Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 65 1 2 44 45 46 47 48 64 65
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
u tych ruskich to cuda sie dzieja

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
dustov w plecy 0-2 i nagle 7 z rzedu wygranych gemow..berrer 1-4 w taju nagle robi sie 7-4....hehehe chyba tam mafia gra on-line ....

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
to teraz by pasowalo zeby dustov dostal serie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,633
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,633
Likes: 10
przedwczoraj też był sprzedany mecz w kazaniu , się nie czają

Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
to chyba dustov jzu pozamiatal...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Sherazad Benamar v Laetitia Sarrazin

zna ktoś wynik?

Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Originally Posted by Marczajka
Sherazad Benamar v Laetitia Sarrazin

zna ktoś wynik?
niestety nie a gdzie bylo grane ?

Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
na dzisiaj narazie widze Rao + Dolgo dubel boks

Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
member
member
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
Wczoraj chyba jako jedyny pograłem na szczurkach Bouchard +1.5 seta i widziałem jej szanse, tak samo dzisiaj nie wiem czemu jest taki boom na Benneteau.

Ja gram Lopeza 2.7 w Marathonbet i +1.5 seta 1,68 w Pinnacle.

Dlaczego ?

Ano dlatego, że dane mi było oglądać wczorajsze "popisy" Benka. Austriak wczoraj nie wytrzymał psychicznie, dużo psuł, w 1 secie miał moment 25% trafionego podania a mimo tego miał *5-4 i serwis, który oddał bo znowu nie trafiał, walnął dodatkowo jakiegoś DF i Benek chyba pokazał jedno dobre zagranie w tym gemie, backhand po linii. W 2 secie wyraźnie z Thiema zeszło powietrze, było *4-1 dla Benka, ale tylko on wie jak najpierw nie wygrał gema, w którym mial 3 GP, by później znów z dwóch GP w gemie 8, dać Austriakowi breakpointa na 4-4 i powrót do meczu. Fatalne zagrania pod siatką, kilka podwójnych, oddychanie rękawami - Benek wyglądał tragicznie i kto wie co by się stało gdyby zrobiło się 4-4.

Lopeza widziałem tylko urywki. Nie jest w swojej najwyższej formie, ale w takim turnieju przez przypadek w męskiej drabince raczej się nie przechodzi. Wczoraj fatalny pierwszy set z Kukushkinem, po którym potrafił się jednak podnieść i wygrać spotkanie. Więc z tą formą, aż tak źle nie jest.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Co z meczem Smyczka? Wiadomo czemu kursy tak poleciały ?

Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
member
member
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
Oprócz tego na pewno gram Jankovic 2,2 PaddyPower [paddypower.com] i Jankovic +1.5 seta 1,44 PaddyPower [paddypower.com] .

Oglądałem obie wczoraj - jeżeli Jankovic zagra na zbliżonym poziomie do wczorajszego występu przeciwko Wozniacki, to z Isi nie będzie co zbierać. Cornet może i w życiowej formie, ale wczoraj masa błędów niewymuszonych (zresztą Radwańska jak na siebie też miała chyba około 20-25 UE w 2 setach), dużo serii gemów, przełamań. Dużo słabszym poziom. Ale że to WTA i tu dyspozycja zmienia się w ciągu 15 minut, bez szaleństw ze stawkami..

Raonic jak był po 3,00 i więcej to było value. Teraz już nie podoba mi się tak ten kurs. Murray niby męczy, ale po pierwsze wymęcza, a po drugie ostatnio z Dimitrovem zagrał bardzo wyrównane spotkanie i mógł je wygrać. Tak więc na pewno z lepszym przeciwnikiem, a takim jest Milos, Andy zagra lepiej niż chociażby z Veselym. Aczkolwiek +1.5 seta na Raonica około 1.5 kursy jest wg mnie do gry.

Pennettę widziałem w 2 meczach (Stosur i Giorgi) i zdecydowanie jest forma. Nie dane mi było oglądać Stephens (wczorajszego meczu nie było streama chyba nawet), ale jakoś te wyniki mnie nie przekonują. Włoszka dobrze trzyma podanie, świetnie potrafi zmienić tempo i nie ma przestojów w grze. Dlatego gram w jej kierunku po kursie 1,73 w PaddyPower [paddypower.com] . Ze stawką nie szaleje, bo jak jeszcze raz przypominam to WTA i Amerykanka gra u siebie.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Iska
Isner
Barty w deblu

boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Lorenzi under 7,5 gema 1set @3.75 boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Panowie witam
pytanko odnosnie wypłat na moneybookers

Gdzie obecnie najlepiej opłaca się wypłacać?

Mb na millenium
Mb na PKO
Mb na mbank

Chodzi mi o czas

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Azazel
Lorenzi under 7,5 gema 1set @3.75 boks
ooo

Dołączył: Oct 2013
Posty: 205
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2013
Posty: 205
Andy boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Rao bierze 1set w cuglach cool

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Prosiak, Długopałow i MilionerHulajDusza boks

a na deser Kobieta Koń boks

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
co odpier.. Wang

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Pella @4.5 gwizdek

Strona 46 z 65 1 2 44 45 46 47 48 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,711 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1