a nie chodzi przypadkiem tylko o zmianę adresu www?"> a nie chodzi przypadkiem tylko o zmianę adresu www?">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
#618172 29/07/2006 18:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
heh głupia nazwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a nie chodzi przypadkiem tylko o zmianę adresu www?

Bonus: Unibet
#618173 29/07/2006 18:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Takiego maila dostalem:
" (...)the story of betandwin is a story of success. In just a short space of time, we have become one of the world&#8217;s largest and best-known providers of online sports betting. The time has now come to take another critical step into the future: on August 1st we shall be shortening our brand name from betandwin to bwin.

There are good reasons for this &#8220;shortcut&#8221;: We are overwhelmed with thousands of messages, all clamouring for our attention every day. Only simple, clear communications will stand out from the crowd. This is why we are shortening our brand name to the catchy bwin &#8211; a simple, clear and self-contained message.

The bwin brand opens up exciting new options for a future that we look forward to shaping together with you. Let us take this course together! (...)"

Podpis: your bwin Team

#618174 29/07/2006 19:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Witam serdecznie pytanie?
Gdyz wczesniej raczej grywalem u naziemnych. Czy z karty bankomatowej moge wplacic bezposrednio pieniadze do nich?? Czy tylko z kart wirtualnych jakie posiadaja uzytkownicy (mbanku itp.) Pytam poniewaz musze podac kod weryfikujacy CVV2 ktory niejako ma sie znajdowac na odwrocie karty tuz pod popisem? U mnie taki kod nie widnieje

#618175 29/07/2006 20:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Teraz dotczytalem ze sa to 3 ostatnie cyfry na nr karty czy moglby ktos mi to powierdzic?

#618176 29/07/2006 22:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Teraz dotczytalem ze sa to 3 ostatnie cyfry na nr karty czy moglby ktos mi to powierdzic?
Cvv to nie naleza do numeu karty. Z tego co sie orientuje, to w Polsce chyb atylko ekarta z mbank'u lub kata Inteligo mozna dok0nywac takich opeacji. Jakby co, to wplac kase przelewem do moneybookes, a z MB do BAW

#618177 29/07/2006 22:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Witam serdecznie pytanie?
Gdyz wczesniej raczej grywalem u naziemnych. Czy z karty bankomatowej moge wplacic bezposrednio pieniadze do nich?? Czy tylko z kart wirtualnych jakie posiadaja uzytkownicy (mbanku itp.) Pytam poniewaz musze podac kod weryfikujacy CVV2 ktory niejako ma sie znajdowac na odwrocie karty tuz pod popisem? U mnie taki kod nie widnieje
z karty platniczej czyli takiej z jakiej wyplacasz z bankomatu niemozna wpalcic do buka musisz posiadac karte debetowa ktora posiada na "2 stronie " na pasku liczby i wplacajac nia do buka wpisujesz 3 ostatnie cyfry

#618178 30/07/2006 08:34
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Quote
Quote
Witam serdecznie pytanie?
Gdyz wczesniej raczej grywalem u naziemnych. Czy z karty bankomatowej moge wplacic bezposrednio pieniadze do nich?? Czy tylko z kart wirtualnych jakie posiadaja uzytkownicy (mbanku itp.) Pytam poniewaz musze podac kod weryfikujacy CVV2 ktory niejako ma sie znajdowac na odwrocie karty tuz pod popisem? U mnie taki kod nie widnieje
z karty platniczej czyli takiej z jakiej wyplacasz z bankomatu niemozna wpalcic do buka musisz posiadac karte debetowa ktora posiada na "2 stronie " na pasku liczby i wplacajac nia do buka wpisujesz 3 ostatnie cyfry

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
ja mam zwykłą karte (nie debetową) i owe 3 cyferki na niej mam i już do kilku booków wpłacałem nią kaske bez najmniejszych problemów

#618179 30/07/2006 12:18
Dołączył: May 2006
Posty: 545
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 545
[color:"red"]SKASOWANE[/color]

Last edited by Conrad; 30/07/2006 12:25.
#618180 30/07/2006 18:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
nie wiem co ten koleś napisał ale chyba nie tędy droga Conrad...
Kasowanie postów ktytyków jedynego słusznego buka, eee....
Muppet czy Banik których układ z ich bukami jest zdecydowanie mniej korzystny (tak podejrzewam) są dużo bardziej pożyteczni dla użytkowników mecz.pl (pomoc w rozwiązywaniu problemów itp.)
Z twojej strony Conrad pomoc jak widze, dotyczy tylko aspektów założenia konta, a potem radź sobie sam...
Ma to raczej krókie nogi, coraz więcej ludzi zwyczajnie boi sie wpłacać tam pieniądze, i niedługo nawet 5 gwiazdek na stronie głownej nie pomoże...a wtedy i Conrad mniej zarobi, może czas zacząć Conrad dbać o swoją trzódke?

