|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
u tych ruskich to cuda sie dzieja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
dustov w plecy 0-2 i nagle 7 z rzedu wygranych gemow..berrer 1-4 w taju nagle robi sie 7-4....hehehe chyba tam mafia gra on-line ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
to teraz by pasowalo zeby dustov dostal serie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,633 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,633 Likes: 10 |
przedwczoraj też był sprzedany mecz w kazaniu , się nie czają
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
to chyba dustov jzu pozamiatal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Sherazad Benamar v Laetitia Sarrazin
zna ktoś wynik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
Sherazad Benamar v Laetitia Sarrazin
zna ktoś wynik? niestety nie a gdzie bylo grane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
na dzisiaj narazie widze Rao + Dolgo dubel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157 |
Wczoraj chyba jako jedyny pograłem na szczurkach Bouchard +1.5 seta i widziałem jej szanse, tak samo dzisiaj nie wiem czemu jest taki boom na Benneteau.
Ja gram Lopeza 2.7 w Marathonbet i +1.5 seta 1,68 w Pinnacle.
Dlaczego ?
Ano dlatego, że dane mi było oglądać wczorajsze "popisy" Benka. Austriak wczoraj nie wytrzymał psychicznie, dużo psuł, w 1 secie miał moment 25% trafionego podania a mimo tego miał *5-4 i serwis, który oddał bo znowu nie trafiał, walnął dodatkowo jakiegoś DF i Benek chyba pokazał jedno dobre zagranie w tym gemie, backhand po linii. W 2 secie wyraźnie z Thiema zeszło powietrze, było *4-1 dla Benka, ale tylko on wie jak najpierw nie wygrał gema, w którym mial 3 GP, by później znów z dwóch GP w gemie 8, dać Austriakowi breakpointa na 4-4 i powrót do meczu. Fatalne zagrania pod siatką, kilka podwójnych, oddychanie rękawami - Benek wyglądał tragicznie i kto wie co by się stało gdyby zrobiło się 4-4.
Lopeza widziałem tylko urywki. Nie jest w swojej najwyższej formie, ale w takim turnieju przez przypadek w męskiej drabince raczej się nie przechodzi. Wczoraj fatalny pierwszy set z Kukushkinem, po którym potrafił się jednak podnieść i wygrać spotkanie. Więc z tą formą, aż tak źle nie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Co z meczem Smyczka? Wiadomo czemu kursy tak poleciały ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157 |
Oprócz tego na pewno gram Jankovic 2,2 PaddyPower [ paddypower.com] i Jankovic +1.5 seta 1,44 PaddyPower [ paddypower.com] . Oglądałem obie wczoraj - jeżeli Jankovic zagra na zbliżonym poziomie do wczorajszego występu przeciwko Wozniacki, to z Isi nie będzie co zbierać. Cornet może i w życiowej formie, ale wczoraj masa błędów niewymuszonych (zresztą Radwańska jak na siebie też miała chyba około 20-25 UE w 2 setach), dużo serii gemów, przełamań. Dużo słabszym poziom. Ale że to WTA i tu dyspozycja zmienia się w ciągu 15 minut, bez szaleństw ze stawkami.. Raonic jak był po 3,00 i więcej to było value. Teraz już nie podoba mi się tak ten kurs. Murray niby męczy, ale po pierwsze wymęcza, a po drugie ostatnio z Dimitrovem zagrał bardzo wyrównane spotkanie i mógł je wygrać. Tak więc na pewno z lepszym przeciwnikiem, a takim jest Milos, Andy zagra lepiej niż chociażby z Veselym. Aczkolwiek +1.5 seta na Raonica około 1.5 kursy jest wg mnie do gry. Pennettę widziałem w 2 meczach (Stosur i Giorgi) i zdecydowanie jest forma. Nie dane mi było oglądać Stephens (wczorajszego meczu nie było streama chyba nawet), ale jakoś te wyniki mnie nie przekonują. Włoszka dobrze trzyma podanie, świetnie potrafi zmienić tempo i nie ma przestojów w grze. Dlatego gram w jej kierunku po kursie 1,73 w PaddyPower [ paddypower.com] . Ze stawką nie szaleje, bo jak jeszcze raz przypominam to WTA i Amerykanka gra u siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Iska Isner Barty w deblu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Lorenzi under 7,5 gema 1set @3.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Panowie witam pytanko odnosnie wypłat na moneybookers
Gdzie obecnie najlepiej opłaca się wypłacać?
Mb na millenium Mb na PKO Mb na mbank
Chodzi mi o czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Lorenzi under 7,5 gema 1set @3.75  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2013
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2013
Posty: 205 |
Andy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Rao bierze 1set w cuglach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Prosiak, Długopałow i MilionerHulajDusza  a na deser Kobieta Koń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Pella @4.5 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|