, ze zakladamy przeznaczenie malej sumy na dana "miniprogresje". Z tego co orientowalem sie rano, to na dzisiaj CWS, NY Mets i DET, ale wszytsko jeszcze do przemyslenia. A Ty co teraz masz zamiar grac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
znow gram kilkanascie progresji, znow jest kilka podwojnych:)te druzyny ktore wymieniles takze zagralem juz oraz jeszcze kilka innych.
P.S. ja zakladam maly zysk, gram ostroznie, najgorzej bylo teraz z LAA bo kursy male a stawka rosla ale zakonczylem progresje. gram tez min.MIL, STL, BOS, OAK itd itp.:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Musisz tylko popatrzec, ze np przy kursie 1,5 i budzecie na dane spotkanie 100j masz zysk w okolicach 3-4%. no chyba ze ja sie gdzies myle w obliczeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W razie porazki, to jednak troche minie, zanim sie odkujesz, chyba ze grasz kazde spotkanie. Ale im wiecej spotkan, tym wieksze ryzyko "wpadki" :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Musisz tylko popatrzec, ze np przy kursie 1,5 i budzecie na dane spotkanie 100j masz zysk w okolicach 3-4%. no chyba ze ja sie gdzies myle w obliczeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W razie porazki, to jednak troche minie, zanim sie odkujesz, chyba ze grasz kazde spotkanie. Ale im wiecej spotkan, tym wieksze ryzyko "wpadki" :/ To samo przed chwila mowilem freesowi ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Musisz tylko popatrzec, ze np przy kursie 1,5 i budzecie na dane spotkanie 100j masz zysk w okolicach 3-4%. no chyba ze ja sie gdzies myle w obliczeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W razie porazki, to jednak troche minie, zanim sie odkujesz, chyba ze grasz kazde spotkanie. Ale im wiecej spotkan, tym wieksze ryzyko "wpadki" :/ To samo przed chwila mowilem freesowi ;p A ja przed chwila mowilem Ci, ze na pocztaku, jak zobaczylem ten "system", to takze mialem takie watpliwosci. Zaczalem jednak grac ten system i poki co jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, chociaz ryzyko wpadki jest duze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
no wiem o co chodzi! juz zaliczylem wtope na LAD jak grali z STL(gralem na WIN Dodgers) lecz pozniej przeczekalem mecze jak grali z ARI i zagralem, ze te cieniasy(LAD)dostana becki znow od STL i kontynuowalem gre z tym ze na porazke LAD i juz sie odegralem, zreszta kursy na LAD byly akurat duze wiec stawka az taka wielka nie byla:) trzeba miec taktyke i konsekwencje ktorej ja nie mialem ale juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
no wiem o co chodzi! juz zaliczylem wtope na LAD jak grali z STL(gralem na WIN Dodgers) lecz pozniej przeczekalem mecze jak grali z ARI i zagralem, ze te cieniasy(LAD)dostana becki znow od STL i kontynuowalem gre z tym ze na porazke LAD i juz sie odegralem, zreszta kursy na LAD byly akurat duze wiec stawka az taka wielka nie byla:) trzeba miec taktyke i konsekwencje ktorej ja nie mialem ale juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe No tak, tylko wtedy musisz zaczac od wysokiej stawki poczatkowej?!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
niekoniecznie od razu od wysokiej, zalezy tez od przeczucia czy akurat to dzis zagrac za "to wiecej" ....aby odegrac ale z glowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
A ja przed chwila mowilem Ci, ze na pocztaku, jak zobaczylem ten "system", to takze mialem takie watpliwosci. Zaczalem jednak grac ten system i poki co jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, chociaz ryzyko wpadki jest duze. Hehe, szybko zmieniasz stanowisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
niekoniecznie od razu od wysokiej, zalezy tez od przeczucia czy akurat to dzis zagrac za "to wiecej" ....aby odegrac ale z glowa. Uwazaj zebys na tym przeczuciu nie utopil swojego calego zysku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
witam Panowie powiem tyle- serie w pierwszej czesci tygodnia moga ale nie musza byc zbyt latwe wiec proponowalbym skupic sie tylko na jednej: Yankees vs Texas -- win dla Yankees nie bede pisal ze jestem tego pewny na 100% (choc jestem) bo nie o to chodzi. graja na wyjezdzie dlatego w zadnym z meczy kurs nie spadnie ponizej 1,50 - mozna bedzie niezle zarobic. czyli dobieramy stawki i ssiemy ile tylko sie da. [ Linked Image] pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
