Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Jak chcecie smiecic ludziom w topikach to zapraszam tutaj, bez zadnych obaw o skasowanie posty bedzie tu mozna wypowiadac swoje opinie na temat userów oraz prosic o typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

no zobaczymy jak to bedzie i czy temat zostanie wyrzucony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by panKa$a; 10/07/2006 15:15.
Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 404
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 404
Witam!
ten wątek to bardzo dobry pomysł!
prosiłbym także o wpisy kulturalne, bez napinek i osobistych wycieczek, oraz o niepoganianie typerów z EPP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nie każdego dnia trzeba grać przecież <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
szacunek i oby każdy dzień skończył się "na plusie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
chyba lekka przesada, ze watek zostal zalozony w "elycie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

gratuluje pomyslu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pezet40 zaliczyl juz temat z typami w SWIECIE BUKMACHERSTWA, wiec chyba pora na pamietnik w EPP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
dobry temat bo ludzie pisza i robia burdel...

i powinien byc jeszcze jeden "Prosby do elity" bo jak widze w tematach :
- " o ktorej podasz typy"
- "co na dzisjaj" itp...

to mi sie odrazu taka mysl nasuwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
zobaczymy ja sie zreflektują z tym modzi.

mnie osobiscie denerwuje i smieszy, jak przeglądam sobie topicki elitowców, zeby sprawdzic co u nich ciekawego slychac i czytam mesydze typu daj typy, kiedy dasz, musze sie odegrac itd, przeciez takie posty to tragedia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Ok mialo byc na temat elity to moze ja zaczne...
Nie wiem o co chodzi z ta elita i skad taki pomysl na nazwe ale jak dla mnie jest ona mocno na wyrost.

Nie neguje sposobow grania bo kazdy ma wlasny indywidualny ale jak widze w elicie "pociagi" zlozone z kilkunastu zdarzen to nie wiem co mam o tym myslec.

Z zalozenia ten temat mial byc niejako wzorcowy a widze ze wiekszosc "elitowcow" podsumowania robi jak im sie chce tzn . bardzo zadko.
No i rzecz najwazniejsza czyli ...zyski
W przeciwienstwie do wiekszosci dzieciakow mnie nie zachwycaja jakies kosmiczne sumy wygrywane (?) jednorazowo w tym temacie . Patrze na to dlugofalowo i glownie pod katem yeldu a ten nie wyglada najlepiej.

Sam pomysl z elita nie jest zly jednak w tej chwili na to miano zasluguja moze ze 2-3 tematy ale i to byloby mocno naciagane.
Moja propozycja: bilans + yeld po kazdym kuponie bo w tej chwili to wszystko jest malo czytelne i tak naprawde nie widac kogo warto grac

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
po kazdym to moze nie ale np co tydzien.... ?

Teraz nie wiadomo nawet czy ktos kto jest w Elicie osiaga profity (nie mowie tu o wszystkich) - bo Goget naprzyklad podsumowywuje temat co tydzien.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
zdanie jacusia popieram w 100 % ;-)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
A według mnie to na tak wielkim forum nie powinno być wogóle działu PP.Powinien być stworzony panel do podawania typów i tym samym ranking typerów.Jeśli znalazłby się jakiś sponsor to byłby to konkurs typerski z nagrodami.Tylko single i każdy typ musiałby być poparty stosowną analizą, którą typer miałby też obowiązek wkleić na forum.Tak jest to rozwiązane na pewnym zagranicznym forum i jest to jak najbardziej ok.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie zgadzam się, bo w ten sposób narzucasz innym jak mają grać a to jest ich prywatna sprawa. Dział PP jest wg mnie potrzebny, bo każdy może się sprawdzić, zyskać zaufanie i szacunek forumowiczów lub po prostu się zbłaźnić. EPP tym bardziej jest potrzebny, żeby z rzeszy typerów PP wyłaniać tych najlepszych.
Przydałoby się jeszcze, żeby w EPP robili podsumowania tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
podsumowania to obowiązek.

