Oczywiście, że może wystąpić. Kurs nie ma znaczenia.
Dlatego niczym nieupoważnione sa jakieś obliczenia procentu trafionych zdarzeń na podstawie jednego trafionego kursu. Kolejne typy nie mają ze sobą nic wspólnego, tak jak rzuty monetą i kolory w ruletce. I nawet próba 10.000 typów nie jest miarodajna.
Witam wszystkich,
przeglądam to forum od pewnego czasu i postanowilem sie zarejestrowac już kilka dni temu, jednak dopiero teraz znalazłem czas.
Na poczatek wielkie brawa dla usera pixies.
Odwalasz masę dobrej roboty, jednak zastanawiam sie po co?
Po co chcesz na siłe przekonać kilka niereformowalnych osób o swoich bezsprzecznych racjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z postów które napisałeś wnioskuje iż dysponujesz ogromną wiedzą i podziwiam CIę za to.
Ja również gram od kilku lat i choć ciagle się uczę efekty sa coraz lepsze.
Już kilka dni temu miałem Wam pisac iż ten cały Olek Grom pachnie bankrutem Aresem.
Czytałem nieraz wypociny tego Pana i powiem szczerze ze na 15 latkach mogły robic wrażenie.
Sam zastanawiałem się nie raz czy ten koles jest faktycznie tak dobry czy poprostu ma dar ładnego pisania postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Okazało sie dosyć szybko ze chyba pomylił sie z powołaniem, pisarz byłby z niego pierwszorzędny ale nie typer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oto FAKTY....ten Pan swego czasu typował dla pewnego serwisu skąd został wywalony, za co? popatrzcie na wyniki:
Rok 2005 ten jegomość, dla niektórych cudotwórca i guru zakończył wynikiem................MINIMALNIE POWYŻEJ ZERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Przepraszam nie powinienem sie śmiac jednak bezczelność tego Pana i niesamowicie wysoka samoocena dobijały mnie nie raz.
Rozmawiałem z nim kilka razy na gg i mówił że aby wygrywac w tym sporcie trzeba grać HURTOWO czytaj kilkaset zakładów miesiecznie, mieć konta u kilkunastów bukmacherów itd itd i ten Pan zakończył rok 2005 na MINIMALNYM PLUSIE( mając po drodze mnóstwo meisięcy na minus), nie pamietam dokładnie ale nie ugrał nawet 1% Yieldu DRAMAT.
Szkoda mi tych wszystkich ludzi ktorych omamił i na domiar złego brał od nich pieniadze za swoje typy- ŻAŁOSNE.
Co do płatnych typów uważam podobnie jak niektórzy iż jeśli ktoś ma głowe do tego sportu a przede wszystkim doświadczenie to czemu nie...
Co do pk sprawa dla zawodowców nie podlega dyskusji.
pozdrawiam wszystkich serdecznie