A ja przed chwila mowilem Ci, ze na pocztaku, jak zobaczylem ten "system", to takze mialem takie watpliwosci. Zaczalem jednak grac ten system i poki co jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, chociaz ryzyko wpadki jest duze. Hehe, szybko zmieniasz stanowisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ja poprostu patrze na to realnie. Licze sie z tym, ze moze zdazyc sie wtopa, ze ten zysk w granicach kilku procent na jedna progresje moze odstraszac, ale mowilem Ci juz na gg - dla mnie lepsze to, niz progresja na x w pilce noznej. Jedni lubia ryzyko i stawiaja 100% konta na jedno spotkanie (wiesz o kim mowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), a inni (jak ja) wola grac bardziej spokojnie. I dla mnie wazniejszy jest ten maly zysk, ale przynajmniej w miare staly. Wiem, ze Ciebie nie przekonam do tego "systemu", bo wiem jak uparty jestes, ale Ty masz swoj sposob na baseball, a ja swoj i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> EOT PS. Czy ktos wie ile razy w tym sezonie padly sweepy? I jakie druzyny mialy ich najwiecej/najmniej? Albo gdzie to moge sprawdzic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
Musisz tylko popatrzec, ze np przy kursie 1,5 i budzecie na dane spotkanie 100j masz zysk w okolicach 3-4%. no chyba ze ja sie gdzies myle w obliczeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> czasami jednak warto przeczytac posty innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moje osobiste zdanie: po pierwsze- pomyliles sie w obliczeniach, po drugie: jesli ktos (ktokolwiek) zaklada sobie zysk z bukmacherki na pulapie 3-4% to lepiej niech wcale nie gra - szkoda czasu a pieniadze lepiej wplacic do banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
PS. Czy ktos wie ile razy w tym sezonie padly sweepy? I jakie druzyny mialy ich najwiecej/najmniej? Albo gdzie to moge sprawdzic? Jak nie prowadzisz statystyk to muusisz sam sobie policzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
Musisz tylko popatrzec, ze np przy kursie 1,5 i budzecie na dane spotkanie 100j masz zysk w okolicach 3-4%. no chyba ze ja sie gdzies myle w obliczeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> czasami jednak warto przeczytac posty innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moje osobiste zdanie: po pierwsze- pomyliles sie w obliczeniach, po drugie: jesli ktos (ktokolwiek) zaklada sobie zysk z bukmacherki na pulapie 3-4% to lepiej niech wcale nie gra - szkoda czasu a pieniadze lepiej wplacic do banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sorry. moja pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jakos pomyslalem ze piszesz ogolnie o zysku z calosci a nie z jednej serii. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> choc generalnie sredni zysk z jedenj serii to tez duzo wiecej niz 4% pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
witam Panowie powiem tyle- serie w pierwszej czesci tygodnia moga ale nie musza byc zbyt latwe wiec proponowalbym skupic sie tylko na jednej: Yankees vs Texas -- win dla Yankees nie bede pisal ze jestem tego pewny na 100% (choc jestem) bo nie o to chodzi. graja na wyjezdzie dlatego w zadnym z meczy kurs nie spadnie ponizej 1,50 - mozna bedzie niezle zarobic. czyli dobieramy stawki i ssiemy ile tylko sie da. [ Linked Image] pozdrawiam takie wieczory lubie. piekny kurs 1,80 wchodzi gladko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> teraz czekam spokojnie na nastepne serie (piatek chyba ) [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
duzy kapital przeznaczyles na taka jedna progresje? powiedz bo moze lepiej grac 1 lub 2 progresje za wieksza kasiore niz sie bawic w wiecej tak jak ja teraz.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
P.S. Jak na razie progresja 3-4 meczowa dobrze wchodzi:) na razie zakonczone to: BOS,TOR,MIN,DET,STL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />lajtowo sie tak gra:) kris_nh uwazaj tylko aby nie przesadzic. 5 serii to dosyc sporo i jesli bedziesz gral tak duzo to wczesniej czy pozniej trafisz na sweep/a. dobra. skoro jestem praktycznie na miejscu polece cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Boston na 100 procent wygra pierwszy lub drugi mecz wiec jesli ktos chce zarobic to nic tylko grac. kurs niski dlatego trzeba wylozyc troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> ale jak ktos chce to zarobi pozdrawiam Czasami należy czytać, to co inni piszą, ale myśleć należy samemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
PS. Czy ktos wie ile razy w tym sezonie padly sweepy? I jakie druzyny mialy ich najwiecej/najmniej? Albo gdzie to moge sprawdzic? heh, na coversie masz wyniki z poprzednich spotkan z tego sezonu. I z tego co widze to prawie cala czolowka zaliczyla juz sweepy (na swoja niekorzysc). Ale czy warto ryzykowac 100zl na progresje 3 poziomowa po kursie 1.5 by miec z tego 3 zl zysku? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
warto ale ryzykowac wiecej niz 100zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> aby miec wiekszy zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|