|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 368 |
Oryginalnie wysłał Michał: [qb]''Main'' - nie napisali mi tak z supportu, wnioskuje to jedynie na z Forum...[/qb] Panowie niech ktoś napisze do supportu i z glowy.. Ja zrozumialem ze z Bonusa rejestracyjnego trzeba go obrocic 5 razy, a z bonusa z wplaty 2 razy. Co do wyplaty jaka sugerujecie nic niw wyczytalem. kto obroci pierwszy 5 razy 50E bedzie wiedzial. Ja poki co obracam dopiero 3 raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i poki co jestem na plusie ....nawet jesli mi odejmą bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Ja wyplacilem juz 70 euro z Admiralbet teraz czekam na kase na koncie.Nie wiem skad wywnioskowaliscie ze do wyplaty jest tylko zysk z promocji.Gdyby tak bylo nie wyplacilbym tej kasy poniewaz wyskakiwalby jakis komunikat.Tymczasem ja wyplacilem i czekam teraz na kase w banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
ermol - ja podobnie, choc wyplacilem tylko 20 euro, na probe, btw: w jakim banku masz konto i czy wysylales im skan dowodu/karty?
Nie chce sie chwalic/zapeszac, ale na razie szczescie mi dopisuje, trafilem 5/5 typow o srednich kursach 2,10 i obecnie mam 210 euro i w trakcie 1 kupon (81 euro na Szwedow), czyli jesli wszystko pojdzie po mojej mysli, 385 euro moga stac sie faktem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
OFICJALNIE ODPOWIADAM JAK MA SIE SPRAWA Z WYPLATA: A wiec dostalem odpowiedz ze po zrobieniu obrotu 250 euro moge bez problemu wyplacic kase!!Oczywiscie skan paszportu lub dowodu trzeba im wyslac!! Mam nadzieje ze wszystko juz wyjasnilem,czyli obrot 5 krotny!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Oryginalnie wysłał Gregov: [qb]sticky z ang. oznacza zablokowany ( zależy też w jakim znaczeniu ), tak więc to raczej chodziło o to ze ten bonusu Admiral zawiesił ( tak mi sie wydaje )
.... bardzo mozliwe ze ckm55 ma racje ( post ponizej )[/qb] gregov tutaj nie chodzi o definicję slownikową tylko bardziej kasynową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiec moze nie wygłaszaj swoich teorii. Ten bonus jest niewypłacalny. mając na koncie 200 EUR, mogłem wyplacić 150 EUR. Na szęscie z mojej strony poszło coś do przodu, napisalem e-maial z wyplątą, wysłalem scany. I na pytanie keidy przelew zostal wykonany dostałem odp. "Dear ...... it was transferred to you today. Kind regards, Admiral Sports Betting (UK) Ltd" zobaczymy jak będzie pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: edit: do Adiqa: ten błąd mialem jak dawałem na Comfirm, ale teraz to już nieistotne, przelew poszedł. Zobaczymy czy dojdzie do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał Gherman: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Gregov: [qb]
Na szęscie z mojej strony poszło coś do przodu, napisalem e-maial z wyplątą, wysłalem scany. I na pytanie keidy przelew zostal wykonany dostałem odp.
"Dear ......
it was transferred to you today.
Kind regards,
Admiral Sports Betting (UK) Ltd"
zobaczymy jak będzie
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Wyplacalales na konto bankowe??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Gherman - napisz do mnie na GG: 4550147, mam pilna sprawe w zwiazku z Admiralbetem, bylbym wdzieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wszystkich niezainteresowanych z gory przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Gherman : nie wiesz jaką prowizję biorą za przelew ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Oryginalnie wysłał Gherman: [qb] Oryginalnie wysłał Gregov: [qb]sticky z ang. oznacza zablokowany ( zależy też w jakim znaczeniu ), tak więc to raczej chodziło o to ze ten bonusu Admiral zawiesił ( tak mi sie wydaje )
.... bardzo mozliwe ze ckm55 ma racje ( post ponizej )[/qb] gregov tutaj nie chodzi o definicję slownikową tylko bardziej kasynową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiec moze nie wygłaszaj swoich teorii. Ten bonus jest niewypłacalny. mając na koncie 200 EUR, mogłem wyplacić 150 EUR. Na szęscie z mojej strony poszło coś do przodu, napisalem e-maial z wyplątą, wysłalem scany. I na pytanie keidy przelew zostal wykonany dostałem odp. "Dear ...... it was transferred to you today. Kind regards, Admiral Sports Betting (UK) Ltd" zobaczymy jak będzie pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: edit: do Adiqa: ten błąd mialem jak dawałem na Comfirm, ale teraz to już nieistotne, przelew poszedł. Zobaczymy czy dojdzie do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] obruciles to 5 x czy 2x
