|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684 |
Ondrej Duda strzeli @4.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
Na dzisiaj Piast X2, dobra passa Ruchu musi się skończyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Na dzisiaj Piast X2, dobra passa Ruchu musi się skończyć Zgadza się, ale dopiero za tydzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Wisła x2 2.4 kogoś nieźle pogrzało od kiedy grasz przeciwko ukochanej (L)? w bukmacherce nie ma sentymentów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Na dzisiaj Piast X2, dobra passa Ruchu musi się skończyć A właśnie miałem się Ciebie zapytać. Coś stosunkowo duży kurs na Ruch, jak na miejsca w tabeli i ten ciąg Chorzowian.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Na dzisiaj Piast X2, dobra passa Ruchu musi się skończyć Dla kogos obstawiajacego ekstraklase,peffka od tygodnia  Pobrane bardzo srogo,najgrubszy bet roku @2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
robert błoński ‏@robert_blonski 3 min. zapowiada się mecz unplugged. Na razie na Legii awaria prądu - z powodu targow na Torwarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Powitać! Wczoraj mnie nie było i chyba ominęły mnie skandale. Czyżby koniec sagi Tuco?  Do porannej kawy: Twente - AZ X2 Elche - Betis X2 AKO 3,45 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Powitać! Wczoraj mnie nie było i chyba ominęły mnie skandale. Czyżby koniec sagi Tuco?  raczej nie, powróci w następnym odcinku "Mecz.pl to za mało" niczym James Bond
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Opstelling AZ: Esteban; Johansson, Viergever, Wuytens, Poulsen; Gudelj, Ortiz, Elm; Berghuis, Jóhannsson en Beerens
Opstelling Twente: Marsman, Rosales, Martina, Bengtsson, Koppers, Gutierrez, Ebecilio, Tadic, Corona, Djordjevic, Promes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Powitać! Wczoraj mnie nie było i chyba ominęły mnie skandale. Czyżby koniec sagi Tuco?  raczej nie, powróci w następnym odcinku "Mecz.pl to za mało" niczym James Bond Dzisiaj jeszcze próbował zapodać typy w kolejnym wcieleniu, ale szybko został spuszczony w otchłań zapomnienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Na dzisiaj Piast X2, dobra passa Ruchu musi się skończyć A właśnie miałem się Ciebie zapytać. Coś stosunkowo duży kurs na Ruch, jak na miejsca w tabeli i ten ciąg Chorzowian. Taki jak i na Pogon z Cracovia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie chce mi się wertować 100 podstron ale zżera mnie ciekawość czym sobie pofolgował, że mod nie wytrzymał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Na dzisiaj Piast X2, dobra passa Ruchu musi się skończyć Dla kogos obstawiajacego ekstraklase,peffka od tygodnia  Pobrane bardzo srogo,najgrubszy bet roku @2.05 Ty serio z tą stawką?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
Na dzisiaj Piast X2, dobra passa Ruchu musi się skończyć A właśnie miałem się Ciebie zapytać. Coś stosunkowo duży kurs na Ruch, jak na miejsca w tabeli i ten ciąg Chorzowian. Dla mnie mimo że mam niebieskie serce to miejsce Ruchu w tabeli to totalna abstrakcja która świadczy tylko o poziomie naszej skopanej. Myślę że w takiej lidze czeskiej to Ruch by walczył o utrzymanie. Reasumujac z Piastem w Chorzowie nigdy nam się łatwo nie grało i myślę że dzisiaj podanie remis, stawiam na 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Powitać! Wczoraj mnie nie było i chyba ominęły mnie skandale. Czyżby koniec sagi Tuco?  raczej nie, powróci w następnym odcinku "Mecz.pl to za mało" niczym James Bond Dzisiaj jeszcze próbował zapodać typy w kolejnym wcieleniu, ale szybko został spuszczony w otchłań zapomnienia  dzisiaj juz byl? haha jaki natret
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
betis jedziemy z ta biedota
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie chce mi się wertować 100 podstron ale zżera mnie ciekawość czym sobie pofolgował, że mod nie wytrzymał  Kiedyś wziął słoiki, i przyjechał do Warszawy. Słoiki mu się stłukły i musiał wracał tam gdzie Lenin wiecznie żywy. Stąd ujawnił swoje frustracje odnośnie mieszkańców Warszawy. Ot... i cała historia. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|