|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Oryginalnie wysłał ozeszlol: [qb]Wypłacił ktoś ? doszła juz komus kasa z admiralu pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] przeczytaj caly topic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Na stronie Admirala pisze: ze nie potracaja nic przy wyplacie na konto bankowe. A wiec te 15E wzial bank polski. Pytanie teraz: ktory?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Napewno nie bylo to inteligo bo "prezentacja" przelewu jest tam inna (wiem, bo mam tam konto).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ja tam juz sram na to ktory potraca ile chce moje 70euro jak najszybciej bo jeszcze buk wykryje walki na 2 konta i bedzie beret:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73 |
no bank pobiera prowizje. minimum 25zl a maximum 150zl - tak sie dowiedzialem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał pprymas: [qb]no bank pobiera prowizje. minimum 25zl a maximum 150zl - tak sie dowiedzialem[/qb] 150?? To chyba z marsa przelew musi iść żeby taką kasę urżnęli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
To pewnie koszty przewalutowania. Ale bardzo chorendalne.
Czy ktos probowal wyplacic na karte, moze tam bedzie taniej, bo jak mam rypac 15 Euro, to trzeba dluzej popracowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
W jakim czasie wam przychodzi odpowiedz od supportu bo ja wyslalem ponad 4 godziny temu mejla i nic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73 |
Oryginalnie wysłał grabiu: [qb]W jakim czasie wam przychodzi odpowiedz od supportu bo ja wyslalem ponad 4 godziny temu mejla i nic??[/qb] ja na tego bukmachera nie narzekam ale na maila ktorego wyslalem wczoraj nie odpisali jeszcze. ogolnie ten buk jest plynny w porownaniu do expekta. jesli chodzi o prowizje to do 150zl ale w WBK. CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC JAK WYPLACIC KASE DO Mbank bo juz obrucilem 3 razy (jeszcze 2 razy musze) i niedluge bede chcial wyplacic... WIE KTOS CZY LIVE BETTING WLICZA SIE DO OBROTU BONUSA??? jesli nie to moze ktos wie jak do nich napisac z pytaniem o to (po ang lub niemiecku)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Wyplacilem na probe 20 euro, podeslalem dzis skan paszportu i karty kredytowej. Czy dostane odp, jesli dane zostana (nie)poprawnie zweryfikowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Mam problem. Mam konto w PKO i nie wiem co wpisać w polach: Bank name: Bank sort code: Bank account Również mam pytanko czy ktos juz wyplacał do PKO. Jak tak to czy jest jakaś prowizja brana przez bank ?? Z gróy dzieki za infos. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Bank name : PKO BP PKO SA (w zależności jakiego banku używasz,bo nie sprecyzowałeś) Sort code : od 3 do 10 cyfry Twojego numeru konta Bank Account : cały 26 cyfrowy numer Twojego konta
Pieniędzy nie wypłacałem stamtąd,więc nie wiem ile wynosi prowizja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Sorry za off topic ale działa wam teraz live ?? miałem zamiar grac Portugalię na zywca a tu kiszka
EDIT : już w porządku
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
A o jaki adres banku im chodzi ?? Chodzi im o główną siedzibę w Warszawie czy adres filii banku w moim mieście ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Podczas rejestracji wyświetliło mi się że live betting nie jest wliczany do obrotu, czy jest to prawda czy mi się coś pogibało z pamięcią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bardzo proszę użytkowników bez sklerozy o udzielenie odpowiedzi, a nie chcę pisać w tak głupiej sprawie do obsługi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
ja wyplacilem hajs na mbank - kto za-****-l 15 euro to niewiem. jakies banki posredniczace czyli dla mbanku jest to Bre bank i moze jeszcze jakis wczesniej przed nim. nie ma co sie lasic na te 15 euro i tak hajs darmowy !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73 |
postawilem na live betting na no goal przy 1 bramce kurs 8 i Rui Costa ;/
pobrali ci 15 eurosow to nie lepiej wyplata czekiem??? na to samo wychodzi a podobno szybciej no nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał pprymas: [qb]postawilem na live betting na no goal przy 1 bramce kurs 8 i Rui Costa ;/
pobrali ci 15 eurosow to nie lepiej wyplata czekiem??? na to samo wychodzi a podobno szybciej no nie?[/qb] czekalem na hajs dokladnie 60 godzin - czekiem poczekasz o wiele dluzej a pozniej jeszcze problemy z jego realizacja i chyba wh uj czasu stracisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
pprymas - ja podobnie, tyle ze juz przy kursie 3,40, bylo blisko... Obecnie na koncie mam 250 euro, 6/8 trafionych (2 ostatnie to pudla), wiec nie jest najgorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6 |
jak w poniedzialek zlozylem zamowienie o czek i nie wyslalem skanu dowodu i wysle go dopiero jutro to nie bedzie za pozno ? ;/ prosze o odpowiedz co mam zrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
kurde z tym czekiem to nie po mojej mysli ze tak dlugo sie czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zalozylem konto na kumpla a on nie ma konta w banku i musze czek wziasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale moze uda mi sie wyplacic na moje konto w banku jak sie suport zgodzi
|
|
|
Link skopiowany do schowka