Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15
Biszop #6180566 08/03/2014 17:11
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by Biszop
W sumi zdziwiłeś mnie odpowiedzią, pozytywnie jeśli chodzi o ton smile
Ale mam pytanie korzystając z okazji, zupełnie bez podtekstów i złośliwości,
Po co to wszystko? Po co zadymy? Napierdalanie? Co to komu ma udowodnić?

Jestem pod wrażeniem wielu akcji, sektorówek, opraw, na Legii, i u Was i w Poznaniu widać wiele fajnych akcji, pozytywnych z jajem, naprwadę, akcja paprykarzy z bilbordem pod stadionem Lecha 5-1 i ten tekst, super:-)
A napierdalamie, burdy i zadymy? Naprawdę, po kiego chuja to komu potrzebne?

Kolejny as ktory wszystko wie najlepiej, bilbord zostal wykupiony przez urzedasa a nie przez kibicow zwanych ,,paprykarzami".

Ty jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?
Złapałeś mnie, wow:]
Tylko czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja najmocniejszą stroną, chodziło o kontekst bilbordu, po 2 nie pisałem do Ciebie, ja odpowiedź dostałem na zadane pytanie, więc po co sie wcinasz?
Jesteś posmiewiskiem, a napinasz sie jak 7latka na zawodach gimnastycznych.
Przyjmij, że ośmieszyliście się w Szczecinie i tyle,
nie zatrzymuję, możesz lecieć głaskać konia, ponoć dziś dzień otwarty i podstawówki mają wejście gratis;-)
nie zapomnij buzi posmarować, chłodno jeszcze grin

Jak ci brakuje argumentów to zamlicz a nie zmieniasz temat na kolejny o ktorym rowniez nie masz pojecia smile Wyjdz do ludzi bo ewidentnie dziciejesz od tej elektroniki cool

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by Biszop
W sumi zdziwiłeś mnie odpowiedzią, pozytywnie jeśli chodzi o ton smile
Ale mam pytanie korzystając z okazji, zupełnie bez podtekstów i złośliwości,
Po co to wszystko? Po co zadymy? Napierdalanie? Co to komu ma udowodnić?

Jestem pod wrażeniem wielu akcji, sektorówek, opraw, na Legii, i u Was i w Poznaniu widać wiele fajnych akcji, pozytywnych z jajem, naprwadę, akcja paprykarzy z bilbordem pod stadionem Lecha 5-1 i ten tekst, super:-)
A napierdalamie, burdy i zadymy? Naprawdę, po kiego chuja to komu potrzebne?

Kolejny as ktory wszystko wie najlepiej, bilbord zostal wykupiony przez urzedasa a nie przez kibicow zwanych ,,paprykarzami".

Ty jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?
Złapałeś mnie, wow:]
Tylko czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja najmocniejszą stroną, chodziło o kontekst bilbordu, po 2 nie pisałem do Ciebie, ja odpowiedź dostałem na zadane pytanie, więc po co sie wcinasz?
Jesteś posmiewiskiem, a napinasz sie jak 7latka na zawodach gimnastycznych.
Przyjmij, że ośmieszyliście się w Szczecinie i tyle,
nie zatrzymuję, możesz lecieć głaskać konia, ponoć dziś dzień otwarty i podstawówki mają wejście gratis;-)
nie zapomnij buzi posmarować, chłodno jeszcze grin

Jak ci brakuje argumentów to zamlicz a nie zmieniasz temat na kolejny o ktorym rowniez nie masz pojecia smile Wyjdz do ludzi bo ewidentnie dziciejesz od tej elektroniki cool
rewelacyjna wymiana zdań, klasyczna wymiana uprzejmości piwo

Platini #6182722 10/03/2014 22:59
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077

Platini #6183147 11/03/2014 04:22
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
naruszenie nietykalności wyprowadza się chyba z pow cywilnego osoby poszkodowanej a rzeźniczak w ogóle nie był tym zainteresowany, mówił że wszystko jest ok nie jest poszkodowany..ładne cyrki, naginanie prawa.

