|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ja tam nie patrze czy lessi jest w skladzie jak iniesty nie ma zaczynam miec watpliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Może ktoś ładnie opowiedzieć jak zagrał Iniesta? Albo rozrysować jak Jacek Gmoch na tablicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
Barca padaka, Bayern padaka chyba Real weźmie w tym roku LM. bayern padaka ?  zbilansuj kapitalne mecze ze slabszami i wtedy wycene rob wystarczy mi mecz z City i dzisiejszą padakę, w lidzę z lamusami moga sobie i po 6-0 wygrywac nie ma znaczenia, może nie padaka ale to nie to co rok temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Oj coś mnie sie wydaje, ze taki sezon moze juz sie długo nie powtórzyc dla Atletico. Obecny jest takim kiedy wychodzi prawie wszystko i wszystko idealnie się zgrało. Życiowa forma zawodników, świetny trener, trochę szczęścia. Simeone wyciska z tej drużyny 120%. Pewnie tak. Zaraz jakiś upadły gigant w stylu Interu skusi Simeone ciężarówką dolarów. Jakieś inne kluby za ciężki szmal wykupią ze 2-3 najlepszych zawodników i Atletico wróci na swoje miejsce. Tj. o kilka długości za czołową dwójką. Zresztą w Hiszpanii tego typu "wyskoki" nie trwały długo. Villareal też miał swoje momenty chwały, które trwały bodajże 1-2 sezony. Kiedyś też Valencia przez chwilę dotrzymywała kroku. i Deportivo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Oj coś mnie sie wydaje, ze taki sezon moze juz sie długo nie powtórzyc dla Atletico. Obecny jest takim kiedy wychodzi prawie wszystko i wszystko idealnie się zgrało. Życiowa forma zawodników, świetny trener, trochę szczęścia. Simeone wyciska z tej drużyny 120%. Pewnie tak. Zaraz jakiś upadły gigant w stylu Interu skusi Simeone ciężarówką dolarów. Jakieś inne kluby za ciężki szmal wykupią ze 2-3 najlepszych zawodników i Atletico wróci na swoje miejsce. Tj. o kilka długości za czołową dwójką. Zresztą w Hiszpanii tego typu "wyskoki" nie trwały długo. Villareal też miał swoje momenty chwały, które trwały bodajże 1-2 sezony. Kiedyś też Valencia przez chwilę dotrzymywała kroku. oby Twoje słowa okazały się prorocze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
ja tam nie patrze czy lessi jest w skladzie jak iniesty nie ma zaczynam miec watpliwosci Iniesta ma taki problem ze gra tylko kilka wybitnych meczow z sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Może ktoś ładnie opowiedzieć jak zagrał Iniesta? Albo rozrysować jak Jacek Gmoch na tablicy. Z Falsza w uliczke na 11metr.patrzac przed podaniem 0.2sek na ustawienie sie neymara wzgledem obroncy kryjacego ktory nie chcial zlamac linii spalonego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
ja tam nie patrze czy lessi jest w skladzie jak iniesty nie ma zaczynam miec watpliwosci Iniesta ma taki problem ze gra tylko kilka wybitnych meczow z sezonie  Oglądasz raz w roku mecze z jego udziałem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
ja tam nie patrze czy lessi jest w skladzie jak iniesty nie ma zaczynam miec watpliwosci Iniesta ma taki problem ze gra tylko kilka wybitnych meczow z sezonie  Oglądasz raz w roku mecze z jego udziałem? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
...Zaraz jakiś upadły gigant w stylu Interu skusi Simeone ciężarówką dolarów. encia przez chwilę dotrzymywała kroku... Poniżej Akhu jak to przeczytał [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja tam nie patrze czy lessi jest w skladzie jak iniesty nie ma zaczynam miec watpliwosci Iniesta ma taki problem ze gra tylko kilka wybitnych meczow z sezonie szanujmy sie awesome kilka to gra słabszych
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
...Zaraz jakiś upadły gigant w stylu Interu skusi Simeone ciężarówką dolarów. encia przez chwilę dotrzymywała kroku... Poniżej Akhu jak to przeczytał [ Linked Image] Dokładnie, ale jak przeczytałem drugi raz i zobaczyłem cały sens, to mi przeszło i teraz tylko czekam na Diego w Interze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Może ktoś ładnie opowiedzieć jak zagrał Iniesta? Albo rozrysować jak Jacek Gmoch na tablicy. Z Falsza w uliczke na 11metr.patrzac przed podaniem 0.2sek na ustawienie sie neymara wzgledem obroncy kryjacego ktory nie chcial zlamac linii spalonego Opis pierwsza klasa, nawet powtórek już nie będę szukał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
ja tam nie patrze czy lessi jest w skladzie jak iniesty nie ma zaczynam miec watpliwosci Iniesta ma taki problem ze gra tylko kilka wybitnych meczow z sezonie szanujmy sie awesome kilka to gra słabszych dlatego napisalem wybitnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
Z Bayernu to się trochę druga Barcelona zrobiła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,515 |
to schweini odpocznie przed polfinalem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|