Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#61845 15/06/2004 12:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Ermol, pytanko: Ile Admiral bierze prowizji za przelew (jeśli bierze) oraz to samo pytanko jeśli chodzi o PKOBP???

Z góry THX za Odp.

Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#61846 15/06/2004 12:53
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał tomikopi1:
[qb]Czy wie ktoś z Was jak jest rozliczany mecz tenisa ziemnego w przypadku skrecza ???

Np. w expekcie musi być rozegrany 1 gem, i wtedy zakład jest zaliczony po kursie jaki był na dany mecz tenisowy, jeśli nie ma punktu zwracają po kursie 1.00

[/qb]
W Expekcie jest taka zasada: "Aby zakład na mecz tenisa był ważny, co najmniej jeden punkt musi byc rozegrany"

Czyli nie jeden gem a jeden punkt musi zostać rozegrany...

mfG art

#61847 15/06/2004 12:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
Oryginalnie wysłał tomikopi1:
[qb]Np. w expekcie musi być rozegrany 1 gem, i wtedy zakład jest zaliczony po kursie jaki był na dany mecz tenisowy, jeśli nie ma punktu zwracają po kursie 1.00[/qb]
W Expekcie jest taka zasada: "Aby zakład na mecz tenisa był ważny, co najmniej jeden punkt musi byc rozegrany"

Czyli nie jeden gem a wystarczy jeden punkt...

mfG art

#61848 15/06/2004 13:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
już chyba jest wiadome jak to wygląda z tym bonusem

napisałem do nich list :

Hello!

Few days ago I get a sign-up no deposit bonus. I Would like to
know few details about that promo.

1) How many times that bonus should be turn to whitdraw ?

2) What is the payout minimum ?

3) If that 50 $ is deduct from account before withdraw ?

Thanks for infos.

I taką dostałem odpowiedź :

Dear Sir!

The rollover was 2 times in your case.
The minimum for withdraw is 20 €.
The bonus will not be deducted again.

best regards

czyli jednak nie kasują tych 50 euro
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61849 15/06/2004 13:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał Gherman:
[qb]Tak, na bankowe konto.[/qb]
Co podales w Bank sort code: tak mozna 15 cyfr wstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Czy wystarczy "14114020040000" do mBanku
Bo jak rozumiem w Bank account: pelny numer konta 26 cyfr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61850 15/06/2004 13:46
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:

czyli jednak nie kasują tych 50 euro
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

czy wyplacil ktos juz od nich kase??
jak to wreszcie jest?!

#61851 15/06/2004 14:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:
[qb]już chyba jest wiadome jak to wygląda z tym bonusem

napisałem do nich list :

Hello!

Few days ago I get a sign-up no deposit bonus. I Would like to
know few details about that promo.

1) How many times that bonus should be turn to whitdraw ?

2) What is the payout minimum ?

3) If that 50 $ is deduct from account before withdraw ?

Thanks for infos.

I taką dostałem odpowiedź :

Dear Sir!

The rollover was 2 times in your case.
The minimum for withdraw is 20 &#128;.
The bonus will not be deducted again.

best regards

czyli jednak nie kasują tych 50 euro
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
czyli jest ok,zasady jasne,pozostaje jeszcze kwestia SORT CODE i BANK CODE co dokladnie tam wpisac,wszedzie miejsce na 15 cyferek jak rozlozyc ten 26 cyfrowy numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61852 15/06/2004 14:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
sort code mbanku:11402004

#61853 15/06/2004 14:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
dlaczego w admiralu nie ma gdzie wpisać kodu swift? to jak ta kasa ma dojść?