Platini #6183156 11/03/2014 04:25
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Na poczatku Rzezniczak chyba byl zainteresowany, ale pozniej trzezwo rozpatrujac co sie bedzie dzialo dalej nagle zmienil zdanie. wink

Gaske #6183670 12/03/2014 00:53
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Inna dyscyplina ale w temacie wink



smirk

Platini #6184260 12/03/2014 18:18
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077

AGASSI #6184836 13/03/2014 14:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by AGASSI
Inna dyscyplina ale w temacie wink



smirk

co za burak ja pier..... poszedl kozak na zenski hokej pokazac jakim jest fighterem boli

Platini #6184842 13/03/2014 15:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na meskim zniszczyli by go zawodnicy.

AGASSI #6184882 13/03/2014 17:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by AGASSI
Inna dyscyplina ale w temacie wink



smirk

najlepiej na tym filmiku wyglada ta kobieta

ale moze juz niedlugo jak to nie raz wspominali nasi kibole beda walczyc za polske i powstrzymaja marsz ruskich na nasz kraj laugh

Gen. Skrzypczak: marsz Rusków na stolicę zająłby 3-4 dni [wiadomosci.onet.pl]

Platini #6184894 13/03/2014 17:48
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Przecież to patrioci! Nie obrażać ich laugh laugh laugh

Burak dziewczyne atakuje, jeszcze by z kija dostał i się połamał laugh

Platini #6184899 13/03/2014 18:23
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
wszedzie się znajdą jakieś buraki, jedno jest pewne, ty jesteś jednym w śród swoich blush

Platini #6184900 13/03/2014 18:24
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
wśród

Platini #6185330 14/03/2014 12:30
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Royal za to ty jesteś ciotą laugh

Platini #6185331 14/03/2014 12:31
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Bo jeżeli w tym temacie masz jeszcze jakieś wytłumaczenia w obronie tego debila, to potwierdzasz to. Swoją babę też tak traktujesz? laugh

Platini #6185356 14/03/2014 15:12
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ja go tu nie tłumacze w żadnym wypadku wink nie bądź burak

hunters #6191026 20/03/2014 05:52
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by hunters
Przecież to patrioci! Nie obrażać ich laugh laugh laugh

Burak dziewczyne atakuje, jeszcze by z kija dostał i się połamał laugh
Taa patrioci pewnie stary jednej z juniorek przyszedł popatrzeć jak córunia gra i wychlał. Pamiętam jak stary dość znanego w Polsce piłkarza za juniora przyłaził na jego mecze zawsze nieżywy i darł mordę sędzia huj cały mecz nawet jak jego synalek gola strzelił i wygrywaliśmy. Takich buraków w Polsce to są miliony nie tylko na stadionach bo każdy kto był gdziekolwiek dalej niż w Zgorzelcu wie że jak będziesz gdziekolwiek widział jakiegoś najebanego z fujarą w łapie a wokół pełno ludzi to albo Polak albo Angol. Nawet cyganie na peronach metra nie leją. Pisać o burakach w Polsce skoro w europarlamencie i sejmie jest ich mnóstwo z naszego kraju jest dziwne, bo czego wymagać od jakiegoś góralskiego wieśniaka skoro poseł czy europoseł robi to samo. Jak dla mnie zwyczajna sytuacja w naszym kraju których widziałem już setki a może tysiące czy to na stadionie, ulicy, parku czy w autobusie, tramwaju nie mówiąc o barach u dyskotekach.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Rosyjscy kibice palą flagę Niemiec

[Linked Image]

Ciekawe czy to sa ci sami biedni turysci ktorzy zostali zaatakowani przez polskich bandytow podczas Euro2012 wink
Wielu tutaj tak bardzo plakalo nad ich losem ...

Platini #6191486 21/03/2014 01:44
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Legia - Lech jednak z kibicami gości. aplauz

Platini #6191515 21/03/2014 02:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488

Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, aker, burbon, Sensei, forty, $-man, ANZELMO, alfa, kamel), 2,812 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,543
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1