|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Będzie wracał do tych samych, bo to de facto najlepsi nasi piłkarze. To czy zrobi z nich drużynę, nada jej swój charakter, przypilnuje tego i owego... tego bym nie powiedział.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Polacy nie potrafia grac w piłke, jedynie ją kopią, nie wspominajac juz o polskiej półamatorskiej lidze ktorej na trzezwo sie ogladac po prostu nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
i trzy typy z National
Paris FC - Ajaccio Ajaccio dnb #2.07
Colomiers - Colmar Colomiers #2.2
Poire Sur Vie - Bourg remis #2.87
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
i trzy typy z National
Paris FC - Ajaccio Ajaccio dnb #2.07
Colomiers - Colmar Colomiers #2.2
Poire Sur Vie - Bourg remis #2.87 Na bogato dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Polacy nie potrafia grac w piłke, jedynie ją kopią, nie wspominajac juz o polskiej półamatorskiej lidze ktorej na trzezwo sie ogladac po prostu nie da  a w jakich klubach gramy ? belchatow,pomezania malbork,zryw kłebanowice jednak cos potrafimy nie ma chemii,lidera lub liderów czyli nie ma druzyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Na bogato dzisiaj  oby jeszcze "skutecznie i z fasonem" - słynna dewiza z "Allo Allo" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Schalke @3,14 mocno symbolicznie Marsylia @2,45 Wisła Płock @4,03 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pacyfek naprawde sadzisz, ze to co teraz gramy to szczyt naszych mozliwosci? remisy z moldawia i czarnogora?  liga jest slaba z tym nie ma co polemizowac, ale w kadrze nie graja sami ligowcy, ligowcy sa do niej tylko dodatkiem, trzon to sredniaki europejskie ewentualnie slabeusze ale wciaz z czolowych lig chemii nie ma bo sie chlopakom nie chce zapierdalac, a zapierdalac sie nie chce bo selekcjonerem jest gosc, ktory zachod wacha tylko wtedy jak pojedzie na wczasy ewentualnie zgrupowanie z naszej ligi szydza wszyscy i wszedzie, jak potem mozna przyjechac na zgrupowanie i miec motywacje do pracy skoro dowodzi pan ktory nawet nie potrafi nauczyc kopacza na swoim podworku prawidlowego przyjecia pilki jak maja zapieprzac przy gosciu, ktory jest tak zdesperowany, ze jedzie do obrazonej primadonny obraniaka i blaga, zeby ten wrocil - szanujmy sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
siemanko  bitek uważaj obiło mi się o uszy, że tuco za młodu lał samego Szpilę aż tak to nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
i trzy typy z National
Paris FC - Ajaccio Ajaccio dnb #2.07
Colomiers - Colmar Colomiers #2.2
Poire Sur Vie - Bourg remis #2.87 Ten remis też pograłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Na dziś (zeby bylo w 1 poscie): dubel:Galatasaray 1.75 Austria Lustenau 1.95singiel :Troyes handi -1 kurs. 3.20 singiel:Schalke DNB 2.05 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
na dzis oczywista oczywistosc kopenhaga @2  jeszcze wczoraj mialem w planach -1 @2.4 ale wobec pieknie rosnacych kursow bierzemy czysta dwojeczke(rok temu za ten sam wyjazd placili @1.5) oprocz jorgensena nie widze u gosci zadnych znaczacych ubytkow, zatem teoretycznie powinni dzis zgarnac komplet punktow bez wiekszego problemu Vetokele mimo, że w składzie, ma nie grać od początku, najlepszy strzelec @("pięknie rosnące kursy"), ale to żadny znaczący ubytek  w kuluarach coś mówią, że FCK o Mistrzu nie myślą, może wspomogą Sondery jakimś remisem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
tuco w jakim mieście byłeś w Irlandii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
o mistrzu moze nie mysla, ale nie wiem czy ktokolwiek sobie wyobraza w kopenhadze brak kwalifikacji do lm
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jaką macie opinię o meczu Arka-Wisła? Trochę smaczków będzie miał ten mecz. W Wiśle były trener Lechii, Kacprzycki wypożyczony z Lechii do tego dwóch byłych Arkowców - F.Burkhard i Dziedzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
tuco w jakim mieście byłeś w Irlandii? Dublin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
a gdzie moja wczorajsza podróba Tuco co póścił to smieszna tasme z kursami 1.10, 1,20. Ju zmu sie znudzilo podszywanie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Dziś nie będe "boksował" bo ide pograć w piłke, wracam po 21 i ma być plus duży a jak nie to chociaż letki ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
Zawisza 0 @2.280  później najprawdopodobniej polecą szelki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
sądzę, że większość ma wyjebane na to co będziesz robił wieczorem, napisz to sobie na jakimś blogu, fejsbuczku czy innym tworze albo dajesz typy albo logout, bo wiele do powiedzenia nie masz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|