Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Platini #6201543 05/04/2014 08:15
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
connor ,to jakas nowosc ?

Temat zastepczy,na trybunach ekstraklasy juz dawno jest sielanka bo powazni ludzie chyba nie beda liczyc odpalanych rac ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Krótko i na temat - Kolejorz !!!


Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Kolejorz !!!


connor #6204659 09/04/2014 16:42
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by connor
ale Reuters zignorowal naszych kiboli, w ogole ich nie klasyfikujac shocked

Hooliganism still haunts European game but where's the problem worst? [uk.eurosport.yahoo.com]
no bo u nas NIC się nie dzieje, trybuny w ostatnich latach są tak kurewsko nudne, tak miałkie, że u nas nawet nie ma o czym mówić, więc brak nas w klasyfikacjach jest chyba dość oczywisty

Platini #6205739 10/04/2014 23:49
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by Tazen
no bo u nas NIC się nie dzieje, trybuny w ostatnich latach są tak kurewsko nudne, tak miałkie, że u nas nawet nie ma o czym mówić, więc brak nas w klasyfikacjach jest chyba dość oczywisty

Co jak co, ale te słowa z ust kibica Jagielloni brzmią dość ciekawie grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 270
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 270
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by Tazen
no bo u nas NIC się nie dzieje, trybuny w ostatnich latach są tak kurewsko nudne, tak miałkie, że u nas nawet nie ma o czym mówić, więc brak nas w klasyfikacjach jest chyba dość oczywisty

Co jak co, ale te słowa z ust kibica Jagielloni brzmią dość ciekawie grin
Padłem z tego komentarza. Wyparli to ze swej pamięci.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by Tazen
no bo u nas NIC się nie dzieje, trybuny w ostatnich latach są tak kurewsko nudne, tak miałkie, że u nas nawet nie ma o czym mówić, więc brak nas w klasyfikacjach jest chyba dość oczywisty

Co jak co, ale te słowa z ust kibica Jagiellonii brzmią dość ciekawie grin
Poczytajcie kilka stron wstecz, coś zostało wyparte z pamięci? Niektórzy to chyba kurwa oczekują, że będziemy rozpaczać przez najbliższe 40 lat, no kurwa bez jaj. Porażka bezapelacyjna, ale chyba sami legioniści nie srają tak wysoko jak inne kluby przed nami, które zresztą w analogicznej sytuacji zebrałyby tak samo w pizdę. Wszyscy poza chyba Legią, która dobrze wie, że muszą się pilnować, zaczynają nas traktować jako bananową ekipę i przestali w nas widzieć rywala. No kurwa, to tylko z korzyścią dla nas.


Wracając do wątku 'klasyfikacji'. Jedna akcja w Warszawie na kilka lat? W Anglii w ciągu miesiąca się więcej działo niż u nas przez ostatnie 5 lat. Przebieżka na pucharze w Bydgoszczy, obrzucenie racami Żaboli w Chorzowie, wjazd do klatki w meczu z nami. Grubo, niebezpieczne te nasze trybuny.

Platini #6207777 13/04/2014 17:51
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
A najlepiej się czyta komentarze ludzi z Poznania i Wrocławia na temat akcji z magazynem. Pyrki, które tracą dwie szmaty w ciągu kilku miesięcy i Śląsk, który jadąc ekipą traci całe wyposażenie busa. Faktycznie, macie moralne prawo do komentowania, u nas przecież wyjebano całą bandę z flag, liczącą 5 osób.

Platini #6207778 13/04/2014 17:52
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
I koniec komentarzy z mojej strony. Wszyscy mogą sobie pierdolić, my jedziemy dalej.

Platini #6207793 13/04/2014 18:08
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Spoko Tazen,
było minęło życie toczy się dalej.

Oni tylko trochę zamieszali popiół w ognisku,
żeby jakiś ogień wykrzesać.

Bo pomimo trwania sezonu w temacie stosunkowo mało postów. smile

Platini #6209088 15/04/2014 00:49
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498


Ciary



qanu1 #6209104 15/04/2014 01:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by qanu1
Ciary



Coś pięknego aplauz

Platini #6209304 15/04/2014 03:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
eeee tam chujowe, u nas w polsce to jest atmosfera z oprawami i prawdzimi hoolsami nie tak jak ci frajerzy/pikniki z liverpoolu

Platini #6209368 15/04/2014 13:22
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
"Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie."




connor #6209417 15/04/2014 14:29
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by connor
eeee tam chujowe, u nas w polsce to jest atmosfera z oprawami i prawdzimi hoolsami nie tak jak ci frajerzy/pikniki z liverpoolu
dokładnie - sami pikole, wszyscy mają włosy na głowie i widać uzębienie, do tego jakoś dziwnie ubrani... Nie widać sztandarów ani nic.. Nuda

Platini #6209538 15/04/2014 16:50
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
cierpliwości, Bednarz już w Krakowie robi drugą anglię wink

qanu1 #6211787 18/04/2014 03:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

qanu1 #6211791 18/04/2014 04:04
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by qanu1
Ciary



słabe, zobacz sobie w Turcji, Grecji albo na Bałkanach jaki jest kocioł!!

A ciary w Anglii to już bardziej szły, jak cały Wembley śpiewał God save the Queen....

akagi #6211804 18/04/2014 13:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by akagi
"Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie."


aplauz

liwerpól się chowa smile


marzano #6213677 20/04/2014 01:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by marzano
aplauz

liwerpól się chowa smile

zalezy kto ocenia wink jak dla was pewnie kazdy na swiecie sie chowa ... ech... ta skromnosc was w stolicy wykonczy grin

aczkolwiek zgadzam sie ze God save the Queen MIAZDZY piwo

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec), 2,614 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,313
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1