|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
 brawo Rivaldinho
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
zadrzala reka na kursie 100-1 na basyl nawet nie bralem pod uwage bo ogladalem pierwsza polowe kupon umoczylo jebane napoli. ligii wloskiej nie stawiam wiec nie wiem po chuj to dotykalem aawans basylei i -1 sevilli plus napoli 1 dobrze ze havant z dover zlamali  z wczesniejszych typow totki bts lyon over i anzhi tez jeden mecz w pape ogolnie +20 fkow dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
fajna atmosfera w tej sevilli
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
czulem co sie swieci po akcji przy stanie 1-0 jak pipita z paru metrow jebnal w sytuacji sam na sam prosto w bramkarza
generalnie dalo sie odczuc, ze na golu na 1-0 zalezalo im bardzo, potem juz qtasy przestaly sie przykladac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
alan z polobrotu  tko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
czulem co sie swieci po akcji przy stanie 1-0 jak pipita z paru metrow jebnal w sytuacji sam na sam prosto w bramkarza
generalnie dalo sie odczuc, ze na golu na 1-0 zalezalo im bardzo, potem juz qtasy przestaly sie przykladac pandev na pusta nie strzelił, ładowali prostego w tego fabiano, a to co miał higuain to mysle nawet brozek by z jedna wpakował, mozna bylo odczytac z ich skutecznosci i poradnosci ze skupiamy sie na lidzie i na najblizszym meczu z fiora
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
czulem co sie swieci po akcji przy stanie 1-0 jak pipita z paru metrow jebnal w sytuacji sam na sam prosto w bramkarza
generalnie dalo sie odczuc, ze na golu na 1-0 zalezalo im bardzo, potem juz qtasy przestaly sie przykladac pandev na pusta nie strzelił, ładowali prostego w tego fabiano, a to co miał higuain to mysle nawet brozek by z jedna wpakował, mozna bylo odczytac z ich skutecznosci i poradnosci ze skupiamy sie na lidzie i na najblizszym meczu z fiora tak awans na bank przeszkodzilby w meczu z fiorentina
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
oho, zaraz się zacznie. pacyfista kontra reszta świata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
czulem co sie swieci po akcji przy stanie 1-0 jak pipita z paru metrow jebnal w sytuacji sam na sam prosto w bramkarza
generalnie dalo sie odczuc, ze na golu na 1-0 zalezalo im bardzo, potem juz qtasy przestaly sie przykladac pandev na pusta nie strzelił, ładowali prostego w tego fabiano, a to co miał higuain to mysle nawet brozek by z jedna wpakował, mozna bylo odczytac z ich skutecznosci i poradnosci ze skupiamy sie na lidzie i na najblizszym meczu z fiora tak awans na bank przeszkodzilby w meczu z fiorentina bardziej mi chodzilo ze myslami jestesmy przy tym meczu i rywalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
#1
Awans Juve @1.5 + Gol Napoli w II polowie @1.52 92' uff .. @ 2.28
#2 RB Salzburg - Basel czerwo w meczu @3 8' i 86' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jak bet nie wchodzi to kazdy szuka kwadratowych jaj
zdarza sie to jest hazard
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
#1
Awans Juve @1.5 + Gol Napoli w II polowie @1.52 92' uff .. @ 2.28
#2 RB Salzburg - Basel czerwo w meczu @3 8' i 86'  Fech prosił o mniej ``oczojebne`` kolory przy rozliczaniu, uszanuj prośbę kolegi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
nie ma za co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
nie ma za co  Jest za co, w końcu kultura zagościła na QC.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Tom jaki grzeczny
a debil Tusk nie chce zalegalizowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
#4
Sevilla wiecej rzutow roznych @1.7 6:3 Tyle z pilki dzisiaj, kupon z tenisa jeszcze w grze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
poszlo na seville to win 400zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
nie ma za co  Jest za co, w końcu kultura zagościła na QC. a co sie dzialo tu w weekend ktos jeszcze pamieta??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|