Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 92 1 2 52 53 54 55 56 91 92
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Tom182
Mignolet, Johnson, Skrtel, Agger, Flanagan, Gerrard, Allen, Henderson, Sterling, Suarez, Sturridge

najlepszy napad swiata

reale,barcelony,bayerny moga wzdychac
Najlepszy był duet Ślusarski-Ubiparip

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by kfjatek
Gość z Podbeskidzia odwalał taką komedię w doliczonym że szok.

Sędzia Lyczmański Lechowi zagwizał 26 fauli. W życiu tak słabego sędziowania nie widziałem.
CHodzi bardziej o to, że było wielkie pierdolenie w lidze + ex i wypowiedzi Bonka, że są te nowe przepisy i jak dolicza trzy, to kończy po trzech, chyba że jest karny, a to że Lyczmanski nie potrafi sędziować to druga sprawa, w sumie to nie końca jego wina,że znowu sędziuje bo sam się do tej ligi nie przywrócił...
wiem, widziałem to

ale jak dolicza 3, a z tego 2 jest komedia to niby co ma być?

Akurat to się zgadzamy. Ten nowy przepis jest z dupy, bo załóżmy, że sędzia dolicza 3 minuty a w 2 doliczonej zawodnik się kładzie i udaje jakieś skurcze czy inne badziewia. Lyczmański bardzo dobrze zrobił, że przełużył o to co gościu z PBB leżał i udawał, że go coś swędzi.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
kibice chyba pod stadionem, mogliby wykrecic jakas akcje i wbic na sektory, ale to raczej malo prawdopodobne

kilka lat temu Widzew w Lecznej chyba wjebal sie do klatki mimo zamkniecia

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
akagi słyszałem że jest szansa że wejdziemy do Was jednak

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
a co to za problem doliczyc wiecej w doliczonym

tylko sedzia{techniczny} powinien wyraznie dac znac ,to jest kilka sekund i nie ma pozniej problemow

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
good afternoon piwo

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
kibice chyba pod stadionem, mogliby wykrecic jakas akcje i wbic na sektory, ale to raczej malo prawdopodobne

kilka lat temu Widzew w Lecznej chyba wjebal sie do klatki mimo zamkniecia

grin

Jeszcze Cię emocje trzymają. smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by pacyfista
a co to za problem doliczyc wiecej w doliczonym

tylko sedzia{techniczny} powinien wyraznie dac znac ,to jest kilka sekund i nie ma pozniej problemow
no tylko, że tego własnie w tym meczu nie było

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Originally Posted by pacyfista
najlepszy napad swiata

reale,barcelony,bayerny moga wzdychac


najlepszy to był Kryszałowicz - Olisadebe

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by quincy
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by kfjatek
Gość z Podbeskidzia odwalał taką komedię w doliczonym że szok.

Sędzia Lyczmański Lechowi zagwizał 26 fauli. W życiu tak słabego sędziowania nie widziałem.
CHodzi bardziej o to, że było wielkie pierdolenie w lidze + ex i wypowiedzi Bonka, że są te nowe przepisy i jak dolicza trzy, to kończy po trzech, chyba że jest karny, a to że Lyczmanski nie potrafi sędziować to druga sprawa, w sumie to nie końca jego wina,że znowu sędziuje bo sam się do tej ligi nie przywrócił...
wiem, widziałem to

ale jak dolicza 3, a z tego 2 jest komedia to niby co ma być?

Akurat to się zgadzamy. Ten nowy przepis jest z dupy, bo załóżmy, że sędzia dolicza 3 minuty a w 2 doliczonej zawodnik się kładzie i udaje jakieś skurcze czy inne badziewia. Lyczmański bardzo dobrze zrobił, że przełużył o to co gościu z PBB leżał i udawał, że go coś swędzi.
Kartonikiem go zresztą też ukarał. Gościu nie wiedział co robić. Leżeć, wstawać. Pączek mu krzyczał i pokazywał że leżeć. Masażyści jakby mogli, wbiegliby tyłem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
tak jak quincy pisze bardziej debilnego systemu w doliczonym nie mozna było wymyslic

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Sztrop
Originally Posted by pacyfista
najlepszy napad swiata

reale,barcelony,bayerny moga wzdychac


najlepszy to był Kryszałowicz - Olisadebe
Cole - Yorke grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by kfjatek
akagi słyszałem że jest szansa że wejdziemy do Was jednak

Dobrze by było.

Inna atmosfera, inne emocje. smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Tazen
kibice chyba pod stadionem, mogliby wykrecic jakas akcje i wbic na sektory, ale to raczej malo prawdopodobne

kilka lat temu Widzew w Lecznej chyba wjebal sie do klatki mimo zamkniecia

grin

Jeszcze Cię emocje trzymają. smile
takie tam fantazjowanie wink faktycznie polecialem za bardzo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by akagi
Originally Posted by kfjatek
akagi słyszałem że jest szansa że wejdziemy do Was jednak

Dobrze by było.

Inna atmosfera, inne emocje. smile

a juz myslałem ze sztame robicie

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Sztrop
Originally Posted by pacyfista
najlepszy napad swiata

reale,barcelony,bayerny moga wzdychac


najlepszy to był Kryszałowicz - Olisadebe
Cole - Yorke grin
Bobić - Elber smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
wiem, ze to pierdolenie, nie ten temat itp.

ale w Katowicach zajebisty event, Polacy graja o mistrza swiata w CS:GO smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
citko - michalski

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Najlepszy był Grzegorz Rasiak. Samotny na szpicy wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Originally Posted by adammac
wiem, ze to pierdolenie, nie ten temat itp.

ale w Katowicach zajebisty event, Polacy graja o mistrza swiata w CS:GO smile
w co smile?

Strona 54 z 92 1 2 52 53 54 55 56 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, rafal08, alfa, Sensei, bukma, rymoholik), 2,530 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1