Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
Witam mam pytanie jak skutecznie wypłacać kase z buka tak żżeby nikt ze skarbówki mi się nie doczepił, wypłacałem bezpośrednio na konto bankowe i zostawiłem ślad po wpłatach chodzi o kwoty 2-4tys. miesięcznie ma ktoś jakieś pomysly neteller nie wchodzi w grę. Mam dylemat czy wogóle się wycofać z buków netowych i grać w betako ,profie lub stsie proszę o jakąś poradę doświadczonych userów

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
US zaczyna się interesować troszkę większymi kwotami aniżeli 2-4 tysiące miesięcznie. Z tego co US zainteresuje się twoim kontem, jak jednorazowo pojawi się na nim 10 000 Euro, więc śpij spokojnie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
ok uspokoiłeś mnie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
zresztą tutaj masz to dokładnie opisane

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=4 [mecz.org]

Dołączył: May 2006
Posty: 12
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 12
mam pytanie
jaki trzeba zrobic obrot na betsson aby moc wyplacic pieniadze?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
pięciokrotny obrót po minimalnej stawce 1,23

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Stałem się posiadaczem mojej włssnej karty kredytowej:) Mam kilka pytań dotyczących jej używnaia u bukmacherów, mianowicie. Założmy, że dostałem limit 2000zł co pozwala mi na zrobienie jednej wpłaty do bukmachera za pomocą kk do tej sumy. Jeśli wpłacę kasę do buka kartą kredtytową to u większości mogę tylko taką samą drogą czyli za pomocą kk pieniądze wypłacić. Co się stanie jeśli będe chciał wypłacić na kartę powiedzmy 3000zł(limit jest 2000zł). Czy limit tyczy się tylko do operacji wychodzących czy do przychodzących również?

Dołączył: May 2006
Posty: 12
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 12
Jakie sa jeszcze bukmachery rozdajace bonusy na zaklady sportowe,oczywiscie obslugujace moneybookers
Na razie gralem w gamebookers,baw,betsson.
Czy jest bonus na expekt,betole,bet-at-home?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
mam pytanie dotyczące bet-at-home,a konkretniej bonu na 5zł.Otoż trzeba wystawić trzykrotnie,ale za drugim razem(po pierwszym zwycieskim) wystarczy:bon o wartości 5zł,czy też bon+wygraną po pierwszym zakładzie? Jest jakiś minimalny limit kursu jak to ma miejsce w baw? pozdrawiam serdzcenie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
minimalny kurs na obrót w BAH wynosi 1,50

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
dziekowa.zastanawia mnie czemu nie jest to uwzglednione w regulaminie.Czyli wystarczy,że 3razy trafię @1.5 za 5zł,by moc wyplacic??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
zagrasz łącznie po podaniu stawek ze wszystkich kuponów za 15zł po kursie 1,5 i możesz wypłacać

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3
to zagram: PSG + Fenerbahce za 15zł i juz bede pelnoprawynm czlonkiem bah-u:-) oni nie pobierają zadnej prowizji?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
nie nie pobierają prowizji

Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
siemka:)
ja z kolej mam pytanie czy ktos z Was gra moze u azjatyckich bukow? z tego co sie zorientowalem to maja duze kursy. ale czy to sie oplaca i nie ma w tym haczyka? gra ktos moze u takich bukow jak Easybets albo Bodog albo Primebet i moglby mi cos wiecej powiedziec o nich?

z gory dziekei i pozdro:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 141
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 141
PAnowie mam takie pytanie wysłałem ostatnio pieniądze przelewem bankowym do bwin tylko w odbiorcy na blankiecie zamiast bwin.com napisalem betandwin.com jescze stara nazwa jak sądzicie czy uwzględnią mi ten przelew bo jak dla mnie to byla dosyć duza suma i sie troche teraz martwie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
tak, gdyż najważniejszy jest numer konta. Jak on jest porawny to przelew powinien bez problemów dojść

Dołączył: Feb 2006
Posty: 141
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 141
dzieki uspokoiłeś mnie troche

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Przy zmianie nazwy zmienili tez nr konta. Jesli wplaciles na nowy to spoko, jesli na stary to chyba straciles kase.

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, JelineK, rafal08), 1,992 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,426
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1