|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
Oryginalnie wysłał Gherman: Jak sie dowiedziałem, ten bonus jets bonusikiem sticky, czlyi jets niewypłacalny.
A na moje e-maile nadal nie odpowidają od kogo to sie dowiedziałes? nierktóryz juz zlecili wypłate i czekaja na kase...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Mógłbyś troszkę więcej i jaśniej ? ... I czy to pewne że bonus jest sticky ?
....
Ja mam nadzeję że się myslisz...i będziemy mogli wypłacać kasę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Niemożliwe,żeby ten bonus był bonusem sticky.Podczas rejestracji wyraźnie było napisane "przed wypłatę nalezy obrócić bonusem 2x lub 5x"(zależy kto kiedy się rejestrował),więc jeżeli podany wymóg ktoś spełnia to wedle reguł promocji powinni wypłacić pieniądze. Liczę na ich rzetelność.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
sticky z ang. oznacza zablokowany ( zależy też w jakim znaczeniu ), tak więc to raczej chodziło o to ze ten bonusu Admiral zawiesił ( tak mi sie wydaje )
.... bardzo mozliwe ze ckm55 ma racje ( post ponizej )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Bonus jest niewyplacalny. Wyplacalne jest to, co zostanie na koncie po zrobieniu obrotu *2 lub *5 *stan konta poczatkowego, powyzej 20$ na przelew bankowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Oryginalnie wysłał ckm55: [qb]Bonus jest niewyplacalny. Wyplacalne jest to, co zostanie na koncie po zrobieniu obrotu *2 lub *5 *stan konta poczatkowego, powyzej 20$ na przelew bankowy.[/qb] kurka ale namieszane , nic nie czaje już. Czyli jak dojde powiedzmy z tych 50 do 500 to moge sobie wypłacić 450 po odliczeniu tych początkowych 50 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
bardzo mozliwe ale i to jest dobra wiadomosc mozna było przemnozyc te 50 E i w ten sposob zarobic na wypłate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
czy te informacje są potwierdzone przez admirala czy wy może teraz spekulujecie, i wszystkich wprowadzacie w błąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał ckm55: [qb]Bonus jest niewyplacalny. Wyplacalne jest to, co zostanie na koncie po zrobieniu obrotu *2 lub *5 *stan konta poczatkowego, powyzej 20$ na przelew bankowy.[/qb] gdzie wyczytałeś o tej opłacie za przelew?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 99 |
20$ to nie oplata tylko minimalna suma wyplaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał Bełkot: [qb]20$ to nie oplata tylko minimalna suma wyplaty.[/qb] fakt coś nie skumałem thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Taaa,jakos na stronie bylo jak byk napisane ze przed wyplata trzeba bonus obrocic 2 (wzglednie 5) razy i TYLE, krotka pilka, nie bylo dokladnego regulaminu wiec na tym sie bazuj
troche powagi! nie siejmy zamętu, poczekajmy na dokladne info od ludzi ktorzy byc_moze_juz_dokonali_wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Oryginalnie wysłał Gherman: [qb]A czy ktos mi wyjaśni takie coś. Chcę dać na wypałatę. Wpisuję kwotę 200 EUR, wypłeniam rubryczki i mam komunikat ERROR Balance is to low
Potem wpisuje, 170, i to samo, podobnnie jak w kwocie 150 EUR. Dodam że na koncie u buka jets ponad 200 EUR, i nic z tego nie rozumiem.
Obrót mam prawie 500 EUR wiec i to sie zgadza. Nie wiecei czemu tak? A na e-maile nie odpisują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] mozesz podac w ktorym momencie masz ten blad ? czy po wpisaniu stawki i wybiraniu opcji Wire transfer czy w nastepnym etapie po kliknieciu pola Confirm ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
O kurde ale się zrobił dym z tym admiralbetem i ich bonusem. Ale opcja, że tylko bonus jest niewypłacalny a cały zysk jest ma sens. Stąd mogli sobie pozwolić na tak wysoki bonus. Bo inaczej jaki sens było dawać tyle kasy za free, mogli dać 10 euro a i tak wszyscy by grali !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
czyli np ktos zrobil obrot 5x i ma na koncie 50 euro to nie moze wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> kurde juz nic nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Oryginalnie wysłał Rivaldo: [qb]czyli np ktos zrobil obrot 5x i ma na koncie 50 euro to nie moze wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> kurde juz nic nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Tak jest...nie możesz w tym momencie wypłacić. Będziesz miał na koncie : 60 € > możesz wypłacić 10 € 70 € > możesz wypłacić 20 € Itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
ok dzieki rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał Michał: [qb] Oryginalnie wysłał Rivaldo: [qb]czyli np ktos zrobil obrot 5x i ma na koncie 50 euro to nie moze wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> kurde juz nic nie kumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Tak jest...nie możesz w tym momencie wypłacić. Będziesz miał na koncie : 60 € > możesz wypłacić 10 € 70 € > możesz wypłacić 20 € Itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] ok, a teraz podaj mi prosze swoje zrodlo; napisali ci tak z supportu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
''Main'' - nie napisali mi tak z supportu, wnioskuje to jedynie na z Forum...
|
|
|
Link skopiowany do schowka