Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#61945 17/06/2004 03:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał olimpia:
[qb]jak w poniedzialek zlozylem zamowienie o czek i nie wyslalem skanu dowodu i wysle go dopiero jutro to nie bedzie za pozno ? ;/ prosze o odpowiedz co mam zrobic.[/qb]
jak wyslesz im skan dowodu to na drugi dzien pewnie wysla ci czek

Bonus: Unibet
#61946 17/06/2004 03:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
Mam pytanie czy sort code to liczby 0d 3 do 10 numeru konta dla kazdegto banku czy tylko Pko?Bo ja mam w Mbanku i nie wiem czy wpisac od 3eciej do 10tej.

#61947 17/06/2004 03:26
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał Spagetti:
[qb]Mam pytanie czy sort code to liczby 0d 3 do 10 numeru konta dla kazdegto banku czy tylko Pko?Bo ja mam w Mbanku i nie wiem czy wpisac od 3eciej do 10tej.[/qb]
przeczytaj posty na stronie numer 2 - tam dalem cynk jak wypelnic przelew na mbank !!!

#61948 17/06/2004 03:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
Lukasz zajrzyj na priv.Mam 2 pytanka:D

#61949 17/06/2004 04:14
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
jak to ****a problemy z realizacją czeku ? mogą nie wypłacić czy jak ?

#61950 17/06/2004 04:16
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
Mieliście jakies problemy z realizacją czeków ?? No i gdzie takie czeki sie realizuje w obejętnie jakim banku ??

#61951 17/06/2004 12:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 67
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 67
Pytanie moje brzmi:
Jeżeli dostanę czek od Admirala to w jakich bankach mogę go zrealizować? Pozdrawiam

#61952 17/06/2004 13:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Lukasz
a jaki zrobiles obrót?? 2X czy 5X bo ja jak napisalem wczoraj rano do supportu to jeszcze nie odpisali a rejestrowałem sie 11.06 kolo godziny 12-14 ??

#61953 17/06/2004 14:09
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
najważniejsze jest, że okazali sie uczciwą firmą i płacą...
własnie napisałem do Inteligo z pytaniem o koszty przewalutowania i prowizji, czy zależne jest od sumy, czy to wartość stała. Jak mi odpowiedzą dam ich informacje tutaj

#61954 17/06/2004 15:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
W inteligo placi sie 12PLN za przewatulowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (o ile wiem)

#61955 17/06/2004 15:35
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał grabiu:
[qb]Lukasz
a jaki zrobiles obrót?? 2X czy 5X bo ja jak napisalem wczoraj rano do supportu to jeszcze nie odpisali a rejestrowałem sie 11.06 kolo godziny 12-14 ??[/qb]
ja zapisalem sie w piatek 10.06. bylo npisane ze obrot 2x i tak zrobilem. dalem 50 euro na federera za 1,10 i 55 na cruziro+river i do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61956 17/06/2004 15:50
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
Łukasz dlaczego mówisz ze mogą być problemy z realizacją czeku ?? Wypłacał juz ktoś czekiem ??

#61957 17/06/2004 16:35
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał Naszek:
[qb]Łukasz dlaczego mówisz ze mogą być problemy z realizacją czeku ?? Wypłacał juz ktoś czekiem ??[/qb]
nigdy nie mialem czeku ale kiedys czytalem ze ci co miali czeki od Spedia.net to po 3 miechy na realizacje czekali

#61958 17/06/2004 16:38
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]no panowie kur wa!! wlasnie doszedl przelew do mnie z admirala - u****li troche ale h uj i tak damrowe!!
[/qb]
Ja też dostałem hajs, wypłaciłem 50E (w niedzielę po 22). przyszło 44E z takim dopiskiem:
"WITHDRAWAL AS ORDERED EUR 50 LESS CHRG;PRZEKAZ NA KWOTĘ EUR 44; KURS 4 ,5078; KOSZTY BANKU ZAGR EUR 6; "

Także jak ktoś ma większy hajs do odbioru to lepiej chyba czekiem... ale wypłacają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS Balcerowicz musi odejść

#61959 17/06/2004 16:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał @dams:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]no panowie kur wa!! wlasnie doszedl przelew do mnie z admirala - u****li troche ale h uj i tak damrowe!!
[/qb]
Ja też dostałem hajs, wypłaciłem 50E (w niedzielę po 22). przyszło 44E z takim dopiskiem:
"WITHDRAWAL AS ORDERED EUR 50 LESS CHRG;PRZEKAZ NA KWOTĘ EUR 44; KURS 4 ,5078; KOSZTY BANKU ZAGR EUR 6; "

Także jak ktoś ma większy hajs do odbioru to lepiej chyba czekiem... ale wypłacają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS Balcerowicz musi odejść[/qb]
a jednak Ktos rozdaje pieniadze za free... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61960 17/06/2004 17:36
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Naszek i M3fis -> priv

#61961 17/06/2004 17:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
szkoda ze nie zarejestrowale sie :eek: myslalem ze to jakis walek, teraz juz pewnie nie mozna :eek: :eek:

#61962 17/06/2004 18:16
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]szkoda ze nie zarejestrowale sie :eek: myslalem ze to jakis walek, teraz juz pewnie nie mozna :eek: :eek: [/qb]
Nie można... miało być do 7 lipca - ale "świat oszalał" :-)

#61963 17/06/2004 18:29
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
ej jaki mam wpisac adres pkobp bo szukam wszedzie i za ***a nie pisze adresu ;/

#61964 17/06/2004 18:31
Dołączył: May 2004
Posty: 31
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 31
Dzieki silent za odpowiedź, troche c***nia z tym czekaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale trudno ...

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1