|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Ermol, pytanko: Ile Admiral bierze prowizji za przelew (jeśli bierze) oraz to samo pytanko jeśli chodzi o PKOBP???
Z góry THX za Odp.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Oryginalnie wysłał tomikopi1: [qb]Czy wie ktoś z Was jak jest rozliczany mecz tenisa ziemnego w przypadku skrecza ???
Np. w expekcie musi być rozegrany 1 gem, i wtedy zakład jest zaliczony po kursie jaki był na dany mecz tenisowy, jeśli nie ma punktu zwracają po kursie 1.00
[/qb] W Expekcie jest taka zasada: "Aby zakład na mecz tenisa był ważny, co najmniej jeden punkt musi byc rozegrany" Czyli nie jeden gem a jeden punkt musi zostać rozegrany... mfG art
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Oryginalnie wysłał tomikopi1: [qb]Np. w expekcie musi być rozegrany 1 gem, i wtedy zakład jest zaliczony po kursie jaki był na dany mecz tenisowy, jeśli nie ma punktu zwracają po kursie 1.00[/qb] W Expekcie jest taka zasada: "Aby zakład na mecz tenisa był ważny, co najmniej jeden punkt musi byc rozegrany" Czyli nie jeden gem a wystarczy jeden punkt... mfG art
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
już chyba jest wiadome jak to wygląda z tym bonusem
napisałem do nich list :
Hello!
Few days ago I get a sign-up no deposit bonus. I Would like to know few details about that promo.
1) How many times that bonus should be turn to whitdraw ?
2) What is the payout minimum ?
3) If that 50 $ is deduct from account before withdraw ?
Thanks for infos.
I taką dostałem odpowiedź :
Dear Sir!
The rollover was 2 times in your case. The minimum for withdraw is 20 €. The bonus will not be deducted again.
best regards
czyli jednak nie kasują tych 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał Gherman: [qb]Tak, na bankowe konto.[/qb] Co podales w Bank sort code: tak mozna 15 cyfr wstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czy wystarczy "14114020040000" do mBanku Bo jak rozumiem w Bank account: pelny numer konta 26 cyfr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
Oryginalnie wysłał butthead:
czyli jednak nie kasują tych 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czy wyplacil ktos juz od nich kase?? jak to wreszcie jest?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]już chyba jest wiadome jak to wygląda z tym bonusem
napisałem do nich list :
Hello!
Few days ago I get a sign-up no deposit bonus. I Would like to know few details about that promo.
1) How many times that bonus should be turn to whitdraw ?
2) What is the payout minimum ?
3) If that 50 $ is deduct from account before withdraw ?
Thanks for infos.
I taką dostałem odpowiedź :
Dear Sir!
The rollover was 2 times in your case. The minimum for withdraw is 20 €. The bonus will not be deducted again.
best regards
czyli jednak nie kasują tych 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] czyli jest ok,zasady jasne,pozostaje jeszcze kwestia SORT CODE i BANK CODE co dokladnie tam wpisac,wszedzie miejsce na 15 cyferek jak rozlozyc ten 26 cyfrowy numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
sort code mbanku:11402004
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
dlaczego w admiralu nie ma gdzie wpisać kodu swift? to jak ta kasa ma dojść?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
to jest pop......, przecież na stronie admirala nie ma gdzie wpisać codu swift, a rozmawiałem z bankiem i kod musi być, i jeszcze jedno w przypadku mbanku nie mieści mi się nazwa banku, na ifolinii powiedzieli że musi byc Bre bank S.A-mBank, wysyłam kasę czekiem,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał arizona: [qb]dlaczego w admiralu nie ma gdzie wpisać kodu swift? to jak ta kasa ma dojść?[/qb] kur wa niewiem skad u was takie problemy - wszystko jest jak na dloni jak wypelnia sie przelew w zakladce wyplaty a nie podczas rejetracji. u mnie o zaden kod Sort nie proszono. wszystko wyglada tak: Transaction: Wire transfer Amount: 100.24 EUR Account owner: Lukasz Bank name: BRE BANK SA - mBank Account number or IBAN (if available): 2211402004000035023183**** BAKSWIFT: BREXPLPWMUL Bank address: Aleja Mickiewicza 10 Bank city: Lodz Bank postal code: 90-050
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb] Oryginalnie wysłał arizona: [qb]dlaczego w admiralu nie ma gdzie wpisać kodu swift? to jak ta kasa ma dojść?[/qb] kur wa niewiem skad u was takie problemy - wszystko jest jak na dloni jak wypelnia sie przelew w zakladce wyplaty a nie podczas rejetracji. u mnie o zaden kod Sort nie proszono. wszystko wyglada tak: Transaction: Wire transfer Amount: 100.24 EUR Account owner: Lukasz Bank name: BRE BANK SA - mBank Account number or IBAN (if available): 2211402004000035023183**** BAKSWIFT: BREXPLPWMUL Bank address: Aleja Mickiewicza 10 Bank city: Lodz Bank postal code: 90-050[/qb] czyli wszystko jest juz jasne,dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
mam jeszcze pytanie czy kasa zostanie automatycnie przewalutowana na PLN?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb]mam jeszcze pytanie czy kasa zostanie automatycnie przewalutowana na PLN?[/qb] Podobno ma ruble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiściw że tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ale zamotaliscie ja teraz nie wiem czy moge wyplacac czy nie. Rejstrowalem sie jak byl obrot 2x zrobilem juz obrot i mam 65euro moge wyplacac cale 65 euro czy musze zrobic 5x obrot czy moge wyplacic 15euro bo bonusu niemozna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]ale zamotaliscie ja teraz nie wiem czy moge wyplacac czy nie. Rejstrowalem sie jak byl obrot 2x zrobilem juz obrot i mam 65euro moge wyplacac cale 65 euro czy musze zrobic 5x obrot czy moge wyplacic 15euro bo bonusu niemozna?[/qb] ja pierd ole ile wy mozecie panikowac!! po prostu zlec wyplate tych 65 euro jak dojdzie to ok a jak nie to odpisza cos lub h u j z nimi. ja zrobilem 2x obrot 50 euro i wyplate zlecilem bez problemow. czekam na hajs. przelew zlecony od dnia 13.06.2004 (niedziela). jak nie dojdzie na 28 czerwiec to sa niewyplacalni ( maja 10 dni roboczych na przelew)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6 |
jak wybralem opcje ze chcem odbior czekiem , to czy musialem podawac numer swojego konta bankowego ??? bo nie podalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
Witam:) Czy ktoś się orientuje jak Admiral traktuje krecze w tenisie? Loit dzisiaj zkreczowala ale w ogule nie przystąpiła do meczu - czy w takim razie uwzględni kurs 1.00 czy przyzna wygraną Shett? Jestem ciekaw Waszych opiniii. owocnych wygranych Udko ps. miejmy nadzieje ze są wypłacalnym bookiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Admiral da zwrot Wczoraj wygrana Schaul przez krecz przy wyniku bodaj 6-4 3-1 i dali zwrot, wiec w tym wypadku tym bardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234 |
DZieki Bzyku:) Oby tak wlasnie sie stało:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka