Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#61805 14/06/2004 20:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Kontynuacja

Bonus: Unibet
#61806 14/06/2004 21:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
Quote
Oryginalnie wysłał Gherman:
Jak sie dowiedziałem, ten bonus jets bonusikiem sticky, czlyi jets niewypłacalny.

A na moje e-maile nadal nie odpowidają
od kogo to sie dowiedziałes? nierktóryz juz zlecili wypłate i czekaja na kase...

#61807 14/06/2004 21:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Mógłbyś troszkę więcej i jaśniej ? ... I czy to pewne że bonus jest sticky ?

....

Ja mam nadzeję że się myslisz...i będziemy mogli wypłacać kasę.

#61808 14/06/2004 21:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Niemożliwe,żeby ten bonus był bonusem sticky.Podczas rejestracji wyraźnie było napisane "przed wypłatę nalezy obrócić bonusem 2x lub 5x"(zależy kto kiedy się rejestrował),więc jeżeli podany wymóg ktoś spełnia to wedle reguł promocji powinni wypłacić pieniądze.
Liczę na ich rzetelność.

#61809 14/06/2004 21:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
sticky z ang. oznacza zablokowany ( zależy też w jakim znaczeniu ), tak więc to raczej chodziło o to ze ten bonusu Admiral zawiesił ( tak mi sie wydaje )

.... bardzo mozliwe ze ckm55 ma racje ( post ponizej )

#61810 14/06/2004 21:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Bonus jest niewyplacalny.
Wyplacalne jest to, co zostanie na koncie po zrobieniu obrotu *2 lub *5 *stan konta poczatkowego, powyzej 20$ na przelew bankowy.

#61811 14/06/2004 22:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Bonus jest niewyplacalny.
Wyplacalne jest to, co zostanie na koncie po zrobieniu obrotu *2 lub *5 *stan konta poczatkowego, powyzej 20$ na przelew bankowy.[/qb]
kurka ale namieszane , nic nie czaje już. Czyli jak dojde powiedzmy z tych 50 do 500 to moge sobie wypłacić 450 po odliczeniu tych początkowych 50 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61812 14/06/2004 22:12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
bardzo mozliwe
ale i to jest dobra wiadomosc
mozna było przemnozyc te 50 E i w ten sposob zarobic na wypłate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61813 14/06/2004 22:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
czy te informacje są potwierdzone przez admirala czy wy może teraz spekulujecie, i wszystkich wprowadzacie w błąd

#61814 14/06/2004 22:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Bonus jest niewyplacalny.
Wyplacalne jest to, co zostanie na koncie po zrobieniu obrotu *2 lub *5 *stan konta poczatkowego, powyzej 20$ na przelew bankowy.[/qb]
gdzie wyczytałeś o tej opłacie za przelew?

#61815 14/06/2004 22:45
Dołączył: May 2002
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 99
20$ to nie oplata tylko minimalna suma wyplaty.

#61816 14/06/2004 22:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał Bełkot:
[qb]20$ to nie oplata tylko minimalna suma wyplaty.[/qb]
fakt coś nie skumałem thx

#61817 14/06/2004 22:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Taaa,jakos na stronie bylo jak byk napisane ze przed wyplata trzeba bonus obrocic 2 (wzglednie 5) razy i TYLE, krotka pilka, nie bylo dokladnego regulaminu wiec na tym sie bazuj

troche powagi! nie siejmy zamętu, poczekajmy na dokladne info od ludzi ktorzy byc_moze_juz_dokonali_wyplaty

#61818 14/06/2004 23:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Oryginalnie wysłał Gherman:
[qb]A czy ktos mi wyjaśni takie coś.
Chcę dać na wypałatę.
Wpisuję kwotę 200 EUR, wypłeniam rubryczki i mam komunikat
ERROR
Balance is to low

Potem wpisuje, 170, i to samo, podobnnie jak w kwocie 150 EUR. Dodam że na koncie u buka jets ponad 200 EUR, i nic z tego nie rozumiem.

Obrót mam prawie 500 EUR wiec i to sie zgadza. Nie wiecei czemu tak? A na e-maile nie odpisują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
mozesz podac w ktorym momencie masz ten blad ? czy po wpisaniu stawki i wybiraniu opcji Wire transfer czy w nastepnym etapie po kliknieciu pola Confirm ?

#61819 15/06/2004 00:15
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
O kurde ale się zrobił dym z tym admiralbetem i ich bonusem. Ale opcja, że tylko bonus jest niewypłacalny a cały zysk jest ma sens. Stąd mogli sobie pozwolić na tak wysoki bonus. Bo inaczej jaki sens było dawać tyle kasy za free, mogli dać 10 euro a i tak wszyscy by grali !!!

#61820 15/06/2004 00:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
czyli np ktos zrobil obrot 5x i ma na koncie 50 euro to nie moze wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> kurde juz nic nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61821 15/06/2004 00:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Oryginalnie wysłał Rivaldo:
[qb]czyli np ktos zrobil obrot 5x i ma na koncie 50 euro to nie moze wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> kurde juz nic nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Tak jest...nie możesz w tym momencie wypłacić.

Będziesz miał na koncie :

60 &#8364; > możesz wypłacić 10 &#8364;
70 &#8364; > możesz wypłacić 20 &#8364;
Itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61822 15/06/2004 00:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
ok dzieki rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61823 15/06/2004 00:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Michał:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Rivaldo:
[qb]czyli np ktos zrobil obrot 5x i ma na koncie 50 euro to nie moze wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> kurde juz nic nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Tak jest...nie możesz w tym momencie wypłacić.

Będziesz miał na koncie :

60 &#8364; > możesz wypłacić 10 &#8364;
70 &#8364; > możesz wypłacić 20 &#8364;
Itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
ok, a teraz podaj mi prosze swoje zrodlo;
napisali ci tak z supportu?

#61824 15/06/2004 00:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
''Main'' - nie napisali mi tak z supportu, wnioskuje to jedynie na z Forum...

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1