|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak tam - Wafel - z tą kiełbasą. Masz w Sobie już tę " moc " ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Jak tam - Wafel - z tą kiełbasą. Masz w Sobie już tę " moc " ?  Jutro kiełbasa z żurkiem i jajkiem  Nie mam mocy coś właśnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574 |
Lewy odszedł w samą porę..To już koniec wielkiej Borussii i Klopp nic tu nie zdziała i pewnie też da stąd nogę. Dortmund może podziękować chciwym działaczom i menadżerom, że z naprawdę świetnego, efektownie i skutecznie grającego zespołu zrobili średniaka bez większych ambicji na sukces..Bardzo to przypomina polskie podwórko a przede wszystkim historię ostatniego zespołu który coś tam grał czyli Wisły.
w poprzednim sezonie bvb praktycznie nie mialo ławki, wiec na ten sezon wydali calkiem sporo mln (jak na swoje mozliwosci) na wzmocnienia, tylko ze w tym sezonie nastapila plaga kontuzji i wszystko sie posypalo, jesli masz zgrany zespol do ktorego wprowadzasz tylko jednego czy dwoch nowych graczy to dosyc szybko ci gracze dopasowuja sie do druzyny i jest gites, ale jak niemal cala druzyna ci sie wysypuje, i jedną trzecią druzyny stanowia nowi gracze, a jedna trzecia gracze rezerwowi, ktorzy do tej pory mogli tylko pomarzyc o grze, no to nie ma co liczyc na cuda
Po wczorajszym meczu widać ile tej drużynie daje ten "przeciętny drewniak"(jak o nim piszą w polsce nieudacznicy)Lewandowski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574 |
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.
Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Wie ktoś czemu kursy na Valencie wzrosły?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.
Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok widzę kolega wkleja komentarze z onetu  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
co to miało znaczyć  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
co to miało znaczyć  ? a czego nie rozumiesz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
witam@
na pierwszy rzut oka mi sie widzi takie coś na dziś
Porto-Sevilla BTS
Carlos Tevez score
ale jeszcze do przemyślenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobry wieczor
buntownik pozamiatał system, jak nie kochac mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
over 5.5 strzalow w swiatlo bramki Valencii @2.2 dobrze wyglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
gosc pojechal tekstami niczym "zbutowany" Anioł 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
dobry wieczor
buntownik pozamiatał system, jak nie kochac mecz.pl [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.
Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok widzę kolega wkleja komentarze z onetu  [ Linked Image] dzizas to...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
JUVENTUS:Buffon; Cáceres, Bonucci, Chiellini; Isla, Pogba, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Tévez, Osvaldo FC BASEL: Sommer; P. Degen, Schär, Sauro, Aliji; Serey Die; Xhaka, Delgado, Diaz; D. Degen, Stocker
LYON :Lopes; Tolisso, Koné, Umtiti, Bedimo; Ferri, Gonalons; Malbranque, Lacazette, Mvuemba; Briand
AZ : Esteban; Johansson, Gouweleeuw, Viergever, Poulsen; Gudelj, Ortiz, Elm; Berghuis, Jóhannsson, Beerens.
SEVILLA: Beto, Coke, Pareja, Navarro, Alberto Moreno, Iborra, Carriço, Reyes, Rakitić, Marin, Bacca
VALENCIA :Guaita, Joao, Senderos, Mathieu, Bernat, Feghouli, Dani Parejo, Keita, Fede, Vargas y Paco Alcácer
PORTO : Fabiano, Danilo, Reyes, Mangala, Alex Sandro, Fernando, Defour, Carlos Eduardo, Varela, Quaresma, Jackson
BENFICA: Artur; Maxi Pereira, Luisão (c), Garay and Siqueira; Ruben Amorim, André Gomes, Salvio and Gaitán; Rodrigo and Cardozo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574 |
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.
Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok widzę kolega wkleja komentarze z onetu  [ Linked Image] dzizas to... a co jest zlego w komentarzach z onetu zwlaszcza prawdziwych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
żal patrzeć jak Borussia się rozpada. Jeszcze niedawno byliśmy w większości przypadków z niej dumni, że gra tam trzech Polaków i stanowią podstawowe wartości zespołu. Kuba dziś się leczy, Piszczek wraca do formy, Robert nie mógł zagrać, a niedługo odejdzie z drużyny. Aubameyang - nie podoba mi się jego gra. Oglądam wszystkie mecze BVB i ten człowiek wyróżnia się tylko szybkością oraz pazernością. Poza tym ukradł 3 gole Robertowi, dobijając piłki lecące w światło bramki po strzałach Lewego. Mkhitaryan to największe nieporozumienie. Może w meczach z cieniasami bundesligi coś mu czasem się uda, ale na tle lepszych drużyn po prostu człowieka nie ma. 26 i pół miliona Euro wywalone w błoto. Za Roberta zdaje się zapłacono swego czasu tylko 3.5 miliona.. jaka różnica w cenie a jaka w umiejętnościach.
Ciekawe jaki kurs bedzie na spadek Borussii za rok widzę kolega wkleja komentarze z onetu  [ Linked Image] dzizas to... a co jest zlego w komentarzach z onetu zwlaszcza prawdziwych nic złego w tym nie ma  Klawy gościu jesteś 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|