Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#61825 15/06/2004 01:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
Quote
Oryginalnie wysłał Michał:
[qb]''Main'' - nie napisali mi tak z supportu, wnioskuje to jedynie na z Forum...[/qb]
Panowie niech ktoś napisze do supportu i z glowy..
Ja zrozumialem ze z Bonusa rejestracyjnego trzeba go obrocic 5 razy, a z bonusa z wplaty 2 razy. Co do wyplaty jaka sugerujecie nic niw wyczytalem. kto obroci pierwszy 5 razy 50E bedzie wiedzial. Ja poki co obracam dopiero 3 raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i poki co jestem na plusie ....nawet jesli mi odejmą bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61826 15/06/2004 01:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Ja wyplacilem juz 70 euro z Admiralbet teraz czekam na kase na koncie.Nie wiem skad wywnioskowaliscie ze do wyplaty jest tylko zysk z promocji.Gdyby tak bylo nie wyplacilbym tej kasy poniewaz wyskakiwalby jakis komunikat.Tymczasem ja wyplacilem i czekam teraz na kase w banku

#61827 15/06/2004 01:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
ermol - ja podobnie, choc wyplacilem tylko 20 euro, na probe, btw: w jakim banku masz konto i czy wysylales im skan dowodu/karty?

Nie chce sie chwalic/zapeszac, ale na razie szczescie mi dopisuje, trafilem 5/5 typow o srednich kursach 2,10 i obecnie mam 210 euro i w trakcie 1 kupon (81 euro na Szwedow), czyli jesli wszystko pojdzie po mojej mysli, 385 euro moga stac sie faktem...

#61828 15/06/2004 01:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
OFICJALNIE ODPOWIADAM JAK MA SIE SPRAWA Z WYPLATA:
A wiec dostalem odpowiedz ze po zrobieniu obrotu 250 euro moge bez problemu wyplacic kase!!Oczywiscie skan paszportu lub dowodu trzeba im wyslac!!
Mam nadzieje ze wszystko juz wyjasnilem,czyli obrot 5 krotny!!

#61829 15/06/2004 01:58
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał Gregov:
[qb]sticky z ang. oznacza zablokowany ( zależy też w jakim znaczeniu ), tak więc to raczej chodziło o to ze ten bonusu Admiral zawiesił ( tak mi sie wydaje )

.... bardzo mozliwe ze ckm55 ma racje ( post ponizej )[/qb]
gregov tutaj nie chodzi o definicję slownikową tylko bardziej kasynową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiec moze nie wygłaszaj swoich teorii.

Ten bonus jest niewypłacalny. mając na koncie 200 EUR, mogłem wyplacić 150 EUR.

Na szęscie z mojej strony poszło coś do przodu, napisalem e-maial z wyplątą, wysłalem scany. I na pytanie keidy przelew zostal wykonany dostałem odp.

"Dear ......

it was transferred to you today.

Kind regards,

Admiral Sports Betting (UK) Ltd"

zobaczymy jak będzie

pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

edit: do Adiqa: ten błąd mialem jak dawałem na Comfirm, ale teraz to już nieistotne, przelew poszedł. Zobaczymy czy dojdzie do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61830 15/06/2004 02:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał Gherman:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Gregov:
[qb]

Na szęscie z mojej strony poszło coś do przodu, napisalem e-maial z wyplątą, wysłalem scany. I na pytanie keidy przelew zostal wykonany dostałem odp.

"Dear ......

it was transferred to you today.

Kind regards,

Admiral Sports Betting (UK) Ltd"

zobaczymy jak będzie

pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Wyplacalales na konto bankowe??

#61831 15/06/2004 02:06
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Tak, na bankowe konto.

#61832 15/06/2004 02:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Gherman - napisz do mnie na GG: 4550147, mam pilna sprawe w zwiazku z Admiralbetem, bylbym wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wszystkich niezainteresowanych z gory przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#61833 15/06/2004 02:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Gherman : nie wiesz jaką prowizję biorą za przelew ?

#61834 15/06/2004 02:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Oryginalnie wysłał Gherman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Gregov:
[qb]sticky z ang. oznacza zablokowany ( zależy też w jakim znaczeniu ), tak więc to raczej chodziło o to ze ten bonusu Admiral zawiesił ( tak mi sie wydaje )

.... bardzo mozliwe ze ckm55 ma racje ( post ponizej )[/qb]
gregov tutaj nie chodzi o definicję slownikową tylko bardziej kasynową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiec moze nie wygłaszaj swoich teorii.

Ten bonus jest niewypłacalny. mając na koncie 200 EUR, mogłem wyplacić 150 EUR.

Na szęscie z mojej strony poszło coś do przodu, napisalem e-maial z wyplątą, wysłalem scany. I na pytanie keidy przelew zostal wykonany dostałem odp.

"Dear ......

it was transferred to you today.

