Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
#617027 18/07/2006 15:53
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Oczywiście, że może wystąpić. Kurs nie ma znaczenia.

Dlatego niczym nieupoważnione sa jakieś obliczenia procentu trafionych zdarzeń na podstawie jednego trafionego kursu. Kolejne typy nie mają ze sobą nic wspólnego, tak jak rzuty monetą i kolory w ruletce. I nawet próba 10.000 typów nie jest miarodajna.

Bonus: Unibet
#617028 18/07/2006 17:01
Dołączył: Jul 2006
Posty: 11
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 11
Quote
Oczywiście, że może wystąpić. Kurs nie ma znaczenia.

Dlatego niczym nieupoważnione sa jakieś obliczenia procentu trafionych zdarzeń na podstawie jednego trafionego kursu. Kolejne typy nie mają ze sobą nic wspólnego, tak jak rzuty monetą i kolory w ruletce. I nawet próba 10.000 typów nie jest miarodajna.


Witam wszystkich,

przeglądam to forum od pewnego czasu i postanowilem sie zarejestrowac już kilka dni temu, jednak dopiero teraz znalazłem czas.
Na poczatek wielkie brawa dla usera pixies.
Odwalasz masę dobrej roboty, jednak zastanawiam sie po co?
Po co chcesz na siłe przekonać kilka niereformowalnych osób o swoich bezsprzecznych racjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z postów które napisałeś wnioskuje iż dysponujesz ogromną wiedzą i podziwiam CIę za to.
Ja również gram od kilku lat i choć ciagle się uczę efekty sa coraz lepsze.
Już kilka dni temu miałem Wam pisac iż ten cały Olek Grom pachnie bankrutem Aresem.
Czytałem nieraz wypociny tego Pana i powiem szczerze ze na 15 latkach mogły robic wrażenie.
Sam zastanawiałem się nie raz czy ten koles jest faktycznie tak dobry czy poprostu ma dar ładnego pisania postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Okazało sie dosyć szybko ze chyba pomylił sie z powołaniem, pisarz byłby z niego pierwszorzędny ale nie typer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Oto FAKTY....ten Pan swego czasu typował dla pewnego serwisu skąd został wywalony, za co? popatrzcie na wyniki:

Rok 2005 ten jegomość, dla niektórych cudotwórca i guru zakończył wynikiem................MINIMALNIE POWYŻEJ ZERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Przepraszam nie powinienem sie śmiac jednak bezczelność tego Pana i niesamowicie wysoka samoocena dobijały mnie nie raz.
Rozmawiałem z nim kilka razy na gg i mówił że aby wygrywac w tym sporcie trzeba grać HURTOWO czytaj kilkaset zakładów miesiecznie, mieć konta u kilkunastów bukmacherów itd itd i ten Pan zakończył rok 2005 na MINIMALNYM PLUSIE( mając po drodze mnóstwo meisięcy na minus), nie pamietam dokładnie ale nie ugrał nawet 1% Yieldu DRAMAT.


Szkoda mi tych wszystkich ludzi ktorych omamił i na domiar złego brał od nich pieniadze za swoje typy- ŻAŁOSNE.

Co do płatnych typów uważam podobnie jak niektórzy iż jeśli ktoś ma głowe do tego sportu a przede wszystkim doświadczenie to czemu nie...

Co do pk sprawa dla zawodowców nie podlega dyskusji.

pozdrawiam wszystkich serdecznie

#617029 18/07/2006 17:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Eugeniusz tobie to sie kurwa nudzi w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ciekawe kiedy odłacza ci neostrade.

#617030 18/07/2006 20:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Bardzo ciekawy temat, obserwuje Wasza dyskusje z zaciekawieniem. I pomyslec, ze autor wydawaloby sie zadal tak "banalne" pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sadze, ze szacowanie prawdopodobienstwa i granie "oplacalnych" kursow (pomijam juz p*k), to jedno; ale prawidlowe stawkowanie to jeszcze istotniejsza sprawa i zapewne moglby powstac o tej gałęzi podobnie rozrosniety temat..

taki przykladzik z dzis:

T. De Bakker - J. Benneteau 6:3, 6:3

Zlapalem holendra za @4.70 w BF z tym, ze od razu nastawilem sie na all greena (co zreszta osiagnalem jakos w okolicach 6 gema). Dla mnie mecz co najmniej 40-60 (%) - specjalnie zostawiam "widelki". Ale pominmy juz kwestie BF i green booka. Byl to niewatpliwy value, gdybym mogl obserwowac mecz w calosci live pewnie "wyciagnalbym" jeszcze duzo wiecej, ale nie o tym chcialem pisac. Celowo taki przyklad- a ciekawi mnie jak wy byscie szacowali i przede wszystkim stawkowali w takiej sytuacji. Na ile bylaby to matematyka, na ile jakies zalozenia ("systemy), a na ile zwyklu "czuj". Sorry, ze tak chaotycznie, ale usypiam.
Pozdrawiam

