|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
W sumi zdziwiłeś mnie odpowiedzią, pozytywnie jeśli chodzi o ton  Ale mam pytanie korzystając z okazji, zupełnie bez podtekstów i złośliwości, Po co to wszystko? Po co zadymy? Napierdalanie? Co to komu ma udowodnić? Jestem pod wrażeniem wielu akcji, sektorówek, opraw, na Legii, i u Was i w Poznaniu widać wiele fajnych akcji, pozytywnych z jajem, naprwadę, akcja paprykarzy z bilbordem pod stadionem Lecha 5-1 i ten tekst, super:-) A napierdalamie, burdy i zadymy? Naprawdę, po kiego chuja to komu potrzebne? Kolejny as ktory wszystko wie najlepiej, bilbord zostal wykupiony przez urzedasa a nie przez kibicow zwanych ,,paprykarzami". Ty jesteś taki głupi, czy tylko udajesz? Złapałeś mnie, wow:] Tylko czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja najmocniejszą stroną, chodziło o kontekst bilbordu, po 2 nie pisałem do Ciebie, ja odpowiedź dostałem na zadane pytanie, więc po co sie wcinasz? Jesteś posmiewiskiem, a napinasz sie jak 7latka na zawodach gimnastycznych. Przyjmij, że ośmieszyliście się w Szczecinie i tyle, nie zatrzymuję, możesz lecieć głaskać konia, ponoć dziś dzień otwarty i podstawówki mają wejście gratis;-) nie zapomnij buzi posmarować, chłodno jeszcze  Jak ci brakuje argumentów to zamlicz a nie zmieniasz temat na kolejny o ktorym rowniez nie masz pojecia  Wyjdz do ludzi bo ewidentnie dziciejesz od tej elektroniki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
W sumi zdziwiłeś mnie odpowiedzią, pozytywnie jeśli chodzi o ton  Ale mam pytanie korzystając z okazji, zupełnie bez podtekstów i złośliwości, Po co to wszystko? Po co zadymy? Napierdalanie? Co to komu ma udowodnić? Jestem pod wrażeniem wielu akcji, sektorówek, opraw, na Legii, i u Was i w Poznaniu widać wiele fajnych akcji, pozytywnych z jajem, naprwadę, akcja paprykarzy z bilbordem pod stadionem Lecha 5-1 i ten tekst, super:-) A napierdalamie, burdy i zadymy? Naprawdę, po kiego chuja to komu potrzebne? Kolejny as ktory wszystko wie najlepiej, bilbord zostal wykupiony przez urzedasa a nie przez kibicow zwanych ,,paprykarzami". Ty jesteś taki głupi, czy tylko udajesz? Złapałeś mnie, wow:] Tylko czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja najmocniejszą stroną, chodziło o kontekst bilbordu, po 2 nie pisałem do Ciebie, ja odpowiedź dostałem na zadane pytanie, więc po co sie wcinasz? Jesteś posmiewiskiem, a napinasz sie jak 7latka na zawodach gimnastycznych. Przyjmij, że ośmieszyliście się w Szczecinie i tyle, nie zatrzymuję, możesz lecieć głaskać konia, ponoć dziś dzień otwarty i podstawówki mają wejście gratis;-) nie zapomnij buzi posmarować, chłodno jeszcze  Jak ci brakuje argumentów to zamlicz a nie zmieniasz temat na kolejny o ktorym rowniez nie masz pojecia  Wyjdz do ludzi bo ewidentnie dziciejesz od tej elektroniki  rewelacyjna wymiana zdań, klasyczna wymiana uprzejmości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
naruszenie nietykalności wyprowadza się chyba z pow cywilnego osoby poszkodowanej a rzeźniczak w ogóle nie był tym zainteresowany, mówił że wszystko jest ok nie jest poszkodowany..ładne cyrki, naginanie prawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Na poczatku Rzezniczak chyba byl zainteresowany, ale pozniej trzezwo rozpatrujac co sie bedzie dzialo dalej nagle zmienil zdanie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
co za burak ja pier..... poszedl kozak na zenski hokej pokazac jakim jest fighterem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na meskim zniszczyli by go zawodnicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
najlepiej na tym filmiku wyglada ta kobieta ale moze juz niedlugo jak to nie raz wspominali nasi kibole beda walczyc za polske i powstrzymaja marsz ruskich na nasz kraj Gen. Skrzypczak: marsz Rusków na stolicę zająłby 3-4 dni [ wiadomosci.onet.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
wszedzie się znajdą jakieś buraki, jedno jest pewne, ty jesteś jednym w śród swoich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Royal za to ty jesteś ciotą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Bo jeżeli w tym temacie masz jeszcze jakieś wytłumaczenia w obronie tego debila, to potwierdzasz to. Swoją babę też tak traktujesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ja go tu nie tłumacze w żadnym wypadku  nie bądź burak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Taa patrioci pewnie stary jednej z juniorek przyszedł popatrzeć jak córunia gra i wychlał. Pamiętam jak stary dość znanego w Polsce piłkarza za juniora przyłaził na jego mecze zawsze nieżywy i darł mordę sędzia huj cały mecz nawet jak jego synalek gola strzelił i wygrywaliśmy. Takich buraków w Polsce to są miliony nie tylko na stadionach bo każdy kto był gdziekolwiek dalej niż w Zgorzelcu wie że jak będziesz gdziekolwiek widział jakiegoś najebanego z fujarą w łapie a wokół pełno ludzi to albo Polak albo Angol. Nawet cyganie na peronach metra nie leją. Pisać o burakach w Polsce skoro w europarlamencie i sejmie jest ich mnóstwo z naszego kraju jest dziwne, bo czego wymagać od jakiegoś góralskiego wieśniaka skoro poseł czy europoseł robi to samo. Jak dla mnie zwyczajna sytuacja w naszym kraju których widziałem już setki a może tysiące czy to na stadionie, ulicy, parku czy w autobusie, tramwaju nie mówiąc o barach u dyskotekach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Rosyjscy kibice palą flagę Niemiec [ Linked Image] Ciekawe czy to sa ci sami biedni turysci ktorzy zostali zaatakowani przez polskich bandytow podczas Euro2012  Wielu tutaj tak bardzo plakalo nad ich losem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Legia - Lech jednak z kibicami gości. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|