Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#61885 15/06/2004 21:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]A czy jest jakiś termin do kiedy trzeba obrócić tem bonusem 50 $?[/qb]
Grabiu nie ma racji...Nie trzeba tym bonusem obrocic do 4 lipca. To nie jest konieczne i co do tego to akurat jestem pewny, bo taka wlasnie odpowiedz dostalem z supportu.Pozdr.

Bonus: Unibet
#61886 15/06/2004 21:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Ja jak dostałem bonus to pisało ze do 4 lipca. Nie wiem jak u innych ale to chyba zalezy od czasu rejestracji

#61887 15/06/2004 21:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał grabiu:
[qb]Ja jak dostałem bonus to pisało ze do 4 lipca. Nie wiem jak u innych ale to chyba zalezy od czasu rejestracji[/qb]
jedyny 4 lipca jaki sie tam pojawil to byla data kiedy promocja sie konczy;

#61888 15/06/2004 21:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]zrobcie tu jakies FAQ bo te pytania beda sie powtarzac do usranej smierci[/qb]
nie tylko do 4 lipca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61889 15/06/2004 23:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Quote
Oryginalnie wysłał Pido:
[qb]Dziurkacz Do Dupy - a wysylales im skan dowodu..?[/qb]
No wyslalem od razu jak zarzadalem wyplaty

#61890 16/06/2004 00:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
no to chlopcy mam problem mam wygrany kupon za 20 euro wygrana 71.80 kupon konczyly mi czesi wygrali !!!! wszyskie mecze sie odbyly a wygranej nie wbili mi na moje konto czy trzeba jeszcze chwile poczekac czy wysylac maila ?? a jeszcze jedno kupon ciagle znjaduje sie w pending bets a juz powinien w betting history ??
prosba o wytlumaczenie ??

#61891 16/06/2004 00:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Quote
Oryginalnie wysłał MiFa:
[qb]no to chlopcy mam problem mam wygrany kupon za 20 euro wygrana 71.80 kupon konczyly mi czesi wygrali !!!! wszyskie mecze sie odbyly a wygranej nie wbili mi na moje konto czy trzeba jeszcze chwile poczekac czy wysylac maila ?? a jeszcze jedno kupon ciagle znjaduje sie w pending bets a juz powinien w betting history ??
prosba o wytlumaczenie ??[/qb]
juz wszystko ok wiele strachu o nic pozdrawaim

#61892 16/06/2004 00:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
oni nie daja wygranych kuponow jak w expie ekspresowo mi tez konczyli czesi kuponik na 67 euro i wyplacam wlasnie kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61893 16/06/2004 00:32
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
hehe. admiral juz dal kursy na Intertoto i to bardzo ladne kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak sie ciesze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61894 16/06/2004 00:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]oni nie daja wygranych kuponow jak w expie ekspresowo mi tez konczyli czesi kuponik na 67 euro i wyplacam wlasnie kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
kolego oni rozliczaja kupoy 100 x szybciej niz &%*%^$#^% expekt

#61895 16/06/2004 00:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
mniejsza z tym przelew poszedl na konto w mbanku :-))) mam nadzieje ze nie zrobia problemu z tym ze im przeslalem zdiecie prawa jazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a nie dowodu ktorego nie wyrobilem jeszcze:D
powodzenia innym oby sie udalo jak kaska dojedzie do mbanku odrazu powiadomie niecierpliwych

#61896 16/06/2004 02:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Mi Czesi konczyli kupon na 70 eurosów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: i jeszcze pare razy obroce i wyplacam kaske, oczywiscie troche sobie zostawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61897 16/06/2004 02:16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Mozna 20 z juz obroconego bonusa wyplacic przez Nettelera albo Moneybookers, czy musi to byc czekiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61898 16/06/2004 02:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ja zeby to wypalilo bo dzis na 2 koncie zagralem na gupa za 5euro i wyjelem 114 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ten buk jest prze fartowny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61899 16/06/2004 04:40
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
heh ostatnio wszystko w ***a wali wokół mnie i cos mi sie zdaje ze ta firma tez nie spotkałem nikogo jeszcze kto by z niej wypłacił nie wiem moze długo idzie bo to chyba z Austrii az do Polski i nie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> najlepiej chodzmy ze sprzetem rozwalmy ten admiral i expa i wezmy kase bedziemy sie *******ic w jakies zakłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i tak kazdy kradnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#61900 16/06/2004 11:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Quote
Oryginalnie wysłał ozeszlol:
[qb]heh ostatnio wszystko w ***a wali wokół mnie i cos mi sie zdaje ze ta firma tez nie spotkałem nikogo jeszcze kto by z niej wypłacił nie wiem moze długo idzie bo to chyba z Austrii az do Polski i nie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> najlepiej chodzmy ze sprzetem rozwalmy ten admiral i expa i wezmy kase bedziemy sie *******ic w jakies zakłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i tak kazdy kradnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
LOL ale teraz Kano przywalileś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61901 16/06/2004 16:32
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
no panowie kur wa!! wlasnie doszedl przelew do mnie z admirala - u****li troche ale h uj i tak damrowe!!
oto szczegoly

Data operacji

16-06-2004


Data księgowania

16-06-2004


Numer operacji

199


Rodzaj operacji

PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY


Tytuł operacji

WITHDRAWAL AS ORDERED EUR 100,24 AB SPESEN, PRZEKA
Z ZAGRANICZNY NA EUR 85,74 KURS 4,5242 KOSZTY BANK
ÓW ZAGRAN.EUR 14,50 REF.28021


Rachunek odbiorcy

22 1140 2004 0000 3502 3183 ****


Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy

******** ŁUKASZ


Adres odbiorcy (ulica)




Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy

15-814 BIAŁYSTOK


Rachunek nadawcy

46 1140 2017 0000 4902 0161 0067


Nazwa/imię i nazwisko nadawcy

BANK AUSTRIA CREDITANSTALT AG


Adres nadawcy (ulica)

VORDEREZOLLAMTSSTRASSE 13


Kod pocztowy, miejscowość nadawcy

1030 WIEN


Kwota operacji

387,90 PLN


Saldo po operacji

387,90 PLN

#61902 16/06/2004 16:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
wszystko sie zgadza nie wiem o co masz pretense do nich. Wybrales 100 euro - 15euro za koszty przelewu zostaje jakies 85euro x 4.5 bo tyle stoi sprzedaz i wychodzi jakies 380zl

#61903 16/06/2004 16:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ciesz sie ze wala nie zrobili i zarobiles te 380zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61904 16/06/2004 16:43
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
lukasz654 proszę powiedz kiedy wykonałeś pzrelew.

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rafal08, JelineK), 2,567 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1