Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Originally Posted by lorasNBA

Mam ostatnio szczęście do końcówek spotkań. grin Dzisiaj gol w 91 minucie.

gora 3:0

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Podsumowanie NBA

Bilans zwycięstw do porażek: 29-20 (0.592)

Yield przy stałej stawce na każdy typ: +20,82%

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]

Później info w sprawie NBA.

Weekend! hura

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
14 spotkań w ofercie, ale ponownie nic nie gram. Są to albo bardzo trudne mecze do grania po których ciężko cokolwiek się spodziewać, a z drugiej tzw. "pewniaki" (wiem, że w NBA takich nie ma, ale można tak nazwać drużynę z wyraźną przewagą już na starcie wink ). Dla przykładu takie mecze:

Toronto-Indiania -> Pacers zagrali ostatnio już trochę lepsze zawody z Pistons, ale grają na wyjeździe. Z drugiej strony bardzo potrzebuję zwycięstw do wyprzedzenia Miami w tabeli.

Atlanta-Cleveland -> GM Hawks powiedział, że nie zależy ich drużynie na wygranych i awans do PO. Z drugiej strony patrząc to czy są w stanie nadal tak bezczelnie przegrywać te mecze?

Knicks-Wizards -> Knicks mają świetny streak zwycięstw i ogromną szansę na Play-offs, ale to tylko NYK i może im się tutaj powinąć noga.

Utah-NOP -> Jazz i Pelicans już dawno tankują i siłami są bardzo zbliżone do siebie i weź tu bądź mądry?

PTB-Phoenix -> za duży spread na PTB aby tutaj ryzykować. Z drugiej strony może nagle wystrzelić taki Gerald Green i rzucić przykładowo 40 punktów.

Reszta spotkań to typowi faworycie ze spreadami powyżej >10 pkt. a takie gram bardzo rzadko.


Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Czyli krótko i na temat: niech już się może zaczną te Play-offy... smirk

Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Originally Posted by lorasNBA
14 spotkań w ofercie, ale ponownie nic nie gram. Są to albo bardzo trudne mecze do grania po których ciężko cokolwiek się spodziewać, a z drugiej tzw. "pewniaki" (wiem, że w NBA takich nie ma, ale można tak nazwać drużynę z wyraźną przewagą już na starcie wink ). Dla przykładu takie mecze:

Toronto-Indiania -> Pacers zagrali ostatnio już trochę lepsze zawody z Pistons, ale grają na wyjeździe. Z drugiej strony bardzo potrzebuję zwycięstw do wyprzedzenia Miami w tabeli.

Atlanta-Cleveland -> GM Hawks powiedział, że nie zależy ich drużynie na wygranych i awans do PO. Z drugiej strony patrząc to czy są w stanie nadal tak bezczelnie przegrywać te mecze?

Knicks-Wizards -> Knicks mają świetny streak zwycięstw i ogromną szansę na Play-offs, ale to tylko NYK i może im się tutaj powinąć noga.

Utah-NOP -> Jazz i Pelicans już dawno tankują i siłami są bardzo zbliżone do siebie i weź tu bądź mądry?

PTB-Phoenix -> za duży spread na PTB aby tutaj ryzykować. Z drugiej strony może nagle wystrzelić taki Gerald Green i rzucić przykładowo 40 punktów.

Reszta spotkań to typowi faworycie ze spreadami powyżej >10 pkt. a takie gram bardzo rzadko.

A ja z tego wszystkiego dzis gram Knicksow smile Skoro manager Atlanty powiedzial ze im nie zalezy to Knicks jednak musza uskladac jeszcze te pare wygranych, tymbardziej ze czekaja ich trudniejsze mecze niz ten dzisiejszy z Washingtonem, wiec jak nie dzis to kiedy? wink Atlanta ma latwiejszy kalendarz i raczej nie wierze zeby przegrali wszystkie mecze do konca wiec i Knicks musza powalczyc. Kurs polecial juz ostro w dol, a poczatkowa linia zostala przesunieta juz z -3.5 na -4.5. No i troche statystyk:

New York is 12-3 SU in its last 15 games when playing Washington
New York is 10-1 SU in its last 11 games when playing at home against Washington
Washington is 1-10 ATS in its last 11 games when playing on the road against New York

Moze spreada nie pokryja, ale wygrac mysle ze jednak wygraja.
Ciekawie wyglada tez dzis Oklahoma po 2,2

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Originally Posted by rymoholik
wiec jak nie dzis to kiedy?

Kibice Knicks zadają sobie to pytanie od ostatnich 10 lat.