a zrobiła sie nam dyskusja odnosnie pp ogolnie czyli jak to powinno wygladac i inne kwiatki, przeciez jakis czas temu o tym byla dyskusja, podzial pp, sposob typowania, zalozenia itd wiec nie wiem po jaka marchewe wracacie do tego przedawnionego juz tematu, skoro wszystko zostalo juz przeglosowane i ustalone przez ogół forumowiczów...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Może przynajmniej podniósłby się poziom forum, bo teraz według mnie jest strasznie słaby.No to ok.Można zostawić to pp i grajcie sobie jak chcecie, ale taki panel z nagrodami by się przydał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
ja nie twierdze ze nie, zresztą czasem jak mam chwilke to udzielam sie na polskim forum wlasnie z takim systemem, co miesiac nagroda pieniezna dla najlepszych typerow, 1 typ dziennie singlowy, codziennie tabelka, no a to wcale nie koliduje z dzialem pp ktory na tym forum rowniez istnieje

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
[color:"green"]Jak narazie EPP zupełnie nie funkcjonuje tak ,jak było w założeniach. Przez ostatnie 2 miesiące nie miałem ,aż na tyle czasu ,aby tego dopilnować. Teraz powoli wracam na dawny tor i postaram(y) się coś z tym zrobić ,aby Elite było rzeczywiście Elite...


Niektórzy typerzy z EPP nie zastrzegli sobie wpisów w temat dlatego moderatorzy nie ingerują w usuwanie postów. Padł pomysł ,aby każdy temat znajdujący się w EPP był z zastrzeżeniem co do wpisów. Jak dla mnie taki pomysł byłby najlepszy ,ale co do tego niech wypowiedzą się userzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.


Temat jak narazie zostaje. Wszystkie pomysły i sugestie piszcie tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.[/color]

Last edited by panKa$a; 10/07/2006 15:12.
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 656
Tolban założył dzisjaj temat o tym Czy system "gwiazdkowania" tematów w dziale PP w aktualnej formie, jest według ciebie rozwiązaniem najlepszym z możliwych ?

Wpadłem na pomysł żeby wogóle zrezygnowac z gwiazdek i stosować np. w dziale Etlie Private Picks system kolorowych tematów (widziałem to na jednym forum). Kolor tematu przydziela się na podstawie yieldu (uaktualnianie koloru co tydzień).

0,01-5% - Kolor zielony
5,01-10,0% - Kolor niebieski
10,01-15,0% - Kolor pomarańczowy
powyżej 15% - Kolor czerwony

Myśle, że jest to o wiele lepszy sposób niż gwiazdki

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
_xXx_[color:"green"] o sposobie gwiazdkowania było mówione już miliony razy ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Obecny soft nie pozwala na inne rozwiązanie i póki się nic nie zmieni tak musi być...[/color]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Tolban założył dzisjaj temat o tym Czy system "gwiazdkowania" tematów w dziale PP w aktualnej formie, jest według ciebie rozwiązaniem najlepszym z możliwych ?


//Na szczęście ktoś już ten temat usunął <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jest gdzieś taki program "Droga do gwiazd" czy coś takiego - może tam spragnieni gwiazdek się udadzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Jak przyznal panKa$a EPP nie funkcjonuje najlepiej.
Generalnie wszystkie nowe pomysly wymagaje po pewnym czasie dopracowania i w tej chwili mozna juz w tym dziale o takowych podyskutowac.
Co do softu rozumiem...pewnych spraw nie przeskoczymy.
Zatem wydaje mi sie ze jedynym sposobem jest zdopingowanie "elitowcow" do przestrzegania pewnych zasad.

