Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#61965 17/06/2004 18:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]ja wyplacilem hajs na mbank - kto za-****-l 15 euro to niewiem. jakies banki posredniczace czyli dla mbanku jest to Bre bank i moze jeszcze jakis wczesniej przed nim.
nie ma co sie lasic na te 15 euro i tak hajs darmowy !![/qb]
Kurde..to dziwne...Jak rozmawialem z supportem Mbanku to sie dowiedzialem ze koszty przewalutowania wynosza...0 zł - wiec nie wiem kto Ci zabral te 15 euro...Dziwna sprawa

Bonus: Unibet
#61966 17/06/2004 18:45
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]ja wyplacilem hajs na mbank - kto za-****-l 15 euro to niewiem. jakies banki posredniczace czyli dla mbanku jest to Bre bank i moze jeszcze jakis wczesniej przed nim.
nie ma co sie lasic na te 15 euro i tak hajs darmowy !![/qb]
Kurde..to dziwne...Jak rozmawialem z supportem Mbanku to sie dowiedzialem ze koszty przewalutowania wynosza...0 zł - wiec nie wiem kto Ci zabral te 15 euro...Dziwna sprawa[/qb]
banki posredniczace - czyli z banku buka kasa poszla do Ausria bank i tam gdzies ktos za****l 15 ojro

#61967 17/06/2004 18:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
Oryginalnie wysłał Naszek:
[qb]Łukasz dlaczego mówisz ze mogą być problemy z realizacją czeku ?? Wypłacał juz ktoś czekiem ??[/qb]
Ja dwa razy wyplacałem kase czekiem od buka w USA. Czek przychodził po około tygodniu czekania. Realizowałem go w Pekao SA. Czekałem miedzy 4-5 tygodniami. Z tego co teraz sie orientuje Pekao SA realizuje czeki osób które maja konto w ich banku i chyba wieksosc banków tak robi.

#61968 17/06/2004 18:59
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
[/qb][/QUOTE]Ja dwa razy wyplacałem kase czekiem od buka w USA. Czek przychodził po około tygodniu czekania. Realizowałem go w Pekao SA. Czekałem miedzy 4-5 tygodniami. Z tego co teraz sie orientuje Pekao SA realizuje czeki osób które maja konto w ich banku i chyba wieksosc banków tak robi.[/QB][/QUOTE]

6 tygoni to bardzo dlugooo - przeciez w tym czasie mozna dobra gotowe obrocic i wyjac se przelewem na konto

#61969 17/06/2004 19:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Tez dzisiaj dostalem kase, wiec moge potwierdzic ze buk jest wyplacalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6 euro prowizji przy wyplacie 36 euro czyli niecale 140zeta na koncie

#61970 17/06/2004 19:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 73
----------- napisalem do mBank ----------------
Witam bardzo serdecznie,
Niedługo będe chciał dokonać wypłaty na własne konto z zagranicznego
bukmachera www.admiralbet.com [admiralbet.com]
Bede musiał wypełnić następujące pola:

Your Bank Details
Bank name:
Bank sort code:
Bank account:

Mam prośbę o udzielenie pomocy w tej sprawie i uzyskanie informacji ile taka
tranzakcja bedzie mnie kosztowala (wypłata jest dokonywana w walucie euro).

Bardzo liczę na Waszą pomoc
Z poważaniem,
Przemo P.

------------- a to ich odp --------------------
Szanowny Panie!


W odpowiedzi na Pana wiadomosc, chcialabym poinformowac, ze podane przez Pana pola nalezy wypelnic wpisujac jako:



ACCOUNT NUMBER - 114020040000XXXXXXXXXXXX (nr rachunku z pominieciem dwoch pierwszych cyfr kontrolnych)

BANK NAME - BRE Bank S.A. - mBank

BANK ADRESS - al. Mickiewicza 10

BANK CITY/TOWN - Lodz

BANK POSTAL CODE - 90-050

BANK CODE - 11402004

IBAN - XX (cyfry kontrolne rachunku)

SWIFT - BREXPLPWMUL


Pragne dodac ze mBank nie pobiera od swoich Klientow zadnych oplat od przelewow przychodzacych z zagranicy. Przy czym osoba, ktora zleca wykonanie przelewu z zagranicy na rachunek w mBanku, podejmuje decyzje, co do uiszczenia oplaty za wyslanie przelewu.

Do wyboru sa trzy opcje:

1. Opcja OUR - prowizje i oplaty za wyslanie przelewu bedzie pokrywal zleceniodawca; oznacza to, ze bank zleceniodawcy (bank zagraniczny), ewentualnie banki posredniczace w wykonaniu przelewu, oraz mBank, pobieraja prowizje z rachunku zleceniodawcy

2. Opcja BEN - prowizje i oplaty za wyslanie przelewu beda pobierane z kwoty przelewu

3. Opcja SHA - prowizje i oplaty za wyslanie przelewu nalezne bankowi zleceniodawcy (bankowi zagranicznemu), beda pobierane z rachunku zleceniodawcy; prowizje pozostalych bankow (posredniczacych), pobierane beda z kwoty przelewu.