Originally Posted by rymoholik
Ciekawie wyglada tez dzis Oklahoma po 2,2

Oklahoma jest w b-2-b i było nie było stracili trochę mocy przy starciu ze Spurs. Tym bardziej, że Rockets to bardzo trudny fizycznie rywal dla nich. Poza tym ich pojedynki już należą do klasyków tylko, że tym razem ten pojedynek obędzie się bez dwóch podstawowych postaci. Beverley jak wiemy ma kontuzję i wróci pewnie na PO, a Westbrook jest oszczędzany w meczach dzień po dniu i dzisiaj nie zagra.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Originally Posted by lorasNBA
Kibice Knicks zadają sobie to pytanie od ostatnich 10 lat.

Dlatego jesli dzis nie wygraja to raczej moga sie zegnac z playoffs smile

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Originally Posted by lorasNBA

gora 2:1

Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by lorasNBA
Kibice Knicks zadają sobie to pytanie od ostatnich 10 lat.

Dlatego jesli dzis nie wygraja to raczej moga sie zegnac z playoffs smile

No to Knicks dali ciala blush a szczegolnie Carmelo ktory zagral najgorszy mecz w sezonie w takim waznym momencie, rownoczesnie Atlanta wygrala wiec Knicks zegnaja sie tym samym z playoffs bo kolejny mecz graja w Miami, ktore tez wczoraj nie zablysnelo

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Info w sprawie NBA może się dzisiaj ukazać nawet w godzinach wieczornych. wink

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Originally Posted by lorasNBA

zła piłkarska sobota.

dol 1:1
dol 3:1
dol 1:1

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]

Jeśli do godziny 20.00 nie umieszczę typów z NBA to oznacza, że na dzisiejszą noc nic nie gram. Granie na Heat-Knicks i Clippers-Lakers odpada.

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Trochę ogłoszeń parafialnych:

1. W środę będzie ostatni dzień typowania poszczególnych spotkań z ligi NBA. Tak jak pisałem wcześniej, nie opłaca się granie ostatniego tygodnia rozgrywek kiedy tylko pojedyncze zespoły jeszcze o coś walczą.

2. Podczas Play-offs NBA będę umieszczał typy wyłącznie na zwycięstwa poszczególnych zwycięzców serii. Jest to bardzo trudny okres do stawiania na poszczególne mecze, a przecież o to chodzi w tej fazie, żeby drużyna wygrała 4 spotkania w danym pojedynku. Kursy nie będą poniżej 1.50, bo takich nie opłaca się grać.

3. Ten ostatni podany typ z koszykówki włoskiej jest mój, nie mojego znajomego. Postanowiłem dołączyć coś do mojego repertuaru dlatego mogą pojawiać się teraz takie rzeczy. Są to typy po dokładnej analizie, wyszukane na zagranicznych forach zamkniętych do których mam dostęp za osiągnięcia w typowaniu NBA.

4. Abyście znali źródło pochodzenia typów pod każdym zdarzeniem będę robił następujące odnośniki- Loras- typ z amerykańskiej koszykówki ode mnie, Loras inne- wszystkie moje pozostałe typy, znajomy- typy od mojego znajomego, głównie piłka nożna jak mieliście już okazję zauważyć od jakiegoś czasu.

5. Jako, że typy z amerykańskiego basketu są tylko i wyłącznie mojego autorstwa to tylko te typy będą uznawane w podsumowaniach bilansu i yieldu. Wszystkie pozostałe propozycje będą jedynie rozliczane przez wynik spotkania. Kto będzie chciał to sam zaobserwuje ich skuteczność i oceni czy chce je grać. Jutro w odosobnieniu podsumuję także osiągnięcia w March Madness pod warunkiem, że nie będę nic grał na poniedziałkowy finał.

6. Wszystko inne pozostaje bez zmian.

Mam nadzieję, że chociaż część osób pozostaje ze mną w grze i jest zadowolona z publikowanych w tym temacie propozycji. wink

Dołączył: Nov 2013
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2013
Posty: 31
lorasNBA zaginąłeś w akcji? specjalnie się zalogowałem na konto, którego raczej nie używam, aby zapytać czy będziesz dalej prowadzić swój temat? Do tej pory mimo braku komentarzy z mojej strony, wiernie śledziłem Twoje typy smile

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Generalnie zawiesiłem temat z braku czasu, ale jeśli chcecie coś bardzo specjalnego na jutro i nie tylko to zapraszam na PW. Nie chcę tego publikować na forum, żeby zrobił się jakiś public bet. Ograniczona liczba miejsc na to.


Podajesz typy w temacie lub nie podajesz wcale .Zadnych kombinacji z PW,mailami itd.Uwagi pozostaw dla siebie.Takich ktorzy zaczynali i konczyli podobnie jak Ty bylo tu juz wielu

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1