Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#616301 07/07/2006 21:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kontynuacja poprzedniego tematu [mecz.org].

Przypominam o ciągle aktualnej promocje w Betandwin. Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom oraz w nowym dziale forum: Promocje u bukmacherów (LINK) [mecz.org]

PROMOCJA!!! [adserver.itsfogo.com]

Bonus: Unibet
#616302 07/07/2006 22:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
mam pytanie mam 4 konta w BaW ale gram tylko na 1 koncie na ktorym mam troche siana i chce wyplacic.Wszystkie konta zakladalem z jednego IP . Czy jak usune 3 konta to nie bede mial problemu z wyplata , dostane kase na 100%??

#616303 07/07/2006 22:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
100 % na pewno tu nie ma.

#616304 07/07/2006 22:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
mam pytanie mam 4 konta w BaW ale gram tylko na 1 koncie na ktorym mam troche siana i chce wyplacic.Wszystkie konta zakladalem z jednego IP . Czy jak usune 3 konta to nie bede mial problemu z wyplata , dostane kase na 100%??
Nie powinno być najmniejszego problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


PS. ROTFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#616305 07/07/2006 22:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wow, 4 konta? A jak to się stało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#616306 07/07/2006 22:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Quote
Wow, 4 konta? A jak to się stało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

na jedna osobe czy na kilka???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#616307 08/07/2006 03:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
mam pytanie mam 4 konta w BaW ale gram tylko na 1 koncie na ktorym mam troche siana i chce wyplacic.Wszystkie konta zakladalem z jednego IP . Czy jak usune 3 konta to nie bede mial problemu z wyplata , dostane kase na 100%??

mam szczera nadzieje ze nie zobaczsz ani grosza

#616308 08/07/2006 04:39
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
Jestem nowy na forum - sporo naczytałem się o tym buku - nie wiem co mam zrobić - rejestrować się - czy to bez sensu?
A jak się rejestrować?

#616309 08/07/2006 07:03
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Quote
Jestem nowy na forum - sporo naczytałem się o tym buku - nie wiem co mam zrobić - rejestrować się - czy to bez sensu?
A jak się rejestrować?
jak nie będziesz kombinowal to troche pograsz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#616310 08/07/2006 07:13
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
Quote
Quote
Jestem nowy na forum - sporo naczytałem się o tym buku - nie wiem co mam zrobić - rejestrować się - czy to bez sensu?
A jak się rejestrować?
jak nie będziesz kombinowal to troche pograsz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
nie rozumiem - co znaczy kombinować - przecie w bukmacherce trzeba kombinować i myśleć! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#616311 08/07/2006 07:13
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
Jeszcze jedno pytanie - co oznacza skrót PID?

#616312 08/07/2006 07:14
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
czy betandwin wymaga przy wyplacie KOD SWIFT?

#616313 08/07/2006 07:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Quote
Quote
Quote
Jestem nowy na forum - sporo naczytałem się o tym buku - nie wiem co mam zrobić - rejestrować się - czy to bez sensu?
A jak się rejestrować?
jak nie będziesz kombinowal to troche pograsz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
nie rozumiem - co znaczy kombinować - przecie w bukmacherce trzeba kombinować i myśleć! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Chodzi o to, że nie będziesz zakładal 5 kont na całą rodzinę i korzystał z bonusów, które np nie są przeznaczone dla Polaków.

#616314 08/07/2006 07:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Aha - teraz kumam - ale jak zalożę 15 kon n aróżne osoby - to oki? Rózne nazwiska i adresy IP?

#616315 08/07/2006 07:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Aha - teraz kumam - ale jak zalożę 15 kon n aróżne osoby - to oki? Rózne nazwiska i adresy IP?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#616316 08/07/2006 08:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Jakiś czas temu była 'afera Lemgo' czyli zwroty za odwrócone kursy, ewidentna pomyłka bukmachera, za którą nie wzięto odpowiedzialności. Wówczas STS sobie ostro nagrabił na tym forum i nie tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Jeśli coś takiego nastąpi np. dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w betandwin to jak będzie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Równi i równiejsi, czy można kręcić aferę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#616317 08/07/2006 08:37
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Quote
Jakiś czas temu była 'afera Lemgo' czyli zwroty za odwrócone kursy, ewidentna pomyłka bukmachera, za którą nie wzięto odpowiedzialności. Wówczas STS sobie ostro nagrabił na tym forum i nie tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Jeśli coś takiego nastąpi np. dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w betandwin to jak będzie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Równi i równiejsi, czy można kręcić aferę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

W BAW to normalna praktyka, ile razy anulowali mi zakład, bo stwierdzili, że żle wystawili kurs, albo złą linię. OCzywiście, tylko te wygrane zakłady anulowali.

#616318 08/07/2006 09:08
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
Quote
Quote
Wow, 4 konta? A jak to się stało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

na jedna osobe czy na kilka???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
na 4 osoby konta

#616319 08/07/2006 09:20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
4 konta z jednego IP, a później się dziwicie, że są problemy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na całe szczęście tylko jedno z nich było wykorzystane.

Lord Vader, jak będziesz zakładał konto to zrób właśnie tak: załóż konto. Nie konta...

#616320 08/07/2006 11:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Aha - teraz kumam - ale jak zalożę 15 kon n aróżne osoby - to oki? Rózne nazwiska i adresy IP?
hehe, przeciez w takim wypadku byłoby zero problemów. To tak samo jakby każda ta osoba zakładała konta sama i u sibie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, aker, rafal08, burbon, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1