|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
Tylko, że Emrod nie ma nic przeciwko temu żeby wpisywać się do tematu!!! a Ty za to nabijasz sobie postów w Quasi czacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co do tego co napisałem w temacie emroda to było tylko pytanie apropo tenis, na którym się poprostu nie znam i jawnie się do tego przyznaję. NA szczęście Emmrod jest życzliwy, a nie taki pyskacz jak Ty. Jak Ty nazwisz swój post, który napisałem w temacie Huntera?! Póki co wszytsko było ok i nikt nie miał nic przeciwko temu, że Hunter nie prowadzi statystyk dopóki nie znalazł się jeden makler giełdowy który sobie chce wykresy skuteczności robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobra ost. moja wypowiedz w twoim kierunku, bo widze, ze dziecka nie przegadasz, ono wie najlepiej podobne pyt. za godzine zada pan X, za 2 h pan Y, a jutro 20 kolejnych osob i temat bedzie wygladal jak jedno wielkie g.... po drugie, moj post byl jak najbardziej w slusznej sprawie, bo jakbys doczytal regulamin, STATYSTYKI to podstawa w EPP, a juz napewno nie wypada pisac tekstow w stylu "sram na to czy na tamto" ;-) i prosze cie, przestan sie odzywac, tam gdzie nie masz nic konkretnego do powiedzenia, bo to zenujace jak widac, ekspansja dzieci na forum mecz.pl trwa w najlepsze ;-) ps : gratuluje grania dyscyplin, na ktorych sie w ogole nie znasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ja nie mam nic przeciwko aby ludzie sie pytali innych czy warto spotkanie X grać czy nie, ale czy to musi być powód aby od razu wpisywac sie do tematu.
Przecież jest priv!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Tolban ty to chyba musisz mieć około sześdziesiatki na karku, skoro wszystkich nazywasz "dziećmi". Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ( no może prawie )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Póki co podstawa EPP jest podanie przynajmniej 100 typów, istnienie tematu przynajmniej przez miesiąc i dodatni bilans. Przestanę się odzywać jeżeli Ty przestaniesz się odzywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bo Huntera również może gówno obchodzić jakie Ty masz zdanie na temat jego tematu... Ps. Czy ja powiedziałem, ze zagrałem tenisa?! Ja napisałem, że się na nim nie znam i dlatego zadałem pytanie Emrodowi..czyżby problemy z czytaniem ze zrozumieniem?! P.Ps. Póki co wydaje mi się, ze jestem starszy niż Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> P. P. Ps. Dlaczego chcesz mi przegadać?! Czy za wszelką cenę chcesz mi narzucić swoje poglądy na temat prowadzenie ststystk?! Czy ja i inni userzy nie mają prawa wyrazić swojego zdania?! Kulkinio i AL_Capone są tego samego zdania co ja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
w mojej skromnej opini ta dyskusja jest bezowocna, jak Hunter nie przestrzega regulaminu EPP to po prostu go stamtąd usuńcie, niech robi swoje w PP, myślę że sie nie przejmie tym jakoś specjalnie. Niech Hunter nie robi statystyk które są wymagane w EPP, ale do cholery nie prowokujcie tego że On opuści to forum, bo jest diabelnie dobry gość ! Chyba chodzi o to żeby podawać skuteczne typy a nie prowadzić dokładną statystykę ?! Czy to forum typerów czy księgowych ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
No właśnie Fulham to jest forum typerów, a nie ksiągowych!!! Słuszna uwaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
No to w takim przypadku jaki przytoczyłeś lapus należy dawać ostrzeżenia... Za przekrecanie ksywek tez powinni dawac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Prezpraszam lupus!!! MAsz za to u mnie piwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Powiem tyle, bo już nie chce mi się rozwodzić: Albo zmieńcie regulamin (do którego rzadko który się stosuje) albo zróbcie porządek w EPP. Co do BH to nie będę rozmawiał o nim za jego plecami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Stwierdziłem, ze źle zrobiłem włączając się w tą dyskusję. Powinniście wiedzieć co zrobić, żeby te spory się skończyły. Mnie, jako nieczłonka braci EPP, to nie dotyczy. Pozdrawiam i powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 44 |
