|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
fajnie wszystko dziś się ułożyło.... Cafe Futbol następnie Legia z Wisłą, później MU z The Reds i Tottenham z Arsenalem  A kiedy jakiś spacer? Spędzenie trochę czasu z rodziną?  kobita pojechała z uwagi na niedzielę do klientek (jest kosmetyczką  ) więc obcowanie z holenderską przyrodą dziś odpada...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
kurde, i Romek prowadzącym  Mati w Betlejem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pojebalo cie i to zdrowo Biczyk z tym -1 na arsenal  dostana w pyte biedaki na whl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Elche - Betis
Ktoś tyka wygraną Elche?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
pojebalo cie i to zdrowo Biczyk z tym -1 na arsenal  dostana w pyte biedaki na whl  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
pojebalo cie i to zdrowo Biczyk z tym -1 na arsenal  dostana w pyte biedaki na whl  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Elche - Betis
Ktoś tyka wygraną Elche? Over 2.5  2.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Elche - Betis
Ktoś tyka wygraną Elche? Over 2.5  2.25 W sumie Betis w lige lekka wyjebka... Jest się na czym skupiać w Czwartek.. Na wyjazdach dramat... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
pojebalo cie i to zdrowo Biczyk z tym -1 na arsenal  dostana w pyte biedaki na whl  Bitek jaki agresor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Elche - Betis
Ktoś tyka wygraną Elche? Over 2.5  2.25 Też powinno wpaść....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fajnie wszystko dziś się ułożyło.... Cafe Futbol następnie Legia z Wisłą, później MU z The Reds i Tottenham z Arsenalem  A kiedy jakiś spacer? Spędzenie trochę czasu z rodziną?  kobita pojechała z uwagi na niedzielę do klientek (jest kosmetyczką  ) więc obcowanie z holenderską przyrodą dziś odpada... W takim razie Tom paznokcie to zawsze masz zadbane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Ponferradina - Zaragzoza @3.4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Witam  Kowal widze dalej ma kose z Leśnym...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
PrzegladSportowy.pl › Piłka nożna › Ekstraklasa › Legia Warszawa › Legia Warszawa - Wisła Kraków na żywo. Dzień z Legią Warszawa na żywo
NA ŻYWO Dzień z Legią. Legia i Wisła stracą po 70 tys. zł Tagi: Legia - Wisła live , Legia - Wisła na żywo , Legia - Wisła online , Legia - Wisła relacja , Legia Warszawa , Legia Warszawa - Wisła Kraków na żywo. Dzień z Legią Warszawa na żywo , Legia Warszawa - Wisła Kraków relacja , Wisła Kraków , niedziela z Legią na żywo Cezary Wilk i Miroslav Radović w meczu Wisła - Legia fot. Mateusz Trzuskowski/cyfrasport / źródło: newspix.pl 1 16-03-2014 | 11:12
W niedzielę o 13:00 przy Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa podejmie Wisłę Kraków w jednym z najważniejszych spotkań sezonu 2013/2014. PrzegladSportowy.pl zaprasza na mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków na żywo. Skomentuj 1 LIVE - strona odświeża się automatycznie co 60 sekund Włącz autoodświeżanie
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Przypuszczalne składy:
Legia: Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski – Vrdoljak, Helio Pinto – Żyro, Duda, Ojamaa – Radović.
Wisła: Miśkiewicz – Burliga, Głowacki, Bunoza, Dudka – Nalepa, Stjeanović – Guerrier, Garguła, Stilić – Paweł Brożek.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
fajnie wszystko dziś się ułożyło.... Cafe Futbol następnie Legia z Wisłą, później MU z The Reds i Tottenham z Arsenalem  A kiedy jakiś spacer? Spędzenie trochę czasu z rodziną?  kobita pojechała z uwagi na niedzielę do klientek (jest kosmetyczką  ) więc obcowanie z holenderską przyrodą dziś odpada... W takim razie Tom paznokcie to zawsze masz zadbane  noo odjebane całkowicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sorry, coś za dużo się wkleiło, miały być same składy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tom na Euro  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
hehehe, poproszę o podobne na MŚ 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|