|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb]A czy jest jakiś termin do kiedy trzeba obrócić tem bonusem 50 $?[/qb] Grabiu nie ma racji...Nie trzeba tym bonusem obrocic do 4 lipca. To nie jest konieczne i co do tego to akurat jestem pewny, bo taka wlasnie odpowiedz dostalem z supportu.Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Ja jak dostałem bonus to pisało ze do 4 lipca. Nie wiem jak u innych ale to chyba zalezy od czasu rejestracji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał grabiu: [qb]Ja jak dostałem bonus to pisało ze do 4 lipca. Nie wiem jak u innych ale to chyba zalezy od czasu rejestracji[/qb] jedyny 4 lipca jaki sie tam pojawil to byla data kiedy promocja sie konczy;
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]zrobcie tu jakies FAQ bo te pytania beda sie powtarzac do usranej smierci[/qb] nie tylko do 4 lipca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Oryginalnie wysłał Pido: [qb]Dziurkacz Do Dupy - a wysylales im skan dowodu..?[/qb] No wyslalem od razu jak zarzadalem wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
no to chlopcy mam problem mam wygrany kupon za 20 euro wygrana 71.80 kupon konczyly mi czesi wygrali !!!! wszyskie mecze sie odbyly a wygranej nie wbili mi na moje konto czy trzeba jeszcze chwile poczekac czy wysylac maila ?? a jeszcze jedno kupon ciagle znjaduje sie w pending bets a juz powinien w betting history ?? prosba o wytlumaczenie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
Oryginalnie wysłał MiFa: [qb]no to chlopcy mam problem mam wygrany kupon za 20 euro wygrana 71.80 kupon konczyly mi czesi wygrali !!!! wszyskie mecze sie odbyly a wygranej nie wbili mi na moje konto czy trzeba jeszcze chwile poczekac czy wysylac maila ?? a jeszcze jedno kupon ciagle znjaduje sie w pending bets a juz powinien w betting history ?? prosba o wytlumaczenie ??[/qb] juz wszystko ok wiele strachu o nic pozdrawaim
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
oni nie daja wygranych kuponow jak w expie ekspresowo mi tez konczyli czesi kuponik na 67 euro i wyplacam wlasnie kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
hehe. admiral juz dal kursy na Intertoto i to bardzo ladne kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak sie ciesze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]oni nie daja wygranych kuponow jak w expie ekspresowo mi tez konczyli czesi kuponik na 67 euro i wyplacam wlasnie kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] kolego oni rozliczaja kupoy 100 x szybciej niz &%*%^$#^% expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
mniejsza z tym przelew poszedl na konto w mbanku :-))) mam nadzieje ze nie zrobia problemu z tym ze im przeslalem zdiecie prawa jazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a nie dowodu ktorego nie wyrobilem jeszcze:D powodzenia innym oby sie udalo jak kaska dojedzie do mbanku odrazu powiadomie niecierpliwych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Mi Czesi konczyli kupon na 70 eurosów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: i jeszcze pare razy obroce i wyplacam kaske, oczywiscie troche sobie zostawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Mozna 20 z juz obroconego bonusa wyplacic przez Nettelera albo Moneybookers, czy musi to byc czekiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ja zeby to wypalilo bo dzis na 2 koncie zagralem na gupa za 5euro i wyjelem 114 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ten buk jest prze fartowny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
heh ostatnio wszystko w ***a wali wokół mnie i cos mi sie zdaje ze ta firma tez nie spotkałem nikogo jeszcze kto by z niej wypłacił nie wiem moze długo idzie bo to chyba z Austrii az do Polski i nie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> najlepiej chodzmy ze sprzetem rozwalmy ten admiral i expa i wezmy kase bedziemy sie *******ic w jakies zakłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i tak kazdy kradnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Oryginalnie wysłał ozeszlol: [qb]heh ostatnio wszystko w ***a wali wokół mnie i cos mi sie zdaje ze ta firma tez nie spotkałem nikogo jeszcze kto by z niej wypłacił nie wiem moze długo idzie bo to chyba z Austrii az do Polski i nie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> najlepiej chodzmy ze sprzetem rozwalmy ten admiral i expa i wezmy kase bedziemy sie *******ic w jakies zakłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i tak kazdy kradnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] LOL ale teraz Kano przywalileś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
no panowie kur wa!! wlasnie doszedl przelew do mnie z admirala - u****li troche ale h uj i tak damrowe!! oto szczegoly
Data operacji
16-06-2004
Data księgowania
16-06-2004
Numer operacji
199
Rodzaj operacji
PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY
Tytuł operacji
WITHDRAWAL AS ORDERED EUR 100,24 AB SPESEN, PRZEKA Z ZAGRANICZNY NA EUR 85,74 KURS 4,5242 KOSZTY BANK ÓW ZAGRAN.EUR 14,50 REF.28021
Rachunek odbiorcy
22 1140 2004 0000 3502 3183 ****
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy
******** ŁUKASZ
Adres odbiorcy (ulica)
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy
15-814 BIAŁYSTOK
Rachunek nadawcy
46 1140 2017 0000 4902 0161 0067
Nazwa/imię i nazwisko nadawcy
BANK AUSTRIA CREDITANSTALT AG
Adres nadawcy (ulica)
VORDEREZOLLAMTSSTRASSE 13
Kod pocztowy, miejscowość nadawcy
1030 WIEN
Kwota operacji
387,90 PLN
Saldo po operacji
387,90 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
wszystko sie zgadza nie wiem o co masz pretense do nich. Wybrales 100 euro - 15euro za koszty przelewu zostaje jakies 85euro x 4.5 bo tyle stoi sprzedaz i wychodzi jakies 380zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ciesz sie ze wala nie zrobili i zarobiles te 380zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
lukasz654 proszę powiedz kiedy wykonałeś pzrelew.
|
|
|
Link skopiowany do schowka