|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni TEMAT [ mecz.org] przekroczyl 200 postow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
Witam mam pytanie jak skutecznie wypłacać kase z buka tak żżeby nikt ze skarbówki mi się nie doczepił, wypłacałem bezpośrednio na konto bankowe i zostawiłem ślad po wpłatach chodzi o kwoty 2-4tys. miesięcznie ma ktoś jakieś pomysly neteller nie wchodzi w grę. Mam dylemat czy wogóle się wycofać z buków netowych i grać w betako ,profie lub stsie proszę o jakąś poradę doświadczonych userów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
US zaczyna się interesować troszkę większymi kwotami aniżeli 2-4 tysiące miesięcznie. Z tego co US zainteresuje się twoim kontem, jak jednorazowo pojawi się na nim 10 000 Euro, więc śpij spokojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 12 |
mam pytanie jaki trzeba zrobic obrot na betsson aby moc wyplacic pieniadze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
pięciokrotny obrót po minimalnej stawce 1,23
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Stałem się posiadaczem mojej włssnej karty kredytowej:) Mam kilka pytań dotyczących jej używnaia u bukmacherów, mianowicie. Założmy, że dostałem limit 2000zł co pozwala mi na zrobienie jednej wpłaty do bukmachera za pomocą kk do tej sumy. Jeśli wpłacę kasę do buka kartą kredtytową to u większości mogę tylko taką samą drogą czyli za pomocą kk pieniądze wypłacić. Co się stanie jeśli będe chciał wypłacić na kartę powiedzmy 3000zł(limit jest 2000zł). Czy limit tyczy się tylko do operacji wychodzących czy do przychodzących również?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 12 |
Jakie sa jeszcze bukmachery rozdajace bonusy na zaklady sportowe,oczywiscie obslugujace moneybookers Na razie gralem w gamebookers,baw,betsson. Czy jest bonus na expekt,betole,bet-at-home?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3 |
mam pytanie dotyczące bet-at-home,a konkretniej bonu na 5zł.Otoż trzeba wystawić trzykrotnie,ale za drugim razem(po pierwszym zwycieskim) wystarczy:bon o wartości 5zł,czy też bon+wygraną po pierwszym zakładzie? Jest jakiś minimalny limit kursu jak to ma miejsce w baw? pozdrawiam serdzcenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
minimalny kurs na obrót w BAH wynosi 1,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3 |
dziekowa.zastanawia mnie czemu nie jest to uwzglednione w regulaminie.Czyli wystarczy,że 3razy trafię @1.5 za 5zł,by moc wyplacic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
zagrasz łącznie po podaniu stawek ze wszystkich kuponów za 15zł po kursie 1,5 i możesz wypłacać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3 |
to zagram: PSG + Fenerbahce za 15zł i juz bede pelnoprawynm czlonkiem bah-u:-) oni nie pobierają zadnej prowizji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
nie nie pobierają prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
siemka:) ja z kolej mam pytanie czy ktos z Was gra moze u azjatyckich bukow? z tego co sie zorientowalem to maja duze kursy. ale czy to sie oplaca i nie ma w tym haczyka? gra ktos moze u takich bukow jak Easybets albo Bodog albo Primebet i moglby mi cos wiecej powiedziec o nich?
z gory dziekei i pozdro:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 141 |
PAnowie mam takie pytanie wysłałem ostatnio pieniądze przelewem bankowym do bwin tylko w odbiorcy na blankiecie zamiast bwin.com napisalem betandwin.com jescze stara nazwa jak sądzicie czy uwzględnią mi ten przelew bo jak dla mnie to byla dosyć duza suma i sie troche teraz martwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
tak, gdyż najważniejszy jest numer konta. Jak on jest porawny to przelew powinien bez problemów dojść
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 141 |
dzieki uspokoiłeś mnie troche
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Przy zmianie nazwy zmienili tez nr konta. Jesli wplaciles na nowy to spoko, jesli na stary to chyba straciles kase.
|
|
|
Link skopiowany do schowka