Przelewy zagraniczne ksiegowane sa w dacie waluty. Data waluty jest to data, ktora obejmuje 2 dni robocze od dnia zlozenia przez zleceniodawce wniosku o przelew. Drugiego dnia roboczego przelew powinien byc zaksiegowany na rachunku w mBanku. Czas przekazania przelewu moze ulec wydluzeniu, jezeli w rozliczeniu posredniczy kilka bankow (kazdy wyznacza date waluty).

fajnie ze buk jest wyplacalny tylko szkoda ze Spain mi napierdzielil 25 eurosow.

dzis 30e na Anglie i 10 na Francje, jak wejdzie znow mam 65 e

#61971 17/06/2004 20:27
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
Witam
Mam prosbe/pytanie stawialem wczoraj na mecz w mlb Philadelphia Phillies - Detroit Tigers i z tego co wiem to zostal on przelozony ale Admiral nie rozliczyl go po kursie 1 tylko jako przegrany i nie mam pojecia dlaczego ??
Moglby ktos mi napisac po angielsku co do nich napisac???
z gory dzieki

#61972 17/06/2004 20:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Chcialbym sie zapytac czy istnieje mozliwosc zobaczenia stanu konta w PKO.BP poprzez INTERNET ??

#61973 17/06/2004 20:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Czy ktoś z WAS przelewał pieniądze z Admiral do INTELIGO. Jeżeli tak prosiłbym o to, aby napisał jak wypełniać pola w Admiral, aby zrealizować wypłatę. I czy trzeba wysyłaś skan dowodu osobistego ?? Czy można przelać pieniądze na INTELIGO kartą z INTELIGO ??

Bardzo proszę o odpowiedź.
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam wszystkich TomiKopi

#61974 17/06/2004 21:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
A czy ktos z was wyplacal kase na konto w PKO BP.Jesli tak prosze o kontakt na gg 2945136.Z gory dzieki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61975 17/06/2004 21:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]ja wyplacilem hajs na mbank - kto za-****-l 15 euro to niewiem. jakies banki posredniczace czyli dla mbanku jest to Bre bank i moze jeszcze jakis wczesniej przed nim.
nie ma co sie lasic na te 15 euro i tak hajs darmowy !![/qb]
Kurde..to dziwne...Jak rozmawialem z supportem Mbanku to sie dowiedzialem ze koszty przewalutowania wynosza...0 zł - wiec nie wiem kto Ci zabral te 15 euro...Dziwna sprawa[/qb]
banki posredniczace - czyli z banku buka kasa poszla do Ausria bank i tam gdzies ktos za****l 15 ojro[/qb]
Banki posredniczace...Hmmm...Wiec pojawia sie jeszcze jedna kwestia - czemu Tobie potrącili 15 euro, a innym 6??

#61976 17/06/2004 21:53
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SyKo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]ja wyplacilem hajs na mbank - kto za-****-l 15 euro to niewiem. jakies banki posredniczace czyli dla mbanku jest to Bre bank i moze jeszcze jakis wczesniej przed nim.
nie ma co sie lasic na te 15 euro i tak hajs darmowy !![/qb]
Kurde..to dziwne...Jak rozmawialem z supportem Mbanku to sie dowiedzialem ze koszty przewalutowania wynosza...0 zł - wiec nie wiem kto Ci zabral te 15 euro...Dziwna sprawa[/qb]
banki posredniczace - czyli z banku buka kasa poszla do Ausria bank i tam gdzies ktos za****l 15 ojro[/qb]
Banki posredniczace...Hmmm...Wiec pojawia sie jeszcze jedna kwestia - czemu Tobie potrącili 15 euro, a innym 6??[/qb]
bo ja wyplacalem 100 euro a oni po 50

#61977 17/06/2004 23:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Mam pytanko zagrałem na livie w Admiral na Anglię na początku pozamieniali kursy i kurs był 7 za 25euro 175 do wyciąnięcia i zaakceptowli mi ten zakład (mam w pending), wypłacą????

#61978 17/06/2004 23:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Oryginalnie wysłał Mr joke:
[qb]Mam pytanko zagrałem na livie w Admiral na Anglię na początku pozamieniali kursy i kurs był 7 za 25euro 175 do wyciąnięcia i zaakceptowli mi ten zakład (mam w pending), wypłacą????[/qb]
:rolleyes: :rolleyes:

Hehe - mam to samo, no zaraz się okaże czy wpłacą...ale pewnie będą zwroty....ale może się uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61979 17/06/2004 23:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
wlaśnie wyplacili to lubie @7 in ea$$$$$$yyyyyyyyyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61980 17/06/2004 23:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
i teraz wszyscy KOCHAMY ADMIRAL nie za 50 euro na dzien dobry ale za 7 na anglie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61981 17/06/2004 23:54
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Teraz sobie pluję w brodę że tylko za 20 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale dobre i to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jakby zrobili szyfrowane połączenie to mógłbym u nich zawsze grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61982 17/06/2004 23:55
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
mi tez uznali, ale sie balem zagrac ostro, bo niby powiedza mi, ze mi sie przywidzialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale 30Euro wyjalem w 2 minuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61983 17/06/2004 23:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
no i wypłacili czemu grałem tylko za 25 Qrwa mać, ale i tak Admiral jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61984 18/06/2004 00:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
mam takie pytanie off-topic
jaki programik musze zainstalowac zeby moc stawiac na live-betting w Admirale

to chyba cos z flashem
co to moze byc ????

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1