|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Evans  ale pisałem, pisałem i wiedziałem spadło do 1,25 przed meczem, miał breaka to spadło do 1,1 ewidentny wałek pod buków  jak wiedziales to chyba pograles wanga? nie czaje, ja tez moge napisac czulem wanga i bakkera ale zagralem donskoja i evansa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157 |
Evans  ale pisałem, pisałem i wiedziałem spadło do 1,25 przed meczem, miał breaka to spadło do 1,1 ewidentny wałek pod buków  jak wiedziales to chyba pograles wanga? nie czaje, ja tez moge napisac czulem wanga i bakkera ale zagralem donskoja i evansa  Zagrałem rano po 1,6 jak zobaczyłem 1,2 przed meczem to wtedy wyczułem smród - napisałem nawet o tym tuż przed 16 po prostu wiem jak to wygląda i jak tak kurs spada drastycznie to dużo ludzi gra czyli idealnie pod buków, żeby taki mecz ustawić i buki zarabiają krocie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
jak taj to oczywicie w pape... Donskoyy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Steve Johnson @ 1.40 Jana Cepelova @ 1.72 Su-Wei Hsieh @ 1.83 Jack Sock @ 1.36 Luksika Kumkhum @ 1.57 Patricia Mayr-Achleitner @ 1.61 Petra Cetkovska @ 1.30 Evgeny Donskoy @ 1.44 Donna Vekic @ 1.12 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
oj, Donek ,Donek zawsze jak zwiększam stawkę to wtopa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157 |
Evans marnuje 2 bp, zaraz się połamie i można po raz kolejny pomachać bukom białą chusteczką
na prawdę muszę się wziąć w garść i wycofać z grania, bo to jest parodia a nie obstawianie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Steve Johnson @ 1.40 Jana Cepelova @ 1.72 Su-Wei Hsieh @ 1.83 Jack Sock @ 1.36 Luksika Kumkhum @ 1.57 Patricia Mayr-Achleitner @ 1.61 Petra Cetkovska @ 1.30 Evgeny Donskoy @ 1.44 Donna Vekic @ 1.12  Olga Govortsova @ 2.25 Mirjana Lucic-Baroni @ 1.50 Francoise Abanda @ 2.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Evans  ale pisałem, pisałem i wiedziałem spadło do 1,25 przed meczem, miał breaka to spadło do 1,1 ewidentny wałek pod buków  jak wiedziales to chyba pograles wanga? nie czaje, ja tez moge napisac czulem wanga i bakkera ale zagralem donskoja i evansa  Zagrałem rano po 1,6 jak zobaczyłem 1,2 przed meczem to wtedy wyczułem smród - napisałem nawet o tym tuż przed 16 po prostu wiem jak to wygląda i jak tak kurs spada drastycznie to dużo ludzi gra czyli idealnie pod buków, żeby taki mecz ustawić i buki zarabiają krocie ! Spokojnie mogles lekko puscic na wanga, choc na zwrot wkładu. Ale te kwale to jakis kabaret, wczoraj zaluje ze zamiast evansa dalem kudle, teraz dalem evansa a odpuscilem golubeva z dzumhurem  na odwrót wszystko, szkoda nerwy telepac zreszta nie gram za jakies duze sumy bo po co sobie zdrowie pierd.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Donek over 12,5 gema 2set @3.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157 |
Spokojnie mogles lekko puscic na wanga, choc na zwrot wkładu. Ale te kwale to jakis kabaret, wczoraj zaluje ze zamiast evansa dalem kudle, teraz dalem evansa a odpuscilem golubeva z dzumhurem  na odwrót wszystko, szkoda nerwy telepac zreszta nie gram za jakies duze sumy bo po co sobie zdrowie pierd..  Gdyby to był singiel to od razu bym władował ... a tak mam odłożone na ewentualne kontry ostatnich zdarzeń
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
zlamal by oddac do 0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2014
Posty: 157 |
Evans przełamał by od razu oddać do 0  dajcie spokój, to jest mafia, a nie sport. spadam stąd, bo nie mogę na te wyniki patrzeć, lepiej je zobaczyć na końcu niż się tylko wkurwiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Klizan, łamaj na wejscie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
zlamal  *2-1 ciekawe jak dlugo utrzyma
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Klizan, łamaj na wejscie  @2.5 za darmochę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2014
Posty: 26 |
evans już oddaje, masakra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Donskoy coś sobie nie może pograc na serwisie Bakkera
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
szybko oddal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
szambem wali ten mecz evansa, donskoy tez pewnie ujebie, szkoda czasu tracic na te sprawdzenie na koncowy przyjsc i uj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Cekić szybko i przyjemnie  Donskoy walcz chłopie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|