#61854 15/06/2004 14:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
to jest pop......, przecież na stronie admirala nie ma gdzie wpisać codu swift, a rozmawiałem z bankiem i kod musi być, i jeszcze jedno w przypadku mbanku nie mieści mi się nazwa banku, na ifolinii powiedzieli że musi byc Bre bank S.A-mBank, wysyłam kasę czekiem,

#61855 15/06/2004 14:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał arizona:
[qb]dlaczego w admiralu nie ma gdzie wpisać kodu swift? to jak ta kasa ma dojść?[/qb]
kur wa niewiem skad u was takie problemy - wszystko jest jak na dloni jak wypelnia sie przelew w zakladce wyplaty a nie podczas rejetracji. u mnie o zaden kod Sort nie proszono. wszystko wyglada tak:

Transaction: Wire transfer
Amount: 100.24 EUR
Account owner: Lukasz
Bank name: BRE BANK SA - mBank
Account number or IBAN (if available): 2211402004000035023183****
BAKSWIFT: BREXPLPWMUL
Bank address: Aleja Mickiewicza 10
Bank city: Lodz
Bank postal code: 90-050

#61856 15/06/2004 15:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał arizona:
[qb]dlaczego w admiralu nie ma gdzie wpisać kodu swift? to jak ta kasa ma dojść?[/qb]
kur wa niewiem skad u was takie problemy - wszystko jest jak na dloni jak wypelnia sie przelew w zakladce wyplaty a nie podczas rejetracji. u mnie o zaden kod Sort nie proszono. wszystko wyglada tak:

Transaction: Wire transfer
Amount: 100.24 EUR
Account owner: Lukasz
Bank name: BRE BANK SA - mBank
Account number or IBAN (if available): 2211402004000035023183****
BAKSWIFT: BREXPLPWMUL
Bank address: Aleja Mickiewicza 10
Bank city: Lodz
Bank postal code: 90-050[/qb]
czyli wszystko jest juz jasne,dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61857 15/06/2004 15:17
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
mam jeszcze pytanie czy kasa zostanie automatycnie przewalutowana na PLN?

#61858 15/06/2004 15:20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]mam jeszcze pytanie czy kasa zostanie automatycnie przewalutowana na PLN?[/qb]
Podobno ma ruble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oczywiściw że tak

#61859 15/06/2004 15:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ale zamotaliscie ja teraz nie wiem czy moge wyplacac czy nie. Rejstrowalem sie jak byl obrot 2x zrobilem juz obrot i mam 65euro moge wyplacac cale 65 euro czy musze zrobic 5x obrot czy moge wyplacic 15euro bo bonusu niemozna?

#61860 15/06/2004 15:59
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]ale zamotaliscie ja teraz nie wiem czy moge wyplacac czy nie. Rejstrowalem sie jak byl obrot 2x zrobilem juz obrot i mam 65euro moge wyplacac cale 65 euro czy musze zrobic 5x obrot czy moge wyplacic 15euro bo bonusu niemozna?[/qb]
ja pierd ole ile wy mozecie panikowac!!
po prostu zlec wyplate tych 65 euro jak dojdzie to ok a jak nie to odpisza cos lub h u j z nimi.
ja zrobilem 2x obrot 50 euro i wyplate zlecilem bez problemow. czekam na hajs. przelew zlecony od dnia 13.06.2004 (niedziela). jak nie dojdzie na 28 czerwiec to sa niewyplacalni ( maja 10 dni roboczych na przelew)

#61861 15/06/2004 17:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
jak wybralem opcje ze chcem odbior czekiem , to czy musialem podawac numer swojego konta bankowego ??? bo nie podalem

#61862 15/06/2004 17:32
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
Witam:)
Czy ktoś się orientuje jak Admiral traktuje krecze w tenisie? Loit dzisiaj zkreczowala ale w ogule nie przystąpiła do meczu - czy w takim razie uwzględni kurs 1.00 czy przyzna wygraną Shett?
Jestem ciekaw Waszych opiniii.
owocnych wygranych
Udko
ps. miejmy nadzieje ze są wypłacalnym bookiem

#61863 15/06/2004 17:40
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Admiral da zwrot
Wczoraj wygrana Schaul przez krecz przy wyniku bodaj 6-4 3-1 i dali zwrot, wiec w tym wypadku tym bardziej

#61864 15/06/2004 17:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 234
DZieki Bzyku:) Oby tak wlasnie sie stało:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, aker, Sensei, betowiec), 2,580 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1