|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Lukasz654, jak wyplacales kase to dostales jakies potwierdzenie mailem od nich, czy cos? Bo zlecilem wyplate w piatek wieczorem, a minelo juz poltora dnia roboczego a nic mi nie napisali jeszcze. Wszystkie buki od ktorych wyplacalem dotychczas kase przysylaja maila na potwierdzenie ze dokonali przelewu czy cos w tym stylu, a ci nic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6 |
jak wybralem opcje ze chcem odbior czekiem , to czy musialem podawac numer swojego konta bankowego ??? bo nie podalem prosze o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał olimpia: [qb]jak wybralem opcje ze chcem odbior czekiem , to czy musialem podawac numer swojego konta bankowego ??? bo nie podalem prosze o odpowiedz[/qb] Wypelnij formularz i zobacz co musisz wpisac, tak trudno na to wpasc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
No i po promocjii!!!!!!! Juz nie dają POLAKĄ!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Oryginalnie wysłał Dziurkacz Do Dupy: [qb]Lukasz654, jak wyplacales kase to dostales jakies potwierdzenie mailem od nich, czy cos? Bo zlecilem wyplate w piatek wieczorem, a minelo juz poltora dnia roboczego a nic mi nie napisali jeszcze. Wszystkie buki od ktorych wyplacalem dotychczas kase przysylaja maila na potwierdzenie ze dokonali przelewu czy cos w tym stylu, a ci nic...[/qb] Wlasnie mi odpowiedzieli na maila z pytaniem o to: Dear Sir, your withdrawal request will be completed today. Rgds, Admiral Sports Betting (UK) Ltd wiec wydaje sie ze wszystko spoko i ze wyplaca. Obrucilem 2 razy i z 50 euro "zrobilem" niecale 40 i je wlasnie wyplacam:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Oryginalnie wysłał zielu: [qb]No i po promocjii!!!!!!! Juz nie dają POLAKĄ!!!!!!![/qb] POLAKĄ - nie no...takiego przypadku to jeszcze nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... ps : Już dawno o tym pisano...że koniec promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
mam jeszcze jedno pytanie ktore kartki z dowodu trza zeskanowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
ta ze zdjeciem i imieniem i nazwiskiem czyli 2 i 3 i ta z adresem czyli 6
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb]ta ze zdjeciem i imieniem i nazwiskiem czyli 2 i 3 i ta z adresem czyli chyba 5[/qb] dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
sorry szosta jest z zameldowaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Można wypłacać kase z tym bonusem? Bo daje wyplate mam na koncie 105€; chce wypłacić 105 ERROR; daje 80€ też error. "Balance is to low". Obrót mam powyżej 100€.
Pamiętacie o której godzinie mniej wiecej zmieniła sie promocja z 2 do 5 krotnego obrotu? Bo rejestrowalem sie w dzien zmiany (ok.17) i byc moze to jest przyczyną...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał Big_star: [qb]Można wypłacać kase z tym bonusem? Bo daje wyplate mam na koncie 105€; chce wypłacić 105 ERROR; daje 80€ też error. "Balance is to low". Obrót mam powyżej 100€.
Pamiętacie o której godzinie mniej wiecej zmieniła sie promocja z 2 do 5 krotnego obrotu? Bo rejestrowalem sie w dzien zmiany (ok.17) i byc moze to jest przyczyną...[/qb] To prawdopodobnie to jest przyczyna. Chyba musisz obrót x5 zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Dziurkacz Do Dupy - a wysylales im skan dowodu..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
A czy jest jakiś termin do kiedy trzeba obrócić tem bonusem 50 $?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
I jeszcze jedno pytanko, skan dowodu/paszportu nalezy wyslac tylko przy pierwszej wyplacie, czy co kazda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
A ktoś wie moze jak wypłacic do PKO ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
skan trzeba przed wyplata czy po wyplacie przeslac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
zrobcie tu jakies FAQ bo te pytania beda sie powtarzac do usranej smierci
|
|
|
Link skopiowany do schowka