#617031 18/07/2006 20:35
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
skonczcie juz bo nudny ten temat jest:/

#617032 18/07/2006 21:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
strasznie nudny

#617033 18/07/2006 22:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 71
Te mordy jakieś mniej znane,więc pewnie poziom wyrównany.Nie ma wyjścia ,jak już grać to po wyższym kursie.Zwłaszcza takim.
A ciekawe który huj będzie grał w taki sposób żeby przegrać,bo już sobie zagrał na zwycięstwo rywala?
Ciekawe ile tych patałachów pracuje u bukacherów?itd?


A z tymi 10-ma wtopami pod rząd to na poważnie? To niewykonalne.

#617034 18/07/2006 23:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Quote
Te mordy jakieś mniej znane,więc pewnie poziom wyrównany.Nie ma wyjścia ,jak już grać to po wyższym kursie.Zwłaszcza takim.
A ciekawe który huj będzie grał w taki sposób żeby przegrać,bo już sobie zagrał na zwycięstwo rywala?
Ciekawe ile tych patałachów pracuje u bukacherów?itd?


A z tymi 10-ma wtopami pod rząd to na poważnie? To niewykonalne.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko tyle

#617035 19/07/2006 05:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Moze nieniewykonalne, ale ciezkie do osiagniecia nawet przy kursie >@3.00

Ares nie wiem czy pamietasz jeszcze konkurs Extreme Odds na twoim forum, gdzie pojawila sie taka seria chyba tylko raz.

#617036 19/07/2006 07:39
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Kolejny przykład dla panów w szerokich okularach.

Ekranas 2.00.............w pinnacle to samo po 1.40 w pewnym momencie. Policzcie na palcach grane P, oczywiście to niemożliwe P, tą niemozliwą różnice. Miłego w dalszym ciągu taplania w błotku.

Olek Grom

#617037 19/07/2006 08:45
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
No, a ja złapałem Ekranas po 2.75, ale nie powiem w którym buku.
Policz P.

#617038 19/07/2006 08:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Jakbym powiedzial ze jestes komiczny to bym skłamał. Jestes poprostu zenujaco idiotyczny.

#617039 19/07/2006 08:51
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dostosowałem się do Twojego poziomu - informacja jest po fakcie warta jest funta kłaków.

Nerwy Panu puszczają ...

#617040 19/07/2006 08:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
Wystawiłem Ci buka na tacy wystarczyło po prostu to zagrać. Może zamiast tego powinienem podac Ci biała laskę, bo tak właśnie poruszasz się w tym świecie, jak ślepiec. Dostał narzędzia ale dalej będzie bawił sie plasteliną

#617041 19/07/2006 09:05
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
A skąd Ty masz o mnie taką wiedzę ? Gram swoje i tacy jak Ty są mi potrzebni do takich dyskusji jak tutaj i zabicia czasu, bo na moim rynku nic się nie dzieje. Mam niezłą zabawę, ot i tyle.

To co masz na dzisiaj - oczywiście z 30% różnicą kursów ?

Czy jutro napiszesz, że w Pin było 1,50 a w Twoim 2,00 ?

#617042 19/07/2006 10:25
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Wrona ===> Amantino ===> Gianluca Comotto ===> bookies

I wszystko jasne

#617043 19/07/2006 10:29
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
Dostosowałem się do Twojego poziomu - informacja jest po fakcie warta jest funta kłaków.

Nerwy Panu puszczają ...
pixies, jest taka zasada: Nie gadaj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Pierwsze już zrobił; nie daj się pokonać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#617044 19/07/2006 10:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Quote
Wrona ===> Amantino ===> Gianluca Comotto ===> bookies

I wszystko jasne

Ja pierdziele...po co niektorzy bawia sie w takie ciuciubabki? I to podobno sa dorosli ludzie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dziwny jest ten swiat...

#617045 19/07/2006 10:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
pixies klika super typerów próbuje Cię zniszczyć i przekonać do swoich racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie daj się !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#617046 19/07/2006 21:01
Dołączył: May 2005
Posty: 34
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 34
Pixies
"p" olewasz bo nie sposób tego obliczyc (to jeszcze rozumiem) , "k" olewasz bo jak napisałes w tym temacie nie ma on dla Ciebie specjalnie znaczenia czy to jest np: 1.9 czy 2.10.
To w takim razie jakimi podstawowymi zasadami się kierujesz
przy wyborze zakładów i typów ?

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1