|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał olimpia: [qb]jak w poniedzialek zlozylem zamowienie o czek i nie wyslalem skanu dowodu i wysle go dopiero jutro to nie bedzie za pozno ? ;/ prosze o odpowiedz co mam zrobic.[/qb] jak wyslesz im skan dowodu to na drugi dzien pewnie wysla ci czek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156 |
Mam pytanie czy sort code to liczby 0d 3 do 10 numeru konta dla kazdegto banku czy tylko Pko?Bo ja mam w Mbanku i nie wiem czy wpisac od 3eciej do 10tej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał Spagetti: [qb]Mam pytanie czy sort code to liczby 0d 3 do 10 numeru konta dla kazdegto banku czy tylko Pko?Bo ja mam w Mbanku i nie wiem czy wpisac od 3eciej do 10tej.[/qb] przeczytaj posty na stronie numer 2 - tam dalem cynk jak wypelnic przelew na mbank !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 156 |
Lukasz zajrzyj na priv.Mam 2 pytanka:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
jak to ****a problemy z realizacją czeku ? mogą nie wypłacić czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
Mieliście jakies problemy z realizacją czeków ?? No i gdzie takie czeki sie realizuje w obejętnie jakim banku ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 67 |
Pytanie moje brzmi: Jeżeli dostanę czek od Admirala to w jakich bankach mogę go zrealizować? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Lukasz a jaki zrobiles obrót?? 2X czy 5X bo ja jak napisalem wczoraj rano do supportu to jeszcze nie odpisali a rejestrowałem sie 11.06 kolo godziny 12-14 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
najważniejsze jest, że okazali sie uczciwą firmą i płacą... własnie napisałem do Inteligo z pytaniem o koszty przewalutowania i prowizji, czy zależne jest od sumy, czy to wartość stała. Jak mi odpowiedzą dam ich informacje tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
W inteligo placi sie 12PLN za przewatulowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (o ile wiem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał grabiu: [qb]Lukasz a jaki zrobiles obrót?? 2X czy 5X bo ja jak napisalem wczoraj rano do supportu to jeszcze nie odpisali a rejestrowałem sie 11.06 kolo godziny 12-14 ??[/qb] ja zapisalem sie w piatek 10.06. bylo npisane ze obrot 2x i tak zrobilem. dalem 50 euro na federera za 1,10 i 55 na cruziro+river i do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
Łukasz dlaczego mówisz ze mogą być problemy z realizacją czeku ?? Wypłacał juz ktoś czekiem ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał Naszek: [qb]Łukasz dlaczego mówisz ze mogą być problemy z realizacją czeku ?? Wypłacał juz ktoś czekiem ??[/qb] nigdy nie mialem czeku ale kiedys czytalem ze ci co miali czeki od Spedia.net to po 3 miechy na realizacje czekali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69 |
Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb]no panowie kur wa!! wlasnie doszedl przelew do mnie z admirala - u****li troche ale h uj i tak damrowe!! [/qb] Ja też dostałem hajs, wypłaciłem 50E (w niedzielę po 22). przyszło 44E z takim dopiskiem: "WITHDRAWAL AS ORDERED EUR 50 LESS CHRG;PRZEKAZ NA KWOTĘ EUR 44; KURS 4 ,5078; KOSZTY BANKU ZAGR EUR 6; " Także jak ktoś ma większy hajs do odbioru to lepiej chyba czekiem... ale wypłacają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS Balcerowicz musi odejść
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469 |
Oryginalnie wysłał @dams: [qb] Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb]no panowie kur wa!! wlasnie doszedl przelew do mnie z admirala - u****li troche ale h uj i tak damrowe!! [/qb] Ja też dostałem hajs, wypłaciłem 50E (w niedzielę po 22). przyszło 44E z takim dopiskiem: "WITHDRAWAL AS ORDERED EUR 50 LESS CHRG;PRZEKAZ NA KWOTĘ EUR 44; KURS 4 ,5078; KOSZTY BANKU ZAGR EUR 6; " Także jak ktoś ma większy hajs do odbioru to lepiej chyba czekiem... ale wypłacają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS Balcerowicz musi odejść[/qb] a jednak Ktos rozdaje pieniadze za free... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
szkoda ze nie zarejestrowale sie :eek: myslalem ze to jakis walek, teraz juz pewnie nie mozna :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69 |
Oryginalnie wysłał andrzejek_84: [qb]szkoda ze nie zarejestrowale sie :eek: myslalem ze to jakis walek, teraz juz pewnie nie mozna :eek: :eek: [/qb] Nie można... miało być do 7 lipca - ale "świat oszalał" :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6 |
ej jaki mam wpisac adres pkobp bo szukam wszedzie i za ***a nie pisze adresu ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 31 |
Dzieki silent za odpowiedź, troche c***nia z tym czekaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale trudno ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka