Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
hahahahaha o kurwa grin leze ja jebie ale debile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,kolejka-jak-za-komuny-od-4-00-rano-stoja-po-paczki,114869.html

cos nie tak z glowami....??

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
laugh laugh laugh

Przed wejsciem psychiatra jeszcze powinien być, żeby każdego osłużyc.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
jechałem godzinę temu Górczewską - kolejka miała około 200 metrów długości smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ?
ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by bolo_lacznik
a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ?
ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi.
wolal bym jutro sobie 10 ich kupic i zjesc niz stac w tej kolejce, troche ich nie rozumiem ale tez nie komentuje, mimo ze dla mnie to goopie

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by bolo_lacznik
a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ?
ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi.

Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny poszedł o 4 rano stać w kolejce po gazetę, którą może kupić o 10 tylko po to, żeby poczuć zapach świeżego druku? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.

Przykład trochę głupi podałeś, bo tam jest ograniczona liczba miejsc i wyboru miejscówki, całkiem inna sytuacja.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.
i tym się pewnie różnimy .
Quote
Przykład trochę głupi podałeś, bo tam jest ograniczona liczba miejsc i wyboru miejscówki, całkiem inna sytuacja.
w tym przypadku też masz ograniczoną ilość (pączków) i wyboru miejscówki (ta cukiernia).
Pewnie że mozna kupic pączki następnego dnia ale to troche tak jakby dawać kobietom kwiaty 9marca.
Sam bym nie stał ale dla niektorych ludzi tłusty czwartek bez świeżego pączka jest dniem straconym grin
Pozdro

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by bolo_lacznik
Quote
Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.
i tym się pewnie różnimy .
Quote
Przykład trochę głupi podałeś, bo tam jest ograniczona liczba miejsc i wyboru miejscówki, całkiem inna sytuacja.
w tym przypadku też masz ograniczoną ilość (pączków) i wyboru miejscówki (ta cukiernia).
Pewnie że mozna kupic pączki następnego dnia ale to troche tak jakby dawać kobietom kwiaty 9marca.
Sam bym nie stał ale dla niektorych ludzi tłusty czwartek bez świeżego pączka jest dniem straconym grin
Pozdro

owczy pęd laugh

serducho 14.02
pączek w tłusty czwartek
kwiaty tylko 8.03

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by bolo_lacznik
a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ?
ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi.

Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny poszedł o 4 rano stać w kolejce po gazetę, którą może kupić o 10 tylko po to, żeby poczuć zapach świeżego druku? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.

Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny od 16 po południu śledził wyniki przez 3 godziny na livescorze zmieniające się cyferki, które może sprawdzić o 22 tylko po to żeby poczuć ten dreszczyk? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.

wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dobre smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
[Linked Image]

Podjazd dla niepełnosprawnych w Siedlcach.

Czyli...
niepełnosprawni umysłowo projektują dla niepełnosprawnych ruchowo.

Pełna integracja w Siedlcach. grin

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Tak nie do końca śmieszne, chociaż mnie też bawiło na pierwszy rzut oka. Windy nie mogli zamontować, bo to jakieś obrzeża miasta. A jak na podjazd mieli taką przestrzeń to musiało to tak wyglądać.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by Poljot
musiało to tak wyglądać.
smile Hahahaha

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Przepisy nie mówią o maksymalnej dopuszczalnej wysokości pochylni. Znajdziemy jedynie informację o dopuszczalnej długości biegu. W większości wypadków będzie to 9 metrów, ale wystarczy podzielić pochylnię na krótsze odcinki spocznikami i wtedy zgodnie z prawem możemy umieścić dowolną liczbę biegów - zaznaczył.

Wypowiedź gościa z niepelnosprawni.pl.

Też mówi o tym, że mogli zainwestować w windę, ale oni też mają swoje argumenty przeciw. A skoro podjazd był jedynym rozwiązaniem to jak inaczej przy takiej różnicy terenu?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Powinni teraz zainstalować tam monitoring i sprawdzić ilu niepełnosprawnych w ciągu roku skorzysta z tego podjazdu.

Czyżby w Siedlcach nie było pilniejszych inwestycji ?

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Pewnie kontrakt na wykonanie podjazdu dostala zaprzyjazniona firma.

Odjebali numer za ciezkie pieniadze i kazdy happy.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by bolo_lacznik
a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ?
ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi.

Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny poszedł o 4 rano stać w kolejce po gazetę, którą może kupić o 10 tylko po to, żeby poczuć zapach świeżego druku? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.

Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny od 16 po południu śledził wyniki przez 3 godziny na livescorze zmieniające się cyferki, które może sprawdzić o 22 tylko po to żeby poczuć ten dreszczyk? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.

wink

mistrzostwo

Dajmy ludziom robić co im się żywnie podoba. Widocznie nabycie pączków jak najwcześniej, akurat w tej cukierni, jest dla nich na tyle istotne że są w stanie poświęcić czas na stanie w tej kolejce. To że mnie by się nie chciało nie znaczy od razu że muszę ich do psychiatry wysyłać
Każdy z nas robi w życiu mnóstwo rzeczy które dla innych są głupie i irracjonalne

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, także tutaj powinno pasować.

Oni to sobie mogą psia mać:
http://moto.onet.pl/google-street-view-przylapal-radiowoz/9sk6z

Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1