|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854 |
mam pytanie mam 4 konta w BaW ale gram tylko na 1 koncie na ktorym mam troche siana i chce wyplacic.Wszystkie konta zakladalem z jednego IP . Czy jak usune 3 konta to nie bede mial problemu z wyplata , dostane kase na 100%??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
100 % na pewno tu nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
mam pytanie mam 4 konta w BaW ale gram tylko na 1 koncie na ktorym mam troche siana i chce wyplacic.Wszystkie konta zakladalem z jednego IP . Czy jak usune 3 konta to nie bede mial problemu z wyplata , dostane kase na 100%?? Nie powinno być najmniejszego problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> PS. ROTFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wow, 4 konta? A jak to się stało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Wow, 4 konta? A jak to się stało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na jedna osobe czy na kilka???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
mam pytanie mam 4 konta w BaW ale gram tylko na 1 koncie na ktorym mam troche siana i chce wyplacic.Wszystkie konta zakladalem z jednego IP . Czy jak usune 3 konta to nie bede mial problemu z wyplata , dostane kase na 100%?? mam szczera nadzieje ze nie zobaczsz ani grosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3 |
Jestem nowy na forum - sporo naczytałem się o tym buku - nie wiem co mam zrobić - rejestrować się - czy to bez sensu? A jak się rejestrować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Jestem nowy na forum - sporo naczytałem się o tym buku - nie wiem co mam zrobić - rejestrować się - czy to bez sensu? A jak się rejestrować? jak nie będziesz kombinowal to troche pograsz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3 |
Jestem nowy na forum - sporo naczytałem się o tym buku - nie wiem co mam zrobić - rejestrować się - czy to bez sensu? A jak się rejestrować? jak nie będziesz kombinowal to troche pograsz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie rozumiem - co znaczy kombinować - przecie w bukmacherce trzeba kombinować i myśleć! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3 |
Jeszcze jedno pytanie - co oznacza skrót PID?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
czy betandwin wymaga przy wyplacie KOD SWIFT?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Jestem nowy na forum - sporo naczytałem się o tym buku - nie wiem co mam zrobić - rejestrować się - czy to bez sensu? A jak się rejestrować? jak nie będziesz kombinowal to troche pograsz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie rozumiem - co znaczy kombinować - przecie w bukmacherce trzeba kombinować i myśleć! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chodzi o to, że nie będziesz zakładal 5 kont na całą rodzinę i korzystał z bonusów, które np nie są przeznaczone dla Polaków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Aha - teraz kumam - ale jak zalożę 15 kon n aróżne osoby - to oki? Rózne nazwiska i adresy IP?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Aha - teraz kumam - ale jak zalożę 15 kon n aróżne osoby - to oki? Rózne nazwiska i adresy IP? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Jakiś czas temu była 'afera Lemgo' czyli zwroty za odwrócone kursy, ewidentna pomyłka bukmachera, za którą nie wzięto odpowiedzialności. Wówczas STS sobie ostro nagrabił na tym forum i nie tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jeśli coś takiego nastąpi np. dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w betandwin to jak będzie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Równi i równiejsi, czy można kręcić aferę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Jakiś czas temu była 'afera Lemgo' czyli zwroty za odwrócone kursy, ewidentna pomyłka bukmachera, za którą nie wzięto odpowiedzialności. Wówczas STS sobie ostro nagrabił na tym forum i nie tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jeśli coś takiego nastąpi np. dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> w betandwin to jak będzie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Równi i równiejsi, czy można kręcić aferę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W BAW to normalna praktyka, ile razy anulowali mi zakład, bo stwierdzili, że żle wystawili kurs, albo złą linię. OCzywiście, tylko te wygrane zakłady anulowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854 |
Wow, 4 konta? A jak to się stało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na jedna osobe czy na kilka???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na 4 osoby konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
4 konta z jednego IP, a później się dziwicie, że są problemy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na całe szczęście tylko jedno z nich było wykorzystane.
Lord Vader, jak będziesz zakładał konto to zrób właśnie tak: załóż konto. Nie konta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Aha - teraz kumam - ale jak zalożę 15 kon n aróżne osoby - to oki? Rózne nazwiska i adresy IP? hehe, przeciez w takim wypadku byłoby zero problemów. To tak samo jakby każda ta osoba zakładała konta sama i u sibie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|