Witam! Widze, że większości Wam nie przeszkadza regulamin tylko osoba BH. Jeśli będziecie się czepiać takich osób jak Black_Hunter czy Al_Capone to za niedługo będzie to forum dla dzieciaków. Zyski tych dwóch gości są wieksze niż całej EPP. Raz na kilkaset osób znajdzie się dobry typer i już wszystkich wściekłość zbiera. A co się stało z Vendetta. Ja bym postarał sie o wyróznienie takich typerów a nie wymyślanie jakieś dyrdymały. To forum istnieje i cieszy sie takim powodzeniem dzieki takim typerom jak B_H i A_C. Pozdrawiam i życze rozwagi przy podejmowaniu jakich kolwiek decyzji z EPP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 399 |
Witam! Siedze, czytam ten temat i zastanawiam sie po co ta cala dyskusja! Czepiacie sie typerow z EPP - tylko po co ??? W EPP jest kilku gosci ktorzy prowadza swoje tematy, podaja typy, niektorzy robia statystyki - inni nie. Moim zdaniem problem nie jest w osobach ktore porowadza tematy w EPP - tylko w gowniarzach ktorzy w tych tematach smieca. W gowniarzach ktorzy maja kilka groszy w kieszeni i mysla ze ja pojda do najblizszego totomixa to zostana milionerami - tylko co maja zrobic jak nie wiedza na co postawic... Wtedy wlaczaja forum, sprawdzaja w EPP i jezeli nie ma typow to rejestruja sie i robia awantury lub pisza blagalne posty w stylu - "kiedy podasz swoje typy" a w Quasi Czacie nabijaja wiadomosci. Z nimi trzeba zrobic porzadek!!! Jezeli chodzi o typerow z EPP - kilku z nich wyraznie powiedzialo ze sie tam nie pchali i moga ich tematy zostac przeniesione do PP. W jaki sposob mozna byloby ulepszyc EPP? Odpowiedz juz padla w trakcie tej dyskusji. Powinien powstac nowy dzial. Zacytuje tylko Emroda - " Uważam, że ten osobny dział w PP powinien nosić nazwę np."Weteran" albo "Przodownik pracy" , bo ludzie którzy w nim piszą dają z siebie nieco więcej niż pozostali i jakaś forma nagrody się nam za to należy". Powinien po prostu powstac nowy dzial w ktorym znalezliby sie tacy typerzy jak np. Emrod czy Goget ktorzy tutaj bezinteresownie robia analizy i ktorzy moim skromnym zdaniem naleza do elity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A EPP powinno zostac takie jak jest - oczywiscie pod warunkiem ze bylby calkowicie przestrzegany regulamin!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
To moze i ja wlacze sie do dyskusji, chociaz bezposrednio mnie nie dotyczy... Proponowalbym dodatkowy poddzial Rozmowy z elita, w ktorym bylby 1 temat na kazdego elitowca i wszelkie posty odnosnie danych tematow w EPP reszta userow wrzucalaby tam. Oczywiscie wszystko przy zakazie postowania w tematach w EPP. Dodatkowo archiwum EPP, w ktorym bylyby tematy zamkniete przez czlonkow elity. Kontynuacja zostawalaby oczywiscie w EPP. Caly regulamin widzialbym tak:
Regulamin Elite Private Picks
1. W dziale Elite Private Picks znajdują się tematy, których autorzy prowadzą regularnie co 2 tygodnie bilans z tego okresu, a takze raz w miesiącu bilans ogólny. Temat istnieje conajmniej miesiąc, a jego właściciel podał w nim conajmniej 100 typów. Autorzy muszą też generować Yield na poziomie minimum 1%. Elita powinna też zachować w swoich topicach kulturę...
2. Jeżeli w trakcie prowadzenia tematu w Elite Private Picks użytkownik osiągnie stratę większą niż 5% sumy stawek(czyli -5% yieldu) to temat z powrotem trafi do Private Picks i będzie się tam znajdował aż do osiągnięcia 1% yieldu.
3. Wszystkie nowo zakładane tematy w tym dziale, będą przenoszone przez moderatorów do działu Private Picks. Wyjątkiem są tematy stanowiące kontynuację już istniejących tematów (które będą przenoszone do Archiwum EPP) w tym dziale.
4. W Elite Private Picks znajdują się tylko aktualne tematy, które w co 2tygodniowym podsumowaniu powinny zawierać: statystykę typów z tego okresu (w przypadku kuponów, także ich) trafionych/podanych, skuteczność, łączną stawkę, bilans (zysk/strata), oraz yield (zysk dzielony przez stawkę*100%). Dodatkowe statystyki mile widziane. Temat, w którym w ciągu tygodnia nie pojawił się żaden typ będzie przenoszony do PP.
5. Każdy temat z Private Picks, który spełnia wymogi z punktu ad.1 zostanie przeniesiony przez moderatorów do Elite Private Picks jeżeli właściciel tematu wyrazi na to wcześniej zgodę w odpowiedzi na prywatną wiadomość moderatora.
