Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#61865 15/06/2004 17:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Lukasz654, jak wyplacales kase to dostales jakies potwierdzenie mailem od nich, czy cos? Bo zlecilem wyplate w piatek wieczorem, a minelo juz poltora dnia roboczego a nic mi nie napisali jeszcze. Wszystkie buki od ktorych wyplacalem dotychczas kase przysylaja maila na potwierdzenie ze dokonali przelewu czy cos w tym stylu, a ci nic...

Bonus: Unibet
#61866 15/06/2004 17:53
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
jak wybralem opcje ze chcem odbior czekiem , to czy musialem podawac numer swojego konta bankowego ??? bo nie podalem prosze o odpowiedz

#61867 15/06/2004 18:38
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał olimpia:
[qb]jak wybralem opcje ze chcem odbior czekiem , to czy musialem podawac numer swojego konta bankowego ??? bo nie podalem prosze o odpowiedz[/qb]
Wypelnij formularz i zobacz co musisz wpisac, tak trudno na to wpasc?

#61868 15/06/2004 19:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
No i po promocjii!!!!!!!
Juz nie dają POLAKĄ!!!!!!!

#61869 15/06/2004 19:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Quote
Oryginalnie wysłał Dziurkacz Do Dupy:
[qb]Lukasz654, jak wyplacales kase to dostales jakies potwierdzenie mailem od nich, czy cos? Bo zlecilem wyplate w piatek wieczorem, a minelo juz poltora dnia roboczego a nic mi nie napisali jeszcze. Wszystkie buki od ktorych wyplacalem dotychczas kase przysylaja maila na potwierdzenie ze dokonali przelewu czy cos w tym stylu, a ci nic...[/qb]
Wlasnie mi odpowiedzieli na maila z pytaniem o to:

Dear Sir,

your withdrawal request will be completed today.

Rgds,

Admiral Sports Betting (UK) Ltd

wiec wydaje sie ze wszystko spoko i ze wyplaca. Obrucilem 2 razy i z 50 euro "zrobilem" niecale 40 i je wlasnie wyplacam:D

#61870 15/06/2004 19:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Oryginalnie wysłał zielu:
[qb]No i po promocjii!!!!!!!
Juz nie dają POLAKĄ!!!!!!![/qb]
POLAKĄ - nie no...takiego przypadku to jeszcze nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...

ps : Już dawno o tym pisano...że koniec promocji.

#61871 15/06/2004 19:27
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
mam jeszcze jedno pytanie ktore kartki z dowodu trza zeskanowac

#61872 15/06/2004 19:31
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
ta ze zdjeciem i imieniem i nazwiskiem czyli 2 i 3
i ta z adresem czyli 6

#61873 15/06/2004 19:33
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]ta ze zdjeciem i imieniem i nazwiskiem czyli 2 i 3
i ta z adresem czyli chyba 5[/qb]
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61874 15/06/2004 19:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
sorry
szosta jest z zameldowaniem

#61875 15/06/2004 20:05
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Można wypłacać kase z tym bonusem? Bo daje wyplate mam na koncie 105&#8364;; chce wypłacić 105 ERROR; daje 80&#8364; też error. "Balance is to low". Obrót mam powyżej 100&#8364;.

Pamiętacie o której godzinie mniej wiecej zmieniła sie promocja z 2 do 5 krotnego obrotu? Bo rejestrowalem sie w dzien zmiany (ok.17) i byc moze to jest przyczyną...

#61876 15/06/2004 20:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał Big_star:
[qb]Można wypłacać kase z tym bonusem? Bo daje wyplate mam na koncie 105&#8364;; chce wypłacić 105 ERROR; daje 80&#8364; też error. "Balance is to low". Obrót mam powyżej 100&#8364;.

Pamiętacie o której godzinie mniej wiecej zmieniła sie promocja z 2 do 5 krotnego obrotu? Bo rejestrowalem sie w dzien zmiany (ok.17) i byc moze to jest przyczyną...[/qb]
To prawdopodobnie to jest przyczyna. Chyba musisz obrót x5 zrobić

#61877 15/06/2004 20:48
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
wypłać 50E

#61878 15/06/2004 20:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Dziurkacz Do Dupy - a wysylales im skan dowodu..?

#61879 15/06/2004 20:57
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
A czy jest jakiś termin do kiedy trzeba obrócić tem bonusem 50 $?

#61880 15/06/2004 20:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Do 4 lipca

#61881 15/06/2004 21:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
I jeszcze jedno pytanko, skan dowodu/paszportu nalezy wyslac tylko przy pierwszej wyplacie, czy co kazda?

#61882 15/06/2004 21:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
A ktoś wie moze jak wypłacic do PKO ??

#61883 15/06/2004 21:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
skan trzeba przed wyplata czy po wyplacie przeslac

#61884 15/06/2004 21:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
zrobcie tu jakies FAQ bo te pytania beda sie powtarzac do usranej smierci

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,189
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1