Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 44 1 2 33 34 35 36 37 43 44
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jak tam - Wafel - z tą kiełbasą.

Masz w Sobie już tę " moc " ?
smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by akagi
Jak tam - Wafel - z tą kiełbasą.

Masz w Sobie już tę " moc " ?
smile

Jutro kiełbasa z żurkiem i jajkiem wink

Nie mam mocy coś właśnie...

Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
Lewy odszedł w samą porę..To już koniec wielkiej Borussii i Klopp nic tu nie zdziała i pewnie też da stąd nogę. Dortmund może podziękować chciwym działaczom i menadżerom, że z naprawdę świetnego, efektownie i skutecznie grającego zespołu zrobili średniaka bez większych ambicji na sukces..Bardzo to przypomina polskie podwórko a przede wszystkim historię ostatniego zespołu który coś tam grał czyli Wisły.

w poprzednim sezonie bvb praktycznie nie mialo ławki, wiec na ten sezon wydali calkiem sporo mln (jak na swoje mozliwosci) na wzmocnienia, tylko ze w tym sezonie nastapila plaga kontuzji i wszystko sie posypalo, jesli masz zgrany zespol do ktorego wprowadzasz tylko jednego czy dwoch nowych graczy to dosyc szybko ci gracze dopasowuja sie do druzyny i jest gites, ale jak niemal cala druzyna ci sie wysypuje, i jedną trzecią druzyny stanowia nowi gracze, a jedna trzecia gracze rezerwowi, ktorzy do tej pory mogli tylko pomarzyc o grze, no to nie ma co liczyc na cuda

Po wczorajszym meczu widać ile tej drużynie daje ten "przeciętny drewniak"(jak o nim piszą w polsce nieudacznicy)Lewandowski.


Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.

Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Wie ktoś czemu kursy na Valencie wzrosły?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by buntownik
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.

Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok
widzę kolega wkleja komentarze z onetu laugh laugh laugh laugh laugh

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
co to miało znaczyć smile?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Sensei65
co to miało znaczyć smile?
a czego nie rozumiesz ? smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Dziabor
właśnie zobaczyłem ze 3 kolejki zostały, więc jest tak jak pisze kamasutra

Właśnie zobaczyłem, a raczej tylko potwierdziłem,
że zostało 13 kolejek,
więc jest jak pisze akagi. smile

http://www.betexplorer.com/soccer/denmark/nordicbet-ligaen/teaminfo.php?team_id=zuD4T1wG

tutaj patrzylem, w kazdym razie odpuscilem ten mecz

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
witam@

na pierwszy rzut oka mi sie widzi takie coś na dziś

Porto-Sevilla BTS

Carlos Tevez score

ale jeszcze do przemyślenia

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dobry wieczor

buntownik pozamiatał system, jak nie kochac mecz.pl

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
żal.pl

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
over 5.5 strzalow w swiatlo bramki Valencii @2.2 dobrze wyglada

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
gosc pojechal tekstami niczym "zbutowany" Anioł laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by pacyfista
dobry wieczor

buntownik pozamiatał system, jak nie kochac mecz.pl
[Linked Image] piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by buntownik
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.

Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok
widzę kolega wkleja komentarze z onetu laugh laugh laugh laugh laugh

[Linked Image]
dzizas to...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
JUVENTUS:Buffon; Cáceres, Bonucci, Chiellini; Isla, Pogba, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Tévez, Osvaldo

FC BASEL: Sommer; P. Degen, Schär, Sauro, Aliji; Serey Die; Xhaka, Delgado, Diaz; D. Degen, Stocker

LYON :Lopes; Tolisso, Koné, Umtiti, Bedimo; Ferri, Gonalons; Malbranque, Lacazette, Mvuemba; Briand

AZ : Esteban; Johansson, Gouweleeuw, Viergever, Poulsen; Gudelj, Ortiz, Elm; Berghuis, Jóhannsson, Beerens.

SEVILLA: Beto, Coke, Pareja, Navarro, Alberto Moreno, Iborra, Carriço, Reyes, Rakitić, Marin, Bacca

VALENCIA :Guaita, Joao, Senderos, Mathieu, Bernat, Feghouli, Dani Parejo, Keita, Fede, Vargas y Paco Alcácer

PORTO : Fabiano, Danilo, Reyes, Mangala, Alex Sandro, Fernando, Defour, Carlos Eduardo, Varela, Quaresma, Jackson

BENFICA: Artur; Maxi Pereira, Luisão (c), Garay and Siqueira; Ruben Amorim, André Gomes, Salvio and Gaitán; Rodrigo and Cardozo

Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by buntownik
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.

Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok
widzę kolega wkleja komentarze z onetu laugh laugh laugh laugh laugh

[Linked Image]
dzizas to...

a co jest zlego w komentarzach z onetu zwlaszcza prawdziwych

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by buntownik
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by buntownik
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.

Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok
widzę kolega wkleja komentarze z onetu laugh laugh laugh laugh laugh

[Linked Image]
dzizas to...

a co jest zlego w komentarzach z onetu zwlaszcza prawdziwych
nic złego w tym nie ma grin
Klawy gościu jesteś smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877

Strona 35 z 44 1 2 33 34 35 36 37 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1