6. W Elite Private Picks użytkownik może posiadać tylko i wyłącznie jeden temat. Tematy prowadzone przez więcej niż jednego typera nie będą brane pod uwagę do grona EPP.
7. Ingerencja do tematu szczególnie teksty wulgarne będą surowo karane (z banem włącznie). Wszystkie uwagi, pytania odnośnie danych tematów należy umieszczać w dziale Rozmowy z elitą.
8. Jeżeli chcesz aby nanieść jakieś poprawki w poście, który napisaleś, zgłoś się do moderatora z prośbą o edycję.
Rozmowy z elita rozwiazalyby problem kolegi Huntera, bo nie musialby sie denerwowac w swoim temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Acz statystyki prowadzic powinien, jesli nie, to moglby temat prowadzic w PP i tak kazdy by na niego trafil, tymbardziej ze mu na tym nie zalezy... Rozmowy rozwiazalyby tez problem bajzlu w tematach. Ok, tyle ode mnie, chcialem cos konstruktywnie dopowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co o tym myslicie?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
To moze i ja wlacze sie do dyskusji, chociaz bezposrednio mnie nie dotyczy... Proponowalbym dodatkowy poddzial Rozmowy z elita, w ktorym bylby 1 temat na kazdego elitowca i wszelkie posty odnosnie danych tematow w EPP reszta userow wrzucalaby tam. Oczywiscie wszystko przy zakazie postowania w tematach w EPP. Dodatkowo archiwum EPP, w ktorym bylyby tematy zamkniete przez czlonkow elity. Kontynuacja zostawalaby oczywiscie w EPP.
Rozmowy z elita rozwiazalyby problem kolegi Huntera, bo nie musialby sie denerwowac w swoim temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Acz statystyki prowadzic powinien, jesli nie, to moglby temat prowadzic w PP i tak kazdy by na niego trafil, tymbardziej ze mu na tym nie zalezy... Rozmowy rozwiazalyby tez problem bajzlu w tematach. Ok, tyle ode mnie, chcialem cos konstruktywnie dopowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co o tym myslicie?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ale przecież jest coś takiego jak PW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> cały Wasz problem polega na tym, że ktoś wymyślił pochopnie głupi dział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> do tego niektórych przeniesiono tutaj "na siłę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a teraz każe się im robić to czego nie chcą i do czego się co niektórzy wogóle nie zobowiązywali. Ja mam dla was radę: 1. Albo zakmnijcie EPP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2. Albo stwórzcie HEPP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tutaj już niech będzie tylko kolega T.... i jeszcze kilku z przypisanymi na stałe 5 gwiazdkami a oni wybiorą jaednego z pośród siebie do robienia statystyk żeby było jak potrzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789 |
Witam. Dlaczego w Elite nie ma jeszcza Pana Al`a Capone ??? Prowadzi temat ze statystykami , skutecznosc typów jest na bardzo wysokim poziomie. Brakuje tylko analiz . Moim zdanie powinien byc juz przeniesiony do Elity. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Witam. Dlaczego w Elite nie ma jeszcza Pana Al`a Capone ??? Prowadzi temat ze statystykami , skutecznosc typów jest na bardzo wysokim poziomie. Brakuje tylko analiz . Moim zdanie powinien byc juz przeniesiony do Elity. Pozdrawiam. z tego co widze to nie podal jeszcze 100 kuponow..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Temat Plumka juz dawno powinien byc w EPP. Chyba ze on sam sobie tego nie zyczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Temat LART'a też powinien być w EPP...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Temat Plumka juz dawno powinien byc w EPP. Chyba ze on sam sobie tego nie zyczy Hmm dawno? Nie podał jeszcze przecież stu typów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299 |
przepraszam ale dołoże swoje 3 grosze, ktos okreslił i sprecyzował jasno regulamin zeby sie do niego odnosić, a poza tym czy to az taki wielki prestiz byc w EPP?, sami wiecie doskonalne ze dosc czesto typerzy z PP bija na głowe typami i skutecznosci tych z wielkiej EPP, i watpie czy az tak bardzo im zalezy aby byc w Elit!!! Zreszta co to ma za znaczenie wszyscy mamy podobny cel! Kiedys bardzo mądrze (jak zawsze zreszta) wypowiedział sie Emrod aby zrobic cos pod hasłem Weteran albo Przodownik Pracy i byłoby to miejsce dla własnie tych, którzy poswiecają mase czasu na wnikliwa analize statystyke itd, a juz najlepiej byłoby aby jasno spreczyzowac samo EPP,TYLKO czy za zasługi czy za efektywnosc. To tyle pozdrawiam serdecznie wszystkich:)
Osobne pozdro dla mojego idola z EPP (nowe konto):)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|