|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
connor ,to jakas nowosc ?
Temat zastepczy,na trybunach ekstraklasy juz dawno jest sielanka bo powazni ludzie chyba nie beda liczyc odpalanych rac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
no bo u nas NIC się nie dzieje, trybuny w ostatnich latach są tak kurewsko nudne, tak miałkie, że u nas nawet nie ma o czym mówić, więc brak nas w klasyfikacjach jest chyba dość oczywisty
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
no bo u nas NIC się nie dzieje, trybuny w ostatnich latach są tak kurewsko nudne, tak miałkie, że u nas nawet nie ma o czym mówić, więc brak nas w klasyfikacjach jest chyba dość oczywisty Co jak co, ale te słowa z ust kibica Jagielloni brzmią dość ciekawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 270 |
no bo u nas NIC się nie dzieje, trybuny w ostatnich latach są tak kurewsko nudne, tak miałkie, że u nas nawet nie ma o czym mówić, więc brak nas w klasyfikacjach jest chyba dość oczywisty Co jak co, ale te słowa z ust kibica Jagielloni brzmią dość ciekawie  Padłem z tego komentarza. Wyparli to ze swej pamięci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
no bo u nas NIC się nie dzieje, trybuny w ostatnich latach są tak kurewsko nudne, tak miałkie, że u nas nawet nie ma o czym mówić, więc brak nas w klasyfikacjach jest chyba dość oczywisty Co jak co, ale te słowa z ust kibica Jagielloni i brzmią dość ciekawie  Poczytajcie kilka stron wstecz, coś zostało wyparte z pamięci? Niektórzy to chyba kurwa oczekują, że będziemy rozpaczać przez najbliższe 40 lat, no kurwa bez jaj. Porażka bezapelacyjna, ale chyba sami legioniści nie srają tak wysoko jak inne kluby przed nami, które zresztą w analogicznej sytuacji zebrałyby tak samo w pizdę. Wszyscy poza chyba Legią, która dobrze wie, że muszą się pilnować, zaczynają nas traktować jako bananową ekipę i przestali w nas widzieć rywala. No kurwa, to tylko z korzyścią dla nas. Wracając do wątku 'klasyfikacji'. Jedna akcja w Warszawie na kilka lat? W Anglii w ciągu miesiąca się więcej działo niż u nas przez ostatnie 5 lat. Przebieżka na pucharze w Bydgoszczy, obrzucenie racami Żaboli w Chorzowie, wjazd do klatki w meczu z nami. Grubo, niebezpieczne te nasze trybuny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
A najlepiej się czyta komentarze ludzi z Poznania i Wrocławia na temat akcji z magazynem. Pyrki, które tracą dwie szmaty w ciągu kilku miesięcy i Śląsk, który jadąc ekipą traci całe wyposażenie busa. Faktycznie, macie moralne prawo do komentowania, u nas przecież wyjebano całą bandę z flag, liczącą 5 osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
I koniec komentarzy z mojej strony. Wszyscy mogą sobie pierdolić, my jedziemy dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Spoko Tazen, było minęło życie toczy się dalej. Oni tylko trochę zamieszali popiół w ognisku, żeby jakiś ogień wykrzesać. Bo pomimo trwania sezonu w temacie stosunkowo mało postów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Coś pięknego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
eeee tam chujowe, u nas w polsce to jest atmosfera z oprawami i prawdzimi hoolsami nie tak jak ci frajerzy/pikniki z liverpoolu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
eeee tam chujowe, u nas w polsce to jest atmosfera z oprawami i prawdzimi hoolsami nie tak jak ci frajerzy/pikniki z liverpoolu dokładnie - sami pikole, wszyscy mają włosy na głowie i widać uzębienie, do tego jakoś dziwnie ubrani... Nie widać sztandarów ani nic.. Nuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
cierpliwości, Bednarz już w Krakowie robi drugą anglię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
słabe, zobacz sobie w Turcji, Grecji albo na Bałkanach jaki jest kocioł!! A ciary w Anglii to już bardziej szły, jak cały Wembley śpiewał God save the Queen....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
 liwerpól się chowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
 liwerpól się chowa  zalezy kto ocenia  jak dla was pewnie kazdy na swiecie sie chowa ... ech... ta skromnosc was w stolicy wykonczy  aczkolwiek zgadzam sie ze God save the Queen MIAZDZY 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|