|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
hahahahaha o kurwa  leze ja jebie ale debile
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,kolejka-jak-za-komuny-od-4-00-rano-stoja-po-paczki,114869.html
cos nie tak z glowami....??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
jechałem godzinę temu Górczewską - kolejka miała około 200 metrów długości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ? ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ? ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi. wolal bym jutro sobie 10 ich kupic i zjesc niz stac w tej kolejce, troche ich nie rozumiem ale tez nie komentuje, mimo ze dla mnie to goopie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ? ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi. Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny poszedł o 4 rano stać w kolejce po gazetę, którą może kupić o 10 tylko po to, żeby poczuć zapach świeżego druku? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry. Przykład trochę głupi podałeś, bo tam jest ograniczona liczba miejsc i wyboru miejscówki, całkiem inna sytuacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry. i tym się pewnie różnimy . Przykład trochę głupi podałeś, bo tam jest ograniczona liczba miejsc i wyboru miejscówki, całkiem inna sytuacja. w tym przypadku też masz ograniczoną ilość (pączków) i wyboru miejscówki (ta cukiernia). Pewnie że mozna kupic pączki następnego dnia ale to troche tak jakby dawać kobietom kwiaty 9marca. Sam bym nie stał ale dla niektorych ludzi tłusty czwartek bez świeżego pączka jest dniem straconym Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry. i tym się pewnie różnimy . Przykład trochę głupi podałeś, bo tam jest ograniczona liczba miejsc i wyboru miejscówki, całkiem inna sytuacja. w tym przypadku też masz ograniczoną ilość (pączków) i wyboru miejscówki (ta cukiernia). Pewnie że mozna kupic pączki następnego dnia ale to troche tak jakby dawać kobietom kwiaty 9marca. Sam bym nie stał ale dla niektorych ludzi tłusty czwartek bez świeżego pączka jest dniem straconym Pozdro owczy pęd  serducho 14.02 pączek w tłusty czwartek kwiaty tylko 8.03
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ? ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi. Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny poszedł o 4 rano stać w kolejce po gazetę, którą może kupić o 10 tylko po to, żeby poczuć zapach świeżego druku? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry. Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny od 16 po południu śledził wyniki przez 3 godziny na livescorze zmieniające się cyferki, które może sprawdzić o 22 tylko po to żeby poczuć ten dreszczyk? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
[ Linked Image] Podjazd dla niepełnosprawnych w Siedlcach. Czyli... niepełnosprawni umysłowo projektują dla niepełnosprawnych ruchowo. Pełna integracja w Siedlcach. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
Tak nie do końca śmieszne, chociaż mnie też bawiło na pierwszy rzut oka. Windy nie mogli zamontować, bo to jakieś obrzeża miasta. A jak na podjazd mieli taką przestrzeń to musiało to tak wyglądać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
 Hahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
Przepisy nie mówią o maksymalnej dopuszczalnej wysokości pochylni. Znajdziemy jedynie informację o dopuszczalnej długości biegu. W większości wypadków będzie to 9 metrów, ale wystarczy podzielić pochylnię na krótsze odcinki spocznikami i wtedy zgodnie z prawem możemy umieścić dowolną liczbę biegów - zaznaczył.
Wypowiedź gościa z niepelnosprawni.pl.
Też mówi o tym, że mogli zainwestować w windę, ale oni też mają swoje argumenty przeciw. A skoro podjazd był jedynym rozwiązaniem to jak inaczej przy takiej różnicy terenu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Powinni teraz zainstalować tam monitoring i sprawdzić ilu niepełnosprawnych w ciągu roku skorzysta z tego podjazdu.
Czyżby w Siedlcach nie było pilniejszych inwestycji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Pewnie kontrakt na wykonanie podjazdu dostala zaprzyjazniona firma.
Odjebali numer za ciezkie pieniadze i kazdy happy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
-error] a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ? ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi. Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny poszedł o 4 rano stać w kolejce po gazetę, którą może kupić o 10 tylko po to, żeby poczuć zapach świeżego druku? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry. Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny od 16 po południu śledził wyniki przez 3 godziny na livescorze zmieniające się cyferki, które może sprawdzić o 22 tylko po to żeby poczuć ten dreszczyk? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.  mistrzostwo Dajmy ludziom robić co im się żywnie podoba. Widocznie nabycie pączków jak najwcześniej, akurat w tej cukierni, jest dla nich na tyle istotne że są w stanie poświęcić czas na stanie w tej kolejce. To że mnie by się nie chciało nie znaczy od razu że muszę ich do psychiatry wysyłać Każdy z nas robi w życiu mnóstwo rzeczy które dla innych są głupie i irracjonalne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|