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał mankiet: [qb]OFICJALNIE ODPOWIADAM JAK MA SIE SPRAWA Z WYPLATA: A wiec dostalem odpowiedz ze po zrobieniu obrotu 250 euro moge bez problemu wyplacic kase!!Oczywiscie skan paszportu lub dowodu trzeba im wyslac!! Mam nadzieje ze wszystko juz wyjasnilem,czyli obrot 5 krotny!![/qb] ale ci co zalapali sie na 2 krotny to 2 razy tylko obrot tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> aha i gdzie musze wejsc zeby zglosic wyplate??? z gory dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
Dear customer! For your first withdrawal from your account we would need a copy of your ID - to [email] [email protected].<br[/email] />Thenafter just login and order withdrawal under account - withdraw funds. There are no fees from our side for bank-transfer. best regards Admiral Sports Betting (UK) Ltd jeszcze ich zapytałem ile moge wypłacić, odpowiedź pewnie przyjdzie jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
na odpowiedź czekałem tylko 6 godzin, to niewiele
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Co podales w Bank sort code:tak mozna 15 cyfr wstawiac Czy wystarczy "14114020040000" do mBanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bo jak rozumiem w Bank account: pelny numer konta 26 cyfr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
@Justin Obróciłem to z 10 razy, ja nie gram tak ze obórt i wypłacam. Grałem aż się skończą turnieje tenisowe w niedzielę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Teraz zajrzałem w historię, mam obrót 488 EUR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Oryginalnie wysłał Gherman: [qb]@Justin Obróciłem to z 10 razy, ja nie gram tak ze obórt i wypłacam. Grałem aż się skończą turnieje tenisowe w niedzielę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Teraz zajrzałem w historię, mam obrót 488 EUR.[/qb] ładnie,ładnie gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: wiesz nie wszystkim dopisuje takie szczescie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Czy wie ktoś z Was jak jest rozliczany mecz tenisa ziemnego w przypadku skrecza ???
Np. w expekcie musi być rozegrany 1 gem, i wtedy zakład jest zaliczony po kursie jaki był na dany mecz tenisowy, jeśli nie ma punktu zwracają po kursie 1.00
A czy w Admiral jest tak samo wie ktoś z Was ?? Czytałem troszkę, ale słabo znam język angielski i mam problem ze zrozumieniem.
Gdyby ktoś mógł mi odpowiedzieć i wstawić fragment regulaminu po angielsku, gdzie jest o tym mowa i przetłumaczyć.
Bardzo proszę, z góry dziękuję
Pozdrawiam wszystkich TomiKopi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Oryginalnie wysłał Pido: [qb]ermol - ja podobnie, choc wyplacilem tylko 20 euro, na probe, btw: w jakim banku masz konto i czy wysylales im skan dowodu/karty?
Nie chce sie chwalic/zapeszac, ale na razie szczescie mi dopisuje, trafilem 5/5 typow o srednich kursach 2,10 i obecnie mam 210 euro i w trakcie 1 kupon (81 euro na Szwedow), czyli jesli wszystko pojdzie po mojej mysli, 385 euro moga stac sie faktem...[/qb] Mam konto w PKO BP i wyslalem skan dowodu po dokonaniu wyplaty.Nadal nie wiem skad bierzecie informacje o mozliwosci wyplacenia jedynie zysku z bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
Oryginalnie wysłał tomikopi1: [qb]Czy wie ktoś z Was jak jest rozliczany mecz tenisa ziemnego w przypadku skrecza ???
Np. w expekcie musi być rozegrany 1 gem, i wtedy zakład jest zaliczony po kursie jaki był na dany mecz tenisowy, jeśli nie ma punktu zwracają po kursie 1.00
A czy w Admiral jest tak samo wie ktoś z Was ?? Czytałem troszkę, ale słabo znam język angielski i mam problem ze zrozumieniem.
Gdyby ktoś mógł mi odpowiedzieć i wstawić fragment regulaminu po angielsku, gdzie jest o tym mowa i przetłumaczyć.
Bardzo proszę, z góry dziękuję
Pozdrawiam wszystkich TomiKopi[/qb] W wypadku kreczu zawodnika - zwrot. Mecz tenisowy musi byc rozegrany w całości. Zapisku nawet daleko nie trzeba szukać, jest info nad kursami; 'Matches must be completed, otherwise bets are void!' Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS Buk ma całkiem ciekawe kursy na psiarnie. Bogdanovic na przykład płacił wczoraj 3.25 i nigdzie indziej lepszego kursu nie widzialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Oryginalnie wysłał halfacat: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał tomikopi1: [qb] PS Buk ma całkiem ciekawe kursy na psiarnie. Bogdanovic na przykład płacił wczoraj 3.25 i nigdzie indziej lepszego kursu nie widzialem.[/qb] dzis na corie 2,6..to tez calkiem calkiem.Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|