ElitePP to swego rodzaju wyroznienie a to do czegos zobowiazuje... Nikt nikogo na sile nie zmusza do podawania typow w Elicie dlatego ci ktorzy sie na to godza musza tych zasad przestrzegac.
Przede wszystkich mam na mysli ujednolicenie stawkowania.
Wielu typerow podaje stawki w zł i twardo sie tego trzymaja tak jakby nie mozna bylo tego wyrazic w jednostkach ?
Charakterystycznym dla tego forum zjawiskiem jest fakt ze wszytkie tematy w ktorych autorzy podaja stawki w zl ciesza sie bardzo duza popularnoscia. Mysle ze ich autorzy swiadomie tego naduzywaja. A tymczasem gdzies z boku zupelnie niezauwazane sa tematy ze stawkowaniem w jednostkach choc yeldem bija te
"pieniezne" na glowe.
Dlatego uwazam ze w EPP powinny funkcjonowac tylko te tematy w ktorych stawki sa wyrazane w jednostkach najlepiej w skali 1-10 co juz na pierwszy rzut oka pozwoli odwiedzajacemu ocenic "wartosc" typera. Oczywiscie wszystko pod warunkiem regularnie prowadzonych statystyk. Dzis niestety ten temat niczym nie rozni sie od zwyklego PP
Ok moge sie jeszcze zgodzic na statystyki nie po kazdym typie bo wiadomo ze niektore kupony sa grane i podawane w ostatniej chwili i taki typer zwyczjnie nie ma kazdorazowo na to czasu. Ale nie wierze ze ktos nie potrafi znalezc kilku minut w tygodniu bo przy pomocy Excela zajmuje to naprawde chwilke.

Dwa punkt z regulaminu EPP

2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie stratę większą niż 10% sumy stawek(czyli -10% yieldu) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia plusowego bilansu.

4. W Elite Private Picks znajdują się tylko aktualne tematy ,które w cotygodniowym podsumowaniu powinny zawierać: statystyka typów trafionych/podanych, skuteczność, łączna stawka, bilans (zysk/strata), oraz yield (bilans dzielony przez stawkę).Dodatkowe statystyki mile widziane."Historia" oraz temat ,w którym w ciągu 2 tygodni nie pojawił się żaden typ będzie przenoszony do PP.

Niestety te punkty sa martwe a wszystko wlasnie z braku prowadzenia jasnych ujednoliconych i klarownych statystyk.

Nie jestem za tak radykalnymi posunieciami ale mysle ze na poczatek mozna usunac kilka tematow ktore ewidentnie nie spelniaja tych punktow moze zdopinguje to pozostalych.

Z gory przepraszam jezeli kogos z "elitowcow" urazily moje uwagi mam tylko na wzgledzie ogolna poprawe wizerunku forum

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
[color:"#000033"] Z mojej strony mogę powiedzieć że mój temat wkrótce będzie wyglądał lepiej niż dotychczas.
Puchar UEFA i 2 liga polska to chyba moje ulubione dyscypliny, więc niedługo mój temat ożyje i nie będzie takich przestojów. Mistrzostwa Świata to bardziej chciało się oglądać niż obstawiać, choć wydawało mi się że będę codziennie jakies typy podawał.
Na pewno okres wakacyjny sprawia że po prostu nie wszystkim się chce ładnie prowadzić temat, ja na przykład w taką pogodę jak ostatnio wolę sobie pójść popływać niż robić statystyki, ale niedługo na pewno to się zmieni.

Co do stawkowania to już sam nie wiem jak jest lepiej, jedni lubią w złotówkach, inny w jednostkach. Testuję różne sposoby i jak już zacznę jakiś to zaczynam wpadać na nowy pomysł i potem nie wiem jak to zmienić.
Raczej jestem za tym aby to ujednolicić dla każdego tematu. Np maksymalna stawka to 100 jednostek, lub 10.

A jeśli na przykład stwierdzicie że mój temat trzeba wywalić z Elite PP bo coś tam jest nie tak, to ja się obrażać nie będę.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
no wlasnie, a tu jest anjay problem, mi bardzo pasuje podawanie typów w złociszach, bo to jest faktyczne odwzorowanie moich kuponów i stanu konta oraz oczywiscie historii gry, która jest mi bardzo pomocna i pokazuje stan portfela na przestezeni tygodni czy miesięcy, ale nic nie szkodzi aby podawac przeciez i w liczbach tzn np od 1/10 i w złotówkach

pozdro

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, betowiec, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,734 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1