Kind regards,

Admiral Sports Betting (UK) Ltd"

zobaczymy jak będzie

pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

edit: do Adiqa: ten błąd mialem jak dawałem na Comfirm, ale teraz to już nieistotne, przelew poszedł. Zobaczymy czy dojdzie do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
obruciles to 5 x czy 2x

#61835 15/06/2004 02:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]OFICJALNIE ODPOWIADAM JAK MA SIE SPRAWA Z WYPLATA:
A wiec dostalem odpowiedz ze po zrobieniu obrotu 250 euro moge bez problemu wyplacic kase!!Oczywiscie skan paszportu lub dowodu trzeba im wyslac!!
Mam nadzieje ze wszystko juz wyjasnilem,czyli obrot 5 krotny!![/qb]
ale ci co zalapali sie na 2 krotny to 2 razy tylko obrot tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> aha i gdzie musze wejsc zeby zglosic wyplate??? z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61836 15/06/2004 03:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
Dear customer!

For your first withdrawal from your account we would
need a copy of your ID - to [email][email protected].<br[/email] />Thenafter just login and order withdrawal under account -
withdraw funds. There are no fees from our side for
bank-transfer.

best regards

Admiral Sports Betting (UK) Ltd
jeszcze ich zapytałem ile moge wypłacić, odpowiedź pewnie przyjdzie jutro

#61837 15/06/2004 03:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
na odpowiedź czekałem tylko 6 godzin, to niewiele

#61838 15/06/2004 03:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Co podales w Bank sort code:tak mozna 15 cyfr wstawiac
Czy wystarczy "14114020040000" do mBanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Bo jak rozumiem w Bank account: pelny numer konta 26 cyfr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61839 15/06/2004 03:20
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
@Justin
Obróciłem to z 10 razy, ja nie gram tak ze obórt i wypłacam. Grałem aż się skończą turnieje tenisowe w niedzielę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Teraz zajrzałem w historię, mam obrót 488 EUR.

#61840 15/06/2004 03:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Oryginalnie wysłał Gherman:
[qb]@Justin
Obróciłem to z 10 razy, ja nie gram tak ze obórt i wypłacam. Grałem aż się skończą turnieje tenisowe w niedzielę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Teraz zajrzałem w historię, mam obrót 488 EUR.[/qb]
ładnie,ładnie gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: wiesz nie wszystkim dopisuje takie szczescie

#61841 15/06/2004 03:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Czy wie ktoś z Was jak jest rozliczany mecz tenisa ziemnego w przypadku skrecza ???

Np. w expekcie musi być rozegrany 1 gem, i wtedy zakład jest zaliczony po kursie jaki był na dany mecz tenisowy, jeśli nie ma punktu zwracają po kursie 1.00

A czy w Admiral jest tak samo wie ktoś z Was ??
Czytałem troszkę, ale słabo znam język angielski i mam problem ze zrozumieniem.

Gdyby ktoś mógł mi odpowiedzieć i wstawić fragment regulaminu po angielsku, gdzie jest o tym mowa i przetłumaczyć.

Bardzo proszę, z góry dziękuję

Pozdrawiam wszystkich TomiKopi

#61842 15/06/2004 10:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Quote
Oryginalnie wysłał Pido:
[qb]ermol - ja podobnie, choc wyplacilem tylko 20 euro, na probe, btw: w jakim banku masz konto i czy wysylales im skan dowodu/karty?

Nie chce sie chwalic/zapeszac, ale na razie szczescie mi dopisuje, trafilem 5/5 typow o srednich kursach 2,10 i obecnie mam 210 euro i w trakcie 1 kupon (81 euro na Szwedow), czyli jesli wszystko pojdzie po mojej mysli, 385 euro moga stac sie faktem...[/qb]
Mam konto w PKO BP i wyslalem skan dowodu po dokonaniu wyplaty.Nadal nie wiem skad bierzecie informacje o mozliwosci wyplacenia jedynie zysku z bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61843 15/06/2004 11:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
Quote
Oryginalnie wysłał tomikopi1:
[qb]Czy wie ktoś z Was jak jest rozliczany mecz tenisa ziemnego w przypadku skrecza ???

Np. w expekcie musi być rozegrany 1 gem, i wtedy zakład jest zaliczony po kursie jaki był na dany mecz tenisowy, jeśli nie ma punktu zwracają po kursie 1.00

A czy w Admiral jest tak samo wie ktoś z Was ??
Czytałem troszkę, ale słabo znam język angielski i mam problem ze zrozumieniem.

Gdyby ktoś mógł mi odpowiedzieć i wstawić fragment regulaminu po angielsku, gdzie jest o tym mowa i przetłumaczyć.

Bardzo proszę, z góry dziękuję

Pozdrawiam wszystkich TomiKopi[/qb]
W wypadku kreczu zawodnika - zwrot. Mecz tenisowy musi byc rozegrany w całości.
Zapisku nawet daleko nie trzeba szukać, jest info nad kursami;

'Matches must be completed, otherwise bets are void!'

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS Buk ma całkiem ciekawe kursy na psiarnie. Bogdanovic na przykład płacił wczoraj 3.25 i nigdzie indziej lepszego kursu nie widzialem.

#61844 15/06/2004 11:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał halfacat:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał tomikopi1:
[qb]
PS Buk ma całkiem ciekawe kursy na psiarnie. Bogdanovic na przykład płacił wczoraj 3.25 i nigdzie indziej lepszego kursu nie widzialem.[/qb]
dzis na corie 2,6..to tez calkiem calkiem.Pozdrawiam

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,426 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1