#618181 30/07/2006 22:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Info o usuniętym poscie została celowo oznakowana na czerwono, choć mógł zniknąć bez śladu, prawda? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Temat mógł wprawić samych użytkowników w tarapaty bo było to info o promocji na zupełnie inny rynek, nie na Polskę. Z doświadczenia wiadomo, że później są blokowane konta, problemy z wypłatami, itd.

#618182 31/07/2006 08:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pnaowie przy wyplacie w NAZWA Banku co mam wpsiac?

Posiadam konto w PKO BP(inteligo), mam wpsiac PKO BP czy tez nazwe mego oddzialu?
Dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#618183 31/07/2006 09:15
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
wpisz po prostu Inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#618184 31/07/2006 12:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Mam pytanko ile idzie kasa z Baw na MB okolo ?

#618185 31/07/2006 13:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
ugralem troche z tego bonu "dunskiego", zrobilem wplate przez netellera, zlecilem wyplate w czwartek popoludniu, kasa odjeta od konta, skan przeslany (juz wczesniej wysylalem ale dla pewnosci zrobilem to drugi raz), potwierdzenie wyplaty, ale kasy na koncie nie ma

moze na netellera troche dluzej idzie z b&w? bo normalnie to powinna isc maksymlanie 24h

konta nie zablokowali, gralem u nich jakis rok temu, z wyplata na konto bankowe nie bylo problemu

ktos wie czmu tak dlugo kasa idzie?

no i doszla kaska, mialem zero na koncie, rok nie gralem, zrealizowalem bona, ugralem troszke (miedzy innymi w pokera) i wyplacili...fajnie...

...ale nie zmienia to mojego zdania o tej firmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#618186 31/07/2006 14:38
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Quote
zadużo ludzi okradli pod tamtą nazwą i już przestała być tak medialna to zmienią na to i znowu nałapią biednych ludzi i ich oszyją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...Standardowy zabieg marketingowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To że zmieniają nazwe na bwin.com, w niczym im nie pomoże, przecież chyba każdy o tym wie!!!

#618187 31/07/2006 17:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A jak wplacalem np przelewem to moge wyplacic na MB?
Czy musze na konto...

#618188 31/07/2006 20:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Jak to jest w końcu z tą promocją urodzinową? Dają każdemu kto ma urodziny czy jak? Bo mi niedługo miną 2 urodzinki w BaW a do tej pory żadnych maili nie dostałem...

#618189 31/07/2006 20:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
Quote
A jak wplacalem np przelewem to moge wyplacic na MB?
Czy musze na konto...
to nie ma znaczenia ja wpłacałem kartą, a wypłaciłem na konto

#618190 01/08/2006 04:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Quote
Quote
A jak wplacalem np przelewem to moge wyplacic na MB?
Czy musze na konto...
to nie ma znaczenia ja wpłacałem kartą, a wypłaciłem na konto

ja wpłacałem kartą - wypłacałem przelewem. Niemniej jednak jestem na 99% pewien, ze nie można wypłacić na MB jeśli wplata nastąpiła przelewem. Wypłata na MB tylko jeślko jeśli wpłata nastąpiła też przez MB.

#618191 01/08/2006 04:21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Quote
Jak to jest w końcu z tą promocją urodzinową? Dają każdemu kto ma urodziny czy jak? Bo mi niedługo miną 2 urodzinki w BaW a do tej pory żadnych maili nie dostałem...

ja w urodzinki dostałem od nich maila informujacego o tym bonusie urodzinowym, z info ,ze mam 7 dni na jego wykorzystanie (ale nie skorzystałem z niego). Nie wiem, ale moze nie wpisałeś przy rejestracji daty urodzin? Albo wpisałeś z błędem? no nie wiem, tylko zgaduje co może byc powodem.

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, Sensei, rafal08, betowiec, poozon), 2,918 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,420
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1