Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#61925 16/06/2004 21:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Oryginalnie wysłał ozeszlol:
[qb]Wypłacił ktoś ? doszła juz komus kasa z admiralu pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
przeczytaj caly topic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61926 16/06/2004 21:59
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Na stronie Admirala pisze: ze nie potracaja nic przy wyplacie na konto bankowe. A wiec te 15E wzial bank polski. Pytanie teraz: ktory?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Napewno nie bylo to inteligo bo "prezentacja" przelewu jest tam inna (wiem, bo mam tam konto).

#61927 16/06/2004 22:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ja tam juz sram na to ktory potraca ile chce moje 70euro jak najszybciej bo jeszcze buk wykryje walki na 2 konta i bedzie beret:D

#61928 16/06/2004 22:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
no bank pobiera prowizje. minimum 25zl a maximum 150zl - tak sie dowiedzialem

#61929 16/06/2004 22:36
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał pprymas:
[qb]no bank pobiera prowizje. minimum 25zl a maximum 150zl - tak sie dowiedzialem[/qb]
150?? To chyba z marsa przelew musi iść żeby taką kasę urżnęli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61930 16/06/2004 22:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
To pewnie koszty przewalutowania. Ale bardzo chorendalne.

Czy ktos probowal wyplacic na karte, moze tam bedzie taniej, bo jak mam rypac 15 Euro, to trzeba dluzej popracowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61931 16/06/2004 22:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
W jakim czasie wam przychodzi odpowiedz od supportu bo ja wyslalem ponad 4 godziny temu mejla i nic??

#61932 16/06/2004 22:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
Quote
Oryginalnie wysłał grabiu:
[qb]W jakim czasie wam przychodzi odpowiedz od supportu bo ja wyslalem ponad 4 godziny temu mejla i nic??[/qb]
ja na tego bukmachera nie narzekam ale na maila ktorego wyslalem wczoraj nie odpisali jeszcze. ogolnie ten buk jest plynny w porownaniu do expekta.
jesli chodzi o prowizje to do 150zl ale w WBK.
CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC JAK WYPLACIC KASE DO Mbank bo juz obrucilem 3 razy (jeszcze 2 razy musze) i niedluge bede chcial wyplacic...

WIE KTOS CZY LIVE BETTING WLICZA SIE DO OBROTU BONUSA??? jesli nie to moze ktos wie jak do nich napisac z pytaniem o to (po ang lub niemiecku)

#61933 16/06/2004 23:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Wyplacilem na probe 20 euro, podeslalem dzis skan paszportu i karty kredytowej. Czy dostane odp, jesli dane zostana (nie)poprawnie zweryfikowane?

#61934 17/06/2004 00:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Mam problem. Mam konto w PKO i nie wiem co wpisać w polach:
Bank name:
Bank sort code:
Bank account

Również mam pytanko czy ktos juz wyplacał do PKO. Jak tak to czy jest jakaś prowizja brana przez bank ?? Z gróy dzieki za infos. pzdr

#61935 17/06/2004 00:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Bank name : PKO BP
PKO SA (w zależności jakiego banku używasz,bo nie sprecyzowałeś)
Sort code : od 3 do 10 cyfry Twojego numeru konta
Bank Account : cały 26 cyfrowy numer Twojego konta

Pieniędzy nie wypłacałem stamtąd,więc nie wiem ile wynosi prowizja.

#61936 17/06/2004 00:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Sorry za off topic ale działa wam teraz live ??
miałem zamiar grac Portugalię na zywca a tu kiszka

EDIT : już w porządku

Pozdrawiam

#61937 17/06/2004 00:45
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
A o jaki adres banku im chodzi ?? Chodzi im o główną siedzibę w Warszawie czy adres filii banku w moim mieście ??

#61938 17/06/2004 01:49
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Podczas rejestracji wyświetliło mi się że live betting nie jest wliczany do obrotu, czy jest to prawda czy mi się coś pogibało z pamięcią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bardzo proszę użytkowników bez sklerozy o udzielenie odpowiedzi, a nie chcę pisać w tak głupiej sprawie do obsługi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[Linked Image]

#61939 17/06/2004 02:29
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
ja wyplacilem hajs na mbank - kto za-****-l 15 euro to niewiem. jakies banki posredniczace czyli dla mbanku jest to Bre bank i moze jeszcze jakis wczesniej przed nim.
nie ma co sie lasic na te 15 euro i tak hajs darmowy !!

#61940 17/06/2004 02:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
postawilem na live betting na no goal przy 1 bramce kurs 8 i Rui Costa ;/

pobrali ci 15 eurosow to nie lepiej wyplata czekiem??? na to samo wychodzi a podobno szybciej no nie?

#61941 17/06/2004 02:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał pprymas:
[qb]postawilem na live betting na no goal przy 1 bramce kurs 8 i Rui Costa ;/

pobrali ci 15 eurosow to nie lepiej wyplata czekiem??? na to samo wychodzi a podobno szybciej no nie?[/qb]
czekalem na hajs dokladnie 60 godzin - czekiem poczekasz o wiele dluzej a pozniej jeszcze problemy z jego realizacja i chyba wh uj czasu stracisz

#61942 17/06/2004 02:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
pprymas - ja podobnie, tyle ze juz przy kursie 3,40, bylo blisko... Obecnie na koncie mam 250 euro, 6/8 trafionych (2 ostatnie to pudla), wiec nie jest najgorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61943 17/06/2004 02:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
jak w poniedzialek zlozylem zamowienie o czek i nie wyslalem skanu dowodu i wysle go dopiero jutro to nie bedzie za pozno ? ;/ prosze o odpowiedz co mam zrobic.

#61944 17/06/2004 03:07
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
kurde z tym czekiem to nie po mojej mysli ze tak dlugo sie czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zalozylem konto na kumpla a on nie ma konta w banku i musze czek wziasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ale moze uda mi sie wyplacic na moje konto w banku jak sie suport zgodzi

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rafal08, JelineK), 2,567 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1