|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
wróciłem z dalekiej podróży dzięki Ci BOŻE o mało co zawału nie dostałem strasznie religijny jestes wczesniej BOZI dziekowales  to teraz kravczuka wal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wróciłem z dalekiej podróży dzięki Ci BOŻE o mało co zawału nie dostałem za ile zes to przywalił? jesli wolno spytac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
można wyłożyć sie na zawał z tym ruskim padalcem, co dobrze zagra to zpusiaczy kolejne brrrrr... jak zawał to zes grubo przylozyl kurs 1.3 na ruska w walkarkim kazaniu, jesli juz sie upierac to lepiej 1sety  masz rację 6000 poszło na pajacyka. Sylwo dzięki że wierzyłem razem ze mną choć ja mnie wierzyłem chyba od Ciebie, uf ale emocje chyba nie zasnę, po nocy jestem a jeszcze na nogach. A teraz narka Panowie  dzięki jeszcze raz za trzymanie kciuków sylwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
można wyłożyć sie na zawał z tym ruskim padalcem, co dobrze zagra to zpusiaczy kolejne brrrrr... jak zawał to zes grubo przylozyl kurs 1.3 na ruska w walkarkim kazaniu, jesli juz sie upierac to lepiej 1sety  masz rację 6000 poszło na pajacyka. Sylwo dzięki że wierzyłeś razem ze mną choć ja mnie wierzyłem chyba od Ciebie, uf ale emocje chyba nie zasnę, po nocy jestem a jeszcze na nogach. A teraz narka Panowie  dzięki jeszcze raz za trzymanie kciuków sylwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Hah chciałem zobaczyć jak Doumbia sobie radzi w 3 secie... opuściłem go przy 2-5 0-40* I prowadzi w 2 secie 6-5*  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
po ptokach przełamanie że mnie Bozia podkusiła tą padakę zagrać może to było na sprawdzenie mojej wiary czy zwątpię
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
6k konkret, idzie osiwiec zdrowie se mozna spierd.. grajac takimi stawkami, ale kto bogatemu zabroni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
6k konkret, idzie osiwiec zdrowie se mozna spierd.. grajac takimi stawkami, ale kto bogatemu zabroni  wiesz zaczynałem skromnie jak rockefeler 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Doumbia MECZOwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Doumbia 2 set  2-5* 0-40* 7-5   Dawno tak mi nie siadł przegrany bet. Szkoda że za małą stawke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529 |
co racja, to racja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
6k konkret, idzie osiwiec zdrowie se mozna spierd.. grajac takimi stawkami, ale kto bogatemu zabroni  wiesz zaczynałem skromnie jak rockefeler  u mnie ako 50zl, singiel/dubel max za 100, wiecej mi nie trzeba napiec i stresu, zycie wystarczajaca oferuje emocji i za dupe bierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
6k konkret, idzie osiwiec zdrowie se mozna spierd.. grajac takimi stawkami, ale kto bogatemu zabroni  no mozna osiwiec ale grac takim hajsem chelki to bym sie nei skusil...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
można wyłożyć sie na zawał z tym ruskim padalcem, co dobrze zagra to zpusiaczy kolejne brrrrr... jak zawał to zes grubo przylozyl kurs 1.3 na ruska w walkarkim kazaniu, jesli juz sie upierac to lepiej 1sety  masz rację 6000 poszło na pajacyka. Sylwo dzięki że wierzyłeś razem ze mną choć ja mnie wierzyłem chyba od Ciebie, uf ale emocje chyba nie zasnę, po nocy jestem a jeszcze na nogach. A teraz narka Panowie  dzięki jeszcze raz za trzymanie kciuków sylwo spoko tak jakos czulem ze on wygra :):)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
A nasza Isia wygra 2-0? bo tak sie zastanawiam ze tutaj to moze pograc sobie dobrze....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Dzisiaj dużo fajnych meczów.
Gasquet Benek Halep Jankovic Davis Giorgi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
isia srisia pewnie i wygra ale czy 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
Dzisiaj dużo fajnych meczów.
Gasquet Benek Halep Jankovic Davis Giorgi
Giorgi nie da rady dzisiaj penerze, tak mysle no i kukula moze lopeza spakowac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|