Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 44 1 2 24 25 26 27 28 43 44
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Originally Posted by Ojro
siema wiara!

pytanie: dostał ktoś od betssona maila z bonusem na LM?

skasowałem mail i nie pamiętam czy trzeba zagrać przed meczem z kursem 1,5 czy w trakcie na livebettingu i potem dostaje się freebet

?
Gdy będziesz dziś oglądać mecze Ligi Mistrzów, zaloguj się na swoje konto w Betssonie z komórki/tableta, wypuść zakłady na żywo i zakwalifikuj się do otrzymania Zakładu bez Ryzyka! – Jeśli jeszcze nigdy nie obstawiałeś mobilnie, to teraz masz wspaniałą okazję, by to wypróbować!

Odbierz zakład bez ryzyka na Ligę Europejską:
Obstaw na żywo jakiekolwiek mecze w Lidze Mistrzów z kursem
1,50 lub wyższym.

Jeśli postawisz 30 PLN lub więcej – otrzymasz od nas
zakład bez ryzyka o wartości 30 PLN
Jeśli postawisz 150 PLN lub więcej – otrzymasz od nas
zakład bez ryzyka o wartości 150 PLN

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,239
Zasady dotyczące zakwalifikowania się:

Ta oferta dotyczy zakładów pojedynczych lub kombinacyjnych zawierających zakłady na żywo w Lidze Mistrzów - spotkań rozgrywanych we wtorek i środę - 1-2 kwietnia 2014
Liczą się wszystkie zakłady wypuszczone z telefonu/tableta, z kursem minimum 1,50
Od łącznej kwoty Twoich wypuszczonych zakładów zależeć będzie kwota zakładu bez ryzyka, który otrzymasz
Zakłady wypuszczone przed spotkaniami lub z komputera (w wersji stacjonarnej serwisu) nie będą się liczyć w tej promocji
Ta oferta jest skierowana wyłącznie do odbiorców tego e-maila. Inne osoby nie mogą skorzystać z tej oferty

Zasady dotyczące zakładu bez ryzyka:

Twój zakład bez ryzyka zostanie przyznany o 11.00 CET w czwartek i pojawi się TYLKO gdy na swoim pasku zakładów dodasz mecz z Ligi Europejskiej, rozgrywany 2 kwietnia 2014
Wymagane jest, byś miał na swoim koncie fundusze, by pokryć zakłady. Aby aktywować zakład bez ryzyka, będziesz musiał zaznaczyć odpowiednie, niebieskie pole na pasku zakładów
Wygrane z zakładu bez ryzyka są Twoje - jeśli zaś zakład okaże się przegrany, to zwrócimy Ci Twoją stawkę - nie będą jej towarzyszyć żadne warunki obrotu itd.
Zakład bez ryzyka można odebrać jeden raz, 2 kwietnia i wykorzystać go w zakładach przed rozpoczęciem spotkań lub na żywo. Zakłady systemowe nie liczą się a zakłady nie mogą zostać podzielone na kilka części. Po zakończeniu ostatniego spotkania w ramach Ligi Europejskiej, oferta wygaśnie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Mihoo piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Powitać!

Ja na dzisiaj takie coś:

PSG un2,5
Real un3,5

AKO: @2,72 boks

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
4z5
Real M.-Dortmund suma rz.roznych +10.5 @1.80
Hearts-Aberdeen BTS @1.90
Rosario-Boca Juniors BTS @1.95
Paris SG-Chelsea X2 @1.82
USA-Meksyk X @3.00

oraz single na farcie laugh

Real M.-Dortmund HT/FT X/1 @3.85
Real M.-Dortmund 1.bramka/FT 2/1 @8.00
Paris SG-Chelsea 1.bramka/FT 1/2 @13.00
Paris SG-Chelsea CS 1:2 @14.00

boks

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Real -1,5 boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
sklady na psg ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
PSG - Chelsea obie strzelą w obu połowach 19 singiel i Real - Borussia obie strzelą w obu połowach 11 for fun

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
a ja overy rożnych tu i tu 10 pogram bo wyniki typować to strach się bać boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
pany co lepsze Chelsea X2 czy X połowa lub koniec spotkania?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
Originally Posted by Michal_Bardo
pany co lepsze Chelsea X2 czy X połowa lub koniec spotkania?
na prywatnym forum udzielaja odpowiedzi na takie pytania za drobna oplata

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Michal_Bardo
pany co lepsze Chelsea X2 czy X połowa lub koniec spotkania?
na prywatnym forum udzielaja odpowiedzi na takie pytania za drobna oplata


hmm ile srebrników trzeba podrzucić?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
PSG-Chelsea... X HT kier

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
ile odpowiedzi otrzymasz
zrobisz pozniej statystyke? kto za ht a kto za ft?

bo nie mysle, abys byl tu consensus smile



Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,453
Originally Posted by Michal_Bardo
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Michal_Bardo
pany co lepsze Chelsea X2 czy X połowa lub koniec spotkania?
na prywatnym forum udzielaja odpowiedzi na takie pytania za drobna oplata


hmm ile srebrników trzeba podrzucić?
procentowo kosza smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Michal_Bardo
pany co lepsze Chelsea X2 czy X połowa lub koniec spotkania?

cos taki zagubiony

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
PSG - Chelsea 1:1 do przerwy

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Michal_Bardo
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Michal_Bardo
pany co lepsze Chelsea X2 czy X połowa lub koniec spotkania?
na prywatnym forum udzielaja odpowiedzi na takie pytania za drobna oplata


hmm ile srebrników trzeba podrzucić?
procentowo kosza smile


oby nie wiecej niz adwokaci bo ci to koszta nawet +VAT wink

Strona 26 z 44 1 2 24 25 26 27 28 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,999 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1