Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 47 1 2 27 28 29 30 31 46 47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Będzie wracał do tych samych, bo to de facto najlepsi nasi piłkarze. To czy zrobi z nich drużynę, nada jej swój charakter, przypilnuje tego i owego... tego bym nie powiedział.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Polacy nie potrafia grac w piłke, jedynie ją kopią, nie wspominajac juz o polskiej półamatorskiej lidze ktorej na trzezwo sie ogladac po prostu nie da laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
i trzy typy z National


Paris FC - Ajaccio Ajaccio dnb #2.07

Colomiers - Colmar Colomiers #2.2

Poire Sur Vie - Bourg remis #2.87

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by vindom
i trzy typy z National


Paris FC - Ajaccio Ajaccio dnb #2.07

Colomiers - Colmar Colomiers #2.2

Poire Sur Vie - Bourg remis #2.87
Na bogato dzisiaj toast

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by tronk
Polacy nie potrafia grac w piłke, jedynie ją kopią, nie wspominajac juz o polskiej półamatorskiej lidze ktorej na trzezwo sie ogladac po prostu nie da laugh

a w jakich klubach gramy ?

belchatow,pomezania malbork,zryw kłebanowice

jednak cos potrafimy

nie ma chemii,lidera lub liderów czyli nie ma druzyny

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by fechnerinho
Na bogato dzisiaj toast

oby jeszcze "skutecznie i z fasonem" - słynna dewiza z "Allo Allo" grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Schalke @3,14 mocno

symbolicznie
Marsylia @2,45
Wisła Płock @4,03
boks

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
pacyfek naprawde sadzisz, ze to co teraz gramy to szczyt naszych mozliwosci?

remisy z moldawia i czarnogora? smile

liga jest slaba z tym nie ma co polemizowac, ale w kadrze nie graja sami ligowcy, ligowcy sa do niej tylko dodatkiem, trzon to sredniaki europejskie ewentualnie slabeusze ale wciaz z czolowych lig

chemii nie ma bo sie chlopakom nie chce zapierdalac, a zapierdalac sie nie chce bo selekcjonerem jest gosc, ktory zachod wacha tylko wtedy jak pojedzie na wczasy ewentualnie zgrupowanie

z naszej ligi szydza wszyscy i wszedzie, jak potem mozna przyjechac na zgrupowanie i miec motywacje do pracy skoro dowodzi pan ktory nawet nie potrafi nauczyc kopacza na swoim podworku prawidlowego przyjecia pilki

jak maja zapieprzac przy gosciu, ktory jest tak zdesperowany, ze jedzie do obrazonej primadonny obraniaka i blaga, zeby ten wrocil - szanujmy sie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Aro
siemanko piwo


bitek uważaj obiło mi się o uszy, że tuco za młodu lał samego Szpilę

aż tak to nie laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by vindom
i trzy typy z National


Paris FC - Ajaccio Ajaccio dnb #2.07

Colomiers - Colmar Colomiers #2.2

Poire Sur Vie - Bourg remis #2.87

Ten remis też pograłem

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Na dziś (zeby bylo w 1 poscie):

dubel:
Galatasaray 1.75
Austria Lustenau 1.95


singiel :
Troyes handi -1 kurs. 3.20

singiel:
Schalke DNB 2.05

boks

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by bitnap
na dzis oczywista oczywistosc

kopenhaga @2 boks

jeszcze wczoraj mialem w planach -1 @2.4 ale wobec pieknie rosnacych kursow bierzemy czysta dwojeczke(rok temu za ten sam wyjazd placili @1.5)

oprocz jorgensena nie widze u gosci zadnych znaczacych ubytkow, zatem teoretycznie powinni dzis zgarnac komplet punktow bez wiekszego problemu
Vetokele mimo, że w składzie, ma nie grać od początku, najlepszy strzelec @("pięknie rosnące kursy"), ale to żadny znaczący ubytek wink w kuluarach coś mówią, że FCK o Mistrzu nie myślą, może wspomogą Sondery jakimś remisem.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
tuco w jakim mieście byłeś w Irlandii?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
o mistrzu moze nie mysla, ale nie wiem czy ktokolwiek sobie wyobraza w kopenhadze brak kwalifikacji do lm

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jaką macie opinię o meczu Arka-Wisła? Trochę smaczków będzie miał ten mecz. W Wiśle były trener Lechii, Kacprzycki wypożyczony z Lechii do tego dwóch byłych Arkowców - F.Burkhard i Dziedzic.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Aro
tuco w jakim mieście byłeś w Irlandii?

Dublin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
a gdzie moja wczorajsza podróba Tuco co póścił to smieszna tasme z kursami 1.10, 1,20. Ju zmu sie znudzilo podszywanie ? laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Dziś nie będe "boksował" bo ide pograć w piłke, wracam po 21 i ma być plus duży a jak nie to chociaż letki ! smile

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Zawisza 0 @2.280 boks
później najprawdopodobniej polecą szelki

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
sądzę, że większość ma wyjebane na to co będziesz robił wieczorem, napisz to sobie na jakimś blogu, fejsbuczku czy innym tworze

albo dajesz typy albo logout, bo wiele do powiedzenia nie masz papa

Strona 29 z 47 1 2 27 28 29 30 31 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty, 11kera11), 